انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: پشتيبانى عمومى از پروژه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- نام بخش: توسعه دهندگان (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- موضوع مبحث: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ (/showthread.php?tid=2397)

بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 05-21-1388 02:39 قبل‌ازظهر

اطلاعیه مربوط به انتشار دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ را از طریق این لینک می‌توانید مطالعه کنید. تغییرات اعمال شده در این نسخه در اطلاعیه قابل مشاهده است.

در این تاپیک لطفا در مورد این نسخه آزمایشی بحث و تبادل نظر کنید تا بعد از جمع‌بندی تمامی نظرات و بحثها برای انتشار نسخه نهایی ۱.۲، سیستم را آماده کنیم. Wink

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - soheilsh - 05-21-1388 02:57 قبل‌ازظهر

با تشکر از شما
نصب این ورژن جدید اشکال دارد
وقتی اطلاعات دیتا بیس را می دهم پیغام بررسی ارتباط پایگاه‌داده.. می دهد و هیچ اتفاقی نمی افتد.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - goldooneh - 05-21-1388 03:12 بعدازظهر

هورا نسخه دوم هم امد ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووون

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 05-22-1388 02:05 قبل‌ازظهر

soheilsh نوشته شده:
با تشکر از شما
وقتی اطلاعات دیتا بیس را می دهم پیغام بررسی ارتباط پایگاه‌داده.. می دهد و هیچ اتفاقی نمی افتد.

روی سیستم خودم که به خوبی نصب میشه و مشکلی نداره.

لطفا مشخصات سیستم خودتون رو بگید تا بتونیم پیدا کنیم که مشکل از کجاست؟

اسم و نسخه مرورگرتون که استفاده می‌کنید؟
سیستم‌عامل سرور و همچنین نسخه سیستم‌عامل؟
نسخه php سرور؟
نسخه Mysql سرور؟
نام وب‌سرور مورداستفاده و نسخه وب‌سرور؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - fizi - 05-22-1388 04:19 قبل‌ازظهر

ممنون و تشکر از زحماتتون من هم در حال آزمایشش هستم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - samsum - 05-22-1388 06:08 قبل‌ازظهر

آقای فرهاد خان میشه بگین این دقیقاً کدوم نسخه هستش منظورم نسخه معملی یا نسخه MS2 یا نسخه RC2؟
سوال دوم اینکه کدوم ورژن STS روی این نصب می شه آخه اکثر این قالبهای STS فارسی که اومده از ورژن 2 STS استفاده کردن. چرا همه از STS 2 استفاده می کنن؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - armannn - 05-22-1388 08:20 قبل‌ازظهر

در قسمت ثبت سفارش ایرور میده.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - soheilsh - 05-22-1388 05:31 بعدازظهر

farhad نوشته شده:

soheilsh نوشته شده:
با تشکر از شما

نسخه php سرور؟
نسخه Mysql سرور؟

سیستم نیست!!
من رو هاست دارم نصب می کنم !!!

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 05-22-1388 07:45 بعدازظهر

samsum نوشته شده:
آقای فرهاد خان میشه بگین این دقیقاً کدوم نسخه هستش منظورم نسخه معملی یا نسخه MS2 یا نسخه RC2؟
سوال دوم اینکه کدوم ورژن STS روی این نصب می شه آخه اکثر این قالبهای STS فارسی که اومده از ورژن 2 STS استفاده کردن. چرا همه از STS 2 استفاده می کنن؟

این نسخه Virtu E-Commerce هست نسخه‌ای که خود ما روی اون کار کردیم و update های oscommerce هم برروی اون اعمال شده است. دقیقا نمی‌تونم بگم کدوم نسخه STS روش نصب میشه باید تست بشه.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 05-22-1388 07:46 بعدازظهر

armannn نوشته شده:
در قسمت ثبت سفارش ایرور میده.

اینکه بگید error میده کافی نیست. باید دقیق بگید چه خطایی رو دریافت کردید و همچنین مشخصات هاست یا سیستم خودتون رو هم عنوان کنید تا بتونیم منشا خطا و نحوه رفع اون رو پیدا کنیم.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 05-22-1388 07:49 بعدازظهر

soheilsh نوشته شده:
سیستم نیست!!

خوب مشکلی نیست، مگر هاست شما مشخصات نداره یا شما از مرورگر استفاده نمی‌کنید؟

اگر بنا باشه که خطا رو پیدا کنیم باید مشخصات سیستم رو داشته باشیم تا منشا خطا قابل ردیابی باشه.

تا حالا روی ۵-۶ سیستم این نسخه رو نصب کردیم و مشکلی ایجاد نشده، باید کمک کنید تا دلیل مشکل رو پیدا کنیم.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-23-1388 06:32 قبل‌ازظهر

اقا فرهاد عزیز با تشکر از زحمات شما من این ورزن رو نصب کردم و بله راحتی نصب شد

می توانید از لینک پایین ببینید
http://www.niazrooz.net/shop2/index.php

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-23-1388 06:34 قبل‌ازظهر

به نظر من اگر بتونی ماژول بانکهای پارسیان و ملت و پاسارگاد و اقتصاد نوین و ملت رو در این ورژن جا بدی مممنون می شوم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-23-1388 06:45 قبل‌ازظهر

اقا فرهاد گل فکر کنم یک سری از امکانات پیش و پا افتاده کم داره اگر اینها را تکمیل کنی فکر کنم یکی از بهترینها خواهد شد
فکر کنم اگر این امکانات رو بگم می گین که ادم سمجی هستم خوب البته نظر نظر شما است

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 05-25-1388 04:24 قبل‌ازظهر

ho_tv نوشته شده:
اقا فرهاد گل فکر کنم یک سری از امکانات پیش و پا افتاده کم داره اگر اینها را تکمیل کنی فکر کنم یکی از بهترینها خواهد شد
فکر کنم اگر این امکانات رو بگم می گین که ادم سمجی هستم خوب البته نظر نظر شما است

ممنون از اینکه سیستم رو نصب و تست کردی.

شما امکانات موردنظر خودتون رو بگید، ما خیلی خوشحال میشیم که درخواستهای کاربران رو بدونیم ولی قول صددرصد نمی‌تونم بدم که حتما این امکانات به این سیستم اضافه خواهد شد. به خصوص به نسخه ۱.۲ که دیگه در آخرین مراحل توسعه هست و باید خیلی زود منتشرش کنیم.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-25-1388 04:56 بعدازظهر

البته من نظرات خودم رو می دم

اگر بتوان یک نرم افزار طراحی کنید و بر روی سیستم تمام اصلاعات کالا وارد بشه و سپس ارسال بشه بر روی فروشگاه به نظر من خیلی عالی می شه

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - b.tavakkoli - 05-25-1388 05:38 بعدازظهر

فرهاد عزیز، چیزی که می گم ربطی به انتشار این نسخه نداره. بلکه خوبه در این نسخه حداقل اجرا بشه Smile

همه ما می دانیم که شما یک سری ماژول های بانکی و امکانات خاص برای فروش دارید. ولی مشکل چیه؟
مشکل اینه که هر وقت می خوایم تهیه کنیم باید به شما پیغام بدهیم. بعدش نه لیستش مشخص هست نه قیمتش. از اون ور هم که خود شما می دانید هر چند وقت یکبار می بینیم که یک ماه نیستید و ما می مانیم و نیازمندی ها !

خوب با همین سیستم یک فروشگاه بزنید. shop.e-virtu.com بعد ماژول هایی که شما فارسی کردید و یا مازول هایی که حتی دوستان دیگر جهت فروش دارند و یا حتی قالب های فارسی شده را در این فروشگاه قرار بدهید تا همگان به راحتی به این ماژول ها دسترسی داشته باشند و از ایجاد بازار الکی جلوگیری شود. این کار را می توان با همکاری دوستان دیگر انجام داد. یعنی همه بتوانند خدمات خودشان را در این مجموعه عرضه کنند. امیدوارم همزمان با ارائه نسخه ۱.۲ این کار عملی شود

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-25-1388 07:08 بعدازظهر

b.tavakkoli نوشته شده:
فرهاد عزیز، چیزی که می گم ربطی به انتشار این نسخه نداره. بلکه خوبه در این نسخه حداقل اجرا بشه Smile

همه ما می دانیم که شما یک سری ماژول های بانکی و امکانات خاص برای فروش دارید. ولی مشکل چیه؟
مشکل اینه که هر وقت می خوایم تهیه کنیم باید به شما پیغام بدهیم. بعدش نه لیستش مشخص هست نه قیمتش. از اون ور هم که خود شما می دانید هر چند وقت یکبار می بینیم که یک ماه نیستید و ما می مانیم و نیازمندی ها !

خوب با همین سیستم یک فروشگاه بزنید. shop.e-virtu.com بعد ماژول هایی که شما فارسی کردید و یا مازول هایی که حتی دوستان دیگر جهت فروش دارند و یا حتی قالب های فارسی شده را در این فروشگاه قرار بدهید تا همگان به راحتی به این ماژول ها دسترسی داشته باشند و از ایجاد بازار الکی جلوگیری شود. این کار را می توان با همکاری دوستان دیگر انجام داد. یعنی همه بتوانند خدمات خودشان را در این مجموعه عرضه کنند. امیدوارم همزمان با ارائه نسخه ۱.۲ این کار عملی شود

من هم با نظر دوست خوبمون موافق هستم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - webart - 05-26-1388 12:01 قبل‌ازظهر

soheilsh نوشته شده:

farhad نوشته شده:

soheilsh نوشته شده:
با تشکر از شما

نسخه php سرور؟
نسخه Mysql سرور؟

سیستم نیست!!

در هاست باید یک دیتابیس بسازید و برای آن دیتابیس یوزر و پسورد ساخته سپس آن یوزر را به دیتابیس اتصال دهید (در کنترل پنل هاست)
احتمال زیاد شما در ایجاد دیتابیس مشکل دارید!

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - kabook - 05-26-1388 05:14 قبل‌ازظهر

اول یه تشکر جانانه از آقا فرهاد گل

که بعد از این غیبت یک ماهه با دست پر آمد ه

من سیستم رو روی هاستم نصب کردم و کلی باهاش ور رفتم

لینک این ورژن جهت تست دوستان که هاست ندارند یا برای نصب مشکل دارند رو می زارم

قسمت ادمین
http://kabook.ir/virtu_ecommerce_1_2_RC2/admin/

یوزر : kabookshop@gmail.com
پسورد : virtu_ecommerce

آدرس خود فروشگاه آزمایشی : http://kabook.ir/virtu_ecommerce_1_2_RC2/

ترجیح میدم یه روز دیگه هم باهاش کار کنم و بعد چند نکته ای که به نظرم رسید رو جهت بررسی اعلام کنم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - kabook - 05-26-1388 05:28 قبل‌ازظهر

b.tavakkoli نوشته شده:

من هم موافقم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - mehdi4467 - 05-26-1388 05:40 قبل‌ازظهر

سلام
یک موردی که من دارم تو بزگنمایی عکسهاست.
روی عکس بعضی از محصولات که کلیک می کنم مشکلی نیست و به راحتی عکس بزرگ را نشان میدهد. ولی برای بعضی دیگه کار نمیکنه و صفحه سفید میاد.

آدرس فروشگاه: http://eshop1.sadagahi.com

آدرس محصولی که مشکلی ندارد:
http://eshop1.sadagahi.com/product_info.php?products_id=24

آدرس محصولی که مشکل دارد:
http://eshop1.sadagahi.com/product_info.php?products_id=28

در ضمن اگر بتونید برای زمان لود شدن عکس یک نشانگر به همراه درصد لود شدن بگذارید خیلی بهتر است.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - armannn - 05-26-1388 07:57 قبل‌ازظهر

من رو لوکال نصب کردم چند تا مشکل داره:

اول اینکه محصولات در سمت چپ صفحه میاد.

دوم اینکه چندین ایرور بالای صفحه و پایین صفحه میاد.

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp\sess_2c479e75b9223911bb95fecc4882f7c0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php:105) in E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php:105) in E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php on line 105

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - kabook - 05-27-1388 02:51 قبل‌ازظهر

با سلام خدمت همه دوستان و به خصوص آقا فرهاد گل

یه مشکلی فعلا وجود داره و توی نسخه قبلی هم بود اینه که کلمه مرکز خرید که در تایتل فروشگاه نشون داده میشه هنوز با تغییر نام فروشگاه در قسمت مدیریت تغییر نمی کنه و باید فایل اون ادیت بشه

ولی در این نسخه زمانی که زبان فروشگاه روی انگلیسی قرار میگیره نام فروشگاه در تایتل نمایش داده میشه ولی در فروشگاه در حالت فارسی کلمه مرکز خرید نمایش داده میشه

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - kabook - 05-27-1388 03:07 قبل‌ازظهر

توی اتصال به بانک سامان هم مشکل داره

یا شایدم مشکل از سرور بانک باشه ؟؟
من مرچ ای دی و اطلاعات حساب سامان خودم رو که توی فروشگاه اصلیم فعاله توی این فروشگاه نیز وارد کردم ولی امکان تست و پرداخت سامان میسر نشد

در ضمن قابلیت خوب این ورژن ارسال مشخصات ثبت نام و خرید به ایمیل خریداره که جالب شده

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Samad Kushan - 05-27-1388 04:50 قبل‌ازظهر

armannn نوشته شده:
من رو لوکال نصب کردم چند تا مشکل داره:

اول اینکه محصولات در سمت چپ صفحه میاد.

دوم اینکه چندین ایرور بالای صفحه و پایین صفحه میاد.

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp\sess_2c479e75b9223911bb95fecc4882f7c0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php:105) in E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php:105) in E:\AppServ\www\negin\includes\functions\sessions.php on line 105

سلام دوست عزیز
این موضوع تو فروم چندین بار مطرح شده است.
در نصب برروی لوکال شما باید پوشه ای با نام tmp در مسیر ریشه درایوتون درست کنید. مثلا E:\tmp
خوش باشید

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - armannn - 05-27-1388 07:09 قبل‌ازظهر

بسیار ممنون دوست عزیز فقط میخواستم بدونم چرا این عمل انجام میشه؟چرا باید پوشه tmp ساخت؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Samad Kushan - 05-27-1388 11:55 بعدازظهر

armannn نوشته شده:
بسیار ممنون دوست عزیز فقط میخواستم بدونم چرا این عمل انجام میشه؟چرا باید پوشه tmp ساخت؟

خب این موضوع به این تاپیک مربوط نیست و باید در جای دیگه ای صحبت بشه اما به طور خلاصه:
1- همانطور که مشخصه برای ذخیره session استفاده میشه .
2- مسیر ذخیره سازی session به صورت پیش فرض /tmp/ می باشد که برای لینوکس مناسبه.(و اکثر سرور ها لینوکس هستند) و برای ویندوز باید در مسیر ریشه درایو مربوطه یک فولدر با نام tmp ساخته شود و یا در تتنظیمات مربوطه آدرس صحیح وارد شود.

خوش باشید.
(لطفا دوستان سریعتر bug های این نسخه آزمایشی را پیدا کنند تا تیم virtu بتونه نسخه پایدار رو هر چه سریعتر منتشر کنه)

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - esteki - 05-28-1388 04:13 بعدازظهر

با سلام خدمت همگی دوستان بخصوص آقا فرهاد
من چند مورد به نظر رسیده که البته مربوط به ماژولهای فروشگاه است :
1- اگه بتونید چند ماژول اصلی و جالب در در سایت اصلی کامرسی موجود است را روی این سیستم به صورت پیش فرض نصب کنید بهتره ..(مثل کوپن تخفیف که به درد خیلیها میخوره یا ماژول اتصال فروشگاه به سیستم تلار گفتگو SMF)
2- اگه بتونید یه سیستمی قرار بدهید که از قسمت ادمین بشه بخش توضیحات اولیه سایت که مربوط به معرفی و خوش امدگویی است قابل تغییر باشه خیلی خوب
3- اگه بشه از طریق ادمین قالبهای سایت رو عوض کرد (مثل اکثر تالارهای گفتگو)
4- و از همه مهمتر اینکه سیستم پرداخت در محل ایران مارکت سنتر و .... در این سیستم به صورت پیش فرض نصب باشه (البته سیستم وب میل که به گفته خود کارشناسان شرکت ایران مارکت کلیه خریدها در فروشگاه انجام میشه و برای پرداخت نهایی به سیستم مارکت سنتر وصل میشه)

اگه این چند مورد به سیستم فروشگاه اضافه بشه یکی از بهترین فروشگاههای حال حاضر را خواهید داشت

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-29-1388 07:03 بعدازظهر

اگر بشه ثبت فیش بانکی در سیستم جا بدین بدن صورت که مشتری بعد از اینکه کالا به سبد خرید انتقال داد و نوع پست ارسال خود را انتخواب نمود سیستم به مشتری یک پیام بده بدین صورت مشتری گرامی با تشکر از خرید شما شما شما هزینه کالا را به صورت نقدی و یا واریز به حساب انتخواب کرده اید و هزینه شما xxxxx شده است هم اکنون می توانید از سیستم خارج شده و کالا های مورد نظر در سبد خارید شما باقی می ماند سپس می توانید فیش بانکی خود را ثبت کنید و کلید ثبت نهایی را فشار دهدی تا فاکتور شما ثبت گردد

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-29-1388 07:08 بعدازظهر

ho_tv نوشته شده:
اگر بشه ثبت فیش بانکی در سیستم جا بدین بدن صورت که مشتری بعد از اینکه کالا به سبد خرید انتقال داد و نوع پست ارسال خود را انتخواب نمود سیستم به مشتری یک پیام بده بدین صورت مشتری گرامی با تشکر از خرید شما شما شما هزینه کالا را به صورت نقدی و یا واریز به حساب انتخواب کرده اید و هزینه شما xxxxx شده است هم اکنون می توانید از سیستم خارج شده و کالا های مورد نظر در سبد خارید شما باقی می ماند سپس می توانید فیش بانکی خود را ثبت کنید و کلید ثبت نهایی را فشار دهدی تا فاکتور شما ثبت گردد

اگر بتوان قبل از این سیستم شماره حسابهای بانکی مثلا 10 بانک را درسیستم معرفی کرد خیلی عالی می شه دیگه مشتری بره جهت پرداخت

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-29-1388 07:11 بعدازظهر

اگر بشه حواله اینتر نتی هم اضافه بشه خیلی عالی می شه چون اکثر بانکها حواله اینتر نتی دارند لینک حواله اینتر نتی تمام بانکها در سستم باشه

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - mehdi4467 - 05-29-1388 08:40 بعدازظهر

سلام
یک سوال:
با توجه به اینکه در نسحه جدید از عکس ها به صورت اتوماتیک عکس کوچک ساخته میشه اگر ما نسحه فعلی رو آپگرید کنیم وضعیت محصولاتی که قبلا قرار داده شده چی میشه؟ آیا باید تصاویر این محصولات رو دوباره آپلود کنیم؟

با تشکر

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 05-29-1388 09:35 بعدازظهر

اکر بتوان برای هر محصول کلمات کلید گزاشت فکر کنم عالی باشه

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Samad Kushan - 05-29-1388 10:09 بعدازظهر

سلام به نظر من، مثل اینکه دوستان از بحث اصلی خارج شده اند.
اولا اینجا قراره که فقط در مورد باگهای احتمالی این نسخه آزمایشی بحث بشه، نه درخواست قابلیتها و feature های جدید.
هدف رساندن نسخه آزمایشی به یک وضعیت پایداره. که فقط با کمک شما دوستان در پیدا کردن مشکلات و باگها امکان پذیره.
ثانیا اضافه کردن تمامی ماژولهای درخواستی حتی برای نسخه 1.3 کار درستی نیست. فلسفه استفاده از ماژولها بدین صورت هست که در صورت نیاز هر کسی بتونه آنها را نصب و استفاده کنه و هر نسخه از ویرچو وظیفه داره تا بستری را آماده کنه که نیازهای کلی یک فروشگاه مرتفع بشه و همچنین امکان نصب و استفاده از ماژولهای مختلف به بهترین نحو امکان پذیر باشه. به نظر من اضافه کردن ماژولهایی که ممکن است در شرایط خاصی نیاز به آنها احساس بشه، کار درستی نیست.
ما می تونیم کمک کنیم تا تیم توسعه دهنده ویرچو این نسخه رو پایدار کنه، بعد از آن با کمک هم انواع ماژولها رو برای این نسخه آماده کنیم و با هم share کنیم. دوستانی که با ماژولهای نسخه قبلی ویرچو کار کردن می دونن که بعد از آماده سازی یک ماژول نصب وراه اندازی آن به طور متوسط 15 دقیقه بیشتر طول نمی کشه.
خوش باشید.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 05-29-1388 11:05 بعدازظهر

mehdi4467 نوشته شده:
سلام
یک سوال:
با توجه به اینکه در نسحه جدید از عکس ها به صورت اتوماتیک عکس کوچک ساخته میشه اگر ما نسحه فعلی رو آپگرید کنیم وضعیت محصولاتی که قبلا قرار داده شده چی میشه؟ آیا باید تصاویر این محصولات رو دوباره آپلود کنیم؟

با تشکر

نه نیازی نیست از ابتدا محصولاتتون رو تعریف کنید. ابزاری برای این کار (تبدیل عکسهای بزرگ قدیمی به کوچک) در نظر گرفته شده است.
همچنین به هنگام Upgrade هم این مسئله رو در نظر خواهیم گرفت.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - armannn - 06-01-1388 07:54 بعدازظهر

ایا تمام ماژولهای نسخه قبلی رو این نسخه هم کار میکنه؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 06-02-1388 02:00 بعدازظهر

armannn نوشته شده:
ایا تمام ماژولهای نسخه قبلی رو این نسخه هم کار میکنه؟

شاید بعضی‌هاشون نیاز به بروزرسانی داشته باشند

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - shahin84dezh - 06-03-1388 07:58 بعدازظهر

مدير محترم من هم اين نسخه را بر روي سرور لينوكس با مشخصات زير نصب كردم

PHP version 5.2.6
MySQL version 5.0.81-community
cPanel Version 11.24.5-RELEASE
و محل ذخيره sessions را پايگاه داده قرار دادم

كه اين پيغام خطاء را داد طبق جواب پست 26 من يك پوشه در شاخه اصلي فروشگاه بنام tmp ولي مشكل حل نشد

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1544/1549 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php on line 172

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php:172) in /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php:172) in /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php on line 105

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - webart - 06-12-1388 01:11 قبل‌ازظهر

shahin84dezh نوشته شده:
مدير محترم من هم اين نسخه را بر روي سرور لينوكس با مشخصات زير نصب كردم

PHP version 5.2.6
MySQL version 5.0.81-community
cPanel Version 11.24.5-RELEASE
و محل ذخيره sessions را پايگاه داده قرار دادم

كه اين پيغام خطاء را داد طبق جواب پست 26 من يك پوشه در شاخه اصلي فروشگاه بنام tmp ولي مشكل حل نشد

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1544/1549 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php on line 172

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php:172) in /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php:172) in /home/portals/public_html/shop/virtu_ecommerce_1_2_RC2/includes/functions/sessions.php on line 105

برای نصب حالت Safe mode باید off باشد به نظر می رسد در تنظیمات پی اچ پی سرور شما سیف مود فعال است.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 06-14-1388 03:19 قبل‌ازظهر

اقا فرهاد اگر ممکنه این ورزن رو زود تر امادش کن تا از شر اینRegister_Global خلاص بشیم ما تو کف یک فروشگاهیم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Iranwebco - 06-19-1388 09:06 بعدازظهر

من میخوام هرچه زودتر فروشگاه خودم رو راه اندازی کنم .
آیا این ورژن تا 1 ماه دیگه فاینال میشه ؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 06-19-1388 09:12 بعدازظهر

Iranwebco نوشته شده:

بله تا یک ماه دیگه ۱۰۰٪ منتشر میشه.
بستگی به شرایط داره شاید خیلی زودتر از یک ماه هم منتشر بشه.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Iranwebco - 06-20-1388 05:22 قبل‌ازظهر

آگه امکان داره یکسری از ماژولهائی که نیاز عمومی هست رو بصورت پیشفرض قرار بدید که دوستان موقع نصب این ماژول ها به 1000 تا مشکل برنخوریم.
مثل :
ادیتور پیشرفته
سامان و پارسیان
خرید بدون ثبت نام
نقشه سایت
پرداخت پستی
ثبت فیش
پیش نمایش بهتر
و ....

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - goldooneh - 06-24-1388 05:01 بعدازظهر

Iranwebco نوشته شده:
آگه امکان داره یکسری از ماژولهائی که نیاز عمومی هست رو بصورت پیشفرض قرار بدید که دوستان موقع نصب این ماژول ها به 1000 تا مشکل برنخوریم.
مثل :
ادیتور پیشرفته
سامان و پارسیان
خرید بدون ثبت نام
نقشه سایت
پرداخت پستی
ثبت فیش
پیش نمایش بهتر
و ....

پیش فاکتور فروش
برچسب پستی

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ketabsazan - 06-26-1388 10:15 بعدازظهر

من روي لوكال نصب كردم بعد از نصب وقتي مشتري ميخواهد سفارش بدهد يا ثبت نام كند در مرحله آخر اين error ظاهر ميشه ولي هم ثبت نام و هم ثبت سفارش در قسمت مديريت آمده

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\wamp\www\New\includes\classes\email.php on line 563

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\wamp\www\New\includes\classes\email.php:563) in C:\wamp\www\New\includes\functions\general.php on line 36
ارور اول كه به نظر مي رسد به خاطر نصب روي لوكال باشد ولي دومي را نميدونم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Mehdifx - 06-29-1388 01:48 قبل‌ازظهر

من روی لوکال نصب کردم (البته رو هاست اینترنت مشکلی نداشت)

البته این را ذکر کنم که easy1.8 نصب کردم.و یه سری مشکل داشت که عین همون مشکل را در انجمن دیدم و دارم اصلاحش میکنم. اما در easy5.3 که نصب کرده بودم و تست کردم و این مشکل نداشت. یعنی هیچ مشکلی نداشت... کامل تست کردم.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Mehdifx - 06-30-1388 12:24 قبل‌ازظهر

روی لوکال با easyPHP 1.8 نصب شد.

فقط چند مورد را دیدم
در قسمت مدیریت حرف "ف" را خراب میکنه . و بجای آن �? قرار میده.
هنگام تعیین محصول جدید اطلاعات وارد میشه و در قسمت (پیش نمایش) هنگامی که میخوایم عکس را قرار بدیم این ارور داده میشه.
You do not have the GD Library installed. This class requires the GD library to function properly. visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information

البته فکر میکنم که مربوط به خود سیستم باشه که یه پلاگین مربوط به PHP کمه . نتونستم اصلاحش کنم.

در صورتی که عکس را برای محصول جدید انتخاب نکنیم بدون هیچ مشکلی محصول ساخته میشه.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ir667 - 07-13-1388 08:45 بعدازظهر

آقا این ورژن دوم رو اگر نصب کنیم میشه بعدا که نسخه اصلی اومد میشه آپدیتش کرد ؟ آحخ ورژن 2 آزمایشی اولیش رو مدیر کل فرمودند نمیشه بعدا آپدیت کرد میخوام ببینم اگر این ورژن جدید آزمایشی رو نصب کنم آماده شد بعدا که اصلی اومد برای امنیت و امکانات بخوام نسخه اصلی رو آپدیت کنم به مشکل نمی خورم ؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 07-14-1388 02:55 قبل‌ازظهر

farhad نوشته شده:

Iranwebco نوشته شده:

بله تا یک ماه دیگه ۱۰۰٪ منتشر میشه.
بستگی به شرایط داره شاید خیلی زودتر از یک ماه هم منتشر بشه.

اقا کم کم داره یک ماه تموم می شه پس چی شد این نسخه

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - irsalam - 07-16-1388 02:16 قبل‌ازظهر

سلام خسته نباشید می شه لطفا بفرمایید این نسخه جدیدتون کی کیاد مین می خوام فروشگاه خودم راه بندازم می خوام ببینم ورژن 1.1 رو روش کار کنم یا منتظر جدیده بشم

با تشکر

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Mehdifx - 07-16-1388 02:28 قبل‌ازظهر

خيلي وقته از آقا فرهاد خبري نيست!!!

ايشالا كه ايشون هم در اينجا حضور پيدا ميكنند.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - mmofti - 07-16-1388 05:01 قبل‌ازظهر

همین چند روزه میاد اقا فرهاد قول داده تا اخر مهر

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - 0armin0 - 07-21-1388 02:26 قبل‌ازظهر

سلام آقا همه منتتظریم لطفا تا چند روز آینده نسخه نهایی رو بذارید.3 ماهه هاست و دامین گرفتیم منتظر شماییم.ممنون. کمک....

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ir667 - 07-25-1388 06:27 بعدازظهر

آقا این ورژن دوم رو اگر نصب کنیم میشه بعدا که نسخه اصلی اومد میشه آپدیتش کرد ؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - sinaa - 07-27-1388 02:35 قبل‌ازظهر

ir667 نوشته شده:
آقا این ورژن دوم رو اگر نصب کنیم میشه بعدا که نسخه اصلی اومد میشه آپدیتش کرد ؟

طبق گفته آقا فرهاد در چند پست قبل تر، امکان آپدیت از نسخه بتا به نسخه فاینال وجود نداره.
البته منظورشون بصورت اتوماتیک و از طریق ستاپ اسکریپت میباشد.
میشه اینکار را کرد ولی بصورت دستی و با چک کردن فایلهای دو نسخه و اعمال دستی تغییرات.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Mehdifx - 07-27-1388 03:36 بعدازظهر

حالا معلوم نيست كه اين آقا فرهاد كجا هستند...

خيلي وقته كه تشريف نياوردن...

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - irsalam - 08-01-1388 08:26 بعدازظهر

ماکه دغ کردیم از بس منتظر این نسخه جدید شدیم یکی نیست اینجا جواب بده آقا فرهاد گفته بودن تا اول ماه دیگه که الان باشه میاد

لطفا یک پاسخی بدهید

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Iranwebco - 08-03-1388 02:04 قبل‌ازظهر

ظاهرا نسخه جدید اسمش تجاریه و پولیه .

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 08-03-1388 02:29 قبل‌ازظهر

Iranwebco نوشته شده:
ظاهرا نسخه جدید اسمش تجاریه و پولیه .

شوخی می کنی یا جدی اینو می گی

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - sianid - 08-03-1388 10:15 بعدازظهر

یه مشکل شدید داره اعصاب منو خورد کرده
وقتی میخوای محصول معرفی کنی یا ویرایش کنی نه دکمه افزودن نه بروز رسانی هیچکدوم کار نمیکنه بیشتر وقتا
10 بارم تا حالا پاک کردم باز نصب کردم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 08-09-1388 02:19 قبل‌ازظهر

sianid نوشته شده:
یه مشکل شدید داره اعصاب منو خورد کرده
وقتی میخوای محصول معرفی کنی یا ویرایش کنی نه دکمه افزودن نه بروز رسانی هیچکدوم کار نمیکنه بیشتر وقتا
10 بارم تا حالا پاک کردم باز نصب کردم

فکر کنم بیخیال باشیم بهتره من که کم کم دارمخ می رم دنبال یک نسخه دیگه که بخرم این اقا فرهاد هم همه مار و گزاشته سر کار فکر کنم بالید قید این فارسی کامرسی رو زود

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - kavoshgsm - 08-12-1388 04:18 قبل‌ازظهر

با سلام دوستان عزیز لطفا صبر کنید
شاید اصلا اتفاقی برای آقا فرهاد گلمون افتاده باشه زود تصمیم گیری نکیند

اگه کسی از خودش خبر داره لطفا بگه ما خیلی نگران خودشیم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - goldooneh - 08-12-1388 05:52 بعدازظهر

انشاء الله که هیچ اتفاقی برای آقای زارع نیفتاده و احتمالا کارهای اشکالزدایی برنامه طولانی شده که خبری نیست من مطمئن هستم که آقای زارع به موقع خبر میدن
انشاءالله

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Samad Kushan - 08-16-1388 03:15 قبل‌ازظهر

سلام دوستان
خوشبختانه آقا فرهاد حالشون خوبه
و نسخه پایدار ویرچو 1.2 انشاء الله بزودی منتشر میشه.
اما وقتی انجمن کارهای اشکال یابی نسخه آزمایشی رو آنطوری که انتظار میره انجام نمیده و تیم توسعه دهندگان ویرچو مجبوره تا این وظیفه رو خودش انجام بده ، نباید انتظار تاخیر هم نداشته باشه.
انجمن پشتیبانی، نباید یک گروه صرفا مصرف کننده باشه!
و فقط منتظر باشه تا نسخه جدید منتشر بشه.
موفق و پویا باشید.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - sajadgreat - 08-17-1388 01:22 قبل‌ازظهر

kabook نوشته شده:

قسمت ادمین

ترجیح میدم یه روز دیگه هم باهاش کار کنم و بعد چند نکته ای که به نظرم رسید رو جهت بررسی اعلام کنم

سلام وقتی روی لینکتون کلیک میکنم باصفحه ایی به شکل زیر مواجه میشم عکس ر. زمیمه کردم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - sajadgreat - 08-17-1388 01:40 قبل‌ازظهر

سلام من این فروشگاهو نصب کردم قسمت فروشگاهش خوبه و راحت بالا میاد اما قسمت مدیریتش ،وقتی یوزر و پس رو وارد میکنم با مشکل زیر روبرو میشم
"1267 - Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation 'find_in_set'

select admin_files_id from admin_files where FIND_IN_SET( '1', admin_groups_id) and admin_files_is_boxes = '1' and admin_files_name = 'administrator.php'

[TEP STOP]"

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Samad Kushan - 08-17-1388 04:33 قبل‌ازظهر

sajadgreat نوشته شده:
سلام من این فروشگاهو نصب کردم قسمت فروشگاهش خوبه و راحت بالا میاد اما قسمت مدیریتش ،وقتی یوزر و پس رو وارد میکنم با مشکل زیر روبرو میشم
"1267 - Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation 'find_in_set'

select admin_files_id from admin_files where FIND_IN_SET( '1', admin_groups_id) and admin_files_is_boxes = '1' and admin_files_name = 'administrator.php'

[TEP STOP]"

سلام
با عرض تشکر و خسته نباشید
این error مربوط به ایراد collation در mysql 4.x می باشد که در نسخه آینده تصحیح شده است. این تغییر SET NAMES به utf8 به کاربران ویرچو 1.2 این امکان را می دهد که در محیطهایی همانند phpmyadmin حروف فارسی را بطور خوانا مشاهده کنند و بتوانند داده ها را به طور مستقیم نیز تغییر دهند.
همچنین در هنگام export نیز حروف فارسی بدرستی نمایش داده خواهند شد.
در این نسخه آزمایشی اگر از mysql نسخه 5 به بالا استفاده کنید این error تولید نخواهد شد.
موفق باشید.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - sajadgreat - 08-17-1388 07:44 قبل‌ازظهر

ممنون از راهنماییتون مشکلم حل شد.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - goldooneh - 08-17-1388 03:01 بعدازظهر

sajadgreat نوشته شده:

kabook نوشته شده:

قسمت ادمین

سلام وقتی روی لینکتون کلیک میکنم باصفحه ایی به شکل زیر مواجه میشم عکس ر. زمیمه کردم

آره لینک ها اشکال داره تایید می شه

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - molkan - 08-17-1388 07:44 بعدازظهر

من نسخه ها رو نصب کردم

در بین قالب های این فروشگاه ساز قالب دیجیتال رو خیلی دوست دارم خیلی قالب انعطاف پذیری هست

یکی به من بگه میشه این قالب رو روی نسخه که فرهاد جان معرفی کردند نصب کرد یا نه بازم باید صبر کنیم

ترخدا یکی که دانش این کار رو داره قالب هایی اماده کنه واسه این فروشگاه ساز من با هر چی فروشگاه ساز دیگه مقایسه کردم دیدم این کاملتره

مثلا من خودم یک سایت دیگه دارم که با پی اچ پی نیوک کار می کنه باور کنید هفته ای یک قالب تحویل کاربران میدم و به همه سوالاتشون جواب می دم

اگه دانش لازم در مورد این فروشگاه ساز رو هم داشتم حتما دست به کار می شدم چند بار خواستم این کارو بکنم کل سیستم بهم ریخت اصلا واقعا پیچده نوشته شده

یکی کمک کنه به ما و قالب های جذاب بسازه ترخدا واسه همین نسخه آزمایشی که در موردش داریم بحث می کنیم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Samad Kushan - 08-17-1388 09:57 بعدازظهر

molkan نوشته شده:
من نسخه ها رو نصب کردم

در بین قالب های این فروشگاه ساز قالب دیجیتال رو خیلی دوست دارم خیلی قالب انعطاف پذیری هست

یکی به من بگه میشه این قالب رو روی نسخه که فرهاد جان معرفی کردند نصب کرد یا نه بازم باید صبر کنیم

ترخدا یکی که دانش این کار رو داره قالب هایی اماده کنه واسه این فروشگاه ساز من با هر چی فروشگاه ساز دیگه مقایسه کردم دیدم این کاملتره

مثلا من خودم یک سایت دیگه دارم که با پی اچ پی نیوک کار می کنه باور کنید هفته ای یک قالب تحویل کاربران میدم و به همه سوالاتشون جواب می دم

اگه دانش لازم در مورد این فروشگاه ساز رو هم داشتم حتما دست به کار می شدم چند بار خواستم این کارو بکنم کل سیستم بهم ریخت اصلا واقعا پیچده نوشته شده

یکی کمک کنه به ما و قالب های جذاب بسازه ترخدا واسه همین نسخه آزمایشی که در موردش داریم بحث می کنیم

سلام دوست عزیز،
حق با شماست ، پیاده سازی قالب برای ویرچو کمی سخت می باشد، و دلیل آن هم روشن است چون ویرچو بر مبنای mvc بنا گذاری نشده و این امر از جد ویرچو یعنی oscommerce به ارث رسیده است.
بهرحال برای آماده سازی قالب باید تا انتشار نسخه پایدار صبر کنید، بعد از انتشار افرادی که مایلند می توانند کار تهیه قالب برروی آن نسخه پایدار را شروع کنند و در صورتیکه با مشکلی مواجه شدند در یک بحث مرتبط سوالاتشان را مطرح کنند، مطمئنا اساتید انجمن پشتیبانی و یا تیم ویرچو به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
موفق و پویا باشید.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - sajadgreat - 08-17-1388 11:04 بعدازظهر

سلام من این فروشگاه رو نصب کردم همه چیزش عالیه اما بعد نصب قالب دیجیتال روی اون در قسمت بالا و سمت راست نوشته زیر ظاهر شده که نمیدونم چطور باید حذفش کنم

STS was designed to work with PEC version [FarsiCommerce 1.0]. This is version [Virtu E-Commerce 1.2].

رفع مشکل خطای ورود به admin در 1.2 - darbar - 08-18-1388 09:48 بعدازظهر

Samad Kushan نوشته شده:

sajadgreat نوشته شده:

[TEP STOP]"

سلام
این error مربوط به ایراد collation در mysql 4.x می باشد که در نسخه آینده تصحیح شده است. این تغییر SET NAMES به utf8 به کاربران ویرچو 1.2 این امکان را می دهد که در محیطهایی همانند phpmyadmin حروف فارسی را بطور خوانا مشاهده کنند و بتوانند داده ها را به طور مستقیم نیز تغییر دهند.
در این نسخه آزمایشی اگر از mysql نسخه 5 به بالا استفاده کنید این error تولید نخواهد شد.
موفق باشید.

چطور میشه به صورت دستی مشکلات بالا را برطرف کرد ؟

RE: رفع مشکل خطای ورود به admin در 1.2 - Samad Kushan - 08-19-1388 12:51 قبل‌ازظهر

darbar نوشته شده:

Samad Kushan نوشته شده:

sajadgreat نوشته شده:

[TEP STOP]"

سلام
موفق باشید.

چطور میشه به صورت دستی مشکلات بالا را برطرف کرد ؟

سلام
همانطورکه آقا فرهاد تاکید کردن، این نسخه آزمایشی تنها برای تست و اشکالیابی در اختیار انجمن قرار گرفته است. و از آن نباید برای راه انداختن فروشگاه استفاده کنید.
اگر شما قصد تست فروشگاه برای اشکالیابی را دارید لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:
1- در داخل فایل includes/functions/database.php در داخل تابع tep_db_connect بعد از
if ($$link) mysql_select_db($database);
کد زیر را اضافه کنید:
mysql_query('SET NAMES UTF8');

2- همان کار را برای فایل admin/includes/functions/databas.php نیز انجام دهید.
3- در فایل install/includes/functions/database.php در داخل تابع osc_db_connect
و قبل از return $$link;
کد زیر را اضافه کنید:
mysql_query('SET NAMES UTF8');

احتمالا مجبور خواهید بود ، فروشگاه را دوباره نصب کنید.
موفق و پویا باشید.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - molkan - 08-20-1388 03:02 قبل‌ازظهر

خوب چطوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟

یعنی کی می خواد این نسخه بیاد باور کنید من انواع فروشگاه ساز های ایرانی رو نصب کردم و بهتر از فروشگاه ساز شما ندیدم ؟؟؟؟؟؟

برای همینه که دوست دارم در توسعه اون فعال باشم

ترخدا هر چه زودتر نسخه پایدار رو منتشر کنید حداقل زمان منتشر شدنش رو مشخص کنید ؟؟؟؟؟؟؟

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - ho_tv - 09-02-1388 01:23 قبل‌ازظهر

بی خیال بابا ما که از بس اومدیم و نسخه ای ندیدیم پول اینترنت بیشتر اومده ما که رفتیم دنبال یک نسخه دیگه اینجا برای ما اب نون نمی شه همه بیخیال بشن و برن دنبال فروشگاه ساز های دیگه بگردند

اگر می خواست بیاد تا حالا میامد

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 09-04-1388 08:35 بعدازظهر

به دلیل تغییراتی که برای افزایش امکانات و بهتر شدن نسخه ۱.۲ داریم انجام میدیم، انتشار اون با تاخیر روبرو شده

از همه دوستان به خاطر این تاخیر عذرخواهی میکنم. ما داریم سعی می‌کنیم که یک نسخه کامل و بدون نقص ارائه کنیم و این نیاز به زمان داره. از دوستان هرکسی می‌تونه در تست این نسخه کمک کنه لطفا اشکالات احتمالی رو پیدا کنه و به ما خبر بده تا رفعش کنیم.

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - amirakarsu - 09-26-1388 06:30 قبل‌ازظهر

مثل اینکه بچه ها دیگه از بحث کردن خسته شدن!!!!!!!

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - sajadgreat - 11-12-1388 12:57 قبل‌ازظهر

این مشکل همیشه بالای فروشگاه نمایش داده میشه!
Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\Program Files\EasyPHP5.3.0\www\os2\includes\application_top.php on line 14
من روی لوکال نصب کردم

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - wearyminded - 12-16-1388 04:41 قبل‌ازظهر

ho_tv نوشته شده:
بی خیال بابا ما که از بس اومدیم و نسخه ای ندیدیم پول اینترنت بیشتر اومده ما که رفتیم دنبال یک نسخه دیگه اینجا برای ما اب نون نمی شه همه بیخیال بشن و برن دنبال فروشگاه ساز های دیگه بگردند

اگر می خواست بیاد تا حالا میامد

دوست عزیز برخورد شما اصلا مودبانه، منصفانه و منطقی نیست...اگه شما اینقدر به زود تر منتشر شدن این نسخه تمایل دارید چرا همین نسخه آزمایشی رو نصب نمی کنید تا با گزارش ارور های احتمالی هم به تیم پشتیبانی کمک کنید و هم باعث بشید که نسخه نهایی زودتر منتشر بشه...

هیچکس تو این انجمن وظیفه ای نسبت به بقیه نداره...همه فقط به قصد کمک فعالیت میکنن...

راستی سلام به همگی...من خیلی وقت بود به انجمن سر نزده بودم...امیدوارم همتون همیشه موفق وسربلند باشید...

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - Iranwebco - 02-27-1389 05:14 بعدازظهر

مثل اینکه نسخه جدیدی در کار نبوده

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - farhad - 02-28-1389 10:10 بعدازظهر

Iranwebco نوشته شده:
مثل اینکه نسخه جدیدی در کار نبوده

لطفا سایر تاپیک ها رو مطالعه کنید:
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2639

RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ - امير قاضي زاده - 06-31-1389 05:34 قبل‌ازظهر

به زودی نسخه جدید با تلاش بی وقفه جناب زارع منتشر خواهد شد