نظرسنجى: کدام یک از سیستم های پستی از همه بهتر است ؟؟
پرداخت
پایگان
ایران مارکت سنتر
پارس پیک
فرستنده . کام
[نمايش نتايج]

صفحات (5): « اولين < قبلی 1 2 3 4 [5] آخرين »
2 رای - 5 میانگین   سیستم های پرداخت پستی ؟؟؟
نويسنده پيغام
shayanx
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: ارد 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 2
RE: سیستم های پرداخت پستی ؟؟؟

چون مدیر سایت گام بگام در مرخصی خارج از كشور هستند ؛ با تشكر از ایران ماركت سنتر ( از طرف سایت گام بگام)
لطفا در صورت امكان یك كنترل پنل آزمایشی هم برای آزمایش سفارشات ثبت شده معرفی نمایید
ماجول خرید تكی ایران ماركت سنتر هم اكنون منتشر شده و ماجول وب سرویس ایران ماركت سنتر هم بزودی ( از گام بگام )منتشر خواهد شد

خانه او اس كامرس ايران

http://www.gumbgum.com
06-30-1388 06:45 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
123456za
Member

ورودى‌ها: مهر 1386
اعتبار: 1

shayanx نوشته شده:
چون مدیر سایت گام بگام در مرخصی خارج از كشور هستند ؛ با تشكر از ایران ماركت سنتر ( از طرف سایت گام بگام)
لطفا در صورت امكان یك كنترل پنل آزمایشی هم برای آزمایش سفارشات ثبت شده معرفی نمایید
ماجول خرید تكی ایران ماركت سنتر هم اكنون منتشر شده و ماجول وب سرویس ایران ماركت سنتر هم بزودی ( از گام بگام )منتشر خواهد شد

من ماژول برای ایران مارکت خیلی وقته نوشتم هز روز یک مشکلی داره به خاطر همین نمی ذارم برای دوستان هر روز رو اعصابشون نره
مشکلاتی که داره:
1.بعضی مواقع در ثبت سفارش به صورت سفارشی مشکل داره که سفارش رو ثبت می کنه ولی محصولات سفارش داده مشتری نمی یاره
جالب اینه در همون لحظه با پیشتاز ثبت می کنه اینو چندین دفعه مشکل داشتم و کاملا تست کردم
2.الان دو روزه باز توی ثبت پیشتاز مشکل داره خطای یوزر پسورد می ده البته نه اون خطایی هایی که برای وب سرویس تعیین شده (
جالبش اینه همین لحظه برای پست سفارشی ثبت می شه کرد پس مشکل از وب سرویس هست
در کل 1 سالی که وب سرویس وصل نبودم خیلی راضی بودم و لی با گسترش کار و اجبار از استفاده وب سرویس کم کم دارم از ایران مارکت ناراضی می شم
دوستان پرداخت ایران مارکت عالی هست و من هیچ شکایتی ندارم فقط وب سرویس منظورمه
اگر پشتبانی یک فکر اساسی نکنه من یکی مجبورم تسویه کنم
الان بیشترین فروش ما هست و کلی ضرر دادم توی این مورد
لطفا آقای صفا منش همینجا این مشکلات رو توضیح بدین و اگر به خاطر سرور ما هست بگید بیاریم روی سرور های خودتون من کلی ضرر دارم می دم
با تشکر
خطا ی فعلی:
1 Permission Denied User Not Allow Username :kavir password : Use IP : 188.72.192.148
اینم شناسه های سفارشی که ثبت کردم و همین موقع برای پیشتاز نمی شد ثبت کرد
14/3541-8806-020001-216394
14/3544-8806-020001-052147

به زودی نسخه تکمیلی با تمام ماژول های کاربردی در سایت قرار خواهد گرفت
لطفا به این بخش مراجعه کنید و نظرات خودتون رو مطرح سازید
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2269
---
خرید بدون ثبت نام (پیشرفته) با ارسال ایمیل و رایگان
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2277

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 06-30-1388 03:53 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: 123456za.

06-30-1388 02:54 بعدازظهر
beyzad
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1388
اعتبار: 0

123456za نوشته شده:

shayanx نوشته شده:

من ماژول برای ایران مارکت خیلی وقته نوشتم هز روز یک مشکلی داره به خاطر همین نمی ذارم برای دوستان هر روز رو اعصابشون نره
مشکلاتی که داره:
1.بعضی مواقع در ثبت سفارش به صورت سفارشی مشکل داره که سفارش رو ثبت می کنه ولی محصولات سفارش داده مشتری نمی یاره
جالب اینه در همون لحظه با پیشتاز ثبت می کنه اینو چندین دفعه مشکل داشتم و کاملا تست کردم
2.الان دو روزه باز توی ثبت پیشتاز مشکل داره خطای یوزر پسورد می ده البته نه اون خطایی هایی که برای وب سرویس تعیین شده (
جالبش اینه همین لحظه برای پست سفارشی ثبت می شه کرد پس مشکل از وب سرویس هست
در کل 1 سالی که وب سرویس وصل نبودم خیلی راضی بودم و لی با گسترش کار و اجبار از استفاده وب سرویس کم کم دارم از ایران مارکت ناراضی می شم
دوستان پرداخت ایران مارکت عالی هست و من هیچ شکایتی ندارم فقط وب سرویس منظورمه
اگر پشتبانی یک فکر اساسی نکنه من یکی مجبورم تسویه کنم
الان بیشترین فروش ما هست و کلی ضرر دادم توی این مورد
لطفا آقای صفا منش همینجا این مشکلات رو توضیح بدین و اگر به خاطر سرور ما هست بگید بیاریم روی سرور های خودتون من کلی ضرر دارم می دم
با تشکر
خطا ی فعلی:
1 Permission Denied User Not Allow Username :kavir password : Use IP : 188.72.192.148
اینم شناسه های سفارشی که ثبت کردم
14/3541-8806-020001-216394
14/3544-8806-020001-052147

سلام.

1- در استفاده از وب سرویس هیچ احباری نیست و این ابزار رایگان و فقط برای راحتی کار فروشگاه ها تهیه شده است.

2- کل مشکلات مربوط به وب سرویس را برای شما ایمیل کردم. Shy

موفق باشید.
صفامنش

06-30-1388 03:51 بعدازظهر
beyzad
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1388
اعتبار: 0

shayanx نوشته شده:

سلام.

لطفا به اینجا مراجعه نمایید.

موفق باشید.

06-30-1388 03:52 بعدازظهر
123456za
Member

ورودى‌ها: مهر 1386
اعتبار: 1

beyzad نوشته شده:

سلام.

1- در استفاده از وب سرویس هیچ احباری نیست و این ابزار رایگان و فقط برای راحتی کار فروشگاه ها تهیه شده است.

2- کل مشکلات مربوط به وب سرویس را برای شما ایمیل کردم. Shy

موفق باشید.
صفامنش

سلام
1.این ابزار رایگان به قول شما نباشه یکی من که باید با شما تسویه کنم خیلی کارا در حالت معمولی نمی شه کرد
از جمله تخفیف به صورت دستی ، وزن محصولات و.... وقتی مشکل داریم می گید راه حل وب سرویسه وقتی با وب سرویس مشکل داریم می گید ابزار رایگانه
شما یک نظر به پارس پیک بنداز امکاناتش با خودتون مقایسه کنید
2.یکی ایمیل فقط اومد و اونم ایمیل چندین روز قبل من بود که با ثبت سفارشی مشکل داشتم که الان مشکلی نداره
من فعلا مشکلم با ثبت پیشتازه

به زودی نسخه تکمیلی با تمام ماژول های کاربردی در سایت قرار خواهد گرفت
لطفا به این بخش مراجعه کنید و نظرات خودتون رو مطرح سازید
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2269
---
خرید بدون ثبت نام (پیشرفته) با ارسال ایمیل و رایگان
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2277

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 06-30-1388 04:36 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: 123456za.

06-30-1388 04:35 بعدازظهر
صفحات (5): « اولين < قبلی 1 2 3 4 [5] آخرين »

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: