انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: خداحافظ عشق من e-virtu
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
با سلام خدمت همه دوستان
بعدا ز اینکه با این فروشگاه ساز و کلان با این سایت آشنا شدم . نگاهی متفاوت به وب پیدا کردم و علاقه ای بی حد بگونه ای که همسرم همیشه گلایه میکرد که چرا زیاد تو نت هستم. اما همیشه به این سایت به دید احترام و علاقه نگاه کرده ام و خواهم کرد. از مدیران الخصوص آقا فرهاد که از بانیان و بنیانگزاران کامرس در ایران بوده و همچنین از وستان و اساتید بزرگوار آقا فرهاد ، جناب معصومی ، کالا110 ، شوکران آقا فراز و همه عزیزان که به نحوی در این پروژه همکاری داشته اند کمال تشکر و قدر دانی را دارم .
البته نیاز من به فروشگاه باعث شد که به بعضی از ضعف های این سیستم آشنا بشم کلا همه فروشگاه ها دارای نقاط مثبت و بعضا ضعفهایی میباشند من همه با تست اکثر این فروشگاه ها به فروشگاه جدید رجوع کردم و از قابلیتهای مهم آن که یکی ارسال پیامک به فروشنده به محض خرید است استفاده نمودم
قابلیتهایی چون مقاسه کالا خرید بدون ثبت نام و مدیریت آسان به همراه ادیتور و خیلی از مزایای دیگر که دوست ندارم جنبه تبلیغ پیدا کنه نام نمیبرم . در ضمن همیشه خودم رو مدیون کامرس میدونم، و واقعا جدا شدن از این سیستم برام سخته ولی ...
من برای همیشه با کامرس خداحافظی میکنم ولی امیدوارم روزی عملکرد و امکانات این سیستم دوباره باعث شه از تصمیمم برگردم .
در ضمن از دوستان میخوام که این سیستم رو چک کنن و من رو متقاعد کنند که اشتباه کردم.
یا حق
فیضی
http://WWW.IMENKARA.COM
واقعا بعد از این همه صحبت یعنی سبد خرید رو ترجیح دادی با ای ویرچو؟؟؟؟؟
من هم یکساله کامرس را کنار گذاشتم. در اوایلی که شروع کردم برایم عالی بود.
شاید روزی دوباره پا بگیره. اگر نسخه 3 اصلی را فارسی سازی کنند و افزونه هایی بر آن بیافزایند.
آدرس URL مرجع