نظرسنجى: کدام یک از سیستم های پستی از همه بهتر است ؟؟
پرداخت
پایگان
ایران مارکت سنتر
پارس پیک
فرستنده . کام
[نمايش نتايج]

صفحات (5): « اولين < قبلی 1 2 [3] 4 5 بعدی > آخرين »
2 رای - 5 میانگین   سیستم های پرداخت پستی ؟؟؟
نويسنده پيغام
imanzamani
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: سیستم های پرداخت پستی ؟؟؟

سلام
سيستم Dpay هم وجود داره اما با طرحي متفاوت!!
الان من تو فروش ويژه هاست+دامين+فروشگاه ساز با امكان خريد پستي (پرداخت در محل) و كارت هاي شتاب به صورت قرارداد يكساله و هر فروش 4% و تصفيه حساب ماهانه به صورت كامل 100هزار تومان گرفتم

صلي الله عليك يا حسن بن علي
12-15-1387 04:48 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
rezaa
Junior Member
**

ورودى‌ها: مهر 1387

mohsen888 نوشته شده:
من هم با نظر shup موافقم - كسي از فرستنده پنل نگيره - من كه سرويس شتاب ازشون دارم الان 45 روزه هنوز باهام تسويه نكردن - سيستمن sms شون هم الكيه يه مدت بود و الان قطع شده - پول كه نميدن اينم
مثل پرداخت شده بلد شدن پول بالا بكشن

سلام
من هم سیستم فرستنده رو به دوستان توصیه نمی کنم، سیستم sms رو منم تایید می کنم که دروغه، برای من چند سفارش اولم sms اومد ولی بعد قطع شد تماس که گرفتم و مشکل رو جویا شدم گفتن که خطوط موبایل شلوغه و از این حرفها ...

خلاصه جدیداً هم سیستم sms رو پولی کردن...

موقع قرارداد خیلی عالی هستن ولی بعد یه مدت کوتاه خودشونو نشون می دن.

یه پیشنهاد:
توی قرارداد شرکت فرستنده، لغو قرارداد یک طرفه است یعنی شرکت فرستنده هر زمانی که بخواد می تونه قرارداد رو بدون دلیل لغو کنه...
پیشنهاد من اینه که هر کسی که خواست قرارداد ببنده لغو قرارداد و دو جانبه درخواست کنه یعنی اینو از شرکت بخواد که
"در صورتی که شرکت به تعهدات خودش عمل نکنه قرارداد می تونه از طرف مشتری یعنی فروشگاه لغو بشه و خسارات ناشی و مبالغ پرداختی بایستی به مشتری مستردد بشه"

گول حرفهای اولیه رو نخورید و از تجربیات دوستان فروم استفاده کنید.

شدیداً موفق باشیدToungue

.:*:. مــــرکز خـــــرید ایـــــرانـــــــیان .:*:.
.:*:. http://www.ParsSeller.com .:*:.
.:*:. فروشگاه اینترنتی پــارس ســلر .:*:.
12-16-1387 02:33 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
kabook
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: آذر 1386

والا منم یه چند روزیه دنبال یه شرکت میگردم برای عقد قرار داد

خیلی فروم ها که بحث شده بود سر زدم و مطالب دوستان رو خوندم

در مورد ایران مارکت سنتر تقریبا تحقیق کردم فکر کنم بدک نباشه
به خصوص اون مبلغ 200 هزار تومان رو قرار شده 120 هزار تومان پرداخت کنم
حالا چجوریش با حال بود
خود منشیش که تماس گرفت گفت من میتونم 50 تومن بهتون تخفیف بدم فرداش که زنگ زد نتیجه رو بگیریه بهش گفتم یکی از دوستان به من قول داده همین سیستم رو با 120 تومن برام سفارش بده البته این موضوع حقیقت داره چون قبلا باش صحبت کرده بودم و خود منشیه بعد از یه صحبت مثلا کسب اجازه ای گفت ایرادی نداره و می تونیم با قیمت 120 اوکی کنیم

ولی الان هر چی دنبال یه ماژول برای پارس ژیک گشتم به نتیجه دلخواهی نرسیدم شماره تلفن یه شخصی رو تو مشهد بهم دادن به نام
آقای صفا منش 05118795366
فکر کنم مسئول برنامه نویسی سایتشون باشه یا یه همچین چیزی
گفت برای کامرس دو تا نسخه داره که باید حتما فایلهای نرم افزار سایتتون رو ببینم

براتون ماژولش رو مینویسم که اگه نوع اول باشه 30 هزار تومن اگه نوع دوم باشه 40 هزار تومن

حالا کدوم نوعش خدا میدونه
چون من از ورژو 1.1.1 استفاده میکنم

یادم رفت بپرسم که ماژول رو بهم تحویل میدند که رو هر فروشگاه مشابهی خواستم بتونم نصب کنم یا فقط برام نصبش میکنند؟؟؟/

هنوز هم موندم که چه سیستمی رو انتخاب کنم

.:*:. فروشگاه محصولان روانشناسی و متافیزیکی کابوک .:*:.
http://www.kabook.ir
http://www.iranyoga.ir
.:*:. یوگا مدیتیشن هیپنوتیزم متافیزیک .:*:.
.:*:. کلیه کتب استاد کابوک .:*:.
برترين فروشگاه ساز ايراني : http://www.abtingate.com
05-06-1388 02:51 بعدازظهر
payaaam
Junior Member
**

ورودى‌ها: ارد 1388

من به شخصه در خصوص ماژول شرکت پارس پیک نمی توانم اظهارنظر کنم ؛ چون از آن استفاده نکرده و نمونه آن را هنوز ندیده ام....
ولیکن از نظر قیمت 50 هزار تومان و نحوه حسابرسی شرکت پارس پیک راضی مطالب مثبتی از دوستان که با آنها ارتباط دارند شنیده ام

فروشگاه میخوام راه بندازم... کمکم کنید
05-06-1388 11:10 بعدازظهر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2

سلام
فقط و فقط ایران مارکت سنتر
مگه از ایران مارکت سنتر بد شنیده اید؟ دومین شرکتی بود که پس از پرداخت رفت قرارداد بست و دارد سرویس می دهد. بعد از این همه مدت فعالیت هم چیز بدی ازش گفته نشده و سوتی ای تو تسویه حساب ها نداده. یعنی این شرکت قابل اعتماده.

در مورد پارس پیک هم شاید سرویس های خوبی بده ولی مقام اول جذب مشتری مال ایران مارکت سنتره و خوب هم کار می کنه. در ضمن سیستم پارس پیک این طوریه که حتما آن شش فاکتوری که باید پرینت بگیرید بایستی از سربرگ های خودشان باشد. بر فرض این که هر برگه یک تومان هم گران تر از برگه معمولی آ۵ باشد خودش کم کم جمع می شود و وانگهی دریا می شود.

مژده به کاربران سیستم پرداخت دات آی آر (همان شرکت رهنما)
به زودی خبرای خوبی جهت پس گرفتن طلب هایشان از اول فعالیت تا آخر تیرماه ۱۳۸۸ خواهم داد. منتظر باشید ... Smile

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 05-07-1388 10:58 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: b.tavakkoli.

05-07-1388 10:53 بعدازظهر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2

البته یک چیزی را هم در نظر بگیرید.
پارس پیک یک سری امکانات تحت وب خوبی می دهد که فکر نکنم پنل ایران مارکت سنتر این طوری باشه. مثلا ثبت همزمان سفارش در پنل فروشگاه با پنل پارس پیک (که نیازی نیست محصولات را جداگانه ثبت کنید) یا گرفتن پرینت از داخل خود پنل فروشگاهتان و ...

در کل ایران مارکت سنتر و پارس پیک کاندیدای برترین ها هستند.
سایت پرداخت هم که جزو بدترین ها نیست، دقیقا خود بدترین سرویس هست !!! Smile

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس
05-08-1388 12:02 قبل‌ازظهر
arman_gts
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1387

آقا این سیستم dpay.ir چطوره ،کسی کار کرده اینم مثل اینکه تازه اومده!
خود سایت dpay.ir :

نقل قول:
با استفاده از این طرح طلایی و استثنایی شرکت علاوه بر ارائه کلیه امکانات جهت اتصال وب سایت فروشندگان محترم به سرویس خرید پستی و حفظ تمامی کیفیت و کارایی سیستم خود در ازای فروش فروشندگان هیچ درصدی از فروش آن ها کسر نمی کند. لازم به ذکر است این سرویس فقط به مدت 4 ماه اول قرار بوده و پس از مدت 4 ماه 1% از فروش انجام گرفته به شرکت اختصاص داده خواهد شد.

نقل قول:
مبلغ عقد قرارداد معادل 70.000 تومان معادل هفتصد هزار ریال میباشد که در ابتدای امر بایستی توسط طرف قرارداد به شماره حساب شرکت واریز گردد.

مزیت این طرح چیست ؟

نقل قول:
با توجه به این موضوع که در حالت معمول شما بایستی حداقل 5% از فروش خود را به شرکت های واسط همچون DPAY پرداخت نمایید و با در نظر گرفتن حداقل فروش یک فروشگاه متوسط که حداقل روزانه 1.000.000 ريال میباشد اگر شما بخواهید طبق روش قدیم قرار ببندید در طول 4 ماه حدودا 120.000.000 ريال فروش خواهید داشت که 5% آن را به شرکت پرداخت شود بایستی در طول 4 ماه مبلغی معادل 6.000.000 ريال از سود خود کسر کنید در حالی که با این طرح جدید میتوانید این مبلغ را به عنوان سود خود نگه دارید و هیچ مبلغی را به شرکت پرداخت نمی نمایید و سود خود را به صورت روز افزون افزایش دهید.

من نمی دونم باید چیکار کنم !؟Sad
از شرایط ایران مارکت هم اطلاعی ندارم که چند درصد می گیره (از فروش) برگشتی چطوره و . . .
اگه می شه یکی منو روشن کنهCool

google
و دیگر هیچ . . .
06-05-1388 04:57 بعدازظهر
faraz
Member

ورودى‌ها: اسف 1386

البته وظیفه مسولین پارس پیك هست كه در باره موضوعات مربوط به خودشان توضیح بدهند ولی چون به نحوی ما هم در گیر این موضوع هستیم از طرف خودم نه پارس پیك توضیح میدهم
در باره آن شش برگه ... آ 5 را پارس پیك 4500 تومان حساب میكند . یك بسته آ5 معمولی در بازار 5000 تومان است
اكثر شركت ها ی خدمات دهنده از سر برگ خودشان استفاده میكنند . مثلا در یك پست خواندم كه كسی دنبال كاغذ قرمز میگشت !!! خدمات دهنده فقط روی كاغذ قرمز سرویس میدهد !!!!
ایران ماركت سنتر هیچ گونه همكاری با توسعه دهندگان نمیكند . خود ما در این فروم صد ها بار برای كسب كوچكترین اطلاعات در باره سیستمشان به مشگل برخوردیم . حتی یكی از دوستان هم كه میگفت من نماینده هستم و این اطلاعات را میگیرد نتوانست و غیب شد !!!! بنابراین برای هر كار ولو كوچكی برا ی برنامه های مربوطه مجبورید به ایران ماركت سنتر وجه پرداخت كنید ... گشتی در همین فروم بزنید
پارس پیك با روی گشاده با توسعه دهندگان همكاری میكند . آموزش وب سرویسی كه برای شما گذاشتم محصول همكاری این شركت بود .. آیا شما چیزی از شركت های دیگر دیده اید ؟
حرف اول را با توجه به تاریخ فعالیت یك شركت بزنید .. پارس پیك از ایران ماركت سنتر جوانتر است و برای اول شدن زمان میخواهد . خدمات مناسب این شركت به زودی جای بقیه را خواهد گرفت
آن دوستی كه گیج است باید حرفها را سبك سنگین كند كه از كجا این تعریف ها و یا تكذیب ها صادر میشود ... شركت رهنما را اول از همه ما رسوا كردیم و به اینكار افتخار میكنیم و تعریف و تكذیب ما بیدلیل و از روی تعصب نیست ... كسی تا بحال از گام بگام حرفی جز حقیقت و بیطرفی نشنیده است

اختیار با شماست

آن دوستی كه قرار است خبر خوب برای مال باختگان رهنما بدهد ... دوست عزیز هر یك كلمه در باره این شركت را زودتر بگویی ؛ ثواب كرده اید . اگر خبری هست به ما هم بگویید . از شكایت آنها از ما كه خبری نشده است و طرفین به شدت جا زده اند !!!!

مهم :اشتباه نکنید و بدام نیافتید؛ درباره شرکت رهنما یا همان پرداخت
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?...9#pid12919
گام بگام نسخه یک کامل ورایگان او اس کامرسOScommerce-RC2.2a
http://www.gumbgum.com
06-07-1388 08:02 قبل‌ازظهر
wearyminded
Member

ورودى‌ها: اسف 1387
اعتبار: 3

فراز جان من یه سوال داشتم...چرا تو سیستم خرید پستی پارس پیک منطقه پستی بابل نیست...بهشهر و محمود آباد و ساری هست ولی بابل نیست...من چه گناهی کردم که تو این شهر دانشجو شدم...راهی نداره من با این شرکت قرار داد ببندم...؟؟؟

درباره سوال دوستمون هم شرکت ایران مارکت سنتر 200000 تومن پیش میگیره و 5 درصد روی هر فروش...البته با چونه میتونید 200 تومن پیش رو به هفتاد تومن کاهش بدید و بقیه رو به اقساط بدید...

به سادگی یک رویای کودکانه

http://www.mitraEshop2.com

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 06-08-1388 04:30 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: wearyminded.

06-08-1388 04:21 قبل‌ازظهر
arman_gts
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1387

ممنون از راهنمایی دوستان
چون تجربه ای در این زمینه ندارم حق بدید که با این همه حرف ضد و نقیض کمی گیج بشم.از یه طرف تمام فروشگاه ساز ها از ایران مارکت پشتیبانی می کنن و بسیار شناخته شدست . ازون طرف فرستنده تازه کارشو شروع کرده کلی تبلیغو .... . از یه طرف یه شرکت خیلی جدیدتر به اسم dpay.ir که هیچ کی نمی یاد بگه چطور شرکتیه پس نتیجه می گیریم که این هم مناسب نیست .این وسط همه دارن از پارس پیک تعریف می کنن و سابقه وبی هم داره .پس حتما خوبه دیگه
آقا من متقاعد شدم با پارس پیک قرار داد می بندم
ممنون از همگی

google
و دیگر هیچ . . .
06-08-1388 05:03 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: