صفحات (2): « اولين < قبلی 1 [2] آخرين »
ساخت منوی دینامیک
نويسنده پيغام
farman
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1388
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: ساخت منوی دینامیک

میدونم مدت زیادی از این تاپیک گزشته ولی 2 نکته رو دوستانه میگم:

1- فروم دقیقا جای آموزش هست و هزاران مطلب کوچک و بزرگ از تمامی فرومها میشه یاد گرفت و طولانی بودن آن مشکلی ندارد.چه بسا تاپیکهایی رو در بعضی از فرومهای ایرانی و خارجی می بینیم که آموزشی بوده و بیش از 100 صفحه دارند.حتی پس از به انجام رسیدن یک بحث در فروم،میشه اون تاپیک رو بست(close) و یک مقاله تکمیلی کامل و خلاصه از همون تاپیک در فروم گزاشت و برای این قضیه در اکثر فرومها من جمله mybb و vbulletin امکانات خاصی وجود دارد.

2- تغریبا تمامی فروشگاه سازهای معروف دنیا رو نصب و تست کردم ولی زوم من روی همین oscommerce بوده.
فروشگاه ساز استاندارد رو از سایت gumbgum دانلود و نصب کردم.سوالی داشتم که در شاخه
\includes\languages\farsi\images\new folder از فروشگاه ساز شما کلی فایل داره که تغریبا حجم زیادی نسبت به فروشگاه ساز اشغال کردند.اینها به چه کار می آیند؟

01-19-1389 07:30 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 2

farman نوشته شده:
فروشگاه ساز استاندارد رو از سایت gumbgum دانلود و نصب کردم.سوالی داشتم که در شاخه
\includes\languages\farsi\images\new folder از فروشگاه ساز شما کلی فایل داره که تغریبا حجم زیادی نسبت به فروشگاه ساز اشغال کردند.اینها به چه کار می آیند؟

در e-virtu که new folder یا همچین چیزی نیست! در کدها هم پوشهءnew folder استفاده نشده! میتونید Shift+Delete کنید! Big Grin

فرمان دادم تا بدنم را بدون این که مومیایی کنند و یا در تابوت بگذارند در گور قرار دهند تا ذرات تنم خاک ایران شود.

>> کورش کبیر <<

01-19-1389 11:23 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farman
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1388
اعتبار: 0

این رو متوجه هستم.
گفتم شاید قالب یا addon باشه که بعدش در صورت نیاز نصب کنیم و اگر هم نیست که حجم بیخودی رو جهت دانلود کاربران و host خودشون گرفته.

01-20-1389 01:32 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: