نظرسنجى: آیا سیستم پرداخت پول شما را هم نمیدهد؟
بله ما را هم نداده است
خیر بسیار سیستم خوب و مرتبی است!!!
[نمايش نتايج]
توجه: اين يك نظرسنجى عمومى است, كاربران ديگر قادر هستند تا راى شما به نظرسنجى را ببينند.
صفحات (14): « اولين < قبلی 9 10 11 12 [13] 14 بعدی > آخرين »
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟
نويسنده پيغام
hasein_hadi
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: ارد 1389
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟

faraz نوشته شده:
امروز چهارمین روز از روز شمار آقایان است .
ما منتظریم که مدیران این شرکت یک نمونه از موارد افترا را که به این پستها انتصاب داده اند ؛ حاشا کنند و توضیح دهند که به این علت و این برهان ؛ درست نبوده
دلیل بیاورند که گفته های ما تهمت بوده و گردنمان از مو نازک تر ؛ اگر قانع شدیم ؛ عذر خواهی میکنیم
اما سکوت متهم در هر دادگاهی و در محضر هر مرجع قضایی دلیل رضایت بر اتهامات است . سکوت این آقایان دلیل بر حقانیت ماست
آن دوستانی که مایلند با این شرکت قطع رابطه کنند ؛ لازم است هر چه زودتر اقدام نمایند زیرا عنقریب با رسوایی و ورشکستگی انها تمام پول خود را از دست خواهند داد . در حال حاضر تنها 50000 تومان ته مانده حساب را آقایان طبق همان قوانین من دراوردی خودشان بالا میکشند . در این صورت شما هم به جمع شاکیان بپیوندید مطمئن باشید تا ریال آخر را نمیگذاریم از گلویشات پایین برود
یک جمع بزنید و ببینید تا بحال چه تعداد سفارش بلا تکلیف نزد آقایان دارید . مطمئن باشید هر روز به تعداد آنها اضافه خواهد شد
یک بررسی بکنید ببینید چه تعداد از سفارشات شما توسط مشتریان پرداخت شده ولی هنوز در حساب شما بلاتکلیف است . این تعداد هم هر روز بیشتر خواهد شد
ببینید در هر ماه چه مبلغ از پول شما نزد این شرکت میماند و کی با شما تسویه حساب میکنند .با این پولها را در اصفهان برج میسازند و شما خبر ندارید
ادامه کار با این شرکت مساوی غلطیدن بیشتر در باتلاق است . قطع همکاری فقط 50000 تومان ضرر دارد که آنرا هم خواهیم گرفت ولی ادامه همکاری شما ضررش بیشتر خواهد بود . یک حساب سر انگشتی بکنید ؛ ضرری که ندارد

02-13-1389 05:50 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
jorji
Junior Member
**

سلام من هم با شرکت رهنما قرار داد دارم تا قبل عید هم تسویه کردم باهاشون . اما 1 ماه پنل پستی منو بسته بودن واسه قوانین جرایم اینترنتی . منم تعد نامه رو فرستادم اما تا حالا باز نشده.
بچه بیاد باهم بفکریم باید چه کار کرد همین توری که نمیشه دست دست کرد

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 02-17-1389 02:52 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: farhad.

02-15-1389 01:37 قبل‌ازظهر
faraz2
Junior Member
**

سلام دوباره به دوستان
حتما شنیده اید که شرکت کلاهبردار پرداخت راه جدیدی برای از سر باز کردن مال باختگان ابداع کرده و مطابق معمول باز هم ما را از قماش خویش پنداشته و طرفند جدیدشان واگذاری شرکت رهنما به شرکت ایران گیت است
روی سخنم با این مالکین جدید است ..آقایان با هوش اصفهانی شما یا ساده اید و یا دستتان با این آقایان (البته اقایان شناسنامه ای) در یک کاسه است پس این منشور اخلاقی که در سایتتان هست کشک است دیگه ؟
شما چه چیز را خریده اید ؟ یک شرکت ورشکسته را ؟ پول بالا کشیده شده و نفرین های آن جانباز لرستانی را که قدرت بالا و پایین رفتن از پله ها را برای احقاق حق خود ندارد ؟یا حاصل دسترنج و ناله های آن زن بیوه شهید رنج کشیده را که این آقایان با بیشرمی خورده اند و حالا با این طرفند جدید که به مغز کوچکشان رسیده است خود را از دستشان خلاص میکنند؟ یا خشم من و امثال من را که باعث ورشکستگی و سر شکستگی این حرام خواران شده ایم ؟ شما چه چیز را خریده اید ؟
در قانون جزای اسلامی مال خران جرمشان دست کمی از دزدان ندارد ؛ شما مال خری کرده اید ؟
شما نفرین و ناله و خشم مشتریان سابق را خریده اید که چه بشود ؟ راه جدیدی به سایر دزدان نشان میدهید ؟ اگر این شرکت آبرو داشت که ورشکسته نمیشد ؛ شما یک شرکت بی آبرو را خریده اید ؟
من که باورم نمیشود مگر اینکه کاسه ای زیر کاسه باشد . چه آدم عاقلی پول حلالش را اینچنین بدور میریزد ... آقایان مالکین جدید شرکت رهنما! مگر خبر ندارید مال باختگانی مانند من و امثال من هم چنان که این آقایان جمع کثیری را به خاک سیاه نشانده اند تا نشاندشان به همان جا دست از پا نمیکشیم ؟
چگونه قبل از تسویه حساب این شرکت حرام خوار با مشتریان مال باخته اش اجازه داده اید آنرا واگذار کنند ... واگذاری چه چیز؟ واگذاری مال حرامی که به عناوین مختلف و طرفند های مختلف از نا آگاهان بالا کشیده اند ؟ آیا اینکار مال خری و یا شر خری نیست ؟ شما شر خر هستید ؟ پس چگونه میخواهید اطمینان از دست رفته و آب رفته را به جوی باز گردانید ؟ آیا کاسه ای زیر نیم کاسه نیست ؟
و شما دوستان مال باخته من
از همین امروز فعالیت خود را دو چندان کنید و نگذارید حقوق از دست ما دوباره پایمال شود .. شرکت همان شرکت است فقط لباسش عوضش شده .. (خیلی محترمانه بود !!!) تا تسویه حساب مدیران قبلی اجازه ندهید این شرکت جدید به همین سادگی خط بطلان به زحمات گذشته ما بکشد ... افشایشان کنید
و به مدیران نالایق سابق شرکت رهنما .. ما را دست کم گرفته بودید و خودتان را در آینه بزرگتر از حد معمول میدیدید .. ور شکستگیتان به همه مال باختگان مبارک باد ..راستی از شکایت تان و ان تهدید های تو خالی چه خبر ؟ خانم های منشی خوش صحبت (سر ... حق .. آه..) وقتی از فردا بدنبال کار میگردید یاد آن زنان بد اقبالی باشید که با طرفند های شما از هستی ساقط شدند و یاد آن تلفن های بیجواب من بیفتید.. خدا از سر هیچ کدامتان نگذرد

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 02-20-1389 12:59 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: faraz2.

02-20-1389 12:25 قبل‌ازظهر
faraz2
Junior Member
**

با شرکت ایران گیت تماس بگیرید و لینک این پست را بدهید
این شرکت هم اصفهانیست و حتما با هم رابطه دارند
http://www.irangate.net
در پایین صفحه لینک تماس با مدیر عامل را انتخاب کنید
به منشور اخلاقی !!!!! مندرج در سایت توجه کنید
منشور اخلاقي كاركنان ايران گيت

................................................

1- معتقد هستيم كه مشتري "اصل" است. از اين رو انجام خواسته هاي به حق و جلب رضايت او را واجب مي دانيم

2- معتقد هستيم خوب گوش دادن به سخن مشتريان، مهمترين اصل برقراري ارتباط است، لذا تلاش براي دستيابي به اين مهم را لازم مي دانيم

3- معتقد هستيم كه وقت شناسي، تعهد و دقت در ارائه خدمات مطلوب به مشتريان و رعايت حقوق ايشان از مهمترين وظايف كاركنان ايران گيت است

4- معتقد هستيم كه اعتماد، امانت داري، صداقت، تواضع و مسئوليت پذيري پشتوانه پيشه و حرفه كاركنان ايران گيت در قبال مشتريان است

5- معتقد هستيم كه فراهم آوردن امكانات، آرامش خاطر مشتريان، انجام به موقع امور و جلوگيري از اتلاف وقت مشتريان از اصلي ترين وظايف كاركنان ايران گيت است

6- معتقد هستيم كه مبناي ارزيابي عملكرد كاركنان ايران گيت، ميزان رضايت مشتريان عزيز مي باشد

7- معتقد هستيم كه ارائه راهكارهاي جديد خدمت و اصلاح امور، از طريق پيشنهادها و رهنمودهاي مشتريان به دست مي آيد. بنابر اين نقدپذيري را نشانه بلوغ و رشد خود مي دانيم

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 02-20-1389 12:59 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: faraz2.

02-20-1389 12:44 قبل‌ازظهر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2

سلام بر فرازخان،
والا چند نکته را هم بنده لازم می‌دانم ذکر کنم Smile
یک ) بنده خودم از مالباختگان شرکت رهنما هستم و هنوز هم که هنوزه ... تومان طلبکارم. ار مهر ۸۸ که رفتیم به پارس پیک (کاش که زودتر می رفتیم) یک آقایی بود به نام حسن‌زاده که اون موقع تازه شده بود مسئول حساب‌ کتاب‌های سیستم پرداخت. با کلی تماس و صحبت بنده خدا درصد مناسبی از حقمان را پس داد. اما نکته این بود که ایشان قول داده بودند که تا پایان بهمن‌ماه ۸۸ تسویه کامل کنند که ما تا پایان اسفندماه هم صبر کردیم و دیدیم تسویه کاملی انجام نشد. دیگه یک ماه به این پرداخت لعنتی زنگ می زدیم که کسی گوشی را برداره، بالاخره یکی تو فرورودین ماه گوشی رو برداشت و گفت شرکت واگذار شد به ایران گیت و تسویه حساب‌ها با اون‌ها انجام می‌شه. منم گفتم فلان کس قول داده بود تا فلان موقع تسویه کامل انجام بشه، آن‌ها هم گفتند فقط ایران گیت.

شرکت ایران گیت هم تماس گرفتیم گفتند که شرکت رهنما اذعان کرده که در تسویه‌ حساب‌ها ناکام مانده و تیم مدیریتش توانایی حساب کردن مال مردم رو ندارند، از بس صفرهای حساب خودشان زیاد شده دیگه به کسی کاری ندارند !!! (آخه این اذعان کردن دیگه از کجا آمد، کدوم ... نمی‌دونه که شرکت رهنما نمی‌تونسته درست کار کنه؟)
طرف مورد مکاتبه در شرکت ایران گیت قول دادند تا پایان خردادماه تسویه کامل کنند. اما کی باور می کنه؟؟؟ ما هممان خوب می‌دانیم که پایان خردادماه هم می‌گویند دو ماه دیگر، دو ماه بعدش هم می‌گویند یک سری طلب‌هایمان را شرکت پست نداده و داستان‌های هزار و یک شبی که تمام فروشگاه داران به خوبی از صدقه سری شرکت رهنما کامیابان نخستین (ان شاء الله آخرینش هم باشد) از بر شده‌اند.
فلان کس میاد از طرف خودش قول میده تا فلان ماه بعد تسویه کامل می کنم، یک ماه بعدش هم خبری از تسویه کامل نمی‌شه، بعدش یک ماه تو شرکت کسی نیست به تلفن جواب بده و دوباره یکی دیگه میاد میگه تا فلان موقع تسویه کامل می کنم.

بر فرض تسویه کامل شرکت رهنما یا ایران گیت با فروشگاه داران تا پایان خردادماه چه کسی جبران خسارت دیرکرد پرداخت را تقبل می کند؟ با یک حساب سرانگشتی یک بچه کلاس اولی حداقل حداقل اگه من یک میلیون از سیستم پرداخت طلب داشتم در یک سال ۱۵۰ هزار تومان تو سیستم بانکی سود کسب می کردم. حالا سود که نمی‌دهند هیچ، قبض‌های تلفن ما شده پر تلفن به شهرستان، شهرستانی به نام اصفهان، شهری فرهنگی و تاریخی که هم‌اکنون شده محل زندگی بزرگترین کلاهبرداران اینترنتی تاریخ ایران !

پینوشت : نکات دوم و سوم را یادم نمی‌آید Smile

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 02-23-1389 08:55 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: b.tavakkoli.

02-23-1389 08:51 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2

اصلا چرا در یک جامعه پر از عدالت کسی جرات این را ندارد که از این شرکت خسارت دریافت نماید؟؟؟

جناب فراز خان، تصور شما این است که دست رهنما و ایران گیت در یک کاسه هست. این موضوع برای من اصلا اهمیتی ندارد.
مهم این است که دست شرکت رهنما و خیلی بالاتر از آن‌ها در یک کاسه هست که چندین سال بدون هیچ ترس و هراسی به فعالیت خود ادامه می‌دهند، بدون کوچک‌ترین مشکلی !

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 02-23-1389 09:01 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: b.tavakkoli.

02-23-1389 08:58 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
saeed_khanlari
Junior Member
**

ورودى‌ها: خرد 1389
Sad  RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟

b.tavakkoli نوشته شده:
اصلا چرا در یک جامعه پر از عدالت کسی جرات این را ندارد که از این شرکت خسارت دریافت نماید؟؟؟

جناب فراز خان، تصور شما این است که دست رهنما و ایران گیت در یک کاسه هست. این موضوع برای من اصلا اهمیتی ندارد.
مهم این است که دست شرکت رهنما و خیلی بالاتر از آن‌ها در یک کاسه هست که چندین سال بدون هیچ ترس و هراسی به فعالیت خود ادامه می‌دهند، بدون کوچک‌ترین مشکلی !

ای خدا از دهنتون بشنوه. این رهنما که ما رو بیچاره کرده ، حالا هم که این شرکت ایران گیت پرداخت رو ازش خریده؟؟!! آخه کی شرکت بدنام رو می خره؟؟ یا ایران گیت خیلی کارشو بلده و می خواد یه شرکت بدنام را سرو سامان بده!!!
البته توی این هفته که به حساب من مبالغ 89 را واریز کردند ، یه چند باری هم که من زنگ زدم با آقای سالاری حرف زدم به جد می گفت که پیگیر طلب های سال 88 هستیم.
ای کاش کاسه ایی زیر نیم کاسه این ایران گیت دیگه نباشه Sad

03-07-1389 09:47 بعدازظهر
اشکان
Junior Member
**

ورودى‌ها: مهر 1389

سلام من هم از شرکت رهنما 500000 تومان طلب دارم و هنوز موفق به گرفتن نشدم و اماده هر گونه همکاری برای رسوایی این شرکت هستم

07-17-1389 03:56 قبل‌ازظهر
ho_tv
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: بهم 1387

saeed_khanlari نوشته شده:

b.tavakkoli نوشته شده:

ای خدا از دهنتون بشنوه. این رهنما که ما رو بیچاره کرده ، حالا هم که این شرکت ایران گیت پرداخت رو ازش خریده؟؟!! آخه کی شرکت بدنام رو می خره؟؟ یا ایران گیت خیلی کارشو بلده و می خواد یه شرکت بدنام را سرو سامان بده!!!
البته توی این هفته که به حساب من مبالغ 89 را واریز کردند ، یه چند باری هم که من زنگ زدم با آقای سالاری حرف زدم به جد می گفت که پیگیر طلب های سال 88 هستیم.
ای کاش کاسه ایی زیر نیم کاسه این ایران گیت دیگه نباشه Sad

این هم نوعی کلاه برداری جدیده
از طرف این شرکت با من تماس گرفتند خودشون کفتند ما زیر مجموعه شرکت رهنما هستیم
خواستون جمع کنید به هیچ عنوان با این شرکت قرار داد نبندید

08-02-1389 10:13 بعدازظهر
faraz2
Junior Member
**

ادامه کلاهبرداریهای شرکت رهنما

امروز اتفاقی به سایت سوران سر زدم و این را در صفحه اولش دیدم

سیستم تبلیغاتی سوران،رابطی مطمئن بین ادورتایزرها و وبمستر ها است . سوران به طرفین کمک میکند، تا درآمد خود را افزایش دهند.

* معتبرترین سیستم کلیکی ایران از سال 1385 تاکنون
* دارای پورتال پشتیبانی وپاسخگویی به شما درکوتاهترین زمان ممکن
* زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین، پیشرو در صنعت IT ایران
* طرف قرارداد با سیستم پرداخت،اولین و بزرگترین سیستم خرید و فروش اینترنتی

توجه بفرمایید زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین، پیشرو در صنعت IT ایران
یعنی آقایان هنوز هم مشغول کلاهبرداری هستند . حتی تلفن تماسشان نیز همان است
دوستان مطمئنم که در این سیستم هم پول مردم را بالا میکشند
این سیستم را همراه نام آن شرکت پیشرو در صنعت کلاهبرداری از IT ایران به بیخبران معرفی کنید
نگذارید بلایی که سر ما آوردند سر بقیه بیخبران بیاورند

پرداخت تعطیل نشده و فقط لباسش را عوض کرده است
بهوش باشید و دیگران را هم در جریان بگذارید
و این آقایان باز هم میتوانند برای من اظهار نامه بفرستند که من نشر اکاذیب میکنم !!!
قبلا که هر چند دیرتر ولی معلوم شد کی مشغول نشر اکاذیب است و اکنون دیگر آقایان دست از اظهار نامه فرستادن برداشته اند ولی دکانشان را جای دیگری پهن کرده اند
از دوستانی که با این سیستم کار کرده اند خواهش میکتم با دقت فعالیت آنها را زیر نظر بگیرند و دستشان را رو کنند
دوستان مال باخته من .. تا احقاق حقمان و گرفتن آخرین ریال های بالا کشیده نگذارید آقایان به همین راحتی ما را خام فرض کنند ... افشایشان کنید

09-24-1389 01:55 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: