انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
phpAdsNew-2.0.6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: گفتگو درباره ديگر پروژه ها و برنامه ها (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- نام بخش: نرم افزارهاى آزاد و کدباز (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- موضوع مبحث: phpAdsNew-2.0.6 (/showthread.php?tid=128)

phpAdsNew-2.0.6 - siavashmusic - 09-03-1384 07:17 قبل‌ازظهر

سلام دوستان

وقتي ديدم اين بخش خالي يه جورايي احساس كردم جاي اون هست تا به صحبتي در مورد يه پورتال واسه تبليغات باز كنم از اونجايي كه هر وبمستر و صاحب سايت بعد از ارايه تسهيلات و اجراي برنامه هاي خودش توي سايت يه مقدار خواه ناخوا بايد به جنبه مادي هم توجه كنه و از طرفي هم جلب مشتري براي تيليغات هم از اون روحيه فرهنگي و يا انديشه جهت اداره سايت دور نيست بنابراين ميشه گفت يه موضوع لاينفك از سياست هاي درست اداره سايت هست.
امروزه توي اكثر سايت هاي بزرگ شاهد اون هستيم كه با دادن امكانات نسبتاوسيع عرصه رو براي اجراي تبليغات باز ميكنن كه روند بصورت واضح در اكثر سايت هاي خرد وكلان قابل مشاهده و پيش بيني هست.
از طرفي استفاده از يه پورتال قوي هم از جهت قدرت مديريتي و هم از نظر هم تراز بودن با تكنولوژي هاي روز براي داشتن آمار و ارقام درست به منظور دادن يه سري اطلاعات كامل و جامع به مشتري مورد اهيمت و تفكر ميباشد
امروز با پيشرفت علم برنامه نويسي و گسترش روز افزون اپن سورس در دنيا و همه گير شدن اين سياست هموراه محصولاتي استثنايي و و استاندارد در اختيار كاربران قرار دارد اما بازهم انتخاب در ميان بهترين ها كاري مشكل و و سخته

ولي در ميان سيستم مديريت تبليغات phpAdsNew-2.0.6 با ورژن اخير خود عرصه را براي كليه پرتال هاي هم زمينه تنگ كرده و گوي را از حريفان خود ربوده است اين سيستم دارا كارايي هاي فراوان بوده كه كار كردن با آن منوط به آگاهي كامل با اين پورتال قدرتمند رو ميطلبه

ازاون جايي كه اين سيستم بد جوري توي دل من نشسته دارم فارسي ميكنمش البته قبل از من چند نفري فرسي سازي نسخه هاي قبلي رو انجام دادن اما نتونستن اون موفقيت لازم رو بدست بيارن در نسخه هاي قبلي حتي بخش نصب برنامه هم فارسي نشده بود چه برشه به قسمت help برنامه كه بدون اون كاربر حتي قادر نيست برنامه رو نتظيم كنه چه برسه كدها رو استخراج و در نهايت از بخش مديريت بتونه كليكها رو قسمت بندي و ورودي كشورها رو ميزان كنه در نسخه قيلي منوها كاملا فارسي نشوده بودن كه اين كار رو در اين نسخه انجام ميدام انشالله با بالا اومدن سايتم http://www.siavashaghili.com خيلي از پورتال هاي كاربردي رو كه كاربران در انتظار فارسي سازيش هستند رو ميزارم واسه دانلود انفاقا در حال حاضر يه سري از اين برنامه هاي فارسي كرده موجود دارم ولي گذاشتم سر موقع در اختيار دوستان ميزارم البته دورنماي كلي سايتم ديزاين و طراحي سايت هاي استايتك و دايناميك و طراحي قالب براي كليه پورتال ها هست ولي بايد ما هم دستي در اوپن سورس داشته بباشيم ديگه نظر شما چيه؟

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 09-05-1384 05:44 قبل‌ازظهر

اين سيستمي كه معرفي كردين من هم باهاش آشنايي دارم و مي تونم بگم كه تا حالا سيستمي به اين جالبي و قدرتمندي نديدم. و واقعا اگه كار فارسي ساز اون به اتمام برسه و البته با دقت و كامل فارسي شده باشه مي تونه مشكلات بسياري از وب مسترها رو حل كنه.

من هم بي صبرانه منتظر ارائه نسخه فارسي اون هستم؟ فقط خواهش مي كنم عجله نكنين. به جاي عجله كردم اگه يه چيز كامل و بدون اشكال بيرون بدين خيلي بهتره (البته اين فقط نظر شخصي منه)

RE: phpAdsNew-2.0.6 - siavashmusic - 09-15-1384 10:29 قبل‌ازظهر

فرهاد جان نميدوني بلانسبت پدر آدم رو در مياره منهاي ترجمه برنامه شما در نظر بكير دو تا فايل پي دي اف هر كدام 109 صفحه اي ترجمش چه بلايي سر آدم مياره فقط دعا كنيد دع تا از اين سختي جون سالم بدر ببرم و وسط كار مايوس نشم
دعا كنيد

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 09-16-1384 02:19 قبل‌ازظهر

واقعا مي دونم ترجمه اين phpAdsNew چقدر سخته چون خودم هم يه بار قصد ترجمه اش رو كردم كه به علت سختي كار بي خيال شدم ولي مطمئن باش اگه بتوني اين برنامه رو ترجمه كني خيلي كار فوق العاده اي انجام دادي چون من خودم به شخص خيلي از اين برنامه خوشم مي ياد و مطمئنم كه همه هم از نسخه فارسي اون استقبال مي كنن.

اميدوارم هيچ وقت از ادامه كار نااميد نشي.

RE: phpAdsNew-2.0.6 - siavashmusic - 09-17-1384 06:24 قبل‌ازظهر

دو تا سفارش طراخي سايت دارم اينا رو كه تحويل دادم دوباره ادامه فارسي سازيش رو انجام ميدم در ضمن حق شما محفوظه

RE: phpAdsNew-2.0.6 - fojan - 01-20-1385 06:38 بعدازظهر

دوست عزيز siavashmusic ميخواستم بدونم كارتون به كجا رسيد آيا اين پروژه رو ادامه دادين. اگر سايتي داريد لينكشو بدين تا بتونيم كارتونو ببينيم.
ممنون

RE: phpAdsNew-2.0.6 - v_r_boy - 01-27-1385 04:19 قبل‌ازظهر

واقعا سیستم فوق العاده ایه.

RE: phpAdsNew-2.0.6 - siavashmusic - 02-05-1385 09:21 قبل‌ازظهر

Fojan عزیز سلام

با عرض کنم که کار فارسی سازی و پیکربندی این سیستم تموم شدهRolleyes ولی منتها من دارم یه انجمن کامل میزنم تا یه سری CMS و . . رو بصورت كامل ژشتيباني و آموزش بديم فعلا درگير ثبت دومين و طراحي پورتال براي اين سايت و فروم هستم احتمال داره (100%) تا آواسط تا اواخر ارديبهشت ماه ستين راه اندازي بشه كه روش در اختيار قرار دادن براي دوستان و كاربران رو اونجا شرح ميدمCool

RE: phpAdsNew-2.0.6 - fojan - 02-05-1385 01:38 بعدازظهر

موفق باشي. دوست عزيز. فكر ميكنم خيلي خوب جواب بگيري.
نميدونم هاست تهيه كردي يا نه . اگر هنوز تهيه نكردي ميتونم در اختيارت بزارم.
خوشحال ميشم بتونم كمكي بكنم.

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 02-06-1385 03:37 قبل‌ازظهر

من هم بي صبرانه منتظرم

RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-06-1385 06:28 بعدازظهر

آقا كسي نيست يه خوده در ورد اين برنامه بهمون اطلاعات بده يعني كه اين ببرنامه چه مي كنه!در ضمن بگيد كه اين برنامه ها براي تغيير دادنش به فارس از كجا بايد دانلود كنيم يعني نسخه اصلش

رو!بعد تغيير دادنش به فارسي سخته؟آخه فقط فكر كنم كه معني كدن جملات باشه و تغغر جملات انگليش به فارسي يا نه؟يعني بايد قالبش رو هم عوض كني تا به فارسي بخوره؟اطلاعات بهم بدين!

RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-06-1385 06:30 بعدازظهر

آقا كسي نيست يه خوده در ورد اين برنامه بهمون اطلاعات بده يعني كه اين ببرنامه چه مي كنه!در ضمن بگيد كه اين برنامه ها براي تغيير دادنش به فارس از كجا بايد دانلود كنيم يعني نسخه اصلش

رو!بعد تغيير دادنش به فارسي سخته؟آخه فقط فكر كنم كه معني كدن جملات باشه و تغغر جملات انگليش به فارسي يا نه؟يعني بايد قالبش رو هم عوض كني تا به فارسي بخوره؟اطلاعات بهم بدين!

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 02-08-1385 03:02 قبل‌ازظهر

این برنامه برای مدیریت تبلیغات در سایت می باشد یعنی شما می تونید با استفاده از اون توی سایت خودتون تبلیغات قرار بدین و اونها رو از طریق کنترل پنل برنامه مدیریت کنید و حتی می تونید برای کسانی که توی سایت شما تبلیغ می دین بخش مدیریت تعیین کنید تا بتونن آمار تبلیغات رو ببینن.
برای گرفتن نسخه اصلی: http://phpadsnew.com

در ضمن فکر نکنم فارسی کردنش به همین راحتی ها باشه و فقط ترجمه متون نیست.

RE: phpAdsNew-2.0.6 - v_r_boy - 02-15-1385 11:37 بعدازظهر

اگه كمكي هست كه من ميتونم بكنم لطفا بگيد.
در ضمن من دارم روي فارسي سازي drupal كار ميكنم.اگه كسي هست كه بتونه كمك كنه تا زودتر آماده بشه لطفا بگه.drupal واقعا يكي از قويترين سيستم هاي مديريت محتوا است

RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-16-1385 07:22 قبل‌ازظهر

آقا اين چيه كه گفتي تا شايد بتونم كمكت كنم!

RE: RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-16-1385 07:45 قبل‌ازظهر

v_r_boy نوشته شده:
اگه كمكي هست كه من ميتونم بكنم لطفا بگيد.
در ضمن من دارم روي فارسي سازي drupal كار ميكنم.اگه كسي هست كه بتونه كمك كنه تا زودتر آماده بشه لطفا بگه.drupal واقعا يكي از قويترين سيستم هاي مديريت محتوا است

آقا يه توضيحي بده چون من نمی دونم چیه حتی مثله phpnuke هستش؟؟؟؟؟ToungueCoolWink

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 02-16-1385 11:47 بعدازظهر

آره اين هم مثله PHPnuke یه سیستم مدیریت محتواست البته خیلی قویتره.

RE: RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-17-1385 06:02 بعدازظهر

farhad نوشته شده:
آره اين هم مثله PHPnuke یه سیستم مدیریت محتواست البته خیلی قویتره.

خيلي قوي تر يعني چي آخه تا جايي که من اطلاع دارم phpnukeغوغا مي کنه و هر روز داره به ماژول ها و بلوکاش اضافه مي شه!و حفره هاشم گرفته مي شه
به نظر من که phpnuke بهتره اما اگه کسي مزايايي از اين سيستم جديده مي دونه بهمون بگه انشالله منم متوجه بشم آخه واشم مهمه که تويه سايتم يه سيستمي بزنم که همه چشي کامل باشه!

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 02-17-1385 11:56 بعدازظهر

خوب PHPnuke سیستم ضعیفی نیست امکانات خوبی داره و روز به روز هم بهتر می شه ولی خوب این سیستم یه امکانات دیگه ای داره که شاید توی PHPnuke وجود نداشته باشه یا کمی فرق داشته باشه.

ولی اگه خود من بپرسین می گم که در حال حاضر بهترین سیستم مدیریت محتوا در کل دنیا سیستم Joomla است که از هر نظر چه امکانات و چه امنیت و آپدیت شدن به همه سیستم ها برتری داره.

RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-18-1385 03:37 قبل‌ازظهر

فرهاد جان ممكنه گي ربط نداره اما مطمئنم كه مي بخشيمو مثل هميشه سنگ صبورم مي شي!!!مي شه بگي دليل اعتقادت بخ joomla چيه آخه ريختش خيلي زشته!شنيدم امنيت اين گروه كه فارسيش كرده هم به درد نمي خوره حالا اگه مي توني راهنمايم كن!

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 02-18-1385 03:47 قبل‌ازظهر

جوملا يه سيستمي كه روش واقعا به طور حرفه اي داره كار مي شه مي تونم بگم كه نزديك به 20 نفر روي هسته اصلي كار مي كنن در حالي كه روي PHPnuke فقط یک نفر کار می کنه واقعا برنامه ریزیشون دقیقه. از نظر کدنویسی هیچ کس نمی تونه بهشون ایراد بگیره واقعا سیستم رو به بهترین نحو توسعه می دن در حالی که کدنویسی PHPnuke واقعا افتضاحه.

نمی دونم چرا می گی از نظر ظاهر خوب نیست واقعا اون قالبهایی که برای جوملا طراحی شده هیچ جای دنیا لنگه نداره می تونی توی گوگل جستجو کنی ببینی چقدر قالبهای متفاوت واسش وجود داره.

من خودم از نزدیک دارم کار این گروه جوملا رو پیگیری می کنم و از هر نظر تائیدشون می کنم. اینم بگم که من حداقل 1 سال با PHPnuke کار کردم و این طوری نیست که یک طرفه قضاوت کنم.

RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-19-1385 07:35 قبل‌ازظهر

آخه تويه ايت همين جوملا فارسي كه رفتم از قالبش حالم بهم خورد شايد قالبهايه ديگش خوب باشه!!!!

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 02-19-1385 06:16 بعدازظهر

نه جوملا واقعا قالبهاي خيلي خوشگل و حرفه اي داره مثلا قالبهاي زيرو نگاه كن ببين چقدر كارشون درسته. عمرا بشه مثل اينا رو توي PHPnuke پیاده کرد:

http://demo.webrevolution.org/
http://www.hupaku.mamplates.net/
http://www.miwok.mamplates.net/
http://www.papago.mamplates.net/

RE: phpAdsNew-2.0.6 - erfan - 02-20-1385 05:28 قبل‌ازظهر

انگار بحث داره از موضوع اين تاپيك كمي منحرف مي شه!بهتره من سوالامو تويه تاپيك خودم بنويسم مي دوني كدومه ديگه آقا فرهاد؟اما تا نرفتيم اونور يه سوال كه چجوري مي شه اين Junior Member از جلويه اسمم به يه سطح بالاتر بره؟آخه واسه شخصيتم كمي افت داره!!!!!!!و اين دوتا ستاره بشه 3 يا 4 يا 5 يا 6!!!!!!

RE: phpAdsNew-2.0.6 - siavashmusic - 02-20-1385 07:11 قبل‌ازظهر

دوست عزيز براي ارتقا سطح دسترسي شماميبايست مدير انجمن اين دسترسي رو افزايش بده تا اون ستاره ها به قول شما زيد بشه وگر نه ميتونيد تعداد ژستهاي خودتون رو زياد كنيد تا همجوري به نسبت ستاره ها زياد بشه

RE: phpAdsNew-2.0.6 - fojan - 02-20-1385 04:52 بعدازظهر

erfan جان فكر نميكنم تويه همچين انجمني تعدادستاره ها مهم باشه. مهمتر مفيد بودن براي انجمن و اعضاي اونه. وگر نه ميشه هر روز اومد 100 تا پست فرستاد حالا هرچي ميخواد باشه بعد هم ستاره ها زياد بشن. اين كار هيچ فايده اي نداره. اما ميشه بجاي چند صد ارسال بي فايده چند تا ارسال بدرد بخور كرد مثلاَ گزارش يك خطا يا كمك به سايرين براي رفع مشكلات برنامه . فكر ميكنم اينطوري خيلي ارزش داشته باشه.
موفق باشيد.

RE: phpAdsNew-2.0.6 - farhad - 02-22-1385 12:52 قبل‌ازظهر

erfan جان با فعاليت بيشتر توي انجمن اون ستاره ها بيشتر مي شن همين الان هم ستاره هاي تو يكي بيشتر شدن ولي به fojan به هيچ وجه تعداد بيشتر ستاره نشانه اين نيست كه كسي بهتر توي امجمن فعاليت مي كنه. پايين avator شما یه قسمت است که نوشته اعتبار که هرکسی که از جوابها و تاپیکهای تو خوشش اومد می تونه بهت اعتبار اضافه کنه و یا ازت کم کنه. این فکر کنم بهتر از تعداد ستاره باشه.