صفحات (5): « اولين < قبلی 1 2 3 [4] 5 بعدی > آخرين »
نمايندگان ايران ماركت سنتر
نويسنده پيغام
faraz
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1386
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر

خبري از نمايندگان ايران ماركت سنتر نيست
آيا كسي ميداند كه اين سيستم امكام خريد دسته جمعي دارد ؟
آيا اصالا كسي با اين شركت قراداد دارد؟ آيا خريد تك است يا دسته جمعي ؟
اگر تكي است كه هيچ ولي اگر دسته جمعي است ؛ چه اطلاعاتي ميتوانيد در اينجا بدهيد ؟
آيا حتما بايد فروشگاه را از خودشان خريد؟
آيا ميتوانيد يك فروشگاه كه از خريد دسته جمعي ايران ماركت سنتر استفاده ميكند معرفي كنيد ؟

مهم :اشتباه نکنید و بدام نیافتید؛ درباره شرکت رهنما یا همان پرداخت
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?...9#pid12919
گام بگام نسخه یک کامل ورایگان او اس کامرسOScommerce-RC2.2a
http://www.gumbgum.com
10-14-1387 07:52 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
masooumi
(علی معصومی)
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: آبا 1387
اعتبار: 10

faraz نوشته شده:
خبري از نمايندگان ايران ماركت سنتر نيست
آيا كسي ميداند كه اين سيستم امكام خريد دسته جمعي دارد ؟
آيا اصالا كسي با اين شركت قراداد دارد؟ آيا خريد تك است يا دسته جمعي ؟
اگر تكي است كه هيچ ولي اگر دسته جمعي است ؛ چه اطلاعاتي ميتوانيد در اينجا بدهيد ؟
آيا حتما بايد فروشگاه را از خودشان خريد؟
آيا ميتوانيد يك فروشگاه كه از خريد دسته جمعي ايران ماركت سنتر استفاده ميكند معرفي كنيد ؟

سلام
آخه من که قبلا بهتون گفتم که داره و آدرس سایت هم دادم !!!!
حالا حرفه من رو قبول ندارین ، اون بحث جدایی داره !!!!
در ضمن این سایت هم نشون میده که خرید دسته جمعی داره !!!(سیستم هم کامرس هست)

http://www.fifafilm.com/shop/

فقط جان من دو تا کالا به سبد اضافه کن و پرداخت رو بزن و ببین (اون عکس پرداخت رو جدی نگیر )
میره توی سایت ایران مارکت سنتر !!!!
تا اینجا قبوله یا بازم ....

انجمن پشتیبانی توماتوکارت(فقط یک بار توماتوکارت پارسی را امتحان کنید)

تا بحال اسکریپت فروشگاه ساز توماتوکارت را دیدید؟

آماده سازی و طراحی ماژول های پرداخت هر کدام از بانک های کشور برای کامرس با قیمت مناسب -> در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

10-14-1387 08:57 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
masooumi
(علی معصومی)
tester

البته فکر کنم این با وب سرویس نیست !!!! ولی من مطمئنم که وب سرویس هم داره !!!!

آماده سازی و طراحی ماژول های پرداخت هر کدام از بانک های کشور برای کامرس با قیمت مناسب -> در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

10-14-1387 08:59 قبل‌ازظهر
mohsen888
Member

ورودى‌ها: دی 1387

سلام

اگه خواستي از سايت زير ايران ماركت سنتر بگير با 25% تخفيف ميده 150 هزار تومان در صورتي كه در خود سايت ايران ماركت سنتر ميدن 200 هزار تومان

http://www.negindata.ir

ايران ماركت سنتر نزديك به 1 ماه است كه 3 بار در ماه با شما تسويه مي كند چون خودم هم با ايران ماركت سنتر كار مي كنم

موفق باشيد

10-14-1387 12:55 بعدازظهر
faraz
Member

دوستان عزيز
ايران ماركت سنتر انگار اسرار موشك هاي ماهواره اي دارد و هيچ اطلاعاتي نميدهد
سوال من براي اين بود كه اگر كسي اطلاعاتي از طريق ماهواره و سرويس هاي مخفي از اين سيستم دارد در اينجا بگذارد كه بقيه هم بتوانند استفاده كنند
آقا محسن 888آيا شما مايليد به ديگران هم كمك كنيد و اطلاعاتي در مورد اين سيستم خريد دسته جمعي بدهيد ؟
اشكالي ندارد كه يك نسخه از فروشگاه خود را در دسترس ما بگذاريد تا تجزيه و تحليلش كنيم؟
آيا كسي از صاحبان فروشگاه كه براي هر مشگلي ده جا سوال ميپرسند هست كه سيستم خريد دسته جمعي ايران ماركت سنتر داشته باشد و مايل باشد تا بقيه هم از آن سر در آورند ؟
آيا يكي از اين صاحبان فروشگاه ( با رعايت امانت داري‌) حاضر است يك نسخه از اين سيستم را در اختيار ما بگذارد ؟
يا اينكه بايد دويست هزار تومان بدهيم و خودمان قرارداد ببنديم و آنوقت همه توقع داشته باشند كه مجاني برايشان ماجول در اينجا بگذاريم

ما فروشگاه لوازم و وسائل نداريم كه جنسي براي عرضه و ارسال داشته باشيم . دويست هزار تومان به آن شركت بي در و پيكر اصفهاني داديم و پولمان را خوردند و ديگر نميتوانيم دويست هزار تومان ديگر خرج كنيم . ما ميخواهيم يك ماجول عمومي براي استفاده ديگران درست كنيم ... موضوع روشن است

توجه : از سايت گام بگام ديدن كنيد و هر يك از قالبهاي موجود در سايت و هر يا قالب دلخواه ديگري را كه در نظر داريد را انتخاب كنيد ؛ ما براي تشكر از همكاري شما به رايگان برايتان انجام ميدهيم و بدون تغيير اطلاعات ديتا بيس فروشگاه جديد شما را با قاب دلخواه تحويلتان ميدهيم . تمام امكانات ايران ماركت سنتر و بيشتر از آن را برايتان در فروشگاهتان قرار ميدهيم . ديگر چه ميخواهيد ؟

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 10-14-1387 06:30 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: faraz.

10-14-1387 06:11 بعدازظهر
masooumi
(علی معصومی)
tester

Sad Sad Sad ...

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 10-14-1387 06:57 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: masooumi.

10-14-1387 06:54 بعدازظهر
mohsen888
Member

ورودى‌ها: دی 1387

بابا مگه من چي گفتم ؟ گفتي سرويس ايران ماركت سنتر ميخوام منم گفتم اين سايته بر خلاف خود ايران ماركت سنتر كه ميده 200 هزار تومان ميده 150 تومان غير از اين گفتم ؟

بعد هم گفتم از لحاظ تسويه حساب چون خودم باهاش كار مي كنم 3 بار در ماه باهاتون تسويه مي كنه

غير از اينه ؟‌اون اول پستت حرفي از سيستم دسته جمعي نبود .

اشتباه از منه كه اصلا جواب دادم

خوب شد

10-15-1387 02:28 قبل‌ازظهر
masooumi
(علی معصومی)
tester

نه بابا faraz جان که سیستم رو نمی خواد که !!!!
ایشون از دوستان خوب انجمن هستند و منظورشون اینه که اگر همچین امکاناتی در ایران مارکت سنتر وجود داره ، یکی اطلاعات فنی رو براشون بگیره تا ایشون زحمت ساخت یک ماژول برای سیستم رو بکشند !!
فقط همین !!! در ضمن ایشون نماینده پارس پیک هم هستند !!!

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 10-15-1387 04:39 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: masooumi.

10-15-1387 02:46 قبل‌ازظهر
faraz
Member

باعث تعجب است كه اگر كسي كاري را براي استفاده عموم و حتي براي تبليغ ايران ماركت سنتر بخواهد انجام دهد بايد خواهش هم بكند
دوستان عزيز موضوع را آقاي معصومي روشن كردند ؛‌ما سيستم نميخواهيم بخريم . ميخواهيم يك راهنما يا ماجول يا هر چيز ديگري كه اسمش را ميگذاريد براي ايران ماركت سنتر درست كنيم تا همگان بتوانند با استفاده از آن به اين سيستم وصل و از امكان خريد دسته جمعي بهره مند شوند
ايران ماركت سنتر بايد از اين كار استقبال كند چون يك نوع تبليغ براي آنهاست كه اين امكان در دسترس همگان باشد
بله ما با پارس پيك همكاري ميكنيم و بزودي ماجول كامل اتصال پارس پيك را بعد از آزمايش مقدماتي انتشار خواهيم داد
هم اكنون هم يك ماجول رايگان از پارس پيك در سايت گام بگام براي استفاده عموم منتشر شده كه با امكانات فعلي پارس پيك فقط قابليت خريد تكي را دارد
ميخواستيم براي ايران ماركت سنتر يا پايگان و يا فرستنده و هر كدام ديگر كه مايل به دادن اطلاعات باشند همينكار را بكنيم و راهنماي اتصال به سيستمشان را منتشر كنيم تا برايشان تبليغ شود
هم اكنون هم براي سيستم پرداخت اين ماجول را آماده داريم ولي صلاح نميبينيم با اين شركت همكاري داشته باشيم و اشتباه ما بود كه دويست هزار تومان اوليه را به آنها داديم وگرنه پارس پيك بدون هيچ چشمداشتي كليه اطلاعات را براي ما ارسال كرده و همكاري ميكند ....اما ايران ماركت سنتر خير و هيچ تماسي با ما نگرفته است شايد احتياجي به اينكار ندارند و ميخواهند .....
درخواست ما از آنها كه از اين سيستم استفاده ميكنند ؛ خيلي ساده است ... دو سه فايل كه حاوي كد هاي ايران ماركت سنتر باشد را براي ما بفرستند نه تمام فروشگاه را
و اين آخرين بار است كه ما در اينمورد صحبت ميكنيم .. يا ميخواهند يا نميخواهند
و اميدوارم آن برادر عزيز هم كه احتمالا از منظور من بد برداشت كردند متوجه قصد ما شده باشند
والسلام

10-15-1387 04:21 قبل‌ازظهر
esi2006
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1388

سلام دوستان
من چند روزه به این فکر افتادم فروشگاه اینترنتی از ایران مارکت سنتر بخرم. اگه میشه کمکم کنید...
میخواستم بدونم مدیریت کردن این نوع فروشگاه سخته یا اسون ... چون اصلا دوست ندارم وقتی پول دادم با چیزی روبرو شم که گیجم کنه...
در ضمن هیچ جنسی واسه عرضه نذارم میخوام همون محصولات سایت رو به صورت مستقیم بفرشم. به نظر شما سودی تو این کار هست ؟

من از کد و اسکریپت زیاد سر در نمیارم .. به هر حال ممنون میشم کمکم کنید دوستان

06-03-1388 12:13 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: