انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو - قوانين ثبت نام در انجمن


در حاليكه ما تمامى پيامهاى داراى محتويات نادرست را ويرايش يا حذف خواهيم كرد, موارد نامناسب شامل مسائل غيراخلاقى, كلمات توهين آميز, تهمت هاى بى مورد, مسائل غيرضرورى سياسى و يا هرگونه تهديد جدى نسبت به زندگى خصوصى اشخاص ديگر مى باشند و شما با عضويت در اين انجمن متعهد مى شويد كه كليه قوانين را رعايت كنيد. بايد اين موضوع را در نظر بگيريد كه بررسى تمامى پيامهاى ارسال شده به اين انجمن گفتگو براى ما غيرممكن مى باشد بنابراين شما در برابر تمامى مطالبى كه به اين انجمن ارسال خواهيد كرد مسئول مى باشيد. توجه كنيد كه ما هيچ گونه مسئوليتى را در مطالب ارسالى كاربران قبول نمى كنيم و همچنين هيچ ضمانتى نداريم كه مطالب ارسالى كاربران فاقد هرگونه مسائل غيرمجاز و خطرآفرين باشد.

با عضويت در اين انجمن شما متعهد مى شويد كه تمامى مطالب ارسالى از طرف شما فاقد هرگونه مورد نامناسب ذكر شده در بالا خواهد بود و همچنين متعهد مى شويد كه به هيچ دليلى با استفاده از اين انجمن يا مطالب ارسالى خود ضررى را به ديگر اشخاص وارد نكنيد.

سرپيچى از هركدام از موارد ذكر شده در بالا سبب خواهد شد كه ما نسبت به بستن حساب كاربرى شما اقدام كنيم و يا اينكه به طور دائم از دسترسى شما به اين انجمن جلوگيرى كنيم.توجه كنيد كه آدرس IP شما در هر ارسالتان به اين انجمن در پايگاه داده ذخيره خواهد شد و اگر لازم باشد ما مى توانيم به اين آدرس دسترسى پيدا كنيم. شما موافق مي كنيد كه ما در هر زمانى به هر دليلى مجاز هستيم كه نسبت به حذف و ويرايش ارسالات شما اقدام كنيم و يا دسترسى شما به اين انجمن را قطع كنيم. همچنين شما موافقت مى كنيد كه تمامى ارسالهاى شما در داخل پايگاه داده انجمن ذخيره شود و همچنين اطلاعات مربوط به ورود و خروج شما در فايل Cookie در داخل كامپيوترتان ذخيره گردد.

توجه كنيد كه براساس قوانين انجمن شما اجازه نداريد كه از امكانات اين انجمن و يا ارسالهاى خود در اين انجمن براى اعمال غيراخلاقى مانند هك و سرقت الكترونيك استفاده كنيد.

از اين مرحله به بعد شما با ادامه دادن به مراحل ثبت نام موافقت خود را با كليه قوانين بالا و هر قانونى كه بعدا مديريت سايت تعيين كند اعلام مى كنيد.