انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
با اجازه از استادان مخصوصا آقای زارع . آخرین نسخه او اس کامرس (نسخه 2.2rca2) فارسی شده آماده دریافت برای شما عزیزان است
در نسخه جدید
* مشگل رجیستر گلوبال کلا حل شده است
* کلیه تغییرات تا تاریخ اول فوریه حدود یکماه پیش در این نسخه پیاده شده
* تاریخ ها همه به هجری شمسی تبدیل گشته
* مشگل سیف مود در این نسخه وجود ندارد
و صدها تغییر دیگر که در سایت اصلی آن ذکر شده است
* این نسخه قابلیت اتصال به سیستم پرداخت را از طریق انتخاب نهائی در سبد خرید و نه تک تک محصول را دارد
* اتصال به بانکهای سامان و پارسیان از همین فارسی کامرس به عاریت گرفته شده و بخوبی کار میکند
* از جدید ترین نسخه nusoap 7 برای اتصال استفاده شده
لینک دانلود
http://www.gumbgum.com
برای سوالات احتمالی شما در خدمت هستیم
سلام من فايل رو دانلود كردم اما به صورت كامل آنزيپ نشد و ارور داد ظاهرا فايل ها كامل نيست
برای اطمینان بیشتر دوباره آپلود شد
من فايل رو آنزيپ كردم اما 3 تا فايل از حالت زيپ نيومد

دوما شاخه اصلي خالي بود پس index سايت كجا خواهد بود ؟

وقتي هم خواستم اينستال كنم ارور زير را داد

Warning: require(templates/main_page.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/goldensk/public_html/shop/install/index.php on line 17

Warning: require(templates/main_page.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/goldensk/public_html/shop/install/index.php on line 17

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'templates/main_page.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/goldensk/public_html/shop/install/index.php on line 17

در ضمن ممنون از پاسخ شما
یعنی شما همین الان دانلود کردید؟ چون فقط 5 دقیقه پیش فایل جدید آپلود شد
تنها فرقی که خیلی مهم است ؛ در هنگام معرفی وضعیت سفارشات امکان جدیدی گنجانده شده که خواهید دید برای اطمینان همه وضعیت ها را برای مشتری او کی کنید . در غیر اینصورت مشتری قادر به لاگ این نخواهد بود
این به معنای آنستکه جدول کافیگوریشن تغییر کوچکی برای اعلام وضعیت سفرشات کرده است
من امروز صبح دانلود كردم البته الان دوباره همين كار رو انجام ميدهم
دوستان عزیز فایلها با پاور آرشیو مشگلی ندارد ولی حق با شماست با وین رر بخوبی باز نمیشود
انشاء اله تا امشب فایلها را با وین رر فشرده و آپلود میکنم
يك سوال
چرا تو شاخه اصلي فايل هيچ فايلي وجود ندارد ؟
سلام
ممنون از لطفتون
من فروشگاه رو روی ومپ نصب کردم اما بعد از اتمام نصب موقع ورود به مدیریت و
صفحه اول این ارور میاد
1146 - Table 'froosh.configuration' doesn't exist

select configuration_key as cfgKey, configuration_value as cfgValue from configuration

[TEP STOP]

ممنون میشم کمک کنید
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
آدرس URL مرجع