phpهاي كد شده
نويسنده پيغام
sayor
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: مرد 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
phpهاي كد شده

سلام
از دوستان كسي هست كه اطلاعي راجع باز كردن كد برخي فايل هاي php كه توسط سايت
http://www.zend.com
كد شده هستند ، داشته باشه ؟؟
اگه نرم افزاري هست كه اين فايل هاي كد شده را كدش رو برداره و بشه دستوراتش رو ديد
لطفاً معرفي كنه.

07-07-1387 03:44 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13
RE: phpهاي كد شده

تا اونجایی که من می‌دونم فایلهایی رو که باید zend guard کدشده باشند نمیشه باز کرد. البته این اطلاعات من برای 3 - 4 ماه پیش هست شاید تو این مدت گروهی پیدا شده باشه که این کدها رو باز کرده باشه ولی یکم بعید است

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
07-09-1387 02:58 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
lord
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1387
اعتبار: 2

آقا فرهــــــاد رخصت ...
فایلهای زند شده رو میشه باز کرد... با zend decoder میشه اینکارو کرد من خودم انجام دادم و چندتا اسکریپت که فقط روی یه دومین اجرا میشدن (خیلی مسخره اینکارو میکنن if tep_herf = XXX ...... else Big Grin) رو تونستم روی دومین های دیگه نصب کنم... کلا میشه همه رو باز کرد... من خیلی در این مورد تحقیق کردم...فقط در یه صورت میشه کاری کرد که یه اسکریپت رو عمرا نشه کپی کرد... اونم یه راهی هست که شما یه الگوریتم می نویسی که وقتی کاربر سایت رو باز میکنه، php رجوع میکنه به یه سایت دیگه (که اون سایت هم مال شماست) و طبق الگوریتمی که بهش دادین کد فعالسازی (که شما در فایل پیکربندی وارد کردی) رو با اونی که در سایت دوم موجوده چک میکنه... سایت دوم کد ارائه شده رو با کدهایی که براش تعریف کردن مطابقت میده و هر سایتی که براش تعریف کردن هم یه کد فعالسازی داره ... اگه همه این موارد یا هم همخوانی داشته باشن سایت باز میشه .. اگه نداشته باشن با استفاده از یه دستور که هنوز از عملکردش سر در نیاوردم، فایل پیگر بندی Self_destroy میشه و دیگه اصلا سایت بالا نمیاد تا زمانی که مشکل کپی رایت رو با سایت مبدا حل کنید و دوباره پیکر بندی کیند

۞ فروش فیلم DVD, HD, DivX (خارجی، ایرانی، هندی)
۞ فروش سریال DVD, HD, DivX (خارجی، ایرانی، کره ای)
۞ فروش فیلم های ایرانی قدیمی قبل از انقلاب
۞ فروش مستند DVD, HD, DivX
۞ فروش کارتون دوبله، انیمه، انیمیشن، گلوری
۞ فروش ویدئو کلیپ DVD, HD, DivX (ایرانی، خارجی)
۞ فروش کشتی کج DVD, HD, DivX
http://WwW.FilmYab.Com
10-03-1388 06:32 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

البته این روشی هم که شما گفتی باز میشه دور زد. چون کدهای برنامه قابل خواندن است و میشه اون قسمت از کد رو که این کارها رو میکنه پاک کرد.
وظیفه Zend guard این هست که کدهای php رو به صورت کدهای باینری غیرقابل خواندن تبدیل کنه که البته در برخی حالتها موفق شدن این کدها رو باز کنند و کد php اصلی رو مطالعه کنند ولی شرکت Zend روی این قضیه خیلی سرمایه گذاری کرده و خیلی سخت است که بشه در این زمینه با این شرکت رقابت کرد

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
10-03-1388 09:24 بعدازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 2

به نظر من هر چیزی که دیده میشه امکان کپی شدنش هست! اگر منبعش باز باشه که کار سه تا کلیکه! اگه نه یه کم زمان میبره! یعنی فقط دیر و زود داره! مثل همین قفل تلفن همراه! هکرها کد امنیتی کد شدش رو باز کردن!! الآن تلفن هر کی رو بخوان میتونن گوش بدن!!!

البته این نظر من بود! Toungue

فرمان دادم تا بدنم را بدون این که مومیایی کنند و یا در تابوت بگذارند در گور قرار دهند تا ذرات تنم خاک ایران شود.

>> کورش کبیر <<

10-12-1388 09:50 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: