صفحات (2): « اولين [1] 2 بعدی > آخرين »
ساخت منوی دینامیک
نويسنده پيغام
faraz
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1386
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
ساخت منوی دینامیک

منوهای دینامیک بجای باکس معمول دسته بندی محصولات فروشگاه جلوه بیشتری به آن میدهد
سه نوع منوی دینامیک برای دسته بندی محصولات است
1- منوی افقی که در بالای فروشگاه و در هدر قرار میگیرد
2- منوی دینامیک درختی که باز وبسته میشود و در یک باکس بجای باکس اولیه قرار میگیرد
3- منوی دینامیک کشوئی یا فلای اوت که با قرارگرفتن ماوس بر روی هر شاخه ؛ زیر گروه آن نشان داده میشود
توضیحات کاملتر و دانلود فایلها از لینک زیر
دانلود فایلهای منوی دینامیک

مهم :اشتباه نکنید و بدام نیافتید؛ درباره شرکت رهنما یا همان پرداخت
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?...9#pid12919
گام بگام نسخه یک کامل ورایگان او اس کامرسOScommerce-RC2.2a
http://www.gumbgum.com
05-10-1387 03:51 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13
RE: ساخت منوی دینامیک

بهتر نبود به جای لینک به سایت خودتون، لینک مستقیم به صفحه‌ای می‌دادید که امکان دریافت این قابلیتهای زیبا در اون صفحه موجود هست.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
05-11-1387 12:52 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
faraz
Member

بله حق با شماست. ولی میدانید که کاربر بدون ثبت نام قادر به دانلود فایلها نیست و در نتیجه بهر حال باید به صفحه اول سایت برود
و دوم اینکه اگر نکته ها کوچک و حجیم نباشد خودم هم ترجیح میدهم همینجا ذکر کنم ولی گاهی هم فایلها بزرگ هستند وهم آموزش آن طولانیست که مانند اکثر دوستان دیگری که لینک به جای دیگر میدهند به اجبار لینک به آن سایت میدهم
سوم اینکه همه میدانند فایل اصلی کجاست و از کجا باید دانلود کنند و لی اکثرا احتیاج به توضیح و یا ترجمه روانتری دارند و تصدیق میفرمائید که قابل استفاده کردن هر فایل زمان و هزینه میبرد و اگر از جائی جبران نشود هرگز امکان پیشرفت و بهبود در یک کار حتی اوپن سورس نیست . متوجه منظورم که میشوید!!!!!
در هر حال سایت مال شماست و شما حق دارید که روال کار را بهر نحو که مایلید تعیین واجرا کنید

05-11-1387 05:20 قبل‌ازظهر
ssbod
Junior Member
**

ورودى‌ها: مرد 1387

سلام :

این منو نصب کردم . یک مشکل به وجود آمده . حالا که یک شاخه و زیر شاخه جدید اضافه کردم . در صفحه اول فروشگاه در قسمت منو شاخه را نمایش می دهد ولی زیر شاخه را نمایش نمی دهد .

علت چیه . ممنون

05-15-1387 08:16 بعدازظهر
shayanx
Member

ورودى‌ها: ارد 1387
اعتبار: 2

بنظر من تنظیمات آن فایلی که در پوشه باکس است را دوباره انجام بدهید . تعدادی تنظیمات هست که یکیش در مورد نشان دادن زیر شاخه هاست
من که بعد از نصب و انجام تنظیمات مشگلی ندیدم

05-15-1387 10:06 بعدازظهر
ssbod
Junior Member
**

میشه توضیح بدین که چطوری انجام بدم . ممنون

05-15-1387 10:26 بعدازظهر
ssbod
Junior Member
**

کمک کنید ؟!

ssbod نوشته شده:
میشه توضیح بدین که چطوری انجام بدم . ممنون

یکی راهنمایی کنه . ممنون

05-17-1387 01:03 قبل‌ازظهر
shayanx
Member

ورودى‌ها: ارد 1387
اعتبار: 2

این از ساختار فایل است
Edit: In tree menus, open/closed folder icons are always used for categories which have subcategories
تنها شاخه هائی که زیر گروه دارند تصویر باز و بسته نشان داده میشود
2- محصولات در این منو ها در این باکس نشان داده نمیشوند . این منو ها برای فروشگاه هائیست که تعداد زیادی گروه و زیر گروه دارند و فروشگاه هائی که تنها چند گروه و محصول دارند اصلا احتیاجی به این نوع منو ندارند

05-17-1387 02:07 قبل‌ازظهر
ssbod
Junior Member
**

shayanx نوشته شده:
این از ساختار فایل است
Edit: In tree menus, open/closed folder icons are always used for categories which have subcategories
تنها شاخه هائی که زیر گروه دارند تصویر باز و بسته نشان داده میشود
2- محصولات در این منو ها در این باکس نشان داده نمیشوند . این منو ها برای فروشگاه هائیست که تعداد زیادی گروه و زیر گروه دارند و فروشگاه هائی که تنها چند گروه و محصول دارند اصلا احتیاجی به این نوع منو ندارند

دوست عزیز : اگه میشه طریقه برطرف کردن مشکل را بفرمایید . ممنون

05-17-1387 05:10 قبل‌ازظهر
faraz
Member

این اصلا مشگل نیست که بر طرف شود . شاخه های اصلی احتیاج به باز شدن ندارند و هنگام کلیک در صفحه اصلی بار میشوند ولی اگر زیر شاخه داشته باشند آنوقت بصورت پوشه باز شو نشان داده میشوند

خدمت دوستان عزیز یک نکته را متذکر شوم
اصولا فروم محلی برای آموزش نیست و هر گونه آموزشی از طریق فروم بصورت ناقص خواهد بود چون امکانات ر فروم برای اینگونه کارها نیست
فروم بیشتر برای آگاهی و ذکر نکات کوچک است . منظورم تمام فروم های دیگر هم هستد آدرس زیر برای ماجول منوی دینامیک بیشتر از سی صفحه مطلب است
http://forums.oscommerce.com/index.php?s...09045&st=0
ماجول اصلی هر سه مد را در یکجا آورده است که تنظیمات بیشتری را میطلبید و من آنها را از هم جدا کردم تا ساده تر بشود .بعد مسئله هماهنگی با سیستم های STS بود که در فروم بالا راجع به آنهم صحبت شده
تصدیق میفرمائید که جواب به سی صفحه سوال در مورد یک ماجول - کاربران فروم اکثرا سطح بالائی از اطلاعات را دارند - از عهده یکی دو نفر بر نمیآید.
پس اجازه بدهید در اینجا بصورت کلی راجه به امکانات و قابلیت های برنامه صحبت شود و برای اطلاعات کاملتر به منابع دیگر ارجاع شود
من ماجول را معرفی کردم - فروم را نشان دادم و لینک دانلود را گذاشتم که فکر میکنم برای کارهای رایگان کافی باشد
ولی اگر دوستان دیگری مایلند برای جواب دادن وقت بگذارند بسیار خوب خواهد بود و مور د استقبال است
مثلا همین آقا فرهاد گلمان را در نظر بگیرید . هر روز به اندازه یک کتاب مطلب مینویسد و هنوز ناشکران گاهی انتقاد نابجا میکنند - برای استفاده از تمام این امکانات ؛ لااقل کاربران از طریق خرید پشتیبانی و یا یک محصول از ایشان باعث دلگرمی برای ادامه کار بشوند . فقط این یک پیشنهاد است و در امضای خود محصولی را که خریداری کرده اید بصورت مثلا - مشترک خدمات یکسال - قرار دهید تا ببینیم آیا به اندازه کافی تمایل به ادامه و تکمیل این پروژه دارید یا خیر . من خودم یک فروشگاه کامل خریداری کرده ام از ایشان و از آن هنوز هم با تغییرات داده شده و اپگرید استفاده میکنم و پست کردن در این فروم را وظیفه اخلاقی خود نسبت به این پروژه میدانم

05-18-1387 04:16 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: