انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: راهنمایی در باره osCommerce v3.0 Alpha 5
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
سلام دوستان من نسخه ی 3 این فروشگاه ساز رو از سایت اصلیش دانلود کردم و میخوامم فارسیش کنم .اما ساختارش دیگهphp نیست و xml هستش من هم از همون فایل انگلیسیش یک کپی گرفتم و سعی کردم به تدریج فارسیش منم اما در قسمت زبان در کنترل پانل هیچ زبانی اضافه نشد نمیدونم مشکل از کجاست از کسایی که واردن خواهش میکنم راهنمایم کنند
چند پیشنهاد هم برای مدیران انجمن داشتم
1.این نسخه ی 3 خیلی باحاله یعنی به نظر میرسه مشکل قالب توش حل شده اگه میشه این نسخه رو فارسی و باگ گیری کنید
در ضمن من چند روزیه که با opencart آشنا شدم وا قعا فروشگاه باحالیه که متاسفانه هیچ سایت فارسی پشتیبانیش نمیکنه از اونجایی که این اسکریپت از هسته ی کامرس استفاده میکنه بهتره که از اون پشتیبانی کنیذ چون هم قالب پذیره هم از آجاکس استفاده میکنه در کل خیلی بهتره میشه قابلیتهایی که داره و کامرس نداره رو به صورت زی دسته بندی کرد
Templatable
Automatic Image Resizing
Discount Coupon System
Related Products
Search Engine Optimization (SEO)
سلام دوست عزیز
من هنوز وقت نکردم شخصا نسخه 3 او اس کامرس رو بررسی کنم، اما در مورد پیشنهاد دوم شما باید بگم که OpenCart قبلا با نام مارکت ساز بومی سازی شده و می تونید از آدرس http://www.marketsaz.com/ نسخه متن باز اونرو داونلود کنید.
دوست عزیز درسته که http://www.marketsaz.com ،اپن کارت رو بومی کرده ولی اون رو میفروشه و تجاریش کرده در ضمن قالبها و ماژول های سایت اصلی روش کار نمیکنه چند وقتی هم هست که نسخه ی طلاییش نال شده و تو اینترنت ریخته و پشتیبانیش هم در اضای خرید نسخه ی طلاییش هست منظور من از بومی سازی پشتیبانیی مثل الآن کامرس هست که میشه ماژول هایی رو که میخوایم رو از سایت اصلیش دانلود کنیم و روش نصب کنیم
ممنون از پاسختون
نسخه سوم oscommerce هنوز به طور کامل منتشر نشده و در مرحله آزمایشی است. برای همین فعلا کار کردن برروی این نسخه زیاد جالب به نظر نمی‌رسه، فکر کنم تا رسیدن به پایداری کامل که بشه بهش اطمینان کرد هنوز زمان لازمه.
OPencart صد در صد از کامرس بهتره... از هر لحاظ که بررسی کنید بهتره
شکی درش نیست
ولی من برای سایت خودم نمیتونم اپن کرت رو سفارش کنم (ما چند سال با کامرس زندگی کردیم، الان میخوام مثلا فلان بخش کامرس رو ادیت کنم تو ذهنم راحت متحویات هاست و فایلهای اسکریپت رو می بینم و ملکه ذهنم شده ولی اپن کرت اصلا معلوم نیست چی به چیه)

lord نوشته شده:
OPencart صد در صد از کامرس بهتره... از هر لحاظ که بررسی کنید بهتره
شکی درش نیست
ولی من برای سایت خودم نمیتونم اپن کرت رو سفارش کنم (ما چند سال با کامرس زندگی کردیم، الان میخوام مثلا فلان بخش کامرس رو ادیت کنم تو ذهنم راحت متحویات هاست و فایلهای اسکریپت رو می بینم و ملکه ذهنم شده ولی اپن کرت اصلا معلوم نیست چی به چیه)

خب یکی از دلایل عدم رغبت من هم همینه (sweet laziness)
اما دلیل دیگه اینه که این فروشگاه ساز هنوز بطور کامل بومی سازی نشده!
بانی مارکت ساز هم که بنظر می رسه اصولا از دنیای نرم افزار آزاد بویی نبرده و فقط به فکر فروش نسخه های طلاییشه و به فکر آینده مارکت ساز نیست!!!
پس چنین بنظر میرسه که اگه ما بخواهیم بطرف opencart بریم باید اول یکی (و یا یک گروهی) پیدا بشه و کاری رو که آقای فرهاد زارع برای osc انجام داد رو برای این فروشگاه ساز بکنه در غیر این صورت آینده ای رو نمیشه برای opencart در ایران تصور کرد.

آدرس URL مرجع