انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: پشتيبانى عمومى از پروژه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- نام بخش: پيشنهادات و طرحهاى جديد (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع مبحث: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ (/showthread.php?tid=1274)

آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 05-03-1387 01:13 قبل‌ازظهر

اگر بینی که نا بینا و چاه است اگر خاموش بنشینی گناه است
شرکت رهنما مسوول سیستم پرداخت است و با تبلیغات وسیع کسانی مثل مرا گرفتار کرده است . موضوع ساده است با پرداخت 200 هزارتومن و با تبلیغات مفت و مجانی که ما با فروش هر محصول برای آنها میکنیم در انتها پول ما را نمیدهد و براحتی آب خوردن بالا میکشند . الان بیشتر از نصف فروش ما بلا تکلیف است و ما را به شرکت پست حواله میدهند که آنها هم طرف قرارداد ما نیستند و دوباره ما را به شرکت رهنما حواله میدهند .
منشی های خانم آنجا را خیلی خوب تربیت کرده اند و با متانت و بردباری سر مارا هر بار به سنگ میکوبند و جواب سر بالا را بخورد ما میدهند که یگ به یک سوال و جوابهایشان را که استاندارد است برایتان شرح میدهم.
گویا شرکت سه مدیر به نماهای وهوش اصفهانی و موسوی و یکی دیگر دارد ولی به هیچ طریقی در دسترس نیستند و اگر کسی از شما تا بحال موفق به صحبت با ین سه نفر شده بگوید تا من حرفم را پس بگیرم . در حقیقت چون بدهکارند از دست ما فرار میکنند و حاضر به شنیدن درد دل ما نیستند و همان منشی های خوشگفتار دوباره چند صباحی با بهانه های مفت که خودشان هم میدانند واقعی نیست پول مردم را نمیدهند.
شما تجربیات خود را در مورد این شرکت با دیگران در میان بگذارید و منهم یکی یکی جواب های سر بالای انها را که همه را ضبط کرده ام برایتان مینویسم و یا ایمیل های رد و بدل شده را برای رفع هرگونه ابهام در اینجا -- و دها فروم دیگر که در آن عضو هستم -- برای نجات دیگران از این دام به اطلاع دوستان میرسانم
امیدوارم اقا فرهاد بزرگواری کنند و بگذارند این سیستم پرداخت که اینهمه ناآگاهان بدنبالش هستند بخوبی افشا شود و اگر آنها خودشان جوابی برای ما داشتند همینجا اعلام کنند تا ما هم یا قانع شویم یا حرفمان را بکرسی بنشانیم و در این دام نیفتیم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - virangar65 - 05-03-1387 02:34 قبل‌ازظهر

,واقعا اینطوریه من می خواستم با این شرکت قرار داد ببندم...

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - farhad - 05-03-1387 05:21 قبل‌ازظهر

اگر توهینی به هیچ شرکت یا شخصی نشه و فقط انتقاد بشه و مشکلات این شرکت رو بگید و اگر احیانا ماجرایی دارید به درستی تعریف کنید من مشکلی در باز بودن این تاپیک نمی‌بینم.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - donavazan - 05-03-1387 06:41 قبل‌ازظهر

سلام منم پولم رو 3 ماهه که نمیده من بیش از 330000 هزار تومان فوش داشتم ولی دریغ از یک پاپاسی همش میگن پست گفته بزودی تسویه حساب میکنه که همش ......
امیدوارم که این مسئه زود تر سر و سامان بگیره

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 05-04-1387 02:39 قبل‌ازظهر

منهم با وجودی که مثلا ریسلر آنها هستم از دست شاکیان سیستم قید ریسلری آنها را زدم . تقریبا هیچ یک از مشریان من پول خود را کامل دریافت نکرده اند ولی اگر برگشتی داشتند فورا از حسابشان کم میکنند
یکی میگفت آنها پول را نگه میدارند و هر ماهه مقداری را تسویه میکنند که سروصدا بخوابد ولی همیشه بیشتر از نصف فروش را برای خودشان نگه میدارند.
یکی دیگه میگفت همه اش وعده میدهند تا واریز بعدی صبر کنید ولی واریز بعدی هم کامل نیست
مشتری سایت خودم در تاریخ 6 بهمن ماه پارسال پول را داده است ولی هنوز در کنترل پنل من بلا تکلیف است و لااقل بیست مورد تسویه نشده از 8 ماه پیش دارم . حساب کنید سود بانکی ملیونها فروشی که به گفته خودشان در ماه دارند چقدر میشود.
من تصمیم دارم یک راه میان بر برای رهائی از شر این سیستم با بقیه در میان بگذارم که احتیاج به همکاری دوستان است و اگر مدیران سایت صلاح بدانند پیشنهاد خود را با شما هم در میان میگذارم تا با رفع عیوب احتمالی آن خودمان با همکاری هم یک سیستم بدون پورسانت و راحت تر و مطمئن تر راه اندازی نمائیم . ولی همانطور که گفتم احتیاج به همکاری و همفکری سایر دوستان و از جمله شخص آقا فرهاد را نیز دارم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - farhad - 05-05-1387 05:04 قبل‌ازظهر

به نظر من سیستم‌هایی مثل پرداخت دات کام اصلا معنی تجارت الکترونیک رو ندارن. معنی تجارت الکترونیک این هست که پول به صورت آنلاین پرداخت بشه و پست هم به صورت آنلاین از سفارش خبردار بشه و کالا رو با گرفتن هزینه پستی تا محل موردنظر برسونه. در حالی که سیستم‌هایی مثل پرداخت براساس یک اصل که هیچ مشتری به هیچ فروشنده‌ای اعتماد نداره ایجاد شدند در حالیکه هدف از را‌ه‌اندازی فروشگاههای الکترونیک ایجاد اعتماد و کم کردن هزینه هست نه اینکه با ایجاد چندین و چند واسط هزینه رو برای مشتری که خریدار نهایی هست بالا ببریم.

faraz جان شما هم اگه طرحی دارید بگید شاید بتونیم با همکاری هم راههای جدیدی در تجارت الکترونیک برای ایرانیان ایجاد کنید که معنی کامل تجارت الکترونیک رو داشته باشه.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - farhad - 05-07-1387 04:37 قبل‌ازظهر

فکر کنم تا حدودی متوجه طرح شدم. چند سوال:

1- چه کسی از نظر قانونی اتحادیه را تائید می‌کند؟ آیا انتظار هست که از طرف دولت همچنین حرکتی انجام شود که دارای اعتبار قانونی باشد؟ اگر از طرف دولت نیست چه ارگانی این اتحادیه رو به عنوان مرجع معرفی می‌کند تا همه کاربران از نظر تائید شدن به آن مراجعه کنند؟

2- هزینه‌های اتحادیه که حتما باید شامل پرسنلی باشد چگونه تامین می‌شود؟ آیا قرار است از فروشگاههای مبلغی گرفته شود که در این صورت ما داریم راه رهنما رو ادامه می‌دیم؟ (تحمیل هزینه به فروشگاهها)

3- باز به نظر می‌یاد همون مشکلی قبلی وجود دارد. پول مستقیم به دست فروشنده نمی‌رسد و اتحادیه یک واسط هست که شاید به دلیل ترافیک سفارش حتی چند هفته یا ماه رسیدن پول به دست فروشنده طول بکشد؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 05-07-1387 10:43 بعدازظهر

قانون اتحادیه ها اینستکه بعد از تشکیل یک مجمع توسط یک صنف ؛تقاضای خود را به شورای اصناف میدهند و شورای اصناف آن اتحادیه را تائید میکند . اصناف دولتی نیستند و اتحادیه ها و شورای اصناف هم دولتی نیست بلکه طبق ضوابط دولت مشغول کار هستند
2- یک طرح تا رسیدن به بلوغ احتیاج به همفکری و تبادل نظر دارد
3- ادامه دادن راه رهنما که یک شرکت خصوصی با هدف کسب درآمد است با یک اتحادیه که هدفش غیر انتفاعی است از زمین تا آسمان فرق میکند . مثلا اگر اعضا حق عضویتشان برای خودشان و برای تبلیغات خرج شود بسیار بهتر است که به جیب عده معدودی برود
4- تمام اصناف به اتحادیه ها حق عضویت میپردازند تا فعالیتشان ضابطه مند شود. تجارت بدون ضابطه نتیجه اش همین شرکت های من درآوردی رهنما و بقیه است
5- بهتر است سایرین هم همفکری کنند . کسی فعلا حق عضویت نمیخواهد و بیشتر به همراهی و همفکری احتیاج است
6- در صورتی که تخلفی از یکی از اعضا اتحادیه سر بزند ؛ اتحادیه مجاز به عدم تمدید عضویت و پروانه کسب فرد خاطی است و چون اتحادیه ها پروان کسب صادر میکنند ؛ هیچ عضوی تخطی نخواهد کرد و این در مورد تمام اتحادیه ها صادق است. آیا شما از جائی خرید میکنید که پروانه کسب دارد یا از جائی که پروانه کسب ندارد؟
7- در صورتیکه داشتن تائیدیه از اتحادیه برای فروشگاه های اینتذنتی جا بیفتد دیگر لزومی نیست که اتحادیه بصورت واسطه عمل کند و حتی میتوان با بخشنامه ای بانکها را موظف کرد که تنها به اعضای تائید شده اتحادیه خدمات بدهند. در دنیای واقعی حتی برای وام گرفتن از بانکها نامه تائیدیه اتحادیه لازم است . در این مورد کتاب های حقوقی تشکیل اتحادیه و اصناف راهنمای خوبیست
8- فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تا همین پارسال جزو اتحادیه لوازم خانگی بودند و تنها یکی دوسال است که مستقل شده اند
9- حتی میتوان بعنوان زیر بخش صنف IT زیر مجموعه این صنف قرار گرفت
10 - برای تشکیل یک انجمن احتیاج به تعداد کافی عضو است تا بتوان از طریق قانونی اقدام کرد .مثل صنف موبایل فروشها که به تازگی از زیر مجموعه لوازم صوتی بیرون آمده اند
11- بازهم از تمام دوستانی که به نحوی ایده و پیشنهاد دارند تقاضای همکاری میکنم . طرح بصورت کلی مطرح شده ولی جزئیات آن بطور کامل و مفصل بموقع اعلام خواهد شد .

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 05-08-1387 02:24 قبل‌ازظهر

بسیار بحث خوبیست ولی اجازه بدهید در اینجا فقط راجع به این شرکت رهنما و مشگلات کاربران با آن صحبت شود که بحث منحرف نشود . اگر ممکن است در مورد مسائل مطرح شده که خود منهم علاقه مند به پیگیری آن هستم یک مبحث جدید گشوده شود و دوستان در این جا راجع به بالا کشیدن پول کسانیکه با هزار امید وآرزو کسب و کاری را راه انداخته اند و پولشان را نمیتوانند پس بگیرند صحبت کنیم
هرچند بعلت نبودن یک سیستم مانند آنچه که در بالا طرح شده باعث میشود که ما ندانیم حتی به کجا باید شکایت کنیم تا پولمان را پس بدهند . کمترین نتیجه داشتن اتحادیه اینستکه لااقل کسی حق ما را که تک تک ضعیف هستیم و لی باهم قدرتی میشویم از این شرکت و سایر شرکتهائی که از این بازار آشفته سوء استفاده میکنند بگیریم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 05-09-1387 01:25 قبل‌ازظهر

هردم از این باغ بری میرسد
بعد از ماه ها انتظار این شرکت که 200 هزارتومن حق عضویت گرفته و 5 درصد فروش را هم برای خودش بر میدارد امروز طی اطلاعیه زیر فروشندگان را ملزم کرده است که خودشان دنبال پولشان بروند و با اداره پستی که حتی طرف قرارداد ماهم نیست طرف بشویم متن اطلاعیه را ببینید بعد اگر خواستید باز هم بروید با آنها قرارداد ببندید ولی قبلی این مش غلامرضای سیگار فروش سر کوچه ما هم میگفت از این آدمها که میخوان برن با این شرکت قرارداد ببندد بخواهم که یک قرارداد هم با این مش غلامرضای سر کوچه ما ببندد که ثواب دارد

فرم مخصوص تأئیدیه سفارشات امانی نزد پست را در کاغذ A4 به صورت Landscape بدون Header و Footer چاپ کرده و به واحد خرید اینترنتی پست عامل خود مراجعه نمایید. برای دریافت فرم روی لینک زیر کلیک کنید

دریافت فرم

2 - تأئیدیه این فرم را از واحد خرید اینترنتی پست عامل اخذ کرده و درخواست نمایید تا آن واحد فرم های تأئید شده را به همراه نامه مربوطه به آدرس شرکت رهنما در اصفهان ارسال نماید. دقت کنید، فرم ها بدون مهر و امضاء پست در پایین هر صفحه فاقد ارزش می باشد.برای دریافت نامه روی لینک زیر کلیک کنید

دریافت نامه

3 - زمان ارسال این فرم ها، حداکثر 1387/5/31 بوده و ارسال فقط از طرف اداره پست مربوطه مورد تأئید است.

4 - عدم ارسال فرم ها به منزله عدم تحوبل این سفارشات به اداره پست می باشد.

خود دانید.......................آیا نباید شما هم کمک کنید تا این شرکت قادر به خوردن پول بقیه بنده خدا ها نشود؟؟ در فروم های دیگر پست بزنید . این کمترین کاریست که عهده ما بر می آید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 05-10-1387 04:01 قبل‌ازظهر

کسی دنبال این نامه رفته ببیند چه جوابی میدهند؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - donavazan - 05-10-1387 08:02 قبل‌ازظهر

من 3 ماهه که متاسفانه قرار دادبستمطبیعتا من سفارش بلاتکلیف با تاریخی که اینها زدند ندارم وای وقعا افتضاحه ما از جیب هر ماه حدود 50000 تومان سی دی و قاب و ... میخریم بعد از 3 ماه فقط 67000 تومان میدد و 300000 تومان بقیش ؟؟؟؟/
باید یه کار اساسی بکنیم که من دارم انجامش میدم و بزودی همنیجا اعلام میکنم کار با اینها حل نمیشه باید یه کار اساسی بشه منتظر باشین تو همین هفته راش میندازم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - www.iranwebshop.com - 05-14-1387 04:39 قبل‌ازظهر

من بارها گفتم این فروشگاه باید مستقل کار کنه نه اینکه محصول لینک کنند جای دیگه و فروشگاه بشه گالری عکس
این فروشگاه یکی از کامل تین و حرفه ای ترین فروشگاه های جهان محصوب میشه از فکر پست بیاید بیرون من حرف کسانی رو که میگن تصویه نمیکنه 100% قبول دارم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 05-15-1387 07:44 قبل‌ازظهر

در این مورد به گفتگوی جالبی در سایت مجید آنلاین برخوردم که بهتره همگی حتما ببینید . در لینک زیر
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=86464&page=6
گویا این شرکت از خیلی وقت پیش مشگل داشته و ما تازه خیلی هم دیر فهمیدیم
میگن پول مردمو تیر آهن خریدند و ......اله و اعلم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 05-18-1387 04:46 قبل‌ازظهر

کسی از پارس پیک خدمات گرفته و اطلاعی دارد؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - muhammadinfo - 06-03-1387 11:49 بعدازظهر

من از پارس پیک گرفتم.
حدود 2 ماهه اما چون فروشم تازه یک هفته است که گرفته نمیدونم برای پرداخت مبلغ مشکل تراشی میکنه یا نه؟
تا 2 هفته دیگه مشخص میشه.
فعلا 220 تومان فروش داشتم که باشید فوقش تا 15 روز دیگه اوکی کنه.
خبرشا میدم.
در ضمن من تو پست بودم داشتم محصول میفرستادم که یکی از همکار (فروشگاهیا) اومده بود پست و از شرکت پرداخت نامه داشت.
رییس بخش اینترنتی که نبود و قتی هم که اومد یه تا ب دهنی به پرداخت کرد و با پسره گفت به من اینا ربطی نداره.
برو پیش همون پرداخت.
بدبخت دلم خیلی براش سوخت.من خودم حضوری رفته ام پرداخت اولش قشنگ حرف میزنند اما ترسیدم که بعدش این همه دارند میگند بیخودیه برا ما هم بد بشه رفتیم با پارس پیک.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 06-04-1387 06:01 قبل‌ازظهر

من صد دفعه زنگ زده ام . این آقای وهوش اصفهانی که یا وزیر و وکیل است یا سرش به خرید و فروش تیر آهن با پول من و شما شلوغ است هرگز جواب تلفن را نمیدهد . بیچاره ما که هم پول میدهیم و هم ایشان برایمان طاقچه بالا میگذارد ان خانمها هم انگار از پشت تلفن سینه سپر کرده ان و بهیچ عنوان نمیگذارند اوقات شیرین ایشان با شکایات و گله های ما خراب شود و تیر آهن ها تو گلوش گیر کنند. به آنها هم راجع به این بحث اینجا گفته ام و آدرس و لینک این جا را هم داده ام و میگویند که مطالب را میخوانند ولی شرم دارند که جواب ما را بدهند .
از واریز هم خبری نیست . آن اصفهانی زرنگ میداند که کسی کار و زندگیش را نمیگذارد برود از شهر خودش اصفهان و یقه این خود بزرگ بین کوچک را بگیرد . گول نخورید ما که حرومش کردیم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - internet - 06-04-1387 07:34 قبل‌ازظهر

faraz نوشته شده:
کسی از پارس پیک خدمات گرفته و اطلاعی دارد؟

سلام
من هم از پارس پيک خدمات گرفتم الان يک ماه و نيم هم بيشتر هست اش يعني از 18/5 تا الان که 3/6 هست اش
در کل اصل قضيه اين هست که وقتي بسته هاي يک فروشگاه از طرف پست به سراسر کشور اعم از روستا و جزيره و شهرستان ها ارسال مي شه بعد بايد پست اين ها رو توي پنل خودش ثبت کنه و بعينه مشخص باشه که اين تعداد مرسولان از حالت ارسال شده به حالت وصول شده بدل بشه
با اين تفاسير اگه دوستان در مورد شرکت هاي ديگه و نحوه پرداخت پست و نحوه دريافت مبالغ فروشگاه تجربه و نظري دارند راهنمايي کنند تا ما هم بدونيم فرق فروشگاه ها و پرداخت ها رو ...
با تشکر

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - muhammadinfo - 07-09-1387 12:21 قبل‌ازظهر

در مورد پرداخت پول به محض اینکه پست از قسمت ارسال شده بسته ای را به قسمت تحویل داده شده ارسال کنه همون روز هر مبلغی باشه را براتون به حسابتون میریزه.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 07-09-1387 03:31 قبل‌ازظهر

دوستاني كه كارشون فروش يا نصب فروشگاه هاست در صورتي به مشتريانشان اهميت ميدن و ارزش قائلن كه اين شركت رهنما را درست حسابي افشا كنن كه هم دعاي خير دارد و هم شما را شريك جرم نميكند
هركسي كه از شركت رهنما برگشت و خواست با شركت هاي ديگه كار بكند بطور رايگان سايتش را به هر جا غير از رهنما خواست وصل ميكنم . سيستم پارس پيك را هم آماده كرده ام هر كي خواست ايميل بزند چون سايت من حك شده و دوسه روزي طول ميكشد تا آپديت شود

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - muhammadinfo - 07-09-1387 11:20 بعدازظهر

کی سایت شما را هک کرده.
در مورد این کارت هم خیلی کار خوبی میکنی.
اول له خودم بده که محتاجم
دی..

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arshiad - 07-09-1387 11:52 بعدازظهر

آقا ما هم میخواهیم می خواستم برم قرارداد ببندم حالا که اینجور شد بیخیال شدم این پارس پیک رو دیدم بد نیست. ما رو هم وصل کن بهش

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 07-10-1387 06:30 بعدازظهر

با سلام خدمت همه دوستان عزيز.من مسئول گروه نرم افزاري آسمان هستم.بيش از 4سال سابقه فعاليت در اين سيستم هاي خريد پستي رو داريم.3 سال با پرداخت كار كرديم و يك شال هم يا ايران ماركت داريم كار مي كنيم.
در حال حاضر نماينده سيستم ايران ماركت سنتر هم هستيم.اما نمي خوام از اين جهت كه نماينده هستيم از ايران ماركت تعريف كنم يا بد بگم.به علت اينكه سالها هست در زمينه فروش اينترنتي فعاليت داريم تجربه شخصي خودم رو بيان مي كنم.
اول اينكه دوستاني كه مي گن ما 330000 تومان طلب داريم از پرداخت و سه ماه كه پول رو نداده بايد اين رو بدونن كه شركت ما دقيقا 14 ماهه كه مبلغ 623000 تومان از پرداخت طلب داره و هر روز هم به بهانه هاي واهي اين پول پرداخت نميشه!حالا 3ماه كه خوبه!!
از همكاران ديگر در مشهد هم كه من خبر دارم اونها هم همه پولشون مونده و پرداخت با اونها هم تسويه نكرده.
به قول اين دوستمون دقيقا منشي هاي پرداخت با زيان چرب و نرم مسئولين فوشگاه ها رو معطل مي كنن.اگر هر كدوم از دوستان مس خواد با پرداخت قرارداد ببنده به تجربه 4 ساله ما نگاه كنه و اين كار رو انجام نده!
اما ايران ماركت سنتر راستش در همين سالهاي آغازين فعاليت خوب كار كرده.به عنوان يكي ار فروشنده هاي متصل به سيستم ايران ماركت تا حالا از نظر تسويه حساب موردي نداشتيم و انصافا خوب تسويه مي كرده.اما يادمون باشه كه پرداخت هم در سال هاي اول خوب كار مي كرد!!(قابل توجه مدبران عزيز ايران ماركت سنتر)
در هر صورت اگر دوستان مايل بودن اطلاعات بيشتري در باره ايران ماركت داشته باشن به سايت http://www.asemanafzar.com مراحعه كنن يا به من ايميل بزنن arash_rst2002@yahoo.co.uk
در باره پرداخت هم هر كس راهي داشت كه پول بگيره از اونها من شخصا مبلغ 70000 تومان به اين راه پاداش ميدم!با من تماس بگيرين تا صحبت كنيم 09155194981
مديران پرداخت هم توجه كنن كه اين سيستم بسيار نا كارامد شده و به نظرم بايد شرسع تر سك فكر اساسي براي سيستمشون بكنن
با تشكر از همه

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 07-11-1387 03:34 قبل‌ازظهر

اون اصفهاني هاي زرنگ ميدانند كه كسي از اون سر ايران بلند نميشه بره اصفهان و دنبال چند صد تومان پول بدود . پيشنهاد من اينه كه هر كي خواست در همين جا اعلام آمادگي كنه و به بقيه هم خبر بده تا با شراكت هم يك وكيل دونگي بگيريم و بريم سراغ اين شركت . هر چه هست همگي يك قرارداد داريم كه اساس كار وكيل ميتواند باشد . من يك مشاوره دم دستي كرده ام و ميشود اين شركت را بعنوان كلاهبرداري كه زير قراردادش زده به محاكمه كشيد . ولي براي يك نفر صرف نميكند كه پول وكيل بدهد ولي بصورت همكاري امكان دارد . تقاضا ميكنم دوستي كه در بالا پست زده و سايرين بيائيد و براي پيشرفت كار خودمان هم كه شده يك وكيل شراكتي بگيريم و پول حلالمان را از حلق اين شركت بيرون بكشيم.
ما كه گفتيم و فكر ميكنم فقط يك بسمه اله لازم است .... هر كي موافقه و ميتونه بقيه را هم راضي كنه من خودم اوليش يا اله ....

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 07-11-1387 03:53 قبل‌ازظهر

يك توضيح ديگر اينكه در آخرين تماسي كه با اين شركت مال مردم خور گرفتم ازشان پرسيدم كه سه ماه است در كنترل پنل من سيصد هزار تومان از شركت پست گرفته ايد چرا بحسابم واريز نميكنيد ؟
جوابشان را بخوانيد تا بدانيد با چه موذي هائي طرف هستيد .
با كمال بيشرمي گفتند چون هنوز يكي دو مورد از حسابها وصول نشده پس تا وصول تمام حسابها پولي بمن نميدهند .
توجه كنيد كه مشگل از اول هم عدم وصول پول ها بوده . بعبارت ديگر چون چند تا از حسابها گم شده من بايد تا آخر عمرم از دريافت بقيه پولها محروم شوم . اين را ميگويند گناه ناكرده و قصاص شده
به منشي خوش زبانشان گفتم ان چند مورد را نديده بگيريد و يا همين حالا پور سانت خودتان را براي آنها برداريد و بقيه اش را بدهيد . چون پورسانت سيصد هزار تومان ميشود نه هزار تومان و آنها 291هزار تومان را گرو نه هزار تومان نگه داشته اند .

بي عدالتي از اين بيشتر هم مگر ميشود
همانطور كه گفتم يك دست صدا ندارد و آنها بهتر از ما ميدانند كه يك نفر حريفشان نيست . حالا فرض كنيد لااقل صد نفر مشگل مرا داشته باشند ... كه بگفته خودشان از صد ها نفر بيشتر است . اين مبلغ ميكند مليونها تومان و ما دست روي دست گذاشته ايم كه اين مليونها آنقدر بشود كه طرف شركت را ببندد و فرار كند
من بهر كسي كه توانسته باشد ردي تلفني و يا حضوري از مديران شركت .. وهوش اصفهاني وموسوي ويك فرد مظنون ديگر بيابد شخصا دو سكه طلا جايزه ميدهم....دوستان ؛ آقايان فلنگ را بسته اند و چند تا منشي بي اختيار و خوش زبان ديگر بيشتر در شركت نيست . ميگوئيد نه سعي كنيد تلفني يا حضوري با يكي از آنها تماس بگيريد ...
نيستند اقا ... فرا كرده اند
تحويل پيك تهران و اصفهان را هم را بعد از بالا كشيدن پول پيك كنسل كرده اند و بيچاره آنها كه با پيك هم كالا فرستاده اند ....آقا ديگه واضح تر از اين نميشه اين يك كلاهبرداري است
يك كار ديگر هم ميتوان كرد و آن شكايت به اداره پست مستقيم است ..
دوستان حد اقل اينكاررا كه ميتوانند بكنند ... به اداره پست مستقيم شكايت كنيد ... انها هم از اين شركت دلخورند... به مدير اداره پست مستقيم ايميل بزنيد و يا يك نامه چند سطري بنويسد و بگوئيد كه اين شركت با سوئ استفاده از نام شركت پست دارد كلاهبرداري ميكند ... اين حداقل را كه ميتوانيد انجام دهيد ... وگرنه بايد گفت از ماست كه بر ماست

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 07-11-1387 04:21 قبل‌ازظهر

براي رفع هر گونه شبهه به تصوير 1 دقت كنيد . اين تصاوير كنترل پنل من در سايت كلاهبرداري رهنماست
اولا از دي ماه پارسال تا بحال يعني ده ماه است كه چند تا از حسابهاي من وصول نشده و اصولا از دريافت آنهم نااميد شده ام . در قراردادشان حد اكثر پانزده تا يكماهه است
ولي جالب تصوير شماره دو است . از نود روز پيش تا بحال كه ديگر نخواستم با اين مال مردم خورها كار كنم مبلغ 522400 تومان از اداره پست گرفته اند ولي بحساب من واريز نميكنند چون بعلت نا كارآمدي سيستم خودشان از ده ماه پيش تا بحال چند تا از ارسالي هاي من وصول نشده .
اولا تقصير من چيست ؟
دوما از خير آن چند تا گذشته ايم آنها نوش جان هر كي خورده است بقيه اش را چرا نميدهند
سوما پورسانت بقيه ارسالي ها بيشتر از ده هزار تومان نميشود بچه علت بيشتر از نود روز است پولي را كه از شركت پست گرفته اند بصاحب اصلي آن نميدهند؟ بعبارت ديگر بعلت عدم وصول چند حساب از دخ ماه پيش تا كنون بقيه پول ها را هم ميخواهند بالا بكشند بدون اينكه تقصيري از جانب من كه كالا را ارسال كرده ام باشد ... آيا شما به اين بيعدالتي آنهم زير نظر اداره پست جمهوري اسلامي ايران نام نميدهيد ... آيا وجدانتان قبول ميكند حق كسي اينگونه خورده شود؟
مگر اينكه با اين پول و بقيه پولها تير آهن خريده اند و منتظر فروش و بالا كشيدن آن هستند
دوستان شرافت هم خوب چيزيست ..آنها با ما قراداد دارند و زير امضاي بي ارزش خودشان زده اند. به آنها زنگ بزنيد و دليل اينكارشان را بپرسيد ... آن منشي خوش زبان سرتان را بطاق ميكوبد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 07-11-1387 05:13 قبل‌ازظهر

دوستان عزيز سلام.من هم با نظرات آقا فراز موافقم.
اين راهي كه ايشون پيشنهاد دادن(گرفتن يك وكيل دسته جمعي)خوبه و حتي يكي از همكاران ما قبلا به ما اين پيشنهاد رو دادن و من حتي هنوز فرم محضر و وكالت رو دارم!!اما متاسفانه ما اقدام نكرديم.بنا بود وكيل به نيابت از مثلا 100 فروشگاه كل مبلغ رو مطالبه كنه و در صورت موفقيت(دقت كنيد در صورت موفقيت) 10 درصد پول رو برداره.واضحه كه 10 درصد 600000 تومان مت براي وكيل اصلا نمي ارزه اما به قول فراز جان 10 درصد 80 ميليون تومان مي ارزه!
پس اول اينكه حتما اين كار شدني هست و عملي و شخص بنده تا مرحله وكالت اين كار هم پيش رفتم.وكيل اون موقع گويا يكي از وكلاي خوب در تهران بود(نام اون رو نمي برم اما اسنادش موجود هست)و به هر حال بنا بوده اين كار رو انجام بده .
من ظرف يكي دو روز آينده از اين همكارم در مشهد مي پرسم نتيجه اين اقدامشون چي شده و اگر همه چيز خوب بود لطفا تمام صاحبان فروشگاه ها كه از پرداخت طلب دارن همين جا(فقط اينجا يا در يك فروم ديگه كه خدوم شخصا راه اندازي مي كنم ) بيان و سريع با همكاري هم اقدام كنيم.اگر هم گفتم فروم ديگه واسه اينه كه خداي نكرده واسه آقا فرهاد و تيمشون مزاحمتي ايجاد نشه نه چيز ديگه(چون ممكنه اين بحث با دخالت بعضي ها بالا بگيري و آقا فرهاد رو مجبور كنن اين تاپيك رو ببنده-كه باز هم تجربه اينچنين كاري رو از دوستانمون در پرداخت دارم!)
در مورد كار وكيل هم ترجيحا از تهران يا مشهد باشه كه يا من يا هر كس ديگه از دوستان در تهران يا مشهد به نمايندگي همه كارها رو پيگيري كنه و با وكيل ملاقات داشته باشه.
در ضمنننننن : دوستان فعلا زياد جايي بروز ندين كه مي خواين در هر حال چه اقدامي انجام بدين و از همه مهمتر اينكه سريعا و در ابتدا يك نسخه HTML و يك نسخه چاپي از تمام ريز محاسبات مالي تون در پنل پرداخت(و از همه مدارك ديگر در پنل) تهيه كنيد كه ممكنه هر لحظه پنل شما بسته شه!!ببينيد اين رو كي گفتم!
ايشالا با كمك هم همه به حق مسلمشون برسن.
در پايان بازم از آقا فرهاد هم واسه مباحث فني كه به ما ياد دادن هم واسه همكاريبشون ممنونم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 07-11-1387 05:20 قبل‌ازظهر

پيرو متن بالا :
در ضمن خواهشي هم دارم.من در مشهد 4-5تا از همكاران رو سراغ دارم كه از پرداخت طلب دارن.چند روز پيش هم با 2 تاشون صحبت كردم.تو تهران هم يكي دو نفر از دوستان من هستن كه طلب كارن.خودمون هم هستيم.تا اينجا شد 7 نفر!خواهشم اينه كه دوستان در هر شهر بزرگ و كوچك ديگري كه هستين برين با همكاراتون كه از پرداخت طلب دارن صحبت كنيد تا اگر وكيل گرفتني شديم تعداد نفرات و مبلغ بالا باشه كه وكيل هم دل به كار بده.پيدا كردن فروشگاه هايي كه با پرداخت كار مي كردن هم كار مشكلي نيست(حتي مي تونين از تو سايت خود پرداخت اطلاعات رو بردارين!)
اگر اين كار رو بكنين ميبينين كه يك دفعه تعدا شكات شده 50 نفر و مبلغ هم شده 50 ميليون.
موفق باشيد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 07-11-1387 06:30 قبل‌ازظهر

من مطمئن هستم آقا فرهاد هم مثل ما نيتشان خير است و بما اجازه ميدهند تا از افتادن بقيه به چاله جلوگيري كنيم ...ولي درصورتيكه ايشان صلاح بدانند و بخواهند كه بخاطر بعضي ملاحضات كه شايد حق هم داشته باشند ومايل به ادامه بحث نباشند منهم مثل شما با كمال ميل در هر جاي ديگري كه دوستان مايل باشند حتي در يك سايت جديد به اينكار ادامه خواهم داد . در هر صورت مثل هميشه ما مطيع آقا فرهاد هستيم
در ضمن سايت من را هم كه هك كرده بودند هيچ دليلي غير از افشاي اين شركت نميتوند داشته باشد كه اگر صد بار ديگر هم حك كنند باز هم فايده نخواهد داشت و بهتر است بجاي هك كردن يك سايت آموزشي پول مردم را بدهند

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 07-12-1387 03:57 قبل‌ازظهر

خوب خوشحالم از اينكه صداي يك نفره ما تبديل به ده نفر شده و قول ميدهم كه با كمي همت به صدها نفر هم خواهيم رسيد و اتحاد را فرياد خواهيم زد
پيشنهادات دوستان را ديدم و صد البته هر كس پيشنهادي دارد ابتدا بايد خودش پيگير اجراي آن باشد . از دوستي كه با وكيل صحبت كرده خواهشمند است فرم وكالت را در اينجا قرا دهد و آنها كه مايل به گرفتن وكيل هستند بعد از دادن وكالت فرم را برا ي آن دوستمان برگردانند ولي از آن دوست عزيز خواهش ميكنم متن زير را حتما در وكالت نامه منعكس نمايد . خوب اينترنت است ديگر .....
متن قابل ذكر = وكيل مختار است بعد از واريز نود درصد وجه دريافتي حداكثر بعد از مدت - مدتي كه عرف است - بحساب ارائه شده از طرف موكل ؛ مابقي مبلغ را بعنوان حق الوكاله برداشت نمايد
يا چيزي شبيه اين

ولي در همين اثنا امكانات ديگر و اوليه اي هم هست كه باز هم همت ذينفع را ميطلبد و ان شكايت به مسولين امر است . مثلا جناب آقاي حاج تهراني مدير كل اداره پست مستقيم . شكايت به اداره حراست پست و حتي خود وزارت آي سي تي
من براي شروع براي مدير كل اداره پست مستقيم يك نامه نوشته ام كه ضميمه ميكنم ... لطفا متني شبيه اين نامه را كه مطابق با شرايط و شكايت شماست تهيه و نامه را به آدرس زير پست نمائيد
نشانی ساختمان مرکزی وزارت: خیابان شریعتی بالاتر از چهار راه شهید قدوسی يا تقاطع خیابان شهید بهشتی ساختمان 16 مدير كل محترم اداره پست مستقيم جناب آقاي حاج تهراني
مربوط به شكايت از شركت رهنما
براي دريافت آدرس ساير مديران كه ممكن است بنظر شما قادر به همراهي و كمك باشند به سايت
http://www.ict.gov.ir/companies-addresstel-fa.html
مراجعه نمائيد و من كساني را كه مهمتر تشخيص داده ام ذكر ميكنم
سيد ابو فاضل جهاني سمت نماینده وزیر و رئیس هماهنگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری آدرس بالا ساختمان 16
مهندس سید شمس الدین بربرودی سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آدرس بالا ساختمان 16
مهندس جلیل کیانی سمت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر حراست وزارت آدرس ساختمان مركزي وزارت
فكر ميكنم نوشتن چند نامه و پست كردن آن حد اقل كاري باشد كه از عهده هر كسي بر مي آيد و براي همكاري و تاثير بيشتر ميتوانيد به سايرين نيز اطلاع داده و متني مطابق ميل خود به اين مسولين ارسال نمائيد
البته خودتان ميدانيد كه ممكن است آقايان كمي گرفتار باشند و يا در ماموريت باشند پس لااقل چندين نامه و به چندين فرد مسوول و البته هر چند روز يكبار ارسال نمائيد تا جوابي دريافت كنيم . اگر طي مدت معيني خبري نشد آنوقت گرفتن وكيل را جدي تر پيگيري خواهيم نمود ولي من مطمئنم در دولت جناب آقاي دكتر احمدي نژاد دانه درشتها اجازه ترك تازي و پايمال كردن حقوق مسلمين را نخواهند داشت و بالاخره ما در مهد يك كشور اسلامي زندگي ميكنيم و بايد مثل سالار شهيدان از حق خود دفاع و مانند مولا علي جلوي بي عدالتي بايستيم و اين به همت ما بستگي دارد كه چگونه از حق و حقوق خود دفاع نمائيم

دوستاني كه در اصفهان زندگي ميكنند آيا ميشود سري به اين مجتمع نرم افزاري رهنما بزنند و گزارشي به ما ارسال كنند ؟ چرا يك مرد در تمام اين ساختمان نيست و همه ش بلبلان مونث هستند؟
در ضمن نام مديران شركت به شرح زير است
فرهاد رهنما كه از اسمش پيداست چكاره است
وهوش اصفهاني كه همگي پول هاي بيزبان را بحساب ايشان ريخته ايد
موسوي كه نميدانم چكاره است
بيت الهي كه او هم سمتش معلوم نيست و بازهم معلوم نيست اين افراد چرا خودشان را پشت مانتوي منشي ها مخفي كرده اند . آيا جايشان آنقدر امن است و خيالشان راحت كه غير از بالا كشيدن پول مردم هيچ عكس العملي نشان نميدهند ؟ از دوستان اصفهاني التماس دعا داريم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - muhammadinfo - 07-13-1387 05:53 قبل‌ازظهر

دوستان من اصفهانیم.
با اون دوستمون که صفحه قبل هم اعلام کرده بود مزدگانی میده خودم تماس گرفتم.
اینجا اعلام میکنم حاضرم بدون هیچ چشم داشتی و فقط به خاطر وظیف کار تموم شماها عزیزان را پیگیری کنم.
خودم تا حالا یه دوبار رفته ام دفترشون و با اون منشی ها صحبت کرده ام اما خریت نکردمو رفتم با پارس پیک قرارداد بستم.
شماها میتونید منو معرفی کنید به صورتی که قانونی باشه من میرم سراغ کارتون.
اینا را از اینطور نون خوردن میندازم.
فقط بشینید فکر کنید بگویید باید چیکار بکنیم.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 07-13-1387 06:31 قبل‌ازظهر

با سلام.بله آقاي محمد با من شخصا تماس گرفتن
جداي از بحث مژدگاني اين كار هم در كنار اقدامات قانوني بد نيست.
البته اين رو هم بگم من فعلا در مشهد و يزد هستم(كه يزد تا اصفهان راهي نيست) و خودم تصميم داشتم با هماهنگي با دوستان و آقا محمد برم اصفهان و با مدارك زياد بريم رهنما و بگيم يا پول يا ميريم پي شكايت
خواهشم اينه كه بازم بي گدار به آب نزنيد...
مرسي

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arshiad - 07-13-1387 06:52 قبل‌ازظهر

آفرین همه جمع شید و یه حال اساسی از این دودره بازا بگیرید من قراردادی نبستم باهاش اما موضوع شما رو دارم پیگیری می کنم شکایتتون هم قشنگ بود امیدوارم موفق باشید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 07-13-1387 09:00 بعدازظهر

سلام
دوستان از اینکه شرکت رهنما را افشا کردید متشکرم
من هم می خواستم قبلا با پرداخت قرارداد ببندم ولی قبل از آن به اداره پست رفتم و گفتم که می خواهم خرید پستی راه بندازم که گفتند شرکتهای ایران مارکت و پرداخت هست که اولی معتبر تره(مسئولان اداره پست هم اذعان دارند که پرداخت معتبر نیست)اینطور شد که ما با ایران مارکت قرارداد بستیم
البته سه هفته بیشتر نیست که قرارداد بسته ام و خوشحال هستم که با پرداخت قرارداد نبسته ام
باز هم از راهنماییهای شما دوستان ممنونم.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 07-13-1387 10:43 بعدازظهر

ولي آيا نامه شكايت را هم نوشته و پست كرده ايد؟
اين حداقل را خواهشا انجام بدهيد و ديگر دوستان را هم تشويق به ارسال شكايتنامه كنيد
من همين امروز هم با بلبلان خوش صحبتشان كلنجار رفتم و جواب همان جواب هاي سر بالا بود . لينك اين جا را هم برايشان ايميل زدم و گفته ام من كي هستم و مشخصاتم چيست و اضافه كردم كه ما فقط سيصد هزار تومان پولمان گروست ولي ابرو و حيثيت و شرافت كاري شما هم در گرو رضايت ماست ..... اگر به ديوار اثر كرد به آنها هم اثر كرد . داشتن ميپرسيدن اين لغاتي كه گفتي يعني چي .. كه من حوصله نداشتم توضيح بدهم شرافت يعني چه و قطع كردم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 07-13-1387 11:33 بعدازظهر

سلام دوست عزيرshayanx.بنا نبود اين گفتگو هاي ما فاش بشه؟؟؟
بعد شما لينك اينحا رو به اونها ميل زدي؟؟؟؟؟؟
دوست من جقدر تاكيد كردم اين حرفا جايي بيان نشه تا يك زاه درست رو بريم
حالا مي تونيم منتظر هر گونه پيش دستي از طرف پرداخت باشيم!!
از آقا فرهاد مي خوام اگه ممكنه هر چه زود تر لينك اينجا رو عوض كنه و گرنه نقشه هاي ما كاملا بي نتيحه مي شه

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - muhammadinfo - 07-13-1387 11:47 بعدازظهر

خب حالا بفهمند.
چیکار میتونند بکنند.
فرار میکنند , بابا اینا همین الانشم فرارین.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 07-14-1387 02:23 قبل‌ازظهر

محمد آقاي عزيز.بحث فرار نيست.شما گويا با ترفندهاي اين شركت آشنا نيستي!
بحث اينه كه ما داريم اينجا از شكايت و موارد ديگه حرف مي زنيم و وقتي اونها از الان نحوه اقدام ما رو بدونن ممكنه پيش بيني كار ما رو بكنن و پيش دستي كنن و يك اقدامي بكنن كه شكايت يا كار هاي ديگه ما بي ثمر بشه.در بالا اشاره كردم كه هر چه زود تر جند نسخه از اطلاعات پنلتون پرينت كنيد.چرا؟؟!
ما تو اين سه سال خيلي كارها از پرداخت ديديم عزيز.ئاسه اينه كه ميگم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 07-14-1387 05:49 قبل‌ازظهر

دوست عزيز مسئله اي نيست- اينكه بدانند چقدر بي اعتبار و بي آبرو هستند كه خوب است . در ضمن مدتهاست كه كه يكي دو تا از اون ها ميدانند كه چه اقداماتي در دست است و مخصوصا من را هم خوب ميشناسند مگر غير از بالا كشيده پولي كه نزدشان است بلا نسبت ... چكار ديگر از دستشان بر مي آيد... در ضمن ديگر فكر نكنم كسي باشد كه بعد از اينهمه افشا گريها بخواهد دوباره بدست اينها توي هچل بيافتد. خير دوست عزيز دنياي اينترنت تيغ دو لبه است .انها فكر ميكردند كاري از دست هيچ كس بر نميآيد ولي ما ثابت كرديم كه اشتباه فكر ميكنند. بنابراين هيچ كار نا مربوطي را نميتوانند بكنند . در ضمن هدف پس گرفتن پولهاست ما كه نميخواهيم دعوا و مرافعه داشته باشيم . حرف حساب هم كه جواب ندارد .
دوستان آنها خلاف قرادادي كه با ما مكتوب كرده اند نميتوانند قانون هاي من درآورديشان را بما تحميل كنند . همين يك نكته را يادتان باشد.. هر وقت با بهانه هاي جوئي هاي آنها روبرو شديد قرارداد را برخشان بكشيد و آنهمه پي دي اف هاي مزخرف كه بخورد ما دادند در هيچ كدامشان حرفي از اين چرت و پرت هائي كه حالا تحويل ميدهند نيست و اينرا كه نميتوانند انكار كنند

نامه - نامه - نامه .... يادتان نرود ...نمونه شكايت نامه در پست بالاست هر چه زودتر وضع حال خودتان را به گوش مسولين برسانيد ....

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - muhammadinfo - 07-14-1387 04:59 بعدازظهر

من پیشنهاد میکنم یه بمب گوگلی براشون بسازیم تا همه بدونند اینا چه ناکس هایی هستند.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 07-15-1387 12:00 قبل‌ازظهر

خوب با راهنمائي هاي بعضي دوستان تصميم گرفته شد كه خود به سهم خودم خدمت كوچكي به ديگران كرده و بدنبال اين كار باشم . امروز توسط يك رابط با حراست شركت پست تماس گرفته شد. گويا قبلا هم اين چنين شكاياتي از اين شركت صورت گرفته بوده كه با تغيير پست سازماني فرد مربوطه و ساير ترفند هائي !!!! كه خدا ميداند از جيب من و شما خرج شده باشد يا نه مسئله نه بفراموشي بلكه به تعويق افتاده است .بنابراين دوستان شاكي ؛ نامه شكايت خود را با ذكر مدرك و دليل براي من PM يا ايميل كنند . مدارك لازم عبارتند از
1- متن قرارداد اصلي
2- متن شكايت نامه
3- شرح تخلفات شركت رهنما از قرارداد
4- دليل قابل قبول مانند پرينت كنترل پنل در سايت انها
5- شرح بهانه ها و قوانين من درآوردي و غير واقعي آنها براي نپرداختن پول
6- و خلاصه هر چي كه مدرك و دليل داريد براي من بفرستيد
در ضمن لازم است هر چه بفكرتان ميرسد را در اينجا اشاره كنيد تا براي ديگران تداعي شود براي كاملتر كردن متن شكايت نامه
بعد از دريافت شكايت هاي شما من آنها را بصورت مجزا و تك تك ولي در يك اقدام دسته جمعي به اداره پست مستقيم خواهم برد و با همان آشنا كه قول همكاري داده است در يك جلسه بطور مستقيم به عرض مسولين حراست خواهم رسانيد و سپس با هماهنگي انها وقت ملاقات با جناب آقاي حاج تهراني گرفته و كليه موارد درج شده در شكايت نامه ها را روي ميزشان خواهم گذاشت . بنابراين دوستان حرف براي گفتن زياد است ولي در كنار آن عملياتي هم بايد صورت بگيرد . نامه هايتان را ابتدا به آدرس هاي بالا بفرستيد و بعد رونوشت آنرا بصورت فشرده به ايميل من بفرستيد تا به اميد خدا بعد از جمع آوري برايش اقدام كنم
در ضمن فراموش نكنيد در هر فروم ديگري كه عضو هستيد دست از افشاگري بر نداريد براي نمونه لينك زير را در يك فروم ديگر ببينيد ومتن آنرا در پست بعدي بخوانيد
http://forum.p30world.com/archive/index.php/t-224613.html

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 07-15-1387 12:02 قبل‌ازظهر

اين هم متن پست يك نفر ديگر كه بدانيد تنها ما نيستيم كه اين شركت دو دره كرده

وستان عزيز من به عنوان كسي كه سالها در سيستم پرداخت شركت رهنما كاميابان نخستين عضو بوده و آشنايي كاملي با اين شركت دارم و سيستم شان را مي شناسم توصيه هاي زير را دارم تا به وضع من دچار نشويد و سرمايه تان را از دست ندهيد.
لطف كنيد تا انتها آنرا مطالعه كنيد و در صورت تمايل عضو اين سيستم شويد.
نحوه كار اين سيستم به نحوي است كه ماهانه دو بار مبالغي را به حساب واريز كرده كه تقريبا نيمي از فروش ماهانه را شامل مي شود و مابقي در حالت بلاتكليف مي ماند و يا وضعيت ديگري پيدا كرده كه منجر به عدم واريز آن مي شود كه به عقيده من نوعي كلاهبرداري محترمانه توسط اين شركت مي باشد كه مبالغي را به صورت دستي در اين حالت نگه مي دارد تا بتواند با اين مبالغ كه به مرور به ارقام ميليوني مي رسد در برنامه هاي ديگر استفاده كند
به نوعي فرد عضو را تحت تسلط خود درآورد چراكه ورود به اين سيستم به اختيار شماست ولي خروج از آن نه
چراكه با خروج از اين سيستم واريزي مانده حساب به صفر مي رسد و اين پول كه اغلب مبالغ ميلوني و بالايي است نزد اين شركت محترم اصفهاني گرو نگه داشته مي شود و با خواهش و التماس، تهديد و كليه روشهاي مرسوم نقد كردن پول، قابل دريافت نمي باشد و به علت نو بودن اين سيستم اين شركت به راحتي از زير بار مسئوليت شانه خالي مي كند و اصولا خود را مالك پولتان مي داند و تنها بايستي دوباره عضو اين مجموعه شويد تا بتوانيد ماهانه به حالت گدايي مبالغ ناچيزي را اخذ كنيد و خيلي مواقع افراد از خير پولشان مي گذرند.
دوستان و همكاران و متخصصين فراواني در اين شركت به صورت شبانه روزي درحال طراحي سيستم هاي جديد و تز هاي جهاني مانند : اثر الاكلنگي، فرمول مشهور واريز پول ميرمحمدي و ... هستند كه تمامي تلاششان را مي كنند تا با كلماتي فريبنده ندادن پول و دسترنج ماهها زحمتتان را توجيه نمايند و در اين زمينه بسيار خبره شده اند و با آنكه به خوبي با شخصيت و مرام آنها آشنا هستم با صحبت كردن با آنها گاها قانع شده و بعدها متوجه كلاهي كه بر سرم گذاشته اند شده ام.
دولت و قوانين دولتي نيز در راستاي خدمت گذاري كليه راههاي منتهي به پول دار شدن شركت رهنما كاميان نخستين را باز گذاشته و هيچ گونه نظارتي بر اين شيوه پولدرا شدن اين شركت با پولهاي عده اي افراد كم پول ندارد كه البته در راستاي سياست هاي ۵ ساله دولت و استراتژي هاي مدون و منطقي مي باشد تا نقدينگي را از دست قشر بدبخت جامعه به سمت گروهي خاص بكشاند حتي اگر اين افراد در حال برداشتن يا گذاشتن كلاهي باشند.
ناگفته نماند كه شركت رهنما منكر اين جريان است و در كل مقصر اين جريان را عدم مديريت صحيح توسط پست مستقيم و ... مي داند كه طي پي گيري انجام شده حدود ۵ تا ۱۰ درصد آن به شرايط سيستم پستي و عدم آموزش نيرو هاي محترم پست برمي گردد كه البته در حال اصلاح شدن است
و مابقي كه بالغ بر ۹۰ در صد مبالغ واريز نشده مي شود مرتبط با استراتژي جذب سرمايه هاي سرگردان افراد جواني است كه با وام و پس انداز و ... مبالغي ذخيره كرده اند مي باشد چراكه اين شركت (رهنما كاميابان نخستين) علاقه وافري به اين پول ها نشان مي دهد و به خوردن آن عادت كرده است.
اگر شما هم دو سه ميليوني پول داريد كه با وضعيت تورم كشور به هيچ دردي نمي خورد در اين سيستم عضو شويد و به صورت سيستماتيك و اينترنتي به شركت محترم و اصفهاني رهنما اهدا كنيد چون وقتي پول هاي شما جوانان بيكار جمع شود اين شركت بسيار خوشحال خواهد شد و خواهد توانست به مقاصد و دورنماي خود كه در راستاي افزايش پول در جيب هايشان است نزديك شود.
ببخشيد سرتان را درد آوردم ولي اگر حوصله داشتيد به اندازه يك كتاب چند صد صفحه اي از تكنيك هاي ناب اين شركت برايتان حرف دارم كه شايد شما هم بخواهيد روزي از طريق اينترنت كسب درآمد كنيد.
البته مراقب شركت هاي ديگر كه اين سيستم را تقليد كرده اند هم باشيد چون زودتر از اينكه من اين مطلب را بنويسم خودشان با اين سيستم پولدار شدن آشنا شده اند و شايد همان نيت را دنبال مي كنند كه البته آدم هاي خوب كه به اندازه زحمتشان حق الزحمه مي خواهند هم در بينشان پيدا مي شود.
كلمات كليدي: پرداخت، رهنما كاميابان نخستين، پرداخت پول پس از تحويل كالا، پست، پست مستقيم، pardakht,ranema,pardakht.com,post

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - muhammadinfo - 07-15-1387 03:00 بعدازظهر

معلوم میشه دل پری ازشون داری.
امیدوارم همگی بتونید موفق بشید.
به هر حال کمکی اصفهان خواستید من در خدمتم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 07-23-1387 02:22 قبل‌ازظهر

دوستان ديگري كه در شهرستانها هستند هر چه زود تر براي شكايتنامه اقدام و متن انرا به آدرس ايميل زير همراه با مدارك مربوطه بفرستند
شكايتنامه خودم در پست قبلي براي نمونه الصاق شده است
faraz9999@gmail.com

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - rezaa - 08-02-1387 12:39 قبل‌ازظهر

سلام

ممنونم بابت این بحث بسیار عالی
راستش من میخواستم با شرکت رهنما قرارداد ببندم با این تفاسیل بخیالش میشم
میشه بگین ایران مارکت سنتر چطوره؟
کدومشون بهتره؟
آخرش چی کار کنم؟ چی پیشنهاد می دین؟

لطف کنید هرچه سریعتر جواب بدین ممنون می شم.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 08-02-1387 02:11 قبل‌ازظهر

همين سه تا كه بيشتر نيستند ؛ رهنما را كه بيخيال ولي پارس پيك ارزانتر و ايران ماركت سنتر قابليت خريد چند كالا با هم را دارد كه البته گرانتر است .

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - aryamehr - 12-03-1387 11:38 بعدازظهر

[/size]با سلام حضور دوستان عزیز میخواستم سیستم کلاهبردار دیگری را به شما معرفی کنم که به تازگی شروع به کار کرده و در همین ابتدای کار خود اقدام به کلاهبرداری مینماید
من با شرکت مهر رسانه صبا سیستم پست پرداخت( فرستنده) به آدرس http://www.ferestande.com قرارداد دارم این شرکت و سیستم از همان ابتدا در هماهنگی با پست بسیار ضعیف عمل کرده و حدود یک ماه پس از تایید نامه های پستی من و شروع به کارم با این شرکت هماهنگی های لازم جهت تحویل کالاهایم توسط مامور پست و تغییر وضعیت سفارشهایم به ارسال شده و با مراجعات حضوری خودم به منطقه پستی و تلفن ها و ایمیل های مکرر انجام شد
الان یک ماه هست که سفارشهای ارسال شده من که تحویل مشتریان شده و مبلغ آن دریافت گردیده بلا تکلیف است و با وجود تماسهای مکرر من هیچ اقدامی در این زمینه نکرده اند و 180 هزار تومان پول من در همین آغاز کار توسط این شرکت کلاهبردار بالا کشیده شده است و همچنین در تصفیه حسابها تعدادی از سفارشات وصول شده و گاهی تمام سفارشات تصفیه نمیگردد و به دوره بعد انتقال می یابد
این شرکت با در نظر گرفتن مبلغ پایین قرار داد که 100 هزار تومان است که فقط 50 هزار تومان آن نقدا دریافت میگردد سعی در جلب فروشگاهها برای عضویت در سیستم کلاهبرداری فرستنده را دارد
لذا به دوستان عزیز اخطار مینمایم که به هیچ وجه با این شرکت کلاهبردار همکاری نکنند
و به دوستان دیگری هم که از این سیستم استفاده مینمایند و یا قصد استفاده از آن را دارند این مطلب را متذکر شوند
وقتی شرکتی در ابتدای کار خود اقدام به کلاهبرداری مینماید وای به حال گذشت زمان و تحت پوشش قرار دادن فروشگاه های بسیارکه میتواند مبالغ کلانی را کلاهبرداری نماید

شما میتوانید با من با ایمیل زیر تماس بگیرید تا در صورت لزوم شماره تماس خودم را هم برای اطلاعات بیشتر در خدمت شما قرار دهم
farshad_m2009@yahoo.com

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - sylvester - 12-04-1387 05:46 قبل‌ازظهر

موارد شکایت از فرستنده هم کم کم داره نمودار میشه؟ نکنه واقعا این شرکت هم به قصد کلاهبرداری وارد میدان شده باشه! برای من جای سوال هست که آیا اداره پست ودیعه ای وثیقه ای چکی سفته ای کوفت زهره ماری از این شرکتهای cod نمیگیره که هر کی هر جور دلش خواست عمل میکنه؟ اصلا کدام ارگان مسئول نظارت رو کار چنین شرکت هایی است؟؟؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - hashem_wolf - 12-06-1387 06:16 قبل‌ازظهر

کلاهبرداری شرکت رهنما تایید میشه!!!!!

این سیستم خیلی خیلی مزخرف هست!

باز تعریف مارکت سنت رو یک شنیدم!!

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - ho_tv - 01-22-1388 09:30 بعدازظهر

یکی به من کمک کنه من هم دچار این مشکل شدم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 01-22-1388 10:54 بعدازظهر

hashem_wolf نوشته شده:
کلاهبرداری شرکت رهنما تایید میشه!!!!!

این سیستم خیلی خیلی مزخرف هست!

باز تعریف مارکت سنت رو یک شنیدم!!

سلام
من هم از ایران مارکت سنتر استفاده میکنم.تا حالا که کارش خوب بوده و سر موقع پول رو به حساب واریز میکنه

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 01-23-1388 05:40 قبل‌ازظهر

تا بحال چند نفر به اداره پست مستقیم آقای حاج تهرانی نامه نوشته و یا با حراست آنجا تماس گرفته اند ؟؟؟
نمونه شکایت نامه را هم که قبلا گذاشته ام.. برای آنها که حتی نامه را هم آماده میخواهند!!!!
فقط حرف که نمیشه ... میتوانید هر چقدر دلتان میخواهد بحث کنید .. عمل کو ؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - مهدی - 01-29-1388 03:32 قبل‌ازظهر

دوست عزیزم من الان 1.5 هست دارم با شرکت کار میکنم و سال دوم هم 70 تومان گرفتند ولی تا کنون پول من خورده نشده فقط بیشترین هدی که تا کنون یک مرسوله به من پرداخت نشده است بیشتر از 2 ماه نشده البته این شرکت اولین شرکتی بوده که این سیستم رو راه اندازی کرده بایاد واسه پیشرفت مار بهشون وقط بدین .

من نمیخوام از این شرکت تعریف کنم یا بد بگم چون فایده ای برای من نداره ولی شما هم خیلی تند در اول صحبت کردن من تمام محصولاتم بالای 20 تومان هست و زود به زود به 50 تومان میرسه و ماهی 2 بار واریز پول دارم .

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - wearyminded - 02-01-1388 03:28 بعدازظهر

بچه ها تو رو خدا !!!!
یه نگاهی به پست هایی که تا حالا ایجاد شده بندازید اول همه گفتن پرداخت دزده حالا این آقا پیدا شده میگه نه پرداخت خیلی هم خوبه بعد آقای کالا 110 گفتن ایران مارکت سنتر خوبه تو صحبتی که من با چند از دوستان داشتم گفتن ایران مارکت سنتر همون نسخه تهرانی سایت پرداخته بهترین سیستم پارس پیکه من تو همین فروم و چند جای دیگه پست های مشابهی دیدم که میگفتن حداقل بهت میگن چقدر طلبکاری ولی پارس پیک کلا دبه میکنه !!!
حالا فکر کن یه پست داریم که توش چپ و راست از فرستنده تعریف شده یه پست دیگه داریم که میگه فرستنده دزده !!! (من اگه وقت و حوصله داشتم لینک همه این پست ها رو اینجا جمع میکنم ببینید)

آقا بالا غیرتا کی راست میگه کی دروغ !! البته درکش خیلی هم سخت نیست چون اینجا ایرانه دیگه همه چیزمون به همه چیزمون میاد !!!

حالا با این همه داد و فریاد یه جمع بندی کنید که بالاخره کی خوبه ؟؟؟ (من طرف قرار داد با سایت پرداختم البته تازه قرار داد بستم و نمیتونم نظری درباره اش بدم ولی اگه شما ها میگید بده من قرار دادم رو فسخ میکنم )

یه نکته دیگه اگه پرداخت اینقدر بده چرا به جای اینجا نشستن و از دور فحش دادن چند نفری جمع نمیشد برید اصفهان اون شرکت روی سرشون خراب کنید ( هر وقت قرار بزارید من هم هستم )
واقعا فکر میکنید تو این ممکلت با نامه و شکایت نامه مشکلی حل میشه ؟؟؟ خودتون باید دست به کار شید....

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-01-1388 07:54 بعدازظهر

لطفا پستی را که در باره پارس پیک ان جمله را بکار برده برای اطلاع ما آدرس دهید
در ضمن فکر کنم سوال شما در باره بهترین در بین این تعداد بود و نه در باره اینکه اصلا این سیستم ها خوبند یابه . شنیده اید که میگویند در جهنم مارهاییست که باید از دستشان به عقرب پناه برد ؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - wearyminded - 02-02-1388 12:04 قبل‌ازظهر

تمام حرف هایی که من زدم نتیجه چندین و چند ساعت وقت تلف کردن و وبگردی بود ( شما هم با زحمت مشابه میتونید به نتایج مشابهی برسید)
فراز جان بله من هم اذعان میکنم که کمترین ایراد به شرکت پارس پیک وارد شده ولی این شرکت هم خالی از ایراد نیست واقعیت اینکه تمام این شرکت ها کاملا - بگیر نگیر - کار میکنند و دلیلش هم که بر هیچ ایرانی پوشیده نیست...
متن من کاملا روشن بود ولی برای روشن تر شدن عرض میکنم که این متن کاملا درباره انتخاب بهترین شرکت برای قرار داد بود نه درباره ماهیت این شرکت ها...
دوست عزیز شما هم شنیدید که می گن
آمریکایی ها مدیریت رو خوب بلدن اروپایی ها تفریح کردن رو خوب بلدن آسیایی ها کار کردن رو خوب بلدن و ایرانی ها نه بلدن خوب مدیریت کنن نه بلدن خوب تفریح کنن و نه بلدن خوب کار کنن...

نکته دیگه اینکه باز مثل همیشه یه عده جوگیر شدن شلوغ شد داد و فریاد کردن فحش دادن و بعد باد سر همه خوابید و همه چیز فراموش شد...چی شد ؟ دوستان دیگه مارو محرم فعالیت های ضد پرداختی نمیدونن یا باز همه چیز به سادگی ماس مالی و فراموش شد...بالاخره پولی گرفتین یا عطاشو به لقاش بخشیدین...[/u]

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-03-1388 05:37 قبل‌ازظهر

در مورد خودم میگویم
بیشتر از دویست هزارتومانم را خورده اند . کنترل پنل مرا بسته اند و دیگر دسترسی ندارم و اصلا نمیدانم آنجا چه خبر است ... قابل توجه کسانیکه با اینها میخواهند کار کنند .. وقتی کنترل پنل شما را میبندند یعنی بروید کشکتان را بسابید حرام خواری که شاخ و دم ندارد
ما هم هی ایمیل برایشان میزنیم و به کارکنانشان میگوییم پول حرام خرج دوا دکتر میشود .. انشاءاله از گلوی هیچ حرام خوری پایین نرود
همین..

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - mohsen888 - 02-03-1388 11:14 قبل‌ازظهر

با این که شخصا با پرداخت قرارداد ندارم اما با حرف آقا faraz موافقم پول حرام از گلوی هیچ کس پایین نمی ره تاوانش را یک روز پس می دهند .......

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - wearyminded - 02-03-1388 03:57 بعدازظهر

فراز جان تو رو خدا من چی میگم شما چی جواب میدین...

ببین باز شد حرف من...همه فقط نفرین میکنن..من نمیگم تنهایی پاشو به خودت نارنجک ببند اونجا رو منفجر کن ولی مگه ما ها رو هم 10 - 20 نفر نیستیم چرا یه روز رو با هم تعیین نمیکنیم بر یم اصفهان...مگه شماها پولتونو نمیخواین ، حقتونو نمیخواین...

حالا هی میل بزنین...هی زنگ بزنین...اونا هم اونجا نشستن به ریش من و شما میخندن...

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-03-1388 09:24 بعدازظهر

چرایش معلوم است ... همین مباحث و ده ها پست در فروم های دیگر باعث شده است مشت این حقه بازها باز شود و تقریبا الان کسی را در بازار تجارت اینترنتی نمیشناسم که از حقیقت دزدی اینها بیخبر مانده باشد و تنها نا آگاهانی که در تله آنها از قبل افتاده بودند جرات فسخ قرارداد را ندارند و هنوز پول به جیب این حرام خواران میریزند ولی دوستان ضرر را از هر کجا بگیرید منفعت است ... در این باتلاق بیشتر خود را اسیر نکنید
مبارزه فقط نارنجک نیست ... قطعنامه هم هست !!!! حکایت خدا را شکر که دشمنان مارا از احمقها آفریدی همان است . این احمقها ضرر بدنامی را متوجه نمیشوند پس تا آن هنگام بهر وسیله و هر نحوی انها را افشا میکنیم . در این فروم در آن فروم با این ایمیل و با آن ایمیل
در ضمن از دوستانی که دستی در ارسال ایمیل تبلیغاتی دارند لازم است یک ایمیل حاوی لینک به این پست ها و افشای کلاهبرداری و دزدی شرکت رهنما برای کاربران دیگر ارسال کنند .. بخدا ثواب دارد
مطمئن باشید با ورشکستگی این دزد ها اون گنده باقالی های شرکت رهنما حساب کار خودشان را خواهند کرد!!!
فرهاد رهنما -- موسوی --وهوش اصفهانی و بیت الهی و سایر دزدهای اینترنتی

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 02-03-1388 09:36 بعدازظهر

سلام
من میتونم ایمل تبلیغاتی بفرستم.شما متن ایمیل رو بده تا من شروع به ارسال کنم
یا علی

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - wearyminded - 02-03-1388 10:37 بعدازظهر

خوبه...این حداقل یه قدم جلوتر از نفرین کردنه...ولی این راه نباید به اینجا و به این شرکت ختم بشه...باید جلوتر رفت...خیلی جلوتر...

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-04-1388 05:41 قبل‌ازظهر

با تشکر از دوست خوبمان که ایمیل را قبول کرده اند
متنش با خود شماست میتواند عنوانش کلاهبرداری سایت پرداخت وابسته به شرکت رهنما و محتویاتش مثلا همان پست اول این مبحث و سپس لینک به این مبحث برای دیدن جزییات بیشتر باشد
به مجرد دریافت ایمیل عمومی شما ؛ یک فروشگاه کامل - نسخه سوم - را برایتان هدیه میفرستم
اصلا هر کسی در این باره فعالیتی انجام دهد که مهم باشد از طرف گام بگام هدیه میگیرد .. چطور است ؟؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 02-04-1388 06:29 قبل‌ازظهر

سلام
ایمیلهای نمونه را فرستادم.یه نگاهی کنین و نظرتون رو بدین
در ضمن اگه شما هدیه هم نمی دادین این کار رو میکردم .ولی حالا که هدیه میدین خوبه و از شما ممنونم بابت این کارتون

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-04-1388 06:35 قبل‌ازظهر

بسیار سریع بود و بسیار هم ممنون
در سطر های آخر لطفا نام آقا فرهاد را حذف کنید و در ضمن آدرس این پست را از نوار مرورگر کپی کرده و در متن بعنوان اطلاعات بیشتر بچسبانید
آیا این ایمیل همگانی بوده است یا فقط برای من ارسال شده ؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 02-04-1388 06:44 قبل‌ازظهر

آقا فراز این یه نمونه تستی بود .تغییراتی را که شما در پست بالا خواستین را اعمال کردم و یه نمونه هم براتون ارسال کردم.اگر همین مورد قبول هست کار رو شروع کنم.در ضمن اگه ایمیل های خاصی رو مد نظرتون هست را برام بفرستین.در ضمن خود من چند صد هزارتا ایمیل دارم. از جمله 5 هزار تا ایمیل نیازمندیها و کلی ایمیل وبمسترها

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-04-1388 05:31 بعدازظهر

با تشکر از شما برای شروع همین خوبست
اما یک سوال .. چگونه میتوان که تمام ادرس ایمیل های شرکت رهنما را بمباران کرد ؟
میتوانید روش کار را برای من و سایرین توضیح دهید که خود ما هم ادامه بدهیم ؟ با توجه به اینکه سایت چمدون نرم افزار های ارسال ایمیل را ارائه کرده و تنها یک آموزش کافیست
صدای چند دست رسا تر است
برایتان یک پیام خصوصی هم داده ام

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - birdco - 02-05-1388 07:20 قبل‌ازظهر

1 - من با پرداخت و ايران ماركت سنتر قرارداد دارم
2 - پرداخت را نمي توانم بگويم كه كلاه بردار است . به اين دلايل : يك بسته من كه دوبار ارسال شده و هر دوبار برگشت خورده ، در سيستم پرداخت هنوز در حالت ارسال شده است . يعني مامور پست هنوز برگه مربوطه را در سيستم به عنوان برگشت خورت-ده ثبت نكرده . اين مورد مال دي و بهمن سال 86 است .
3 - من يك باريك بيته فرستادم به يكي از شهرهاي جنوبي . مامور پست بسته را تحويل داده و پول را نگرفته ( عدم آموزش مامور ست ) . خريدار مردونگي كرد و پول منو به حسابم واريز كرد . اين بسته هنوز در سيستم به عنوان ارسال شده ثبت شده و تغيير وضعيت ندارد .
4 - من در شهريور 1386 يك بسته با مبلغ 25000 تومان ارسال كردم كه طي تماس تلفني با خريدار تاييد كرده است كه بسته را تحويل گرفته ولي پرداخت هنوز با من تسويه نكرده است . پرداخت مدعي است كه پست بايد اين تغيير وضعيت رو اعلام كنه تا با من تسويه كنند .
5 - با اوصافي كه در رديف هاي 2 تا 4 نوشتم من شركت رهنما رو كلاهبردار نمي دانم ، اما بسيار بد عمل ميكند . من حدود 200هزار تومان از اين شركت طبق پنل خودش طلب دارم كه نميدانم چرا واريز نميكنند .
6 - و اما ايران ماركت سنتر . تا الان كه حدود يك سال است دارم كار ميكنم خوب عمل كرده . هر چند يك بسته من كه در تاريخ خرداد 87 ارسال كردم و پول آن به گفته خريدار به مامور پست پرداخت شده است را به صورت برگشتي زده اند . ولي از پرداخت چيزي جدود سه چهار هزار درصد بهتره .مخصوصا كه سيستم تبليغات درصدي اون كمك بزرگي به فروش من كرده است . سه نوبت پرداخت در هر ماه نيز كمك بزرگي به افرادي مثل من است كه سرمايه كمي براي كار در اينترنت و فروش كالا از اين طريق دارد .
7 - مديران ايران ماركت سنتر ( طبق شنيده ها ) از مديران بازنشسته پست هستند كه اين سيستم را راه اندازي كرده اند . پس با ادارات پست ساير شهرها رابطه خوبي دارند و به قول خودشان زماني كه فاكتورهاي زرد رنگ را مي بينند ، هم زودتر توزيع مي كنند و هم زودتر تغيير وضعيت ميدهند . ضمن اينكه پرداختي هاي آنها بر اساس ارسال شده ، تئزيه شده و وصول شده است ، در حالي كه پرداخت و سيستم هاي مشابه فقط ارسالي هاي وصول شده را با فروشنده تسويه ميكنند .
8 - با اينكه مطمئن هستم شكايت از پرداخت به دليل اينكه پرداختي هايش وابسته به پرداختي هاي پست است و طبق شنيده در سال 1386 ( زماني كه مي خواستم قرارداد ببندم و استعلام هايي از بعضي جاها گرفتم ) همين پرداخت حدود 700 ميليون تومان از پست طلب داشته است ، ولي به عنوان كسي كه حتي 10000 تومان برايش مهم است در اين شكايت و شكايت كنون هستم . لطفا براي من ارسال كنيد فرم هاي مربوطه را

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 02-05-1388 10:34 بعدازظهر

faraz نوشته شده:
با تشکر از شما برای شروع همین خوبست
اما یک سوال .. چگونه میتوان که تمام ادرس ایمیل های شرکت رهنما را بمباران کرد ؟

سلام
من ایمیلهای سایت رهنما را به شرح زیر گیر آوردم
info@rahnemaco.com
Tehran@rahnemaco.com
sales@rahnemaco.com
service@rahnema.com

اگه ایمیل دیگه ای هم هست اعلام کنید
میشه یه متنی نوشت و روزانه چند صد تا ایمیل براش فرستاد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-07-1388 01:24 قبل‌ازظهر

در گوگل یک سرچ برای نام این آقایان بکنید
فرهاد رهنما عضو اطاق بازرگانی اصفهان است یعنی میتوان با تماس با اطاق بازرگانی اصفهان و ارسال ایمیل به اعضا آن ؛ این عضو نا مناسب را به آنها نیز معرفی کرد
یا لا بچه ها بجنبید . این صفحه شخصی ایشان با عکس و تفصیلات است
http://www.eccim.com/Files/html/rezome07.htm
در همین سایت قسمت نظر سنجی دارد . میتوانید نظرات خود را در باره عملکرد ایشان در همین سایت ارائه کنید
http://www.eccim.com/user/feedback.jsp?CategoryID=7&lang=Fa
هم اکنون هم در نظر سنجی این سایت در مورد اعمال غیر قانونی ایشان شرکت کرد ه و شکایت خود را ابراز داشته ام
شما هم لااقل هر روز چندین بار در همین نظر سنجی اطاق بازرگانی اصفهان شرکت کنید و مورد خود را به آنها بگویید
شماره تلفن اداره پست مستقیم 3-88526572 در تهران است
آدرس اداره پست مستقیم :آدرس : خ بهشتی بعد از مدرس نرسیده به خ احمد قصیر پ 287 ط چهارم اداره کل پست مستقیم
به حراست آنجا نامه بفرستید به رئیسش بنویسید به منشی و کارمندانش بنویسید و حق خود را بگیرید
توضیح:
عدم جواب به اینهمه شکایت از طرف شرکت رهنما به چند علت میتوان باشد
1- از شرمساریشان است
2- از بیخیالیشان است
3- از عدم توجه به روابط عمومیشان است .. قابل توجه آنها که هنوز با این شرکت قرارداد دارند و یا میخواهند قرارداد ببندند . شما با شرکتی کار میکنید و یا میخواهید کار بکنید که هیچ ارزشی برای شما قایل نیست . آیا شما برای خودتان ارزش قایلید ؟
آیا از وجود این پست ها خبر دارند؟... بلی مطمئنا تعقیب میکنند . هر بار که با ان بلبل همیشگی ( سرودی مسول سر به طاق کوباندن شاکیان) صخبت کرد ه ا م گفته است که این پست ها را خوانده و میداند ما چه میگوییم
یا علی بچه ها .. حق گرفتنی است نه دادنی

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 02-07-1388 01:39 قبل‌ازظهر

در ضمن یک توضیح کوچک برای دوستمان که در مورد پارس پیک شاکی بودند و گفتند یک ریسرچ بکنیم
دو شرکت تقریبا همنام وجود دارد
یکی با آدرس http://www.peikiran.ir و بنام پیشتازان رهاورد الکترونیک
و یکی با آدرس parspeik.ir نام شرکت ره آورد فن آوران الکترونیک که همین پارس پیک خودمان است
شاید این تشابه نام که هر دو هم در یک ضمینه کار میکنند باعث آن پست شده باشد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 03-11-1388 03:37 قبل‌ازظهر

مدیران شرکت رهنما یا همان پرداخت بالاخره سرشان را از زیر برف بیرون آورده و اقدام به ارسال عجز نامه برای یکی از ده ها شاکی خود نموده اند
متن اظهار نامه ارسالی به شرح زیر است

بدینوسیله و به تجویز ماده 156 قانون دادرسی مدنی به اطلاع شما میرساند نظر به اینکه شما در وبلاگ خود به ادرس forum.evirtu اقدام به انتشار مطالبی خلاف واقع و همچنین توهین وفحاشی و افترا نسبت به شرکت رهنما و مدیر عامل آن شرکت به نام آقای امیر رضا وهوش اصفهانی نموده اید ظرف 48 ساعت از تاریخ ابلاغ این اظهار نامه اقدام به تصحیح مطالب وبلاگ خود و همچنین عذرخواهی از این شرکت و مدیریت آن نمایید در غیر
اینصورت اقدامات قانونی از طریق مراجع قضایی علیه شما به عمل خواهد آمد
شرکت رهنما کامیابان نخستین
دادگستری اصفهان

..... بالاخره آقایان دردشان گرفت ... مبارک همت تمام دوستان افشاگر باشد .

ابتدا این پیروزی بزرگ را به تمام شاکیان این شرکت تبریک میگویم و خوشحالم که بالاخره ما موفق شدیم و آقایان دردشان گرفته است و اینبار از پشت منشیان خوش الحان و سپر بلای خود بیرون آمده و ما بالاخره فهمیدیم که نه بابا در بین خیل بیشمار خانمهای محترم و اموزش دیده شرکت رهنما مرد - شناسنامه ای - هم وجود دارد زیرا که حتی با اصرار و التماس هم در طی این مدت نسبتا زیاد ما نه صدای مردی را شنیدیم که مردانه با او سخن گوییم و نه کسی از برج عاجش - که با تیرآهن های خریداری شده از بالا کشیدن پول مشتی جوان آرزو دار و خوش خیال ساخته بودند - پایین آمد. ارسال این نامه به نشانه موفقیت و حاصل تلاش تمام دوستانیست که در این مدت با افشای آنها و اگاهی دادن به سایرین باعث شده اند که آقایان بعد از مدتها بی اعتنایی به خواسته های شاکیان واحتمالا ریزش شدید صید های جدید و نا آگاه و افتادن در دامی که مدتها با خیال راحت و با استفاده از حاشیه امنی که در خیال برای خود ساخته بودند
بالاخره فهمیدند که خورشید همیشه زبر ابر نمیماند و آقایانی که زورشان میآمد جواب تلفن ما را بدهند حالا اینچنین به تکاپو افتاده اند و من به شما اطمینان میدهم که این تازه اولین قدم در گرفتن حق و حقوقمان از این شرکت میباشد و این باتلاقی است که خودشان برای خودشان درست کرده اند و خود کرده را تدبیر نیست
زیرا این آقایی که اسم خودش را آورده است یا مرد است و شرافت دارد و طبق این اظهار نامه ؛ خودش مطالب و مستندات درج شده در این فروم را برای مراجع قضایی به عنوان اثبات افترا خواهد برد که با این مستندات که همه شاکیان بیشمار آنها مشابه آنرا دارند و میدانید که حقیقت محض است ونه دروغ و افترا ؛ همانجا او را به جرم کلاهبرداری به زندان خواهند انداخت و یا مثل تمام قرادادهایی که با من وشما بستند ؛ زیر آنرا مهر و
امضا کردند و بعد به راحتی آب خوردن زیرش زدند وبه خیال خود در حاشیه امن خود ساخته خوابیدند ؛ باز هم زیرش خواهند زد و به مراجع قضایی مراجعه نخواهند که در هر دو صورت برنده واقعی من وشما و روسیاه این شرکت و مدیر عاملش خواهند بود . زیرا که با درک این مطلب که اینها دردشان آمده است و این درد شاید مرحمی باشد بر درد و رنجی که ما شاکیان از بی توجهی و عدم پاسخ گویی این خود بزرگ بینان کشیده ایم از این به بعد با انرژی و تلاش چند باره ای به افشای آنها خواهیم پرداخت و منتظر روزی خواهیم ماند که یا مستندات خود را به آن مراجع قضایی ارائه دهیم و یا این شرکت که بجای جبران مافات و جبران خسارت شاکیان و عذر خواهی از آنها بعد از این همه مدت تازه تنها به فکر ترساندن بچه است بیشتر دردش خواهد گرفت
مدیر عامل نا محترم شرکت رهنما کامیاب نخستین ؛ تازه مدعی هم شده ای .؟ تو اگر یک جواب قانع کننده برای اینهمه اعمال خلافت داشتی تا بحال حد اقل همینجا و در همین فروم یکبار جواب مارا میدادی . قواعد حضور در اینترنت ؛ جواب قانع کننده است نه بی تو جهی و سانتاژ.
مدیر عامل شرکت رهنما کامیاب نخستین؛باید یکبار جواب تلفن های بیشمار مارا که تنها قصد اصلاح و نصیحت تو را داشتیم میدادی و خجالت زده پشت آن خانم خوش خدمت قایم نمیشدی .
متاسفم که حتی فرق فروم و وبلاگ را نمیدانی و این فروم را وبلاگ خوانده ای و به این ترتیب انتظار بیشتری از تو و شریکان دیگرت نمیرود زیرا کسی که فرق فروم و وبلاگ را نمیداند احتمالا فرق بین افترا و حقیقت محض را هم نمیداند - نه تنها قواعد اینترنت و بحث آزاد را نمیدانید بلکه به شانتاژ و ارعاب متوسل میشوید به نظر

میرسد تمام آنچه که به ذهن تو و شریکانت خطور کرده پرداخت مبلغ 2500 تومان به عریضه نویس محترم دادگستری اصفهان برای نوشتن این اظهار نامه بوده است
همانطور که گفتم اگر باز هم پا روی شرف خود نگذاری و به مراجع قضایی مراجعه کنی مجبوری این مطالب را برای اثبات آنچه که افترا میخوانی - به محضر آن مرجع محترم ببری . آن مرجع محترم هم کسی مانند صدها قاضی دیگری است که تا بحال این مطالب را تعقیب کرده اند و اظهار نظر نموده اند . حکمت معلوم است
تو بر خلاف قراردادی که زیر آن را مهر و امضا کرده ای هرگز با من به موقع تسویه حساب نکرده ای
هیچ کجای این قراداد ترکمن چای مانند و یک طرفه نوشته نشده که میتوانید 50000 تومان پول ما را در تمام اوقات بالا بکشید .و آنرا در هیچ صورتی پس ندهید
هیچ کجای این قرار داد نوشته نشده که که در صورت اختلاف حساب شرکت رهنما کامیاب نخستین باید خودمان کفش و کلاه کنیم و به شرکت محترم پست مراجعه کنیم و اختلاف حساب شما را حل کنیم .مثلا من که در تهران هستم چندین روز تمام هزاران تومان خرج راه و ایاب و ذهاب کنم تا وجه سفارش فروخته شده خودم را از شرکت پست بگیرم و اگر نکنم شما پول آنرا بالا میکشید . مگر شرکت محترم پست با من قراداد یسته است که جواب من را بدهد ؟ شما دویست هزار تومان برای انجام همین خدمات از ما گرفته اید .کاستی های شرکت شما را چرا ما باید جبران کنیم اگر قرار بود خودمان با شرکت پست طرف شویم چه احتیاجی به دادن دویست هزار تومان پول به شما پول پرستان بود؟ مگر نمیتوانستیم خودمان با اداره پست مستقیم قرارداد ببندیم ؟ پس برای چه دویست هزار تومان را برای یکسال از ما گرفته اید؟
هیچ کجای قرارداد ترکمن چای شما نوشته نشده که اگر 15 روز فروش نداشته باشم کنترل پنل من را میبندید و جواب تلفن های من را نمیدهید وفروش های گذشته ام را بالا میکشید
شرم نمیکنید ؟آیا حد و اندازه ای برای وقاحت قائل نیستید ؟ جواب آن جوان های دیگری را که سرمایه ناچیزشان را به گروگان گرفته اید در محضر آن مرجع قضایی چگونه میدهید ؟
به آن مرجع محترم میگویید که بیشتر از یکسال است کلیه فروش های مرا که وجه آنرا از شرکت پست گرفته اید هنوز به من پرداخت نکرد ه ا ید؟ و بازهم یک قانون من در آوردی دیگر و نا نوشته را آن منشی خوش صحبت آموزش دیده ات برای من میخواند که چون یکی دو مورد اختلاف حساب با شرکت پست دارید کلیه وجوه من را بلوکه کرده اید و با وقاحت تمام این حقایق را افترا میخوانید
چی؟ کنترل پنل مرا بسته اید و من نمیتوانم صحت ادعای خود را ثابت کنم ؟ کودک ؛ مگر من تنها هستم ؟ تا بحال 23 شکایت دیگر از اشخاص مختلف برای من با مدرک ارسا ل شده که برای آن مرجع محترم قضایی شاکیان را خواهم خواست زیرا میدانستم که با فکر کوچک و بچه گانه تان فکر میکنید با بستن کنترل پنل من -که هم از آنها پرینت دارم و هم بصورت صفحه وب ذخیره کرده ام - مدارک خلافتان را از بین برد ه اید؟ و کاش از آن عریضه نویس محترم دادگستری هم میپرسیدی تا بدانی که از بین بردن مدرک جرم خودش یک جرم جداگانه است و تو با از بین بردن مدرک جرمت خلاف دیگری مرتکب شده ای و اینگونه خلاف ها را از طریق کنترل پنل سایر شاکیانت اثبات خواهم کرد

راجع به توهین هم برایت بگویم که توهین را تو به شعور ما کرده ای که بگمانت هر کاری خواستی میتوانی بکنی و هیچ کسی راهی برای بستن حرام خواری تو ندارد . یکبار به آن منشی خوش خدمتت گفتم که لااقل تاریخ تولد مرا نشان تو و سایر مدیران خواب آلوده تان بدهد که بدانید با یک نو جوان تازه کار و تازه وارد طرف نیستید . اگر هر چهار نفرتان مدارک تحصیلیشان را روی هم بگذارند هنوز به مدارک تحصیلی ایران و خارج از

ایران من هم نمیرسد و لااقل تنها یک نگاهی به تاریخ تولد من بیانداز و از ترساندن بچه منصرف شو!!!
تو به شعور جمعی مشتریانت با عدم پاسخ گویی به انها توهین میکنی و انتظار داری بخاطر اینهمه زورگویی کسی یک آخ هم نگوید ؟
مدیر عامل نالایق نگاهی به کنترل پنل بسته شده من بیانداز . هزاران تومان پول سفارشاتی که با پیگیری با مشتریانم متوجه شده ام که آنرا گرفته اید و هزاران تومان پولی که از طرف شرکت محترم پست به شما داده شده است را بلوکه کرده اید و اگر لااقل با صد نفر هم اینکار را کرده باشید یک کلاهبرداری چند ملیونیست
سرگذشت شرکت انبوه سازان شفق را نشنیده ای ؟ از آن شریک دیگرت که در کار ساخت و ساز است و با همین پولهای حرام برج میسازد و حتما میداند بپرس . آنها خیلی از شما گنده تر بودند . به اندازه 700 میلیاردتومان از شما گنده تر بودند و با شکایت فقط پنج نفر از اعمالشان پرده برداری شد و هم اکنون متجاوز از یازده هزار شاکی دارند و فعلا با همت مراجع قضایی و قوه محترم قضایی مشغول آب خنک خوردن هستند ؛

شما که عددی نیستید و مطمئن باشید با به سر انجام رسیدن همین 23 شکایت ؛ صدها نفر دیگر - اگر نه هزاران نفر دیگر - که هم اکنون از دریافت مطالبان خود ناامید هستند ؛ امیدوار شده و این پولها را از بیخ گلویتان بیرون خواهند کشید
چهل و هشت ساعت وقت من تمام شد و حالا شرافت شما در گرو است . در حقیقت چوب دو سر آلوده هستید . چه بروید و مراجع محترم قضایی را ببینید و این مطالب را نشانشان بدهید ... که دزد با پای خودش به محمکه رفته است .. و چه بازهم شرافت خود را زیر پا بگذارید و اقدامی نکنید که باز هم همگان متوجه ضعف و زبونی شما خواهند شد و من هم با انرژی بیشتری به افشای خلاف های شما ادامه خواهم داد
ولی بچه جان ؛ آن منشی خوش خدمت نگذاشت تا قبل از اینکه به این لجن زار بیفتید چند کلمه نصیحتان بکنم شاید حالا که مطمئنا تو و شریکانت که اصلا محترم نیستید و سایر کارکنان محترم ان شرکت که احتمالا از عدم برکت حقوقی که با پول حرام به آنها میدهید متعجب شد ه اند از گمراهی بدر آیید
پول حلالش خوب است و پول حرام از گلوی هیچ کس پایین نخواهد رفت . این پول ها حرام است . آرزوی برباد رفته جوان بیکاریست که با هزاران امید وآرزو در دام تو و تبلیغات کاذب شرکت رهنما کامیابان نخستین افتاده اند . . سرمایه کم آن خانم بی سرپرستی است که قطرات اشکهایش بر روی مدارکش چکیده بود و ملتسمانه از من را ه چاره میخواست .

اندک سرمایه آن جانبازیست که میگفت توانایی دویدن بدنبال سرمایه از دست رفته اش را ندارد و از من کمک میخواست
خانم سرودی .. خانم اخلاقی .. خانم شاهنگی و سایر کارکنان محترمی که با آموزش های خلاف آقابان سر تمام این مظلومان را به طاق میکوبید . بخدا این پولها حرام است و برکت ندارد . توبه کنید و پولهای مردم را به آنها بازگردانید و از همه بخاطر اینهمه ظلم پوزش بطلبید .
بخاطر خودم نمیگویم .شما میدانید که من همان ابتدا به عدم صداقت مدیران شرکتتان پی بردم و خیلی زودتر از آنچه که بقیه متوجه شدند پای پس کشیدم
شما میدانید که من بیشتر از تمام طلبم به شما و سایرین زنگ زدم و پول تلفن دادم تنها بخاطر اینکه این صنعت نوپای فروش های اینترنتی با عدم صداقت افرادی مانند این خود بزرگ بینان مثل کودک نوپایی سر زا نرود
با تلاش فراوان شرکت های صادق را از دزد ها غربال کردم تا کسی سر خورده نشود و اشتباه یکی را به پای دیگران ننویسند و شما بهتر از هر کس دیگری وقاحت بی حد وحصر اقایان را میبینید و متوجه میشوید . سپر بلای آنها نشوید و بخاطر یک حقوق بخور نمیر لعن و نفرین مال باخته گان را بخانه نبرید
این یک آزمایش برای راست آزمایی آقایان است
اگر به مراجع قضایی نرفتند دلیل روشنی برای خلافکاری های آنهاست
و اگر هم رفتند که از هم اکنون حکم قاضی مشخص و معلوم است

با عذر خواهی از مدیر محتر این فروم و کلیه کاربران از طویل شدن مطلب ذکر چند نکته را ضروری میدانم
کلیه کسانیکه با من در این باره تماس گرفته اند اماده گرفتن نتیجه باشند و مدارک خود را اماده داشته باشند
سایر دوستان که از پیگیری مطالبات خود نا امید بودند متوجه باشند که این نشانه درد آقایان موفقیت بزرگی برای ما بوده است . هم اکنون هم میتوانید مدارک خود را برای من ارسال کنید تا به موقع از آن استفاده گردد
به احتمال کم اگر هر هنگام این مبحث دچار اشکال گردید حتما در سایت های دیگر مخصوصا گام بگام این مطالب پیگیری خواهد شد و اخبار آن به اطلاع شما خواهد رسید ولی تا آن هنگام برای پرهیز از پراکندگی مطلب ؛ همینجا به افشا گری های خود تا وصول نتیجه مطلوب ادامه خواهیم داد
دوست عزیزی که پیگر ارسال ایمیل گروهی بوده است لطفا با ارسال ایمیل های دیگری توجه سایرین را به این مطلب جلب نماید
سایرین هم به سهم خود میتوانید به هر نحوی که صلاح میدانید در جهت اطلاع رسانی بیشتر اقدام نمایید
دوست جانباز من منتظر و امیدوار باشید . . آنروز نزدیک است
مادر محترمی که شرح حال خود را ارسال داشته اید ؛ حتما پیگیر کار شما خواهم بود
سایر مال باختگان هم مدارک و مستندات خود را برای من ارسال کنند ولی بدلیل آنکه ممکن است باز هم این نصف جهان خواران مدارک جرم و کنترل پنل شما را مانند کنترل پنل من ببندند از دادن هر گونه سر نخی خودداری نمایید
اندکی صبر ؛ سحر نزدیک است

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - mohsen888 - 03-11-1388 01:13 بعدازظهر

دمت گرم faraz جان با این که من با این شرکت کلاهبردار قرارداد نبسته ام اما جواب دندان شکنی دادی دمت گرم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 03-12-1388 12:44 قبل‌ازظهر

دوست عزیز Kala110 من منتظر ایمیل های گروهی شما هستم
بنا دارم روز شماری برای این آقایان بگذارم . همانطور کخ گفتم قاعده فروم های اینترنتی تبادل نظر و بحث آزاد است و اگر این آقایان حرفی برای گفتن دارند ؛ باید ابتدا در اینجا مطرح کنند . قصورشان قبلا قابل بخشش بود چون احتمال داشت انقدر سرگرم شماردن پولهای باد اودره شان باشند که این مطالب را نبینند ولی حالا که معلوم شده است در تمام این مدت این بحث را تعقیب میکرده اند دیگر هیچ عذر و بهانه ای برای سر زیر برف بردن ندارند و عدم جوابگویی آنها برای همه و مخصوصا ان مراجع محترم قضایی که آقایان هرگز قصد ندارند بویی از وقاحت این آقایان ببرند ؛ دلیل محکمی برای شناختن مفتری و افترا زننده است .
مدیران شرکت رهنما کامیابان نخستین ؛ شرفتتان کجاست ؟ یادتان نرود که در گرو اقداما تیست که قصد داشتید بچه ها را از آن بترسانید و ما منتظریم
و باز هم روی سخنم با کارمندان شرافتمند ان شرکت است شما چرا از این شرکت که نان شبتان را به حرام مهیا میکند دفاع و یا انتقاد نمیکنید ؟ اگر پولتان حلال است بسمه اله بفرمایید و ما را هم روشن کنید واگر نیست سکوت چرا؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 03-12-1388 03:17 قبل‌ازظهر

سلام
تبریک میگم که تونستید صدای مسئولین شرکت رهنما رو دربیارید
من هم به ارسال ایمیل ادامه میدم تا افراد بیشتری درباره این شرکت بدنام شناخت پیدا کنند
موفق باشید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 03-12-1388 11:43 بعدازظهر

kala110 ممنون و متشکر
این روز شمار ادامه دارد و کارمندان با شرف و منشی های این شرکت هم میتوانند تعداد روزهایی که به خود و خانواده خود نان حرام میدهند را همراه ما بشمارند
سایر دوستانی که بهر نحو چه در گذشته و چه در حال حاضر خلاف و یا قصوری از این شرکت دید ه اند و مدرکی دارند بدون دادن سر نخ برای مدیر عامل شرکت رهنما کامیابان نخستین برای از بین بردن مدارکشان اقدام بکنند ؛ برای من ایمیل و یا پیام خصوصی بدهند تا بیاری حق تعالی حقمان را از آنها بگیریم
این شرکت راهنمای کامیاب نخستین برای سایر کلاهبردان اینترنتی نخواهد ماند

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 03-14-1388 12:23 قبل‌ازظهر

امروز چهارمین روز از روز شمار آقایان است .
ما منتظریم که مدیران این شرکت یک نمونه از موارد افترا را که به این پستها انتصاب داده اند ؛ حاشا کنند و توضیح دهند که به این علت و این برهان ؛ درست نبوده
دلیل بیاورند که گفته های ما تهمت بوده و گردنمان از مو نازک تر ؛ اگر قانع شدیم ؛ عذر خواهی میکنیم
اما سکوت متهم در هر دادگاهی و در محضر هر مرجع قضایی دلیل رضایت بر اتهامات است . سکوت این آقایان دلیل بر حقانیت ماست
آن دوستانی که مایلند با این شرکت قطع رابطه کنند ؛ لازم است هر چه زودتر اقدام نمایند زیرا عنقریب با رسوایی و ورشکستگی انها تمام پول خود را از دست خواهند داد . در حال حاضر تنها 50000 تومان ته مانده حساب را آقایان طبق همان قوانین من دراوردی خودشان بالا میکشند . در این صورت شما هم به جمع شاکیان بپیوندید مطمئن باشید تا ریال آخر را نمیگذاریم از گلویشات پایین برود
یک جمع بزنید و ببینید تا بحال چه تعداد سفارش بلا تکلیف نزد آقایان دارید . مطمئن باشید هر روز به تعداد آنها اضافه خواهد شد
یک بررسی بکنید ببینید چه تعداد از سفارشات شما توسط مشتریان پرداخت شده ولی هنوز در حساب شما بلاتکلیف است . این تعداد هم هر روز بیشتر خواهد شد
ببینید در هر ماه چه مبلغ از پول شما نزد این شرکت میماند و کی با شما تسویه حساب میکنند .با این پولها را در اصفهان برج میسازند و شما خبر ندارید
ادامه کار با این شرکت مساوی غلطیدن بیشتر در باتلاق است . قطع همکاری فقط 50000 تومان ضرر دارد که آنرا هم خواهیم گرفت ولی ادامه همکاری شما ضررش بیشتر خواهد بود . یک حساب سر انگشتی بکنید ؛ ضرری که ندارد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 03-15-1388 10:31 بعدازظهر

روز ششم سر آمد و چون حرف حساب جواب ندارد ؛ دزد های اینترنتی ساکت شده اند

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kabook - 03-16-1388 01:52 بعدازظهر

منو باش تازه می خواستم برم باشون قرار داد ببندم می گم عجب منشیه خوش صحبتی داره ها

هی یم میگه تشریف بیارید آدم کنترلشو از دست میده بره یه قرار داد ببنده D:

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - 123456za - 03-16-1388 03:08 بعدازظهر

kabook نوشته شده:
منو باش تازه می خواستم برم باشون قرار داد ببندم می گم عجب منشیه خوش صحبتی داره ها

هی یم میگه تشریف بیارید آدم کنترلشو از دست میده بره یه قرار داد ببنده D:

سلام
پس خدا پدر ایران مارکت سنتر بیامرزه عجب خبری هست
من یکسال هست با ایران مارکت کار می کنم خیلی راضی هستم
پول هم نمی خورن دوستان اخرش کدوم سیستم بهتره؟ از ایران مارکت
یک هشدار با Dpay به هیچ عنوان قرار داد نبندید
یک چیز نوبر در اوردن که به ازای هر محصول برگشتی علاوه برای هزینه پستی که خودت باید بدی اونا هم 500 تومن جریمت می کننRolleyes

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - sylvester - 03-17-1388 12:50 بعدازظهر

به جز شرکت پرداخت که تکلیفش معلومه و شرکت فرستنده که عده ای از ناراضی هستند مابقی در حد خوب و متوسط هستند. ولی از حق نمیشه گذشت که در حاظر پارس پیک بهترین انتخاب است. از جمیع لحاظ

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 03-17-1388 08:44 بعدازظهر

روز هشتم و سکوت بی جواب آقایان و طبل رسوایی که در همه جا صدای آن شنیده میشود
راستی یک افترا در پستهایم پیدا کردم که واقعا جای عذر خواهی دارد . در آنجا که انها را اصفهانی های زرنگ خطاب کردم یک تهمت بزرگ و غیر قابل بخشایش بود
نه تنها آقایان زرنگ نیستند بلکه برعکس خیلی هم ساده لوح تشریف دارند . یک حساب سر انگشتی کرده ام که تنها خود من تا بحال بیشتر از 50 نفر را با ذکر مدارک خود از قرارداد با انها منصرف کرده ام که 50 ضربدر 200 هزار تومان میشود ده ملیون تومان به اضافه پور سانت فروش و آن 50 هزار تومان کذایی که در هر صورت همیشه ته حسابتان به نفع آقایان میماند . اگر این آقایان اندکی و فقط اندکی زرنگ که نه فقط انصاف داشتند و آن مقدار جزیی از حق مرا نمیخوردند ؛ دچار این ریزش نمیشدند و مطمئنا تعداد انصرافی از این هم بیشتر است و مبالغ بیشتر از اینها
وقتی به انها گوش زد میکردم که قدرت اینترنت تنها در بهترین راه خالی کردن جیب مردم نیست و بترسید از روزی که در همین اینترنت رسوا شوید ..اگه کمی شعور اجتماعی داشتند متوجه حرف من میشدند
تنها این مدیر عامل روی کاغذ مدیر عامل است . آن منشی های کاسه از آش داغ تر هرگز اهمیتی به آنها ندادند که از شکایت های بیشمار ما با خبرشان کنند . مانند ناصرین شاه آقایان به پشتی صندلی دو متریشان لم دادند و قلیان کشیدند و خانم سرودی گزارش داد که اوضاع حساب بانکی امن و امان است وعقل این جوجه بچه ها به پیگیری مطالباتشان نمیرسد . همین خانم بیشتر از ده بار به من گفت که همه کاره شرکت اوست و مردی در شرکت نیست که دو کلام با ما حرف بزند .
آقای مدیر عامل ؛ ضربه را از همین خوش خدمتان خورده ای که ترا عددی حساب نمیکردند که خبر ها را به تو بدهند و مسدع اوقات شریف نشدند . این ضرر را همین خانم با جواب های سر بالایش به شما و حساب بانکیتان زده است زیرا جنابعالی وقت نداشتید دو دقیقه حرف حساب بشنوید
در ضمن دوستان ؛ برادران ؛ این آقایان حساسیت زیادی به وجه خود در اطاق بازرگانی اصفهان دارند . لینک ها را در پستهای قبلی گذاشته ام . لطفا یک ایمیل به اطاق بازرگانی اصفهان بزنید . قسمت نظر سنجی دارند . قسمت مدیریت دارند و شخص فرهاد رهنما عضو این اطاق است . به آنها بگویید که این آقایان از سرمایه های اندک زنان و جوانان و ساده لوحان چگونه ثروت اندوزی کرده اند . این ها حد اقل کاریست که میتوانید برای خودتان بکنید . به آنها نشان دهید که مشتی جوان خام و کم سن و سال نیستید و خیلی از آنها با هوش ترید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - b.tavakkoli - 03-21-1388 08:34 بعدازظهر

۱) در روزگاری که آزادی دیجیتالی همه جا را پر کرده، آقایان گرامی شما را به بیان حقایق محکوم کردند !!!
۲) در روزگاری که در تمام دنیا جهت به دست آوردن بازار بیشتر در محیط مجازی دست به هر نوع کسب رضایتی می کنند، شرکت رهنما در هیچ سایت اینترنتی چهره خوبی از خود بر یادگار نگذاشته است.
عجیب است که این شرکت هم مانند شرکت های دیگر واحدی جهت افزایش فروش خود دارند !!! بسیار مضحک است.
آیا این واحد ندیده است چه موجی از نفرت عمومی در بین فروشگاه داران اینترنتی دارد؟ آیا صدای اعتراضات بی شمار را نشنیده اند؟ پس کو افزایش کارایی و بهتر کردن سیستم !!!!!!

از من هم شکایت کنید. همه مشخصات من را هم دارید !!!
دو سال است سیصد هزارتومان بابت پنل آشغالتان از بنده گرفته اید. پنلی که از صد سال پیش این گونه بوده و صد سال دیگر هم به همین آشغالی خواهد بود.
امروز یک اتفاق عجیب افتاد. دیگر بسته های پرداخت در محل ما را که حتی ده گرم اضافه وزن خورده باشد ارسال نمی کنند !!!
فروشگاه داران گرامی همکار پرداخت......، شما بگویید که چه راه حلی برای مدیریت یک فروشگاه با سیستم پرداخت و کنترل وزن کل بسته با تقریب حداکثر پنج گرم سراغ دارید !!!
با ایمیل هم که تماس می گیرم پشتیبانی محترم جواب چرند و پرند و خرند و هفنگ می دهند. ایده های فضایی.

ای کسانی که پول ما راحت از گلوتان پایین می رود ظاهرا !!! پنلتان را به خاطر خودتان به روز کنید.

ما که دیگه با این سیستم پرداخت تمدید همکاری نخواهیم کرد و کوچ به سیستم های دیگر می کنیم. این اولین ضررش بود. ضرر بعدیش هم این است که جلوی حداقل ده ها مشتری دیگر این شرکت لعنتی را خواهیم گرفت.

متنظر متن شکایت نامه شرکت درب منزل هستم !!!

جناب فراز و شرکت پرداخت، منتظر سایت اختصاصی اطلاع رسانی حقایق کار کردن با شرکت پرداخت باشید ... (پیشنهاد دامین شما چیست؟ من فعلا antipardakht.ir را ثبت کردم. خوبه؟ یا anti-pardakht.ir را ثبت کنم؟ یا چیز دیگری؟)
مطالبی که در این سایت قرار خواهد گرفت شامل تجربیان فروشگاه داران مختلف با این سیستم است.

افشا گری شماره ۱ - به دست آوردن چندین میلیون سرمایه نا حق شرکت:
دوستانی که در سال ۱۳۸۶ با این شرکت کذایی قرارداد بسته اند یادشان است که در این سال این شرکت بابت بسته های برگشت خورده دو برابر هزینه پستی را اخذ می کرد. یعنی چی؟ یعنی این که این شرکت از برگشت سفارشات شما سود بسیار بیشتری از وصول شدن آن می کرد. به این دلیل که این شرکت فقط هزینه ارسال را از جیب شما می داد و هزینه ارسال دو برابر به جیب خودش می رفت. با توجه به سرعت فوق العاده بالای ثبت سفارشات برگشتی می دانید چندین میلیون تومان بازاریابی از این طریق انجام شد؟؟؟

راستی جالب است بدانید بنده از این شرکت بابت عدم تسویه حساب شکایت نداشتم تاحالا! برای چی؟ به خاطر این که سیستم فروشگاهی بنده کامل است و تنها یکی از روش های ارسال این سیستم است. وگرنه سیستم های دیگر ارسال و پرداخت داریم. فقط هم سی دی با این روش ارسال می کنیم. ولی می دانم که دوستان فروشگاه دار دیگر که فقط با این روش کار می کنند و اجناسی غیر از دیسک های رایتی می فروشند فشار مالی زیادی بهشان می آید)

الان هم نتایج نظرسنجی رو دیدم. آیا این که صد در صد نتیجه نظرسنجی مثبت است هم دروغ است؟ پس از آن ده نفر هم شکایت کنید که همه عالم دارند دروغ می گویند و شرکت شما پاک پاک است Smile

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - sepideh - 03-22-1388 03:43 قبل‌ازظهر

آقا فراز آیا مدارک من را توسط ایمیل فرستادم را گرفتید؟
من در هر محکمه ای این مدارک را نشان خواهم داد
این کلاهبرداران از اوایل سال 87 یعنی حدود 14 ماه است که پول من را نداده اند وتسویه حساب نکرده اند و علتش را هم با جواب های سر بالا میدهند ولی در حقیقت چندین سفارش مرا بلا تکلیف گذاشته و بقیه پولم را نمیدهند
دزد ها ؛ خجالت نمیکشید ؟
من خودم زن هستم و دلیل اینکه اینهمه زن را که در شرکت خودتان استخدام کرده اید نمیفهم . ایا دلیلش خدای نکرده غیر از حقوق کمتر انها چیز دیگری هم هست؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 03-26-1388 02:41 قبل‌ازظهر

دوست عزیز آقای توکلی
چرا بی احتیاطی کرده اید ؟ باز هم به همه دوستان توصیه میکنم که با تمام عصبانیتی که از این شرکت مال مردم خور دارید ولی بهیچ وجه سر نخی به آنها ندهید تا کنترل پنل شما و در نتیجه مدارک جرمشان را از بین ببرند. هر چند که از بین بردن مدرک جرم خودش جرم دیگریست و قابل پیگیری است ولی بگذارید این نصف جهان خو.اران تنها با من طرف شوند و شما ودیگر دوستان به موقع مچشان را باز کنید تا بی آبرو تر شوند
در ضمن توجه داشته باشید که با تمام سعی و کوششیکه این آقایان برای ماست مالی قضیه میکنند ؛ همینقدر که دیگر نمیتوانند تور خود را برای دیگران پهن کنند خودش نعمتی است وهر چه قرارداد دارند مال قبل از افشاگری ماست و دیگر هیچ کسی با آنها قرارداد نمیبندد و برای همین هم اینقدر دردشان آمده و میسوزند
اما لازم است که بیکار ننشینید . برای تمام فروشگاه هاییکه در سایتشان است ایمیل بزنید و آدرس اینجا را برای آن فریب خوردگان بدهید . برای کارکنانشان که شرفشان را برای مال حرام نا آگاهانه در معرض قضاوت عموم گذاشته اند ایمیل بزنید. فراموش نکنید که حق دادنی نیست و گرفتنی است و اینکه دوستان به امید من بنشینند تا من در آن مراجع محترم قضایی پته آقایان را روی آب بریزم ؛ کار درستی نیست . یک کم بیشتر همکاری کنید ... شما هم به سهم خود حقایق را در باره این شرکت بگوش دیگران برسانید
این توهینی به تمام مشتریان این شرکت است که آقایان زورشان می آید جوابی به اینهمه کاربر بدهند . نگاهی به تعداد مشاهده شده این فروم مبحث بیاندازید که از 5000 گذشته است و آقایان غیرت جواب را به هیچ کس نداشته اند. این توهین را آن دسته از مشتریان این شرکت چگونه تحمل میکنند؟ آیا متاسفانه باید گفت که حقشان است؟
آیا باید تاسف خورد و گفت از ماست که پولمان را بخورند که بر ماست یا لااقل به عنوان یک مشتری باید از آنها پرسید که چرا جوابی برای اینهمه / توهین !! و افترا !!!ندارند وچرا جوابی ندارند که به این افترا ها بدهند؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - abbas - 03-26-1388 12:23 بعدازظهر

چه راحت پول حرام از گلوشون پایین میره

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - ho_tv - 03-30-1388 02:10 بعدازظهر

باید تک تک ادمین سایتها در این جزریان قرار بدیم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - b.tavakkoli - 03-30-1388 07:40 بعدازظهر

میگم آقای زارع کجایی که سیستمت را راحت چند صد هزار تومان می فروشند، آن هم با اعمال قانون کپی رایت به جای نرم افزار آزاد Smile

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 03-31-1388 07:36 بعدازظهر

سلام به همه دوستان.به تمام اصفهانی ها ارادت دارم اما متاسفانه عده ای اصفهانی که یک موردشون همین پرداخت هست اصفهانی جماعت رو بدنام کردن.اصلا جوری شده که من قید کار کردن با هرگونه شرکت یا فرد اصفهانی رو بزنم!
نمونه دوم همین هاستینگ پشتیبان هست که از اون اصفهانی هاست که آبروی همه رو برده.
سرویس های هاستینگ افتضاح به مردم میده،آپ تایم سرور هاش بسیار پایینه،پشتیبانی هم که نداره اصلا!!8روزه ما داریم زنگ می زنیم تلفن رو بر نمی دارن بعد میگه تلفن ها قطع بوده!!
در سیستم پشتیبانی ایمیل ارسال می کنیم یک هفته بعد جواب می دن!!
سایت ها هم که همش دان هست.
بعد زنگ می زنیم به این دوستان میگن خدمات ما همینه که هست!!اگه ناراضی هستی میتونی هاست ما رو تحویل بدی!!بله به این میگین مشتری مداری به شیوه اصفهانی!
خوب مسلما اگر شما هم بودید دیگه با هیچ اصفهانی و شرکت اصفهانی کار نمی کردید
آقایون مسئول پرداخت،پشتیبان و امسال اینها،شما مقصر هستین که باعث میشین جامعه بگه اصفهانی چنین و چنان و دزد و خسیس و فلان.شما آبروی هزاران نفر دیگه هم که خوب هستن می برین
دوستان هم مطلع باشن که از این به اصلاح شرکت پشتیبان هاست نگیرین که بلایی که سر ما اومد سرشون نیاد.بعد از پرداخت که پول ما رو خورد این آقا هم روش

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - ho_tv - 03-31-1388 11:00 بعدازظهر

اقا ما هم همین بالا سرمون اوردند

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - ho_tv - 04-01-1388 08:03 بعدازظهر

من شماره تماس اتاق بازرگانی اصفهان می خواستم و از اقای وهوشی شکایت کنم اگر مممکنه من راهنمایی کنید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 04-02-1388 12:42 قبل‌ازظهر

در همین مبحث بگردید و یا در گوگل بدنبال اطاق بازرگانی اصفهان سرچ کنید . بهتر است از طریق سایت و ایمیل به قسمتهای مختلف آن شکایت کنید . در ضمن نامی که شما بردید مدیر عامل شرکت رهنماست و فرهاد رهنما از اعضائ این شرکت میباشد که عضو اطاق بازرگانیست
دوستان ؛ از ارسال ایمیل دریغ نکنید ؛ مخصوصا به تمام عناصر و کارکنان این شرکت که لااقل بدانند مردم به این سادگیها و بیتوجهی ها دست از سرشان بر نمیدارند . آدرس ایمیل ها به شرح زیر است ولی شما میتوانید بصورت رندوم برای هر چیزی که پسوند نحس ان ها را دارد ایمیل بزنید
xxxx@ rannemaco.com
soroudi@rahnemaco.com
support@rahnemaco.com
akhlagh@rahnemaco.com
shahangi@ranemaco.com
admin@rahnemaco.com
sales@ranemaco.com
hoseinzadeh@rahnemaco.com
mosavi@rahnemaco.com
,..........
موفق باشید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - ho_tv - 04-06-1388 12:33 قبل‌ازظهر

اینقدر پوست کلفت شدند که خدا رحم کنه اصلا خجالت نمی کشند

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz - 04-27-1388 10:11 بعدازظهر

حساب روزها از دستمان در رفت .. یعنی خودشان به دزدی اعتراف دارند و خالا نوبت ان مقامات محترم قضایی و سازمانهای جلوگیری از جرائم اینترنتی است که جلوی کار خلاف این آقایان ( و شاید خانمها ) را بگیرد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - sylvester - 04-28-1388 02:34 بعدازظهر

جلو کارهای خلاف آنها را بگیرند دیگر چه سودی دارد برای کسانی که قبلا متضرر شده اند. جیبشان پر شده و تمام!

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - iranneed - 06-07-1388 08:39 قبل‌ازظهر

سلام
تاریخ قرار داد 9/86 فعال سازی سیستم پستی 5/87 --- همه بخندید به من
تاریخ شروع کار 1/6/87 - تبلغات و فروش 1/500/000 در برج 1/6/87 تا 1/7/87 همه به من بخندید
اولین تاریخ واریزی با کلی فوحش و داد و بیداد پست 700000ت 1387/09/10 بازم بخندید
در تول ایم مدت تا حالا 2 بار پنل بنده بسته شده هر بار 10 روز بعد هم دادن تعهد - دلیل بسته شدن فروش محصول غیر مجاز (( البته هر بار بعد از دعوا با خانم سر... این اتفاق افتاده))
اخرین اتفاق جالبم ببینید و همچنان به من بخندید

79890300 79890300 مبلغ سفارشات امانی نزد پست ۱
77493591 2396709 کارمزد سفارشات امانی نزد پست ۲
77421815.73 2468484.27 79890300 جمع کل
مبلغ امانی نزد پست که می بینید از تاریخ 2/88 به بعد
فکر می کنید 77421815 ریال کی به حساب من ریخته می شود؟
Big Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:D
همه باهم بخندید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - iranneed - 06-07-1388 08:47 قبل‌ازظهر

تا حالا 8 نفر را از بستن قرار داد با این شرکت منع کردم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - mohsen888 - 06-07-1388 09:26 قبل‌ازظهر

کاری خوبی کردی

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - wearyminded - 06-07-1388 05:27 بعدازظهر

iranneed نوشته شده:
سلام
تاریخ قرار داد 9/86 فعال سازی سیستم پستی 5/87 --- همه بخندید به من
تاریخ شروع کار 1/6/87 - تبلغات و فروش 1/500/000 در برج 1/6/87 تا 1/7/87 همه به من بخندید
اولین تاریخ واریزی با کلی فوحش و داد و بیداد پست 700000ت 1387/09/10 بازم بخندید
در تول ایم مدت تا حالا 2 بار پنل بنده بسته شده هر بار 10 روز بعد هم دادن تعهد - دلیل بسته شدن فروش محصول غیر مجاز (( البته هر بار بعد از دعوا با خانم سر... این اتفاق افتاده))
اخرین اتفاق جالبم ببینید و همچنان به من بخندید

79890300 79890300 مبلغ سفارشات امانی نزد پست ۱
77493591 2396709 کارمزد سفارشات امانی نزد پست ۲
77421815.73 2468484.27 79890300 جمع کل
مبلغ امانی نزد پست که می بینید از تاریخ 2/88 به بعد
فکر می کنید 77421815 ریال کی به حساب من ریخته می شود؟
Big Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:DBig Grin:D
همه باهم بخندید

اتفاق مشابهی برای منم افتاده...

من تو این مدت هر فروش رو که انجام میدادم مجبور بودم زنگ بزنم به مشتری بپرسم محصول به دستتون رسیده ؟؟!! آخه سیستم پرداخت تمام خرید ها رو کلا تو آماده به ارسال نگه میداره ...!!!

بعد زنگ میزدم اعتراض میکردم... دو روز بعد کلا اون فروش غیبش میزد !!!! من الان هفت هشت تا فروش دارم که اصلا تو سیستم نیستن...یکی پاکشون کرده...

حالا قسمت جالبش اینکه از وقتی اعتراض ها به سیستم پرداخت زیاد شده...شرکت رهنما یه سیستم جدید راه انداخته به اسم اپکس که با تبلیغاتش ما رو...

این سیستم جدید 4 بار در ماه واریزی داره و بابت برگشت محصول جریمه ای نمیگیره...میبینین این شرکت چقدر بزرگواره...خر همون خره فقط پالونش رو عوض کردن...!!!

گفتم که دوستان اشتباها گرفتار این شرکت نشن...تو این مملکت چه خبره...عجب خر تو خری شده....!!!

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - b.tavakkoli - 06-08-1388 07:33 قبل‌ازظهر

iranneed نوشته شده:
تا حالا 8 نفر را از بستن قرار داد با این شرکت منع کردم

من به جانب خودم تشکر می کنم‌ Smile

جهت اطلاع دوستان عزیز دیگر تعداد فروشگاه های زیر نظر این شرکت از هزاران به تنها دویست فروشگاه تقلیل یافته است. پس فرهنگ سازی مناسبی شده Smile

خدا من را ببخشد، بنده هنوز با این شرکت ... قرارداد دارم. به خاطر این که هنوز صد تومان ندارم که بدم به پارس پیک قرارداد ببندم. ببینید ما را به چه ذلتی کشانده اند این ... لقمه ها !!!

در ضمن دوستان یا با ایران مارکت سنتر قرارداد ببندند یا پارس پیک. بنده پارس پیک را به خاطر این انتخاب خواهم کرد که قراردادشان قوی تر هست. شرکت پارس پیک حالت مرسوله را به صورت آنلاین در اختیار پست قرارداده است و هیچ گونه دخل و تصرفی در وضعیت سفارشات نمی کند همان کاری که شرکت رهنما و ایران مارکت سنتر نمی کنند. البته ایران مارکت سنتر با این که تغییر وضعیت مرسوله ها را خودش انجام میدهد ولی پول شما را هم نگه نمی دارد، یعنی با انصاف هستند.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - mohsen888 - 06-08-1388 10:22 قبل‌ازظهر

منم با نظر آقای توکلی موافقم ، پارس پیک با این که نوپا هستش اما تا الان هر کی باش قرارداد بسته ناراضی

نبوده ، و غیر از سیستم پستی سیستم خرید آنلاین با کارتهای شتاب رو هم با سرویس پستی می ده

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - Iranwebco - 06-14-1388 03:36 قبل‌ازظهر

با این اوصاف بلاخره با کدوم شرکت قرارداد ببندیم ؟
آخه شرکت های نوپا اولش دون میپاشن که مشتری جذب کنن بعدش پدر آمدمو در میارن .
این پارس پیک ماژولش هست که رو فروشگاه فارسی کامرس نصب کنبم ؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - sylvester - 06-15-1388 12:18 قبل‌ازظهر

Iranwebco نوشته شده:
با این اوصاف بلاخره با کدوم شرکت قرارداد ببندیم ؟
آخه شرکت های نوپا اولش دون میپاشن که مشتری جذب کنن بعدش پدر آمدمو در میارن .
این پارس پیک ماژولش هست که رو فروشگاه فارسی کامرس نصب کنبم ؟

ماه رمضان هست روزه شک دار نگیر! پارس پیک بهترین گزینه است Smile
ماژول هم برای آن هست میتونی دانلود کنی
جناب فراز خان فکر کنم ماژول تحت وب سرویسشم ساخته که نمی دونم چگونه و کجا قرار دارد
امضا من هم در موقع ثبت قرارداد یادت نره Wink

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - thenext - 06-16-1388 07:31 بعدازظهر

آقا پول مارو هم خوردن
حدود 700.000 تومان از 2 سال پیش تا حالااااااااا!!!
ولی هنوز پنل من بسته نشده
از کجا باید پشتیبانی تهیه کنم که برام مدرک باشه؟

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - paradis - 09-06-1388 01:50 قبل‌ازظهر

من چند روز ديگه يه ايميل ماركتينگ راه ميندازم
وقتي راه افتاد ميام ميگم تا شما يه متن رو آماده كنيد تا بفرستيمش به خداتا ايميل

تا اون موقع باي

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - iranibazar - 09-06-1388 03:27 قبل‌ازظهر

من از دی ماه 86 قراردادم را لغو کرده ام و هنوز هم که هنوزه نزدیک سه میلیون پولمو خوردن!!
یه برگه هم برام فرستادن که تائید کنم 400 هزارتومن طلبکارم. من هم از روی ناچاری امضا کردم فرستادم. اونا به پست نامه نوشتن مه من سفارشات تقلبی وارد سیستم کردم !!؟؟!!!!
ولی هنوز هم بقول خودشون 400 هزار تومن منو نمیدن!

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - Graphistan - 11-09-1388 08:03 قبل‌ازظهر

سلام
من 2 هفته ای میشه که با پرداخت قرار داد بستم. تا الان پشتیبانی خوبی داشتن ولی هنوز به مرحله واریز وجه نرسیدم. یک هفته است که محصولاتم آماده است ولی پست برای دریافت اونها مراجعه نکرده. اگر اینطور باشه که شما میگین پس حکمت داشته/ من هم شنبه قراردادم رو لغو میکنم. میرم سراغ پارس پیک/ البته یه مورد مهم این که از من هنگام قرارداد هیچ پولی نگرفتند این 100.000 تومانی که شما میگین خیلی وقته قراردادش رایگان شده.
فقط یه چیزی حالا نکنه طفلکیها آدم شده باشند دست از کلاهبرداریشون برداشته باشند؟؟
خوب دوستانی که این همه مال باخته اند چرا به مقامات شکایت نمیکنند؟؟ خوب بکشونیدشون پای میز محاکمه.!!!!

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - Graphistan - 11-09-1388 08:11 قبل‌ازظهر

faraz نوشته شده:
دوستاني كه كارشون فروش يا نصب فروشگاه هاست در صورتي به مشتريانشان اهميت ميدن و ارزش قائلن كه اين شركت رهنما را درست حسابي افشا كنن كه هم دعاي خير دارد و هم شما را شريك جرم نميكند
هركسي كه از شركت رهنما برگشت و خواست با شركت هاي ديگه كار بكند بطور رايگان سايتش را به هر جا غير از رهنما خواست وصل ميكنم . سيستم پارس پيك را هم آماده كرده ام هر كي خواست ايميل بزند چون سايت من حك شده و دوسه روزي طول ميكشد تا آپديت شود

همیشه حرفی بزن که بتونی پاش وایسی
من قراداد دارم با پرداخت لغوش میکنم شما منو به رایگان وصل کن به سیستم پارس پیک

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - wearyminded - 11-09-1388 05:40 بعدازظهر

نقل قول:
سلام
من 2 هفته ای میشه که با پرداخت قرار داد بستم. تا الان پشتیبانی خوبی داشتن ولی هنوز به مرحله واریز وجه نرسیدم. یک هفته است که محصولاتم آماده است ولی پست برای دریافت اونها مراجعه نکرده. اگر اینطور باشه که شما میگین پس حکمت داشته/ من هم شنبه قراردادم رو لغو میکنم. میرم سراغ پارس پیک/ البته یه مورد مهم این که از من هنگام قرارداد هیچ پولی نگرفتند این 100.000 تومانی که شما میگین خیلی وقته قراردادش رایگان شده.
فقط یه چیزی حالا نکنه طفلکیها آدم شده باشند دست از کلاهبرداریشون برداشته باشند؟؟
خوب دوستانی که این همه مال باخته اند چرا به مقامات شکایت نمیکنند؟؟ خوب بکشونیدشون پای میز محاکمه.!!!!

درود

دوست خوبم اگه این 11 صفحه رو خونده باشی، صاحب سیستم پرداخت زیر مجموعه شرکت رهنما، رئیس اتاق بازرگانی اصفهانه و تو این مملکت اینجور آدم ها رو با بمب هم نمیتونی تکون بدی...

به هر حال من نمونه آدمی که 200 هزار تومن رفته تو پاچه ام...و الان با پارس پیک قرار داد دارم که تا الان همه فروش هام واریز شده، خدا رو شکر....

موفق باشید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - b.tavakkoli - 11-09-1388 08:40 بعدازظهر

من از دی 86 با پرداخت قرارداد داشتم.
مهر امسال (88) رفتم با پارس پیک قرار داد بستم.
تا مهر تقریبا 950 تومان طلب داشتم که خدا را شکر تا الان 800 تومان آن را واریز نمودند. اگر هم این مبلغ را گرفتم از در صلح و دوستی رفتم نه شکایت و دادگاه و کمی هم صبر کردم ولی بالاخره بعد از چندین ماه پولم را گرفتم.
ولی چرا پارس پیک را انتخاب کردم؟ به دلیل این که شرکت های پرداخت و ایران مارکت سنتر تغییر وضعیت مرسوله دست خودشان هست. یعنی شرکت می تواند بزند وصول شده یا نشده. ولی شرکتی مثل پارس پیک هیچ دخالتی در تعیین وضعیت مرسوله نمی کند و اگر دفتر پستی بزند وصول شده شما همان لحظه وصول شده خواهید دید و این مزیت بسیار بزرگی هست وقتی شما هر روز به صورت آنی از وضعیت مرسوله با خبر می شوید. جالب تر آن که پارس پیک در هر واریزی بیش از مبلغی که شرکت پست به آن ها واریز کرده است به شما واریز می کند و تقریبا همیشه حساب شما منفی است.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 11-09-1388 09:56 بعدازظهر

دوست عزيز جناب آقاي b.tavakkoli:
من نماينده ايران ماركت سنتر هستم(http://www.Asemanafzar.com).اما نه از ديد نماينده بلكه اينجا مي خوام از ديد يك شخص كه فروشگاه هم دارم صحبت كنم.فقط هم مي خوام مقايسه كوچكي بين اين دو سيستم انجام بدم و نه بدگويي.بحث هم بحث 1ماه و 6ماه 2سال نيست بلكه صحبت از 5 سال پيش تا الان هست كه ما فروشگاه اينترنتي داشتيم و با پرداخت كار مي كرديم كه از2 سال پيش با ايران ماركت كار مي كنيم.
اين موردي كه شما گفتين "شرکتی مثل پارس پیک هیچ دخالتی در تعیین وضعیت مرسوله نمی کند" يك مزيت است(البته بنده صحت اين گفته رو نه براي پارس پيك نه ايران ماركت نه هيچ شركتي نميدونم) اما از طرفي تسويه حساب 2 بار در ماه(طبق گفته خود سايت پارس پيك) يك عيب است! چرا كه ايران ماركت هر هفته يعني 4بار در ماه با فروشگاه ها تسويه حساب مي كند.و در طي اين سالها به طور كل ما هيچ مورد يا مشكلي از ايران ماركت در تسويه حساب نديديم.يكي از مزيت هاي ديگر ايران ماركت داشتن سايتي مانند iran.bz است كه به طور قطع در فروش شما تاثير خواهد داشت كه پارس پيك اين قدرت را در سيستم فروش همكاري ندارد.يعني مثلا اگر يك فروشگاه تازه كار هزينه كافي براي تبليغ را نداشته باشد به تعطيلي كشيده نمي شود بلكه با ثبت محصولات خود در سيستم iran.bz(متعلق به ايران ماركت سنتر) فروش متوسطي(حتي به بالا) خواهد داشت و نيازي به پرداخت هزينه هاي بعضا زياد براي تبليغات در زمان هاي بي پولي يا مشكل مالي نخواهد بود.
اين ها مواردي بود كه من و دوستانم(كه اونها با پارس پيك قرارداد دارند)به عنوان يك فروشنده با اونها طي اين سالهل مواجه بوديم.
اميدوارم مفيد بوده باشه

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - b.tavakkoli - 11-11-1388 01:52 قبل‌ازظهر

arash_rst نوشته شده:
دوست عزيز جناب آقاي b.tavakkoli:
من نماينده ايران ماركت سنتر هستم(http://www.Asemanafzar.com).اما نه از ديد نماينده بلكه اينجا مي خوام از ديد يك شخص كه فروشگاه هم دارم صحبت كنم.فقط هم مي خوام مقايسه كوچكي بين اين دو سيستم انجام بدم و نه بدگويي.بحث هم بحث 1ماه و 6ماه 2سال نيست بلكه صحبت از 5 سال پيش تا الان هست كه ما فروشگاه اينترنتي داشتيم و با پرداخت كار مي كرديم كه از2 سال پيش با ايران ماركت كار مي كنيم.
اين موردي كه شما گفتين "شرکتی مثل پارس پیک هیچ دخالتی در تعیین وضعیت مرسوله نمی کند" يك مزيت است(البته بنده صحت اين گفته رو نه براي پارس پيك نه ايران ماركت نه هيچ شركتي نميدونم) اما از طرفي تسويه حساب 2 بار در ماه(طبق گفته خود سايت پارس پيك) يك عيب است! چرا كه ايران ماركت هر هفته يعني 4بار در ماه با فروشگاه ها تسويه حساب مي كند.و در طي اين سالها به طور كل ما هيچ مورد يا مشكلي از ايران ماركت در تسويه حساب نديديم.يكي از مزيت هاي ديگر ايران ماركت داشتن سايتي مانند iran.bz است كه به طور قطع در فروش شما تاثير خواهد داشت كه پارس پيك اين قدرت را در سيستم فروش همكاري ندارد.يعني مثلا اگر يك فروشگاه تازه كار هزينه كافي براي تبليغ را نداشته باشد به تعطيلي كشيده نمي شود بلكه با ثبت محصولات خود در سيستم iran.bz(متعلق به ايران ماركت سنتر) فروش متوسطي(حتي به بالا) خواهد داشت و نيازي به پرداخت هزينه هاي بعضا زياد براي تبليغات در زمان هاي بي پولي يا مشكل مالي نخواهد بود.
اين ها مواردي بود كه من و دوستانم(كه اونها با پارس پيك قرارداد دارند)به عنوان يك فروشنده با اونها طي اين سالهل مواجه بوديم.
اميدوارم مفيد بوده باشه

سلام
از اظهار نظر شما هم بسیار ممنونم Smile
اما جواب من در پاسخ به ۲ نکته شما :
یک ) شما فرمودید ایران مارکت سنتر چهار بار در ماه تسویه حساب انجام می دهد ولی پارس پیک دو بار در ماه. خوب فروشگاه‌هایی مثل ما به گونه‌ای نیستند که به چهار بار واریز در ماه نیاز داشته باشند و همان ۲ هفته یک بار برای ما کفایت می کند. ولی شرکت پارس پیک در صورت نیاز فروشگاه به پول بنا به تقاضای فروشگاه در خارج از این ۲ نوبت هم اقدام به واریز خواهد کرد.
دو ) سایتی مانند iran.bz هم چیز واقعا مناسبی هست و نتایج آن را در سرچ گوگل همیشه می بینیم. ولی باز نحوه کار ما به گونه ای هست که به پورتال‌هایی مانند iran.bz کوچک ترین نیازی ندارد، اما قبول دارم که برای اکثر فروشگاه‌ها می تواند چیز مناسبی باشد.

مهم ترین نکته برای من اعلام وضعیت مرسوله به صورت آنلاین بدون دخالت شرکت COD می باشد Smile

موفق باشید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 11-11-1388 02:09 قبل‌ازظهر

آقایون چرا از بحث تاپیک خارج شدید!!!
این تاپیک در باره کلاهبرداری سیستم پرداخته نه مقایسه پارس پیک و ایران مارکت
صحبت اینجاست که سیستم پرداخت کلاهبرداره و هر دوسیستم پارس پیک و ایران مارکت خوبند
حالا هر کردام معایب و مزایایی نسبت به یکدیگردارند.و هر کس که عضو یکی باشد مسلما از سیستم خود تعریف و تمجید بیشتری میکند
یا علی

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - arash_rst - 11-11-1388 06:29 بعدازظهر

جناب kala110mar :
این صحبت ها هم در رابطه با همون بحث قبلیه.باید چه صحبتی می کردیم؟این همه دوستان در 11 صفحه اومدن گفتن پرداخت کلاه برداره باز یه سری دوستان گفتن تایید میشه تایید میشه!!
ما هم دوباره همین حرفهای تکراری رو می گفتیم؟!!آخرش چی شد؟پرداخت تخته شد؟
هدف روشن شدن همه(حتی خود من) با ستفاده از تجربیات دوستان دیگه هست(نه شنیده ها).من هم عرض کردم قصدم نه تمجید نه کوبیدن سیستم خاصی نیست.بلکه عملا تجربم رو در کار با سیستم های پرداخت ایران مارکت و پارس پیک گفتم.که اونایی که تازه کارن بدونن چه زای و چه معایبی در هر کدام از اینها وجود داره(چون سوال خیلی ها از حود من اینابوده)
حالا اگر این صحبت ها مفید نبوده من از تمام دوستان پوزش می خوام

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - kala110manager - 11-11-1388 06:56 بعدازظهر

جناب arash_rst
هدف من ایراد گرفتن یا بحث با شما نیست.منظور من اینست که بحث درباره شرکت های دیگربه جز پرداخت را در تاپیک های مربوط به خودشان مطرح کنید تا افراد تازه وارد بهتر بتونن به نتیجه دلخواه خودشون برسن.
اگر باعث رنجش شما و دیگران شدم پوزش می طلبم
موفق باشید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - sepehri2010 - 11-17-1388 07:48 بعدازظهر

با سلام
آيا شركت فرستنده ferestande.com شركت معتبر و مناسبي براي قرارداد پستي مي باشد ؟
لطفا راهنمايي فرماييد
با سپاس

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - farhad - 11-17-1388 08:12 بعدازظهر

sepehri2010 نوشته شده:
با سلام
آيا شركت فرستنده ferestande.com شركت معتبر و مناسبي براي قرارداد پستي مي باشد ؟
لطفا راهنمايي فرماييد
با سپاس

لطفا در انجمن جستجو کنید. قبلا در مورد شرکتهای دیگر خدمات دهنده پستی در انجمن بحث شده است

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - mhadi - 11-28-1388 08:00 بعدازظهر

به نظر من همين كه خودتون پول رو با ماژول پرداخت بانك سامان بگيريد و خودتون محصول رو پست كنين ، از همه چي بهتره. آخه كي مي ره پول مي ده تا شركت هاي ديگه براش فروشگاه رو نگه دارن؟
من كه همين طوري اش هم راحتم!

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - sepideh - 11-29-1388 12:05 قبل‌ازظهر

در ضمن با پیدا شدن حفره امنیتی در لینك پرداخت ؛ این شركت تا بحال مشغول دزدیدن اطلاعات سایت استفاده كنندگان از سیستم پرداخت هم بوده است . به پست زیر مراجعه كنید
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2714

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - ابوذر - 02-01-1389 08:08 بعدازظهر

با اجازه مدیریت:
دوستان بنده یک وبلاگ درست کرده ام که شرکت های متخلف را ، چه اینترنتی و چه غیر اینترنتی را در آن معرفی می کنم . از دوستانی که از شرکتی گله مند هستند ، (با ارائه دلیل و سند و یا با تأیید توسط کاربران ) خواهش می کنم در آنجا نام آنها را ذکر کنند و یا اینکه قبل از هر گونه قرارداد و یا گرفتن خدمات به آنجا سری بزنند ؛ تا مسئول یا غیر مسئول بودن آن شرکت ها را برای انجام تعهداتشان بررسی نمایند . برای بهتر شدن کار این وبلاگ و برای شناسایی این دسته از شرکت ها که مشتری مدار نیستند و یا کلاه بردارند ، کمک شما دوستان را در معرفی این شرکت ها می طلبم .
با هم کمک کنیم که در ایران مشتری مداری یک اصل شود ، و کمک کنیم تا پول عزیزان وطنمان از بین نرود
http://takhallof.blogspot.com آدرس وبلاگ شرکت های متخلف می باشد.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - hasein_hadi - 02-13-1389 05:50 قبل‌ازظهر

faraz نوشته شده:
امروز چهارمین روز از روز شمار آقایان است .
ما منتظریم که مدیران این شرکت یک نمونه از موارد افترا را که به این پستها انتصاب داده اند ؛ حاشا کنند و توضیح دهند که به این علت و این برهان ؛ درست نبوده
دلیل بیاورند که گفته های ما تهمت بوده و گردنمان از مو نازک تر ؛ اگر قانع شدیم ؛ عذر خواهی میکنیم
اما سکوت متهم در هر دادگاهی و در محضر هر مرجع قضایی دلیل رضایت بر اتهامات است . سکوت این آقایان دلیل بر حقانیت ماست
آن دوستانی که مایلند با این شرکت قطع رابطه کنند ؛ لازم است هر چه زودتر اقدام نمایند زیرا عنقریب با رسوایی و ورشکستگی انها تمام پول خود را از دست خواهند داد . در حال حاضر تنها 50000 تومان ته مانده حساب را آقایان طبق همان قوانین من دراوردی خودشان بالا میکشند . در این صورت شما هم به جمع شاکیان بپیوندید مطمئن باشید تا ریال آخر را نمیگذاریم از گلویشات پایین برود
یک جمع بزنید و ببینید تا بحال چه تعداد سفارش بلا تکلیف نزد آقایان دارید . مطمئن باشید هر روز به تعداد آنها اضافه خواهد شد
یک بررسی بکنید ببینید چه تعداد از سفارشات شما توسط مشتریان پرداخت شده ولی هنوز در حساب شما بلاتکلیف است . این تعداد هم هر روز بیشتر خواهد شد
ببینید در هر ماه چه مبلغ از پول شما نزد این شرکت میماند و کی با شما تسویه حساب میکنند .با این پولها را در اصفهان برج میسازند و شما خبر ندارید
ادامه کار با این شرکت مساوی غلطیدن بیشتر در باتلاق است . قطع همکاری فقط 50000 تومان ضرر دارد که آنرا هم خواهیم گرفت ولی ادامه همکاری شما ضررش بیشتر خواهد بود . یک حساب سر انگشتی بکنید ؛ ضرری که ندارد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - jorji - 02-15-1389 01:37 قبل‌ازظهر

سلام من هم با شرکت رهنما قرار داد دارم تا قبل عید هم تسویه کردم باهاشون . اما 1 ماه پنل پستی منو بسته بودن واسه قوانین جرایم اینترنتی . منم تعد نامه رو فرستادم اما تا حالا باز نشده.
بچه بیاد باهم بفکریم باید چه کار کرد همین توری که نمیشه دست دست کرد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz2 - 02-20-1389 12:25 قبل‌ازظهر

سلام دوباره به دوستان
حتما شنیده اید که شرکت کلاهبردار پرداخت راه جدیدی برای از سر باز کردن مال باختگان ابداع کرده و مطابق معمول باز هم ما را از قماش خویش پنداشته و طرفند جدیدشان واگذاری شرکت رهنما به شرکت ایران گیت است
روی سخنم با این مالکین جدید است ..آقایان با هوش اصفهانی شما یا ساده اید و یا دستتان با این آقایان (البته اقایان شناسنامه ای) در یک کاسه است پس این منشور اخلاقی که در سایتتان هست کشک است دیگه ؟
شما چه چیز را خریده اید ؟ یک شرکت ورشکسته را ؟ پول بالا کشیده شده و نفرین های آن جانباز لرستانی را که قدرت بالا و پایین رفتن از پله ها را برای احقاق حق خود ندارد ؟یا حاصل دسترنج و ناله های آن زن بیوه شهید رنج کشیده را که این آقایان با بیشرمی خورده اند و حالا با این طرفند جدید که به مغز کوچکشان رسیده است خود را از دستشان خلاص میکنند؟ یا خشم من و امثال من را که باعث ورشکستگی و سر شکستگی این حرام خواران شده ایم ؟ شما چه چیز را خریده اید ؟
در قانون جزای اسلامی مال خران جرمشان دست کمی از دزدان ندارد ؛ شما مال خری کرده اید ؟
شما نفرین و ناله و خشم مشتریان سابق را خریده اید که چه بشود ؟ راه جدیدی به سایر دزدان نشان میدهید ؟ اگر این شرکت آبرو داشت که ورشکسته نمیشد ؛ شما یک شرکت بی آبرو را خریده اید ؟
من که باورم نمیشود مگر اینکه کاسه ای زیر کاسه باشد . چه آدم عاقلی پول حلالش را اینچنین بدور میریزد ... آقایان مالکین جدید شرکت رهنما! مگر خبر ندارید مال باختگانی مانند من و امثال من هم چنان که این آقایان جمع کثیری را به خاک سیاه نشانده اند تا نشاندشان به همان جا دست از پا نمیکشیم ؟
چگونه قبل از تسویه حساب این شرکت حرام خوار با مشتریان مال باخته اش اجازه داده اید آنرا واگذار کنند ... واگذاری چه چیز؟ واگذاری مال حرامی که به عناوین مختلف و طرفند های مختلف از نا آگاهان بالا کشیده اند ؟ آیا اینکار مال خری و یا شر خری نیست ؟ شما شر خر هستید ؟ پس چگونه میخواهید اطمینان از دست رفته و آب رفته را به جوی باز گردانید ؟ آیا کاسه ای زیر نیم کاسه نیست ؟
و شما دوستان مال باخته من
از همین امروز فعالیت خود را دو چندان کنید و نگذارید حقوق از دست ما دوباره پایمال شود .. شرکت همان شرکت است فقط لباسش عوضش شده .. (خیلی محترمانه بود !!!) تا تسویه حساب مدیران قبلی اجازه ندهید این شرکت جدید به همین سادگی خط بطلان به زحمات گذشته ما بکشد ... افشایشان کنید
و به مدیران نالایق سابق شرکت رهنما .. ما را دست کم گرفته بودید و خودتان را در آینه بزرگتر از حد معمول میدیدید .. ور شکستگیتان به همه مال باختگان مبارک باد ..راستی از شکایت تان و ان تهدید های تو خالی چه خبر ؟ خانم های منشی خوش صحبت (سر ... حق .. آه..) وقتی از فردا بدنبال کار میگردید یاد آن زنان بد اقبالی باشید که با طرفند های شما از هستی ساقط شدند و یاد آن تلفن های بیجواب من بیفتید.. خدا از سر هیچ کدامتان نگذرد

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz2 - 02-20-1389 12:44 قبل‌ازظهر

با شرکت ایران گیت تماس بگیرید و لینک این پست را بدهید
این شرکت هم اصفهانیست و حتما با هم رابطه دارند
http://www.irangate.net
در پایین صفحه لینک تماس با مدیر عامل را انتخاب کنید
به منشور اخلاقی !!!!! مندرج در سایت توجه کنید
منشور اخلاقي كاركنان ايران گيت

................................................

1- معتقد هستيم كه مشتري "اصل" است. از اين رو انجام خواسته هاي به حق و جلب رضايت او را واجب مي دانيم

2- معتقد هستيم خوب گوش دادن به سخن مشتريان، مهمترين اصل برقراري ارتباط است، لذا تلاش براي دستيابي به اين مهم را لازم مي دانيم

3- معتقد هستيم كه وقت شناسي، تعهد و دقت در ارائه خدمات مطلوب به مشتريان و رعايت حقوق ايشان از مهمترين وظايف كاركنان ايران گيت است

4- معتقد هستيم كه اعتماد، امانت داري، صداقت، تواضع و مسئوليت پذيري پشتوانه پيشه و حرفه كاركنان ايران گيت در قبال مشتريان است

5- معتقد هستيم كه فراهم آوردن امكانات، آرامش خاطر مشتريان، انجام به موقع امور و جلوگيري از اتلاف وقت مشتريان از اصلي ترين وظايف كاركنان ايران گيت است

6- معتقد هستيم كه مبناي ارزيابي عملكرد كاركنان ايران گيت، ميزان رضايت مشتريان عزيز مي باشد

7- معتقد هستيم كه ارائه راهكارهاي جديد خدمت و اصلاح امور، از طريق پيشنهادها و رهنمودهاي مشتريان به دست مي آيد. بنابر اين نقدپذيري را نشانه بلوغ و رشد خود مي دانيم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - b.tavakkoli - 02-23-1389 08:51 قبل‌ازظهر

سلام بر فرازخان،
والا چند نکته را هم بنده لازم می‌دانم ذکر کنم Smile
یک ) بنده خودم از مالباختگان شرکت رهنما هستم و هنوز هم که هنوزه ... تومان طلبکارم. ار مهر ۸۸ که رفتیم به پارس پیک (کاش که زودتر می رفتیم) یک آقایی بود به نام حسن‌زاده که اون موقع تازه شده بود مسئول حساب‌ کتاب‌های سیستم پرداخت. با کلی تماس و صحبت بنده خدا درصد مناسبی از حقمان را پس داد. اما نکته این بود که ایشان قول داده بودند که تا پایان بهمن‌ماه ۸۸ تسویه کامل کنند که ما تا پایان اسفندماه هم صبر کردیم و دیدیم تسویه کاملی انجام نشد. دیگه یک ماه به این پرداخت لعنتی زنگ می زدیم که کسی گوشی را برداره، بالاخره یکی تو فرورودین ماه گوشی رو برداشت و گفت شرکت واگذار شد به ایران گیت و تسویه حساب‌ها با اون‌ها انجام می‌شه. منم گفتم فلان کس قول داده بود تا فلان موقع تسویه کامل انجام بشه، آن‌ها هم گفتند فقط ایران گیت.

شرکت ایران گیت هم تماس گرفتیم گفتند که شرکت رهنما اذعان کرده که در تسویه‌ حساب‌ها ناکام مانده و تیم مدیریتش توانایی حساب کردن مال مردم رو ندارند، از بس صفرهای حساب خودشان زیاد شده دیگه به کسی کاری ندارند !!! (آخه این اذعان کردن دیگه از کجا آمد، کدوم ... نمی‌دونه که شرکت رهنما نمی‌تونسته درست کار کنه؟)
طرف مورد مکاتبه در شرکت ایران گیت قول دادند تا پایان خردادماه تسویه کامل کنند. اما کی باور می کنه؟؟؟ ما هممان خوب می‌دانیم که پایان خردادماه هم می‌گویند دو ماه دیگر، دو ماه بعدش هم می‌گویند یک سری طلب‌هایمان را شرکت پست نداده و داستان‌های هزار و یک شبی که تمام فروشگاه داران به خوبی از صدقه سری شرکت رهنما کامیابان نخستین (ان شاء الله آخرینش هم باشد) از بر شده‌اند.
فلان کس میاد از طرف خودش قول میده تا فلان ماه بعد تسویه کامل می کنم، یک ماه بعدش هم خبری از تسویه کامل نمی‌شه، بعدش یک ماه تو شرکت کسی نیست به تلفن جواب بده و دوباره یکی دیگه میاد میگه تا فلان موقع تسویه کامل می کنم.

بر فرض تسویه کامل شرکت رهنما یا ایران گیت با فروشگاه داران تا پایان خردادماه چه کسی جبران خسارت دیرکرد پرداخت را تقبل می کند؟ با یک حساب سرانگشتی یک بچه کلاس اولی حداقل حداقل اگه من یک میلیون از سیستم پرداخت طلب داشتم در یک سال ۱۵۰ هزار تومان تو سیستم بانکی سود کسب می کردم. حالا سود که نمی‌دهند هیچ، قبض‌های تلفن ما شده پر تلفن به شهرستان، شهرستانی به نام اصفهان، شهری فرهنگی و تاریخی که هم‌اکنون شده محل زندگی بزرگترین کلاهبرداران اینترنتی تاریخ ایران !

پینوشت : نکات دوم و سوم را یادم نمی‌آید Smile

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - b.tavakkoli - 02-23-1389 08:58 قبل‌ازظهر

اصلا چرا در یک جامعه پر از عدالت کسی جرات این را ندارد که از این شرکت خسارت دریافت نماید؟؟؟

جناب فراز خان، تصور شما این است که دست رهنما و ایران گیت در یک کاسه هست. این موضوع برای من اصلا اهمیتی ندارد.
مهم این است که دست شرکت رهنما و خیلی بالاتر از آن‌ها در یک کاسه هست که چندین سال بدون هیچ ترس و هراسی به فعالیت خود ادامه می‌دهند، بدون کوچک‌ترین مشکلی !

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - saeed_khanlari - 03-07-1389 09:47 بعدازظهر

b.tavakkoli نوشته شده:
اصلا چرا در یک جامعه پر از عدالت کسی جرات این را ندارد که از این شرکت خسارت دریافت نماید؟؟؟

جناب فراز خان، تصور شما این است که دست رهنما و ایران گیت در یک کاسه هست. این موضوع برای من اصلا اهمیتی ندارد.
مهم این است که دست شرکت رهنما و خیلی بالاتر از آن‌ها در یک کاسه هست که چندین سال بدون هیچ ترس و هراسی به فعالیت خود ادامه می‌دهند، بدون کوچک‌ترین مشکلی !

ای خدا از دهنتون بشنوه. این رهنما که ما رو بیچاره کرده ، حالا هم که این شرکت ایران گیت پرداخت رو ازش خریده؟؟!! آخه کی شرکت بدنام رو می خره؟؟ یا ایران گیت خیلی کارشو بلده و می خواد یه شرکت بدنام را سرو سامان بده!!!
البته توی این هفته که به حساب من مبالغ 89 را واریز کردند ، یه چند باری هم که من زنگ زدم با آقای سالاری حرف زدم به جد می گفت که پیگیر طلب های سال 88 هستیم.
ای کاش کاسه ایی زیر نیم کاسه این ایران گیت دیگه نباشه Sad

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - اشکان - 07-17-1389 03:56 قبل‌ازظهر

سلام من هم از شرکت رهنما 500000 تومان طلب دارم و هنوز موفق به گرفتن نشدم و اماده هر گونه همکاری برای رسوایی این شرکت هستم

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - ho_tv - 08-02-1389 10:13 بعدازظهر

saeed_khanlari نوشته شده:

b.tavakkoli نوشته شده:

ای خدا از دهنتون بشنوه. این رهنما که ما رو بیچاره کرده ، حالا هم که این شرکت ایران گیت پرداخت رو ازش خریده؟؟!! آخه کی شرکت بدنام رو می خره؟؟ یا ایران گیت خیلی کارشو بلده و می خواد یه شرکت بدنام را سرو سامان بده!!!
البته توی این هفته که به حساب من مبالغ 89 را واریز کردند ، یه چند باری هم که من زنگ زدم با آقای سالاری حرف زدم به جد می گفت که پیگیر طلب های سال 88 هستیم.
ای کاش کاسه ایی زیر نیم کاسه این ایران گیت دیگه نباشه Sad

این هم نوعی کلاه برداری جدیده
از طرف این شرکت با من تماس گرفتند خودشون کفتند ما زیر مجموعه شرکت رهنما هستیم
خواستون جمع کنید به هیچ عنوان با این شرکت قرار داد نبندید

ادامه کلاهبرداریهای شرکت رهنما - faraz2 - 09-24-1389 01:55 قبل‌ازظهر

امروز اتفاقی به سایت سوران سر زدم و این را در صفحه اولش دیدم

سیستم تبلیغاتی سوران،رابطی مطمئن بین ادورتایزرها و وبمستر ها است . سوران به طرفین کمک میکند، تا درآمد خود را افزایش دهند.

* معتبرترین سیستم کلیکی ایران از سال 1385 تاکنون
* دارای پورتال پشتیبانی وپاسخگویی به شما درکوتاهترین زمان ممکن
* زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین، پیشرو در صنعت IT ایران
* طرف قرارداد با سیستم پرداخت،اولین و بزرگترین سیستم خرید و فروش اینترنتی

توجه بفرمایید زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین، پیشرو در صنعت IT ایران
یعنی آقایان هنوز هم مشغول کلاهبرداری هستند . حتی تلفن تماسشان نیز همان است
دوستان مطمئنم که در این سیستم هم پول مردم را بالا میکشند
این سیستم را همراه نام آن شرکت پیشرو در صنعت کلاهبرداری از IT ایران به بیخبران معرفی کنید
نگذارید بلایی که سر ما آوردند سر بقیه بیخبران بیاورند

پرداخت تعطیل نشده و فقط لباسش را عوض کرده است
بهوش باشید و دیگران را هم در جریان بگذارید
و این آقایان باز هم میتوانند برای من اظهار نامه بفرستند که من نشر اکاذیب میکنم !!!
قبلا که هر چند دیرتر ولی معلوم شد کی مشغول نشر اکاذیب است و اکنون دیگر آقایان دست از اظهار نامه فرستادن برداشته اند ولی دکانشان را جای دیگری پهن کرده اند
از دوستانی که با این سیستم کار کرده اند خواهش میکتم با دقت فعالیت آنها را زیر نظر بگیرند و دستشان را رو کنند
دوستان مال باخته من .. تا احقاق حقمان و گرفتن آخرین ریال های بالا کشیده نگذارید آقایان به همین راحتی ما را خام فرض کنند ... افشایشان کنید

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - اشکان - 09-24-1389 03:57 قبل‌ازظهر

کدوم پول؟؟؟من علاوه بر اینکه از سرویس پستیشون استفاده میکردم نماینده اپکس هم بودم .طبق قرارداد باید هر ده روز یکبار با من تسویه حساب میکردند ولی الان پس از گذشت 6 ماه از تمام شدن قرارداد حتی یک قرون که بهم ندادند که هیچ!حتی هنوز چک ضمانتم هم بهم برنگردوندن.

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - faraz2 - 09-24-1389 06:55 قبل‌ازظهر

ما به کمک هم تونستیم دکانشان را در پرداخت تخته کنیم . حالا باید همینکار را با سوران بکنیم ...افشایشان کنید فقط همین

RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - guilanshop - 11-25-1390 07:22 بعدازظهر

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

بله شرکت رهنما یک کلاهبردار است و با دامنه اینترنتی pardakht.ir ظاهرا سر خیلی ها را کلاه گذاشته اند و الان بعد از مدتها پیگیری، مسئولین پرداخت بازار آب پاکی را روی دستمان ریخته اند که کاری از دست مان بر نمی آید

ما دیگر کاری با شرکت رهنما نداریم
وقتی با این شرکت کار کردیم هر روز وارد دامنه پرداخت بازار میشدیم الان هم با همین دامنه کار داریم ...
این شرکت به نحوه مختلف از دادن حق ما کوتاهی میکند ... دوستان بنده به شخصه بلایی بر سر اینها می آورم که خودشان راه بیفتن دنبال ما برای پرداخت بدهی مون

نظرات تون رو در وبلاگhttp://pardakht.poolyab.com/
ثبت کنید این وبلاگ هر روز به دید مسئولات محترم میرسد ... حرفهایتان را در همینجا بنویسید

با تشکر
http://guilanshop.com