انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
خداحافظ عشق من e-virtu - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: پشتيبانى عمومى از پروژه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- نام بخش: پيشنهادات و طرحهاى جديد (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع مبحث: خداحافظ عشق من e-virtu (/showthread.php?tid=2456)

خداحافظ عشق من e-virtu - fizi - 06-12-1388 09:40 قبل‌ازظهر

با سلام خدمت همه دوستان
بعدا ز اینکه با این فروشگاه ساز و کلان با این سایت آشنا شدم . نگاهی متفاوت به وب پیدا کردم و علاقه ای بی حد بگونه ای که همسرم همیشه گلایه میکرد که چرا زیاد تو نت هستم. اما همیشه به این سایت به دید احترام و علاقه نگاه کرده ام و خواهم کرد. از مدیران الخصوص آقا فرهاد که از بانیان و بنیانگزاران کامرس در ایران بوده و همچنین از وستان و اساتید بزرگوار آقا فرهاد ، جناب معصومی ، کالا110 ، شوکران آقا فراز و همه عزیزان که به نحوی در این پروژه همکاری داشته اند کمال تشکر و قدر دانی را دارم .
البته نیاز من به فروشگاه باعث شد که به بعضی از ضعف های این سیستم آشنا بشم کلا همه فروشگاه ها دارای نقاط مثبت و بعضا ضعفهایی میباشند من همه با تست اکثر این فروشگاه ها به فروشگاه جدید رجوع کردم و از قابلیتهای مهم آن که یکی ارسال پیامک به فروشنده به محض خرید است استفاده نمودم
قابلیتهایی چون مقاسه کالا خرید بدون ثبت نام و مدیریت آسان به همراه ادیتور و خیلی از مزایای دیگر که دوست ندارم جنبه تبلیغ پیدا کنه نام نمیبرم . در ضمن همیشه خودم رو مدیون کامرس میدونم، و واقعا جدا شدن از این سیستم برام سخته ولی ...
من برای همیشه با کامرس خداحافظی میکنم ولی امیدوارم روزی عملکرد و امکانات این سیستم دوباره باعث شه از تصمیمم برگردم .
در ضمن از دوستان میخوام که این سیستم رو چک کنن و من رو متقاعد کنند که اشتباه کردم.
یا حق
فیضی
http://WWW.IMENKARA.COM

RE: خداحافظ عشق من e-virtu - polymer_92 - 07-13-1390 02:45 قبل‌ازظهر

واقعا بعد از این همه صحبت یعنی سبد خرید رو ترجیح دادی با ای ویرچو؟؟؟؟؟

RE: خداحافظ عشق من e-virtu - sylvester - 07-23-1390 05:30 بعدازظهر

من هم یکساله کامرس را کنار گذاشتم. در اوایلی که شروع کردم برایم عالی بود.
شاید روزی دوباره پا بگیره. اگر نسخه 3 اصلی را فارسی سازی کنند و افزونه هایی بر آن بیافزایند.