صفحات (4): « اولين < قبلی 1 2 [3] 4 بعدی > آخرين »
1 رای - 5 میانگین   کمبود های این سیستم
نويسنده پيغام
masooumi
(علی معصومی)
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: آبا 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 10
RE: کمبود های این سیستم

ایوال آقا فرهاد ....

انجمن پشتیبانی توماتوکارت(فقط یک بار توماتوکارت پارسی را امتحان کنید)

تا بحال اسکریپت فروشگاه ساز توماتوکارت را دیدید؟

آماده سازی و طراحی ماژول های پرداخت هر کدام از بانک های کشور برای کامرس با قیمت مناسب -> در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

10-18-1387 10:31 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
merlin
Senior Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: شهر 1387
اعتبار: 1

آقا فرهاد همچنان منتظریم ...

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
فروشگاه اینترنتی دی وی دی شاپ http://DiViDiShop.ir
فروش ویژه فیلم وی دی وی دی با قیمـت فوق العاده مناسـب
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

10-19-1387 02:23 قبل‌ازظهر
kabook
آزمایشگر
tester

ورودى‌ها: آذر 1386
اعتبار: 0
Big Grin  RE: کمبود های این سیستم

farhad نوشته شده:
ممنون از تاپیک خوبتون

از نظرات دوستان در نسخه جدید صددرصد استفاده خواهد شد. ولی اینو بگم که نسخه جدید برپایه ZenCart نیست.

انشاالله به زودی نسخه آزمایشی ارائه میشه و امکانات جدید رو هم لیست می‌کنیم تا دوستان بیشتر در جریان پیشرفت کار قرار بگیرند.

ایول آقا فرهاد دم شما گرم

من که لحظه شماری می کنم واسه تستش Shy

.:*:. فروشگاه محصولان روانشناسی و متافیزیکی کابوک .:*:.
http://www.kabook.ir
http://www.iranyoga.ir
.:*:. یوگا مدیتیشن هیپنوتیزم متافیزیک .:*:.
.:*:. کلیه کتب استاد کابوک .:*:.
برترين فروشگاه ساز ايراني : http://www.abtingate.com
11-10-1387 01:52 قبل‌ازظهر
araznet
Junior Member
**

ورودى‌ها: فرو 1388

سلام

يكي از مشكلات اينه كه ماژولها خودشون نصب بشن مثل جوملا و اينكه بتوني هر كجا كه دوست داري با تعريف موقعيت قرار بدي

يكي هم از مشكلها موندن تو step 2 هستش كه بزرگترين مشكل تو توسعه دهنده اونه كه نمي تونن باهاش رو لوكال كار كنن

من خودم اگه رو لوكال نباشه نمي تونم باهاش كار كنم با اينكه سرعتم 512 هستش

01-07-1388 07:52 بعدازظهر
kabook
آزمایشگر
tester

ورودى‌ها: آذر 1386

سلام
یه چند تا کمبود هم به نظر من این سیستم داره که اگه روش کار بشه خیلی خوبه

اول اینکه بشه برای هر محصول بیش از یک عکس گذاشت یه چیزی تو مایه های اپن کارت
بعد اون فرم خرید حواله ای رو اگه بشه به تغیراتی متصلش کرد به دیتا بیش خود فروشگاه که دیگه نیازی نداشته باشه مشخصات فرم برای مدیر فروشگاه ایمیل بشه بلکه با ورود توی پنل مدیریت بتونه ببینه و فاکتور کنه البته بدون نیاز به ثبت نام در فروشگاه باشه
مورد بعدی اینکه یه دایتور خوب هم باید روش باشه که توی نسخه 1.2 یه قدم هایی براش برداشته شدهکه جا داره از آقا فرهاد تشکر کنم

.:*:. فروشگاه محصولان روانشناسی و متافیزیکی کابوک .:*:.
http://www.kabook.ir
http://www.iranyoga.ir
.:*:. یوگا مدیتیشن هیپنوتیزم متافیزیک .:*:.
.:*:. کلیه کتب استاد کابوک .:*:.
برترين فروشگاه ساز ايراني : http://www.abtingate.com
01-09-1388 02:45 قبل‌ازظهر
armannn
Junior Member
**

ورودى‌ها: خرد 1388

دوستان یکی دیگه از کمبودهاش نداشتن مقایسه محصول هست

http://www.niazan.com
05-18-1388 07:25 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farman
Member

ورودى‌ها: اسف 1388

خوب بعد از مدتها منم یه چیزهایی اضافه کنم:
روی فروشگاه خودم حدود 20 تا ماژول اضافه کردم که بغیر از قالب ، پیشرفته تر از royalsb.com شده و تغریبا تمام اون امکانات رو به اضافه ماژولهای بیشتری داره.مونده فقط ظاهرش که باید دستی این کار رو انجام بدم که هنوز توضیح جامعی راجع به قالب پیدا نکردم چون با توجه به تغییرات زیادی که بخاطر پلاگین ها و ماژولها دادم نمیتونم از یک قالب آماده استفاده کنم و باید دستی این کار رو انجام بدم..تمامی ماژولها هم توی سایت اصلی oscommerce.com و حتی خیلی بیشتر از نیاز هست که بعضی از اونها رو من نصب کردم که کاربردی بودند و خیلیهای دیگه رو نصب نکردم ولی تست کردم ولی خوب مورد نیازم نبوده.
در مورد کمبود باید بگم امنیت!
من چندین option امنیتی با ماژول و دستی به سایت خودم اضافه کردم که اینجاچند تاشو مینویسم.
ثبت ip کاربر هنگام ثبت نام: که هر کاربری که signup کنه ip اون هم برای من ثبت میشه و مثل بقیه مشخصات اون همیشه قابل رویت برای مدیر هست و توسط کاربر نه دیده میشه نه قابل تغییره.
دیگری ثبت ip کاربر هنگام تایید نهایی هر سفارش هست که هر سفارشی رو که تایید نهایی کنه و به صفحه آخر اون برسه ip اون هم ثبت میشه که به کار میاد که اگر کاریری تعدا زیادی سفارش اشتباه بده یا همچنین پیگیری سفارشات اون به درد میخوره.همچنین برای امکانات دیگر ip میتونید از یک آمار گیر سایت مثل webgozar هم استفاده کنید.مورد دیگر امنیتی هنگام ورود به بخش مدیر هست.که میشه address اون رو که بصورت پیشگزیده http://yoursite.com/admin هست رو عوض کرد.همچنین برای این قسمت میشه یک کد امنیتی captacha هم اضافه کرد که دیگه با روبوت هم نشه در صورت داشتن نام کاربری مدیر وارد این قسمت شد.
چندین مورد captcha جهت مدیر هم در سایت oscommerce.co قسمت addon هست.مورد دیگه هنگام ثبت نام کاربر هست که با یه روبوت نشه مثلا 1000 تا یا بیشتر کاربر رو در یک دقیقه ثبت نام کرد تا database پر بشه.برای اینکار هم میشه از همون کد captcha مخصوص ثبت نام استفاده کرد که من نصب کردم و عالی هست.فقط باید تابع کتابخانه gd رو هاست شما پشتیبانی کنه.دیگر اینکه یک کاربر نتونه در یک ساعت یا در یک روز مثلا 1000 تا سفارش بده که هم دیتا بیس سنگین بشه هم bandwith استفاده بشه.خوب موردهای دیگه ای هم هست که فعلا به همین ها بسنده میکنم تا بعد که اگه وقت شد شاید یک تاپیک زدم به عنوان امنیت در oscommerce.

موفق باشید.

02-18-1389 01:30 قبل‌ازظهر
farman
Member

ورودى‌ها: اسف 1388

اضافه کردن 2 مطلب دیگه!:
در مورد عکس: یه ماژول هست بنام additional image که محشره.
در حالت عادی هر بار صفحه اصلی oscommerce رو باز کنید همون 6 یا 9 تا محصول رو در صفحه اول با اون عکس تبلیغات که در گوشه ها لود میکنه حجم زیادی دارند.مثلا اگه هر عکس 200kb باشه صفحه اصلی میشه حدود 1.5mb که باید لود بشه در واقع تمامی عکسها رو بصورت کامل بارگزاری میکنه و اگه روی هر تصویر save as بزنید خودتون متوجه میشید که عکس کامل رو ذخیره میکنه.حال این ماژول بصورت اتوماتیک هر عکسی بدید رو کوچیک میکنه و در 3 تا سایز تولید میکنه.1 thumbnail که برای صفحه اصلی یا هنگام جستجو هست که حدود 10kb برای هر عکسه.2-عکس متوسط که وقتی روی کالا کلیک میکنید نشون میده3- تصویر بزرگ که هنگام بزرگنمایی تصویر روی اون کلیک میکنید.همچنین میشه تنظیم کرد که 3 تا تصویر مجزا رو دستی وارد کنید یا حتی برای هر محصول چند تصویر مجزا با امکانات فوق بگزارید.البته تنظیمات حجم و سایز برای resizeهم در منوی مدیریت اون هست.کلا امکانات زیاد و عالی داره.
در مورد ویرایشگر:هم که یه تاپیک کامل راجع به اون هست که اگه جستجو کنید در همین فروم هست بنام fckeditor که من هم در اون تاپیک توضیح دادم و امکانات زیاد و عالی داره.حتی میتونید در توضیحات هر کالا به هر تعدا دلخواه عکس دستی با حجم دلخواه وارد کنید.
من از هر دو ماژول دارم استفاده میکنم که رایگان و در سایت اصلی oscommerce هم هست و بسیار کاربردی و عالی هستند.

02-18-1389 02:22 قبل‌ازظهر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 7

farman نوشته شده:
اضافه کردن 2 مطلب دیگه!:
در مورد عکس: یه ماژول هست بنام additional image که محشره.
در حالت عادی هر بار صفحه اصلی oscommerce رو باز کنید همون 6 یا 9 تا محصول رو در صفحه اول با اون عکس تبلیغات که در گوشه ها لود میکنه حجم زیادی دارند.مثلا اگه هر عکس 200kb باشه صفحه اصلی میشه حدود 1.5mb که باید لود بشه در واقع تمامی عکسها رو بصورت کامل بارگزاری میکنه و اگه روی هر تصویر save as بزنید خودتون متوجه میشید که عکس کامل رو ذخیره میکنه.حال این ماژول بصورت اتوماتیک هر عکسی بدید رو کوچیک میکنه و در 3 تا سایز تولید میکنه.1 thumbnail که برای صفحه اصلی یا هنگام جستجو هست که حدود 10kb برای هر عکسه.2-عکس متوسط که وقتی روی کالا کلیک میکنید نشون میده3- تصویر بزرگ که هنگام بزرگنمایی تصویر روی اون کلیک میکنید.همچنین میشه تنظیم کرد که 3 تا تصویر مجزا رو دستی وارد کنید یا حتی برای هر محصول چند تصویر مجزا با امکانات فوق بگزارید.البته تنظیمات حجم و سایز برای resizeهم در منوی مدیریت اون هست.کلا امکانات زیاد و عالی داره.
در مورد ویرایشگر:هم که یه تاپیک کامل راجع به اون هست که اگه جستجو کنید در همین فروم هست بنام fckeditor که من هم در اون تاپیک توضیح دادم و امکانات زیاد و عالی داره.حتی میتونید در توضیحات هر کالا به هر تعدا دلخواه عکس دستی با حجم دلخواه وارد کنید.
من از هر دو ماژول دارم استفاده میکنم که رایگان و در سایت اصلی oscommerce هم هست و بسیار کاربردی و عالی هستند.

سلام
اگه ویرچو 1.2 رو بررسی کنید می بینید که هر دوی این کمبودها مرتفع شده است.
الته به جای fckeditor از یک ادیتور سبکتر استفاده شده است، که بنظر توسعه دهندگان این ادیتور برای امور لازم برای مدیریت کافیه.
thumbnails هم در هسته ویرچو گنجانده شده است.
با تشکر

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
02-18-1389 06:15 بعدازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 2

با اجازه من هم چند مورد اضافه میکنم!!

1- مرتب سازی همه چیز به ترتیب تاریخ نزولی به جای حروف الفبا! (چه محصولات موجود روی خود فروشگاه، چه لیست مشتری ها در قسمت مدیریت و ...)

2- افزودن متن های پیشفرض قابل ویرایش به قسمت بروزرسانی وضعیت سفارش (یعنی هنگام تغییر وضعیت به یک وضع جدید مثلا در حل آماده سازی، یک متن پیشفرض در کادر توضیحات قرار بگیره و قابل ویرایش باشه تا هر دفعه از یک فایل روی دسکتاپ این متن ها رو کپی نکنیم!! Big Grin )

3- پیوند بخش ارسال اطلاعات واریزی به خود فروشگاه (مثل تماس با ما)

فعلا همین ها به ذهنم رسید! اگر مورد جدیدی یادم اومد به روز میکنم!

فرمان دادم تا بدنم را بدون این که مومیایی کنند و یا در تابوت بگذارند در گور قرار دهند تا ذرات تنم خاک ایران شود.

>> کورش کبیر <<

03-10-1389 02:59 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: