انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: پشتيبانى عمومى از پروژه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- نام بخش: راه حلها و نکات مفید (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- موضوع مبحث: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود (/showthread.php?tid=946)

آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-09-1386 04:10 قبل‌ازظهر

با اجازه از استادان مخصوصا آقای زارع . آخرین نسخه او اس کامرس (نسخه 2.2rca2) فارسی شده آماده دریافت برای شما عزیزان است
در نسخه جدید
* مشگل رجیستر گلوبال کلا حل شده است
* کلیه تغییرات تا تاریخ اول فوریه حدود یکماه پیش در این نسخه پیاده شده
* تاریخ ها همه به هجری شمسی تبدیل گشته
* مشگل سیف مود در این نسخه وجود ندارد
و صدها تغییر دیگر که در سایت اصلی آن ذکر شده است
* این نسخه قابلیت اتصال به سیستم پرداخت را از طریق انتخاب نهائی در سبد خرید و نه تک تک محصول را دارد
* اتصال به بانکهای سامان و پارسیان از همین فارسی کامرس به عاریت گرفته شده و بخوبی کار میکند
* از جدید ترین نسخه nusoap 7 برای اتصال استفاده شده
لینک دانلود
http://www.gumbgum.com
برای سوالات احتمالی شما در خدمت هستیم

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - alireza_ttw - 12-09-1386 06:25 بعدازظهر

سلام من فايل رو دانلود كردم اما به صورت كامل آنزيپ نشد و ارور داد ظاهرا فايل ها كامل نيست

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-09-1386 10:57 بعدازظهر

برای اطمینان بیشتر دوباره آپلود شد

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - alireza_ttw - 12-09-1386 11:07 بعدازظهر

من فايل رو آنزيپ كردم اما 3 تا فايل از حالت زيپ نيومد

دوما شاخه اصلي خالي بود پس index سايت كجا خواهد بود ؟

وقتي هم خواستم اينستال كنم ارور زير را داد

Warning: require(templates/main_page.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/goldensk/public_html/shop/install/index.php on line 17

Warning: require(templates/main_page.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/goldensk/public_html/shop/install/index.php on line 17

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'templates/main_page.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/goldensk/public_html/shop/install/index.php on line 17

در ضمن ممنون از پاسخ شما

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-09-1386 11:15 بعدازظهر

یعنی شما همین الان دانلود کردید؟ چون فقط 5 دقیقه پیش فایل جدید آپلود شد

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-09-1386 11:19 بعدازظهر

تنها فرقی که خیلی مهم است ؛ در هنگام معرفی وضعیت سفارشات امکان جدیدی گنجانده شده که خواهید دید برای اطمینان همه وضعیت ها را برای مشتری او کی کنید . در غیر اینصورت مشتری قادر به لاگ این نخواهد بود
این به معنای آنستکه جدول کافیگوریشن تغییر کوچکی برای اعلام وضعیت سفرشات کرده است

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - alireza_ttw - 12-09-1386 11:22 بعدازظهر

من امروز صبح دانلود كردم البته الان دوباره همين كار رو انجام ميدهم

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-09-1386 11:23 بعدازظهر

دوستان عزیز فایلها با پاور آرشیو مشگلی ندارد ولی حق با شماست با وین رر بخوبی باز نمیشود
انشاء اله تا امشب فایلها را با وین رر فشرده و آپلود میکنم

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - alireza_ttw - 12-10-1386 05:36 قبل‌ازظهر

يك سوال
چرا تو شاخه اصلي فايل هيچ فايلي وجود ندارد ؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - homan - 12-10-1386 09:39 بعدازظهر

سلام
ممنون از لطفتون
من فروشگاه رو روی ومپ نصب کردم اما بعد از اتمام نصب موقع ورود به مدیریت و
صفحه اول این ارور میاد
1146 - Table 'froosh.configuration' doesn't exist

select configuration_key as cfgKey, configuration_value as cfgValue from configuration

[TEP STOP]

ممنون میشم کمک کنید

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-11-1386 01:52 قبل‌ازظهر

دوستان عزیزی که فایل را دانلود کرده اند لطفا بفرمائید که آیا مشگلی برای دانلود وجود داشته یا خیر؟
در جواب بالا باید عرض کنم که احتمالا شما اطلاعات دیتا بیس را هنوز وارد نکرده اید . اطلاعات دیتابیس توسط برنامه نصب فروشگاه وارد نمیشود و باید دستی اینکار انجام شود . فایل sql واقع در پوشه اینستال را در دیتا بیس فروشگاه import کنید . دیتا بیس اصلی هم در آنجاست بنام oscommerce-org.sql

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - homan - 12-11-1386 02:38 قبل‌ازظهر

ممنون
دانلود مشکلی نداره و خیلی راحت دانلود میشه
اما من هنوز همون مشکل رو دارم ضمنا فایلی رو که گفته بودید import کردم اما
مشکل حل نشد

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-11-1386 06:25 قبل‌ازظهر

با توضیحی که در پست بعدی دادم امیدوارم مشگل حل شده باشد . توضیحات در فایل ضمیمه است[attachment=101]

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - homan - 12-12-1386 05:24 قبل‌ازظهر

متاسفانه مشکل حل نشد و ایندفعه ارور زیر رو میده
1146 - Table 'mmm.sessions' doesn't exist

select value from sessions where sesskey = 'f731c1fc330e943432f1d2a439b749bb' and expiry > '1204399840'

[TEP STOP]
اگه میشه طریقه نصب دستی اطلاعات دیتابیس رو تو همین تایپیک توضیح بدید چون قسمت سیوال و جواب سایت شما تو سیستم من حروفش بهم ریخته هست و فارسی نمیشه
ممنون

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-12-1386 08:20 قبل‌ازظهر

لطفا مراحل زیر رابرای نصب صحیح دیتا بیس طی کنید
1- فایل زیر باید در پوشه نصب قرارداشته باشد و اگر بصورت فشرده است دیتا بیس را از حالت فشرده خارج کنید و نام آنرا
بگذارید
oscommerce.sql
2- دیتا بیسی بنام دلخواه درست کنید -بدون جدول و بدون اطلاعات
3- برنامه نصب را طبق راهنمائی ها اجرا کنید ولی در اخر صبر کنید و وارد فروشگاه یا مدیریت نشوید
4- بعد از اتمام نصب لازم است اطلاعات دیتا بیس را وارد کنید .
5- بعد از ورود اطلاعات دیتا بیس حالا میتوانید وارد مدیریت شده و کلمه عبور خود را انتخاب کنید

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - homan - 12-13-1386 05:00 قبل‌ازظهر

سلام
میشه بطور ساده بفرمایید که اطلاعات دیتابیس رو چجوری وارد کنم من فایل رو از حالت فشرده خارج کردم بعد دیتابیس ساختم بدون جدول و اطلاعات ولی چون آماتورم نمیدونم چجوری و از کجا اطلاعات رو وارد کنم ضمنا من رو لوکال و با ومپ نصب کردم

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 12-14-1386 05:46 قبل‌ازظهر

در این مورد فروم را چک کنید ویا در سایت چی کجا - با انتخاب یو تی اف 8 - راهنمای نصب دیتا بیس توضیح داده شده

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - saadatmandi - 12-27-1386 09:44 بعدازظهر

سلام
کسی نمیدونه چطوری میشه این مشکل ماژول پرداخت الکترونیکی واسه پارسیان رو حل کرد؟؟؟؟؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - arash_rst - 01-07-1387 04:09 بعدازظهر

سلام دوست عزير.من اين فروشگاه ساز رو دانلود كردم و روي لوكال نصب كردم و اجرا هم شد اما كلا انگليسي هست و فقط مراحل نصبش فارسي بود!ميشه يك توضيحي بدي؟
مرسي

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - mehdi4467 - 01-07-1387 09:34 بعدازظهر

سلام
فايل دانلود نميشه.
همين الان چك كردم.

لینک ؟ - amirds - 01-23-1387 11:44 بعدازظهر

سلام به همه دوستان
ببخشید سایت /www.chikoja.com که فعلا فعال نیست ، لینک هم که ...

Sad
کمک Sadخیلی به این برنامه نیاز دارم . اگه فقط مشکل سایته بفرستید من روی سرورم قرار میدم همه استفاده کنند .
ممنون

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - amirds - 01-24-1387 06:09 بعدازظهر

سلام
ببخشید من یه خورده ناشی هستم . من به لینکی که فرمودید رفتم ولی چیزی برای دانلود کشف نکردم . شایدم بوده من ندیدم . لطفا من رو راهنمایی کنید .

از پاسخ گویی خوبتون ممنون Smile

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 01-25-1387 01:44 قبل‌ازظهر

همانطور که قبلا گفته شده سایت در حال تغییر است و این مشگلات پیش می آید . لطفا دوباره امتحان کنید

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - amirds - 01-25-1387 04:17 بعدازظهر

سلام
خیلی ممنون ، دانلود کردم . Big Grin
کارتون عالیه ، در اولین فرصت (چون سرم واقعا شلوغه) به بررسی کدها می پردازم شاید بتونم در نسخه های بعدی و یا گسترش این پروژه شما رو همراهی کنم . Wink
نصب کردم و درست اجرا شد ولی باز یه سوال (ببخشید اگه ناشی هستم) پرداخت توسط سامان و پارسیان نداره ....
ممنون میشم در استفاده از این برنامه من رو بیشتر راهنمایی کنید . Smile

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - amirds - 01-28-1387 06:32 بعدازظهر

...
چطوری می تونم در این نسخه پرداخت های سامان و پارسیانی که فرمودید رو

faraz نوشته شده:
* اتصال به بانکهای سامان و پارسیان از همین فارسی کامرس به عاریت گرفته شده و بخوبی کار میکند

ازش استفاده کنم . من فایل مربوطه رو در این ورژن پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی کنید .

سایت گام بگام رو تازه دیدم . تبریک میگم Big Grin
برنامه رو هم دوباره دانلود کردم ،به نظر کلیه تغییرات لارم رو هم درش پیدا کردم . از زحمات بی دریغ شما ممنون . Smile

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 01-29-1387 03:10 قبل‌ازظهر

دوست عزیز
نسخه استاندارد او اس کامرس فاقد ماجول های یاد شده است و تغییرات دلخواه باید توسط کاربر در برنامه اصلی داده شود . عاریت گرفتن ما بدون اجازه بود و حذف شد و اگر مدیران این سایت اجازه دهند دوباره به آن اضافه خواهد شد. در هر صورت کلیه آموزشهای لازم برای الحاقات و اضافات را در سایت گام بگام ارائه خواهیم کرد از جمله اضافه کردن این دو ماجول را
موفق باشید

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - internet - 03-10-1387 01:39 قبل‌ازظهر

اقا اين اسکريپت شما چي داره که من الان نصب کردم همه چيزم به هم ريخت

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - shayanx - 03-10-1387 02:52 قبل‌ازظهر

خدا نکنه!!!!

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 03-10-1387 02:56 قبل‌ازظهر

یا پیدایش کنید یا اینکه پاکش کنید ... ساده

در ضمن نسخه جدیدتری برای دریافت آپلود شده است

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - bioemm.com - 03-16-1387 10:49 بعدازظهر

4 تا فایل هست کدوم رو دانلود کنم ؟

اخرین نسخه

فشروگشاه ساز همراه ماژول
و....

کدوم یکی رو ؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - bioemm.com - 03-17-1387 06:14 قبل‌ازظهر

آقا اين كه اصلا فارسي نشده .
هيچ ستوني راست چين نست !!!!

هيچ جايي هم در مديريت فارسي نيست

شما اگه مي تونستي يه دمو بذاري ببينيم اصلا خودت به موفقيا رسيدي

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 03-17-1387 07:04 قبل‌ازظهر

یک کمی اطلاعاتتان را بیشتر کنید موفق میشوید . در همین فروم مطالب اموزشی در این باره زیاد است ولی برای دریافت آموزش در مورد اتیکت نامه نگاری به منابع مربوطه مراجعه فرمائید

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - noroozi - 05-05-1387 04:20 بعدازظهر

سلام
من دانلود کردم ، یه سری مشکلات جزیی داشت که بهتر بود قبل از آپلود حل میشد! فکر کنم faraz جون فیلها رو مستقیم از لوکال آپلود کردن.
قبل از نصب فایل پیوست شده رو در این مسیر جایگزین کنید
www . yorsite . com/admin/includes

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 06-01-1387 04:39 قبل‌ازظهر

سخه جدید فروشگاه ساز اینترنتی گام بگام آماده دریافت گردید

تغییرات کلی این نسخه عبارتند از:

ارتقاء نصب کننده و رفع بعضی نا هماهنگیهای موجود

نصب خودکار دیتا بیس بدون دخالت کاربر

اصلاح فایلهای دروازه پرداخت در بانکهای سامان و پارسیان

اصلاح جدولهای بانکها و رفع مشگل عدم شناخت توسط بعضی سرورها

نصب منوی دینامیک که دسترسی به شاخه ها را آسانتر میسازد

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - arshiad - 06-01-1387 11:24 بعدازظهر

جناب فراز دستتون درد نکنه بابت ورژن جدید
نمی دونم چرا مدیران این انجمن هیچ اظهار نظری نمی کنند تو سایت پروژه که هنوز نسخه قبلی رو واسه دانلود گذاشتند چرا؟
آقا فراز ذر مورد دوزبانه بودن لطفا بفرمایید چطور میشه زبان پیش فرض را فارسی کرد و ویرایش قالب چطوریه؟ تو انجمن هم که مطالب متفرقه است و هر کس در یه جایی چیزی گفته کلا انجمن خوبی نیست بیشتر چیزها پراکنده اند. یادمه چند سال پیش یه سایت می خواستم راه بندازم با توجه به آموزشهای مشهد تیم یک هفته ای سایت رو با قالبی جدید و ویراش شده راه انداختم اما بعد از 10 روز آشنایی با این سیستم هنوز نفهمیدم چطور میشه حداقل رنگ بی حال قالب پیش فرض رو عوض کنم قالب جدید فارسی هم که متاسفانه نیست اگرم هست همین بچه های انجمن ردش کردن لطفا یه سرو سامانی به انجمن بدید که کاربرانی مثل من که حرفه ای نیستند لا اقل بتونن سایتشون رو به راحتی راه بندازند
با تشکر از زحماتتون

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 06-02-1387 01:30 قبل‌ازظهر

اولا که هرگز نباید زحمات آقا فرهاد را اینجوری زیر سوال ببرید و هر چه که در مورد این پروژه است مدیون زحمات ایشان است
دوما که ده روزی که میفرمائید برای آشنائی با این برنامه خیلی کم است و باید صبر داشته باشید
سوما که بعلت قریب الانتشار بودن نسخه سوم و اصلی او اس کامرس ؛ زحمت فارسی سازی در حال حاضر بیمورد است و حتما بهمین علت آقا فرهاد نسخه جدید بیرون نداده اند
سوالات شما در این فروم جواب داده شده . کمی بگردید پیدا میکنید
در مورد تغییر رنگها و کلا صفحه CSS اموزش تقریبا کاملی در دست تهیه است و بزودی منتشر خواهد شد

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - arshiad - 06-02-1387 06:06 بعدازظهر

نه نه من قصد جسارت نداشتم در زحمات ایشان که اصلا شکی نیست و من ازشون تشکر میکنم اما منظورم این بود که مطالب دسته بندی بشه موضوعات مهم و اساسی تاپیک جدا و آموزش منسجم داشته باشه الان وقتی که دنبال ی مطلب می گردی عنوان تاپیک یه چیز دیگه است اون وقت توش یه آموزش خاص هست اینجوری خیلی سخته پیدا کردن مطلب.
ممنون از زحمات تمام دوستانی که روی این پروژه کار کردن و می کنن

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - arshiad - 06-03-1387 05:56 بعدازظهر

ما که هرچی تو این انجمن گشتیم چیزی در مورد نحوه تعویض زبان پیش فرض پیدا نکردیم البته از منو مدیریت زبان پیش فرض رو عوض میکنم به فارسی اما باز زبان اول انگلیسی است
لطفا کمک کنید ببینید مشکل چیه؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - masoud_m - 07-08-1387 12:00 بعدازظهر

سايتتون هك شده مثل اينكه .

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 07-09-1387 03:26 قبل‌ازظهر

بله خدا عمرشون بشه چند وقت بود ميخواستم تغييرش بدم فرصت نميشد!!!!

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - ali_harry_potter - 07-23-1387 10:45 بعدازظهر

دوست عزیز مشکل داره سایتتون لطفا یه لینک مستقیمی چیزی بدید یا یکی از کاربران این کارو بکنند.

موفق باشید.

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - fizi - 07-24-1387 05:39 قبل‌ازظهر

از مدیر محترم خواهش میکنم اگه ممکنه نسخه فارسی شده رو آپ لود کنند. ممنون میشم .

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 07-25-1387 02:45 قبل‌ازظهر

با عرض معذرت
اگر دوستان عزيز كمي صبر داشته باشند سايت جديد گام بگام با بسياري از مطالب و دانلود هاي به روز شده و با تغييرات كلي در دسترس خواهد بود . بيشتر از 5 نسخه Loaded CRE او اس كامرس همراه با چند فروشگاه ساز ديگر غير از او اس كامرس و اتصال به CMS هاي محبوب در دست تهيه است
همانطور كه در جريان هستيد آقا فرهاد قول انتشار نسخه جديد را به زودي و تا كمتر از يكماه ديگر داده اند و ما تا آن موقع و انتشار نسخه جديد صبر خواهيم كرد و سپس با آموزش هاي جديد در خدمت شما خواهيم بود

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - ali_harry_potter - 07-26-1387 01:13 قبل‌ازظهر

یعنی یه ماه باید صبر کنیم ؟ دوست من ! چی میشه یه جا اپلودش کنید .

در ضمن حالا اگه صبر کردی(!!!) میتونید کاری بکنید به ایران مارکت سنتر وصل شه بنده با پرداخت قراردادمو باطل کردم.

موفق باشید.

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - ali_harry_potter - 07-26-1387 01:14 قبل‌ازظهر

ببخشید دباره پست میزنم !

پس بنده به نظر شما صبر کنن و نسخه جدیدو بریزم درسته ؟

موفق باشید.

( پوزش برای ارسال مجدد)

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 07-26-1387 03:54 قبل‌ازظهر

تمام كسانيكه با شركت رهنما قطع رابطه ميكنند بصورت رايگان به هر كدام از ايران ماركت سنتر يا پارس پيك متصل خواهند شد
2- اگر به فروم اصلي او اس كامرس مراجعه كنيد صحبت از مردن تدريجي اين برنامه و عدم پشتيباني مديران اصلي آن به مدت سه سال گذشته است . يعني سه سال است كه هيچ جوابي از طرف گردانندگان سايت اصلي به كاربران داده نشده و انتشار نسخه 3 آن مدتهاست به فراموشي سپرده شده . در حقيقت اينطور شايعه است كه گردانندگان با استفاده از پس خورد كاربران و رفع ايراد هاي برنامه آنرا بصورت تجاري با نام ديگري منتشر كرده اند و ديگر از نسخه رايگان آن را پشتيباني نميكنند
با توجه به اين مطلب سايت هاي زيادي خودشان دست بكار بهبود و تكميل اين برنامه شده اند كه سايت گام بگام هم با دقت پيگير اين موضوع بوده و خوشبختانه به دو نتيجه مناسب براي گسترش برنامه رسيده است كه در حال حاضر مشغول كار بر روي اين دو نسخه هستيم
دوستان اگر از برنامه magento چيزي شنيده باشند بسيار پيشرفته تر و مناسب تر از او اس كامرس است و يكي از برنامه هائي است كه داريم بر روي آن كار ميكنيم و ديگري هم گسترش همين برنامه او اس كامرس است توسط گروه هاي ديگر است كه انگار از ابتدا بايد به تغيير آنها دست زد چون حتي به زبان عربي هم هنوز منتشر نشده اند و بسيار از آنچه فكر ميكرديم بيشتر كار و وقت ميخواهد
بنابراين اگر صبر داشته باشيد يا با انتشار نسخه آقا فرهاد و يا ديگر برنامه ها عاقبت بهتري پيش روست

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - mehdy - 07-26-1387 06:13 قبل‌ازظهر

az royalsb.com ham mitoonid estefade konid

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - ali_harry_potter - 07-26-1387 03:01 بعدازظهر

نقل قول:
تمام كسانيكه با شركت رهنما قطع رابطه ميكنند بصورت رايگان به هر كدام از ايران ماركت سنتر يا پارس پيك متصل خواهند شد

با سلام ،

یعنی شما وقتی این نسخه جدیدتون اومد ، برای من حاظر هستید رایگان این کارو بکنید ؟ من کمی php و sql و asp بلدم یعنی در حد نسبتا حرفه ای ، اگه شما حاظر باشید ، چه در os و چه در سیستم جدیدتون ، فروشگاه منو به مارکت سنتر وصل کنید ، بنده تا اخر عمر پشتیبان مالی ، و یه کاربر فعال تو انجمناتون میشم !

موفق و سربلند باشید ( اگه برای سیستم جدید کمکی بخواید بنده در خدمتتونم )

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - merlin - 07-27-1387 09:13 بعدازظهر

faraz جان میشه در باره magento بیشتر توضیح بدی و بگی سایت پشتیبانی فارسیش کجاست؟ اصلا فارسی شده و اگه می شه برتری هاشو نسبت به os commerce بگو

راستی وضعیت تمپلیتش چه جوریه؟ و پشتیانی فارسی و انگلیسی؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 08-01-1387 02:09 قبل‌ازظهر

آدرس سايت اصلي
http://www.magentocommerce.com/
برنامه او اس كامرس در مقابل امكانات اين برنامه حكايت كودكستان و دانشگاه است . مجسم كنيد صد ها اضافاتي كه براي كامرس نوشته شده در يك برنامه در اختيار كاربر است . از جمله مالتي لول و مالتي شاپ مثل داشتن فروشگاه هاي نامحدود و يا دامنه هاي نا محدود . كليه متن هاي سايت در جدول قرار گرقته و نه در خود فايل بنابراين ويرايش هر قسمت از سايت از طريق مديريت انجام ميگيرد و فايل ها دستكاري نميشوند
مزاياي اين برنامه با هيچ برنامه ديگري قابل مقايسه نيست فقط توجه داشته باشيد كه
1- قابليت هاي فراوان اين برنامه باعث پيچيدگي بيشتر آن شده و احتياج به يادگيري وسطح معلومات بيشتري از كامرس است
2- نسخه منتشر شده آن بعلت امكانات زيادي كه دارد هنوز داراي باگ هائي است مثل او اس كامرس ك به مرور در حال بر طرف شدن است
3- هيچ سايتي آنرا به زبان فارسي تبديل نكرده است . در حقيقت احتياجي به تبديل آن چناني هم نيست فقط ترجمه و 99 درصد اصل كار است
4- به هيچ عنوان از فايل فارسي كه يك نفر در سايت اصلي گذاشته استفاده نكنيد . فايل ها ناقص و پر از اشكال و غير قابل استفاده است و در صورت نصب آنقدر شما را نا اميد ميكند كه دلزده وپشيمان خواهيد شد
5- بعد از باز گشائي سايت گام بگام دوستان عزيري كه تمايل دارند تا آنرا بصورت مفيد فارسي سازي كنيم را با كمال ميل به همكاري دعوت ميكنيم
6- يك نمونه فارسي از سايت در آدرس زير بصورت ناقص در حال كار است
/www.zigorat.com

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - Astm1834 - 08-02-1387 03:25 بعدازظهر

خسته نباشید...این magento واقعا چیز جالبی بنظر میاد...التبه یکی دیگم هست به اسمه Prestashop...اونم جالبه./.

فقط یه سوال ...داده های فارسی کامرس رو میشه به مگنتو تزریق کرد؟...مشکلی ندارن این دوتا با هم؟
ممنون/.

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - merlin - 08-02-1387 04:07 بعدازظهر

آقای faraz ممنون
فقط چند تا چیز

Prestashop هم بد نیست یعنی می شه گفت یه سری مشکلات او اس کامرس رو بر طرق کرده

من یه سیستم دیگه هم دیدم که به نظر من اونم خیلی خیلی کامل بود
zen-cart تا جایی که من دیدم تمامی امکانات یه فروشگاه کامل رو داشت

شما که با مگنتو آشنایی داری یه نگاه به zen-cart هم بنداز ببین کدوم کامل تر و بهتره نظرتون رو بگید
http://www.zen-cart.com/

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - drstrike - 08-03-1387 06:15 قبل‌ازظهر

faraz نوشته شده:
با اجازه از استادان مخصوصا آقای زارع . آخرین نسخه او اس کامرس (نسخه 2.2rca2) فارسی شده آماده دریافت برای شما عزیزان است
در نسخه جدید
* مشگل رجیستر گلوبال کلا حل شده است
* کلیه تغییرات تا تاریخ اول فوریه حدود یکماه پیش در این نسخه پیاده شده
* تاریخ ها همه به هجری شمسی تبدیل گشته
* مشگل سیف مود در این نسخه وجود ندارد
و صدها تغییر دیگر که در سایت اصلی آن ذکر شده است
* این نسخه قابلیت اتصال به سیستم پرداخت را از طریق انتخاب نهائی در سبد خرید و نه تک تک محصول را دارد
* از جدید ترین نسخه nusoap 7 برای اتصال استفاده شده
لینک دانلود
برای سوالات احتمالی شما در خدمت هستیم

سلام دوست عزیز...خسته نباشید
اگه ممکنه لینک دانلود رو بزارید
ممنونم میشم

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - irazza - 08-03-1387 07:22 قبل‌ازظهر

اول آبان هم گذشت دوست عزیزم ، کی راه میوفته سایتتون .

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - fizi - 08-04-1387 11:09 بعدازظهر

بابا احتمالا یک مشکلی داره ها؟؟؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - fizi - 08-04-1387 11:13 بعدازظهر

این فارسی ساز تو سایت اصلی برنامه هست ببین خودت میتونی یک کاریش بکن . من دارم روش کار میکنم.
http://www.oscommerce.com/community/contributions,2625/category,all/search,farsi

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - javad - 08-23-1387 03:38 قبل‌ازظهر

این آدرس سایت که اصلا باز نمی شه

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - fizi - 08-26-1387 09:30 قبل‌ازظهر

الان من چک کردم درسته

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz - 08-27-1387 07:16 قبل‌ازظهر

با عرض معذرت از دوستان عزيز ؛ بعد از هك شدن سايت تصميم گرفتيم با آب و رنگ تازه سايت را راه اندازي كنيم واكنون بصورت قابل قبولي در دسترس شماست . البته تا يكي دو روز ديگر كاملا عملياتي ميشود

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - armannn - 05-19-1388 01:25 قبل‌ازظهر

من 2 تا سوال داشتم؟
1 یعنی کم کم باید کوچ کرد از فارسی کامرز به فروشگاه ساز دیگه ای؟

2_بعد از نصب پوشه های محصولات و اسم محصولات به صورت حروف چینی نمایش داده میشه علتش چیه؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - sagebnegad - 03-29-1389 01:30 بعدازظهر

سلام
اینکه لینک دانلودش برداشته شده پس من از کجا دانلود کنم؟؟؟

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - farman - 03-29-1389 05:25 بعدازظهر

خیلی گذشته یه نگاهی به پست اول مینداختی...

جهت اطلاع: من تمامی پستهای این تاپیک رو خوندم.(حیف وقتی که گزاشتم)
90% مشکل دانلود داشتند.5% نوشته شده بود نسخه جدید up شد.
کلا همش اسپم هست و به سر انجام نرسیده و حمایت هم نشده.
گویا از ابتدا قصد و نیت خیر بوده ولی تا انتها همه سر کار بودند.

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - faraz2 - 03-30-1389 01:38 قبل‌ازظهر

دوست عزیز
البته که تاریخ پست قبل از جنگ جهانی اول است . در ضمن بیشتر از 2000 دانلود که شاید بعضی ها چند بار دانلود کرده باشند ؛ مخالف نظر شما در مورد سر کار گذاشتن است
هم اکنون هم در سایت گام بگام در قسمت دانلود های رایگان فایل قابل دسترسی است
گاهی اوقات بهتر است بجای عجله در جواب ؛ کمی تامل و بررسی کرد

RE: آخرین نسخه او اس کامرس فارسی شده برای دانلود - marziyeh84 - 03-30-1389 05:22 بعدازظهر

سلام
سایت ظاهرا هنوز هک هست
چرا سایت شما رو هک می کنند؟