انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: پشتيبانى عمومى از پروژه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- نام بخش: نصب برنامه و تنظيمات اوليه (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع مبحث: پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب (/showthread.php?tid=1564)

پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - habibzadeh - 07-28-1387 04:18 بعدازظهر

باسلام وخسته نباشد خدمت تمامي دوستان لطفا به من كمك كنيد:
دوستان عزيز من عضو تازه هستم وبعد از نصب با توجه به اينكه پرميشن فايلهاي كانفيگيور در داخل هر دو فولدر اينكلود 644 هست ولي پيغام اخطار بالاي صفحه مبني براينكه پرميشن فايلهاي داخل فولدر اينكلود را تغيير دهيد نشان داده مي شود متن پيغام به شرح زير است :

هشدار: فايل پيكر بندي موجود در مسير مقابل قابليت نوشتن برروي خود را دارد: /home/irbusine/public_html/eshop/includes/configure.php. اين موضوع يك خطر امنيتي مهم مي باشد - لطفا اجازه دسترسي اين فايل را به مقدار مناسب تغيير دهيد.

RE: پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - ali_harry_potter - 07-28-1387 05:00 بعدازظهر

با سلام ،

دوست من ممکنه ایراد از کش شما باشه ، دکمه CTRL و F5 رو بگیرید تا کش مرورگر و سیستمتون خالی شه بعد مشاهده کنید.
موفق باشید.

RE: پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - habibzadeh - 07-29-1387 12:01 قبل‌ازظهر

باسلام وتشكر ولي متاسفانه مشكل از از كش نيست لطفا اگر كسي مي دونه مشكل از كجاست منو راهنمايي كنه در ضمن بايد اضافه كنم كه من فروشگاه رو روي ساب دامين نصب كردم.
باتشكر

RE: پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - mehrjonoob - 08-15-1387 03:50 قبل‌ازظهر

دوستان چرا جواب سوالات را نمي دهند

منم همچين مشكلي دارم

Warning: fopen(/home/mehrjon/public_html/includes/configure.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 267

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 268

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 269

Warning: fopen(/home/mehrjon/public_html/admin/includes/configure.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 319

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 320

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 321

RE: پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - kaktus - 08-15-1387 05:54 قبل‌ازظهر

با سلام به دوستان
اگر در فروم سرچ بزنید جوابتون رو پیدا می کنید

فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته
http://www.lgsecurity.ir

RE: پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - mehrjonoob - 08-15-1387 07:10 بعدازظهر

شما كه ميگين تو سايت بگردين

ما كه گشتيم نديديم

شما كه ديدين لا اقل لينكشو برامون بزارين اينجا

مشكل من اينه

Warning: fopen(/home/mehrjon/public_html/includes/configure.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 267

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 268

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 269

Warning: fopen(/home/mehrjon/public_html/admin/includes/configure.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 319

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 320

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mehrjon/public_html/install/templates/pages/install_7.php on line 321

RE: پيغام پرميشن كافيگ بالاي صفحه اصلي بعد از نصب - sinakhan - 06-30-1389 04:08 قبل‌ازظهر

اون پیغام رو از کجا حذف کنیم ؟

چه فایلی رو ویرایش کنیم