انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
اگر بینی که نا بینا و چاه است اگر خاموش بنشینی گناه است
شرکت رهنما مسوول سیستم پرداخت است و با تبلیغات وسیع کسانی مثل مرا گرفتار کرده است . موضوع ساده است با پرداخت 200 هزارتومن و با تبلیغات مفت و مجانی که ما با فروش هر محصول برای آنها میکنیم در انتها پول ما را نمیدهد و براحتی آب خوردن بالا میکشند . الان بیشتر از نصف فروش ما بلا تکلیف است و ما را به شرکت پست حواله میدهند که آنها هم طرف قرارداد ما نیستند و دوباره ما را به شرکت رهنما حواله میدهند .
منشی های خانم آنجا را خیلی خوب تربیت کرده اند و با متانت و بردباری سر مارا هر بار به سنگ میکوبند و جواب سر بالا را بخورد ما میدهند که یگ به یک سوال و جوابهایشان را که استاندارد است برایتان شرح میدهم.
گویا شرکت سه مدیر به نماهای وهوش اصفهانی و موسوی و یکی دیگر دارد ولی به هیچ طریقی در دسترس نیستند و اگر کسی از شما تا بحال موفق به صحبت با ین سه نفر شده بگوید تا من حرفم را پس بگیرم . در حقیقت چون بدهکارند از دست ما فرار میکنند و حاضر به شنیدن درد دل ما نیستند و همان منشی های خوشگفتار دوباره چند صباحی با بهانه های مفت که خودشان هم میدانند واقعی نیست پول مردم را نمیدهند.
شما تجربیات خود را در مورد این شرکت با دیگران در میان بگذارید و منهم یکی یکی جواب های سر بالای انها را که همه را ضبط کرده ام برایتان مینویسم و یا ایمیل های رد و بدل شده را برای رفع هرگونه ابهام در اینجا -- و دها فروم دیگر که در آن عضو هستم -- برای نجات دیگران از این دام به اطلاع دوستان میرسانم
امیدوارم اقا فرهاد بزرگواری کنند و بگذارند این سیستم پرداخت که اینهمه ناآگاهان بدنبالش هستند بخوبی افشا شود و اگر آنها خودشان جوابی برای ما داشتند همینجا اعلام کنند تا ما هم یا قانع شویم یا حرفمان را بکرسی بنشانیم و در این دام نیفتیم
,واقعا اینطوریه من می خواستم با این شرکت قرار داد ببندم...
اگر توهینی به هیچ شرکت یا شخصی نشه و فقط انتقاد بشه و مشکلات این شرکت رو بگید و اگر احیانا ماجرایی دارید به درستی تعریف کنید من مشکلی در باز بودن این تاپیک نمی‌بینم.
سلام منم پولم رو 3 ماهه که نمیده من بیش از 330000 هزار تومان فوش داشتم ولی دریغ از یک پاپاسی همش میگن پست گفته بزودی تسویه حساب میکنه که همش ......
امیدوارم که این مسئه زود تر سر و سامان بگیره
منهم با وجودی که مثلا ریسلر آنها هستم از دست شاکیان سیستم قید ریسلری آنها را زدم . تقریبا هیچ یک از مشریان من پول خود را کامل دریافت نکرده اند ولی اگر برگشتی داشتند فورا از حسابشان کم میکنند
یکی میگفت آنها پول را نگه میدارند و هر ماهه مقداری را تسویه میکنند که سروصدا بخوابد ولی همیشه بیشتر از نصف فروش را برای خودشان نگه میدارند.
یکی دیگه میگفت همه اش وعده میدهند تا واریز بعدی صبر کنید ولی واریز بعدی هم کامل نیست
مشتری سایت خودم در تاریخ 6 بهمن ماه پارسال پول را داده است ولی هنوز در کنترل پنل من بلا تکلیف است و لااقل بیست مورد تسویه نشده از 8 ماه پیش دارم . حساب کنید سود بانکی ملیونها فروشی که به گفته خودشان در ماه دارند چقدر میشود.
من تصمیم دارم یک راه میان بر برای رهائی از شر این سیستم با بقیه در میان بگذارم که احتیاج به همکاری دوستان است و اگر مدیران سایت صلاح بدانند پیشنهاد خود را با شما هم در میان میگذارم تا با رفع عیوب احتمالی آن خودمان با همکاری هم یک سیستم بدون پورسانت و راحت تر و مطمئن تر راه اندازی نمائیم . ولی همانطور که گفتم احتیاج به همکاری و همفکری سایر دوستان و از جمله شخص آقا فرهاد را نیز دارم
به نظر من سیستم‌هایی مثل پرداخت دات کام اصلا معنی تجارت الکترونیک رو ندارن. معنی تجارت الکترونیک این هست که پول به صورت آنلاین پرداخت بشه و پست هم به صورت آنلاین از سفارش خبردار بشه و کالا رو با گرفتن هزینه پستی تا محل موردنظر برسونه. در حالی که سیستم‌هایی مثل پرداخت براساس یک اصل که هیچ مشتری به هیچ فروشنده‌ای اعتماد نداره ایجاد شدند در حالیکه هدف از را‌ه‌اندازی فروشگاههای الکترونیک ایجاد اعتماد و کم کردن هزینه هست نه اینکه با ایجاد چندین و چند واسط هزینه رو برای مشتری که خریدار نهایی هست بالا ببریم.

faraz جان شما هم اگه طرحی دارید بگید شاید بتونیم با همکاری هم راههای جدیدی در تجارت الکترونیک برای ایرانیان ایجاد کنید که معنی کامل تجارت الکترونیک رو داشته باشه.
فکر کنم تا حدودی متوجه طرح شدم. چند سوال:

1- چه کسی از نظر قانونی اتحادیه را تائید می‌کند؟ آیا انتظار هست که از طرف دولت همچنین حرکتی انجام شود که دارای اعتبار قانونی باشد؟ اگر از طرف دولت نیست چه ارگانی این اتحادیه رو به عنوان مرجع معرفی می‌کند تا همه کاربران از نظر تائید شدن به آن مراجعه کنند؟

2- هزینه‌های اتحادیه که حتما باید شامل پرسنلی باشد چگونه تامین می‌شود؟ آیا قرار است از فروشگاههای مبلغی گرفته شود که در این صورت ما داریم راه رهنما رو ادامه می‌دیم؟ (تحمیل هزینه به فروشگاهها)

3- باز به نظر می‌یاد همون مشکلی قبلی وجود دارد. پول مستقیم به دست فروشنده نمی‌رسد و اتحادیه یک واسط هست که شاید به دلیل ترافیک سفارش حتی چند هفته یا ماه رسیدن پول به دست فروشنده طول بکشد؟
قانون اتحادیه ها اینستکه بعد از تشکیل یک مجمع توسط یک صنف ؛تقاضای خود را به شورای اصناف میدهند و شورای اصناف آن اتحادیه را تائید میکند . اصناف دولتی نیستند و اتحادیه ها و شورای اصناف هم دولتی نیست بلکه طبق ضوابط دولت مشغول کار هستند
2- یک طرح تا رسیدن به بلوغ احتیاج به همفکری و تبادل نظر دارد
3- ادامه دادن راه رهنما که یک شرکت خصوصی با هدف کسب درآمد است با یک اتحادیه که هدفش غیر انتفاعی است از زمین تا آسمان فرق میکند . مثلا اگر اعضا حق عضویتشان برای خودشان و برای تبلیغات خرج شود بسیار بهتر است که به جیب عده معدودی برود
4- تمام اصناف به اتحادیه ها حق عضویت میپردازند تا فعالیتشان ضابطه مند شود. تجارت بدون ضابطه نتیجه اش همین شرکت های من درآوردی رهنما و بقیه است
5- بهتر است سایرین هم همفکری کنند . کسی فعلا حق عضویت نمیخواهد و بیشتر به همراهی و همفکری احتیاج است
6- در صورتی که تخلفی از یکی از اعضا اتحادیه سر بزند ؛ اتحادیه مجاز به عدم تمدید عضویت و پروانه کسب فرد خاطی است و چون اتحادیه ها پروان کسب صادر میکنند ؛ هیچ عضوی تخطی نخواهد کرد و این در مورد تمام اتحادیه ها صادق است. آیا شما از جائی خرید میکنید که پروانه کسب دارد یا از جائی که پروانه کسب ندارد؟
7- در صورتیکه داشتن تائیدیه از اتحادیه برای فروشگاه های اینتذنتی جا بیفتد دیگر لزومی نیست که اتحادیه بصورت واسطه عمل کند و حتی میتوان با بخشنامه ای بانکها را موظف کرد که تنها به اعضای تائید شده اتحادیه خدمات بدهند. در دنیای واقعی حتی برای وام گرفتن از بانکها نامه تائیدیه اتحادیه لازم است . در این مورد کتاب های حقوقی تشکیل اتحادیه و اصناف راهنمای خوبیست
8- فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تا همین پارسال جزو اتحادیه لوازم خانگی بودند و تنها یکی دوسال است که مستقل شده اند
9- حتی میتوان بعنوان زیر بخش صنف IT زیر مجموعه این صنف قرار گرفت
10 - برای تشکیل یک انجمن احتیاج به تعداد کافی عضو است تا بتوان از طریق قانونی اقدام کرد .مثل صنف موبایل فروشها که به تازگی از زیر مجموعه لوازم صوتی بیرون آمده اند
11- بازهم از تمام دوستانی که به نحوی ایده و پیشنهاد دارند تقاضای همکاری میکنم . طرح بصورت کلی مطرح شده ولی جزئیات آن بطور کامل و مفصل بموقع اعلام خواهد شد .
بسیار بحث خوبیست ولی اجازه بدهید در اینجا فقط راجع به این شرکت رهنما و مشگلات کاربران با آن صحبت شود که بحث منحرف نشود . اگر ممکن است در مورد مسائل مطرح شده که خود منهم علاقه مند به پیگیری آن هستم یک مبحث جدید گشوده شود و دوستان در این جا راجع به بالا کشیدن پول کسانیکه با هزار امید وآرزو کسب و کاری را راه انداخته اند و پولشان را نمیتوانند پس بگیرند صحبت کنیم
هرچند بعلت نبودن یک سیستم مانند آنچه که در بالا طرح شده باعث میشود که ما ندانیم حتی به کجا باید شکایت کنیم تا پولمان را پس بدهند . کمترین نتیجه داشتن اتحادیه اینستکه لااقل کسی حق ما را که تک تک ضعیف هستیم و لی باهم قدرتی میشویم از این شرکت و سایر شرکتهائی که از این بازار آشفته سوء استفاده میکنند بگیریم
هردم از این باغ بری میرسد
بعد از ماه ها انتظار این شرکت که 200 هزارتومن حق عضویت گرفته و 5 درصد فروش را هم برای خودش بر میدارد امروز طی اطلاعیه زیر فروشندگان را ملزم کرده است که خودشان دنبال پولشان بروند و با اداره پستی که حتی طرف قرارداد ماهم نیست طرف بشویم متن اطلاعیه را ببینید بعد اگر خواستید باز هم بروید با آنها قرارداد ببندید ولی قبلی این مش غلامرضای سیگار فروش سر کوچه ما هم میگفت از این آدمها که میخوان برن با این شرکت قرارداد ببندد بخواهم که یک قرارداد هم با این مش غلامرضای سر کوچه ما ببندد که ثواب دارد

فرم مخصوص تأئیدیه سفارشات امانی نزد پست را در کاغذ A4 به صورت Landscape بدون Header و Footer چاپ کرده و به واحد خرید اینترنتی پست عامل خود مراجعه نمایید. برای دریافت فرم روی لینک زیر کلیک کنید

دریافت فرم

2 - تأئیدیه این فرم را از واحد خرید اینترنتی پست عامل اخذ کرده و درخواست نمایید تا آن واحد فرم های تأئید شده را به همراه نامه مربوطه به آدرس شرکت رهنما در اصفهان ارسال نماید. دقت کنید، فرم ها بدون مهر و امضاء پست در پایین هر صفحه فاقد ارزش می باشد.برای دریافت نامه روی لینک زیر کلیک کنید

دریافت نامه

3 - زمان ارسال این فرم ها، حداکثر 1387/5/31 بوده و ارسال فقط از طرف اداره پست مربوطه مورد تأئید است.

4 - عدم ارسال فرم ها به منزله عدم تحوبل این سفارشات به اداره پست می باشد.

خود دانید.......................آیا نباید شما هم کمک کنید تا این شرکت قادر به خوردن پول بقیه بنده خدا ها نشود؟؟ در فروم های دیگر پست بزنید . این کمترین کاریست که عهده ما بر می آید
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
آدرس URL مرجع