صفحات (7): « اولين < قبلی 1 2 [3] 4 5 6 7 بعدی > آخرين »
بحث در مورد اولین نسخه آزمایشی 1.2
نويسنده پيغام
webart
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: تیر 1386
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: بحث در مورد اولین نسخه آزمایشی 1.2

من این نسخه آزمایشی را به عنوان فروشگاه نصب کرده و قصد استفاده دارم اما نمی خواهم از بانک و پرداخت اینترنتی استفاده کنم.
یک سوال دارم:
نسخه پایدار بعدی می تواند این نسخه را به نسخه بعدی آپ دیت کند یا آپدیت برای نسخه 1.1 خواهد بود و نمی تواند نسخه1.2 را آپدیت کند؟

12-19-1387 06:32 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Iranwebco
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: ارد 1386

نسخه پایدار کی میاد ؟ بدجوری دربدرشم.

هاست | دومین | ریسلر |cPanel و نصب رایگان فروشگاه و انواع سیستمهای مدیریت محتوا
http://www.Iranwebco.ir
کلید هوشمند کولر آبی با تایمر و ترموستات و کنترل از راه دور
http://www.koler.ir
12-20-1387 01:28 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
masooumi
(علی معصومی)
tester

ورودى‌ها: آبا 1387
اعتبار: 10

دوستان عزیز ، در واقع نسخه پایدار وقتی ارائه می شود که شما کاربران محترم ، لطف نموده و این نسخه را کاملا تست کنید و مشکلاتش را گزارش کنید !
با رفع این مشکلات ، این نسخه تبدیل به پایدار می شود !
متاسفانه توی این تاپیک که برای گزارش مشکلات بود ، تنها کاری که انجام نشد همین است !!!

انجمن پشتیبانی توماتوکارت(فقط یک بار توماتوکارت پارسی را امتحان کنید)

تا بحال اسکریپت فروشگاه ساز توماتوکارت را دیدید؟

آماده سازی و طراحی ماژول های پرداخت هر کدام از بانک های کشور برای کامرس با قیمت مناسب -> در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

12-20-1387 04:12 قبل‌ازظهر
masooumi
(علی معصومی)
tester

ورودى‌ها: آبا 1387
اعتبار: 10

webart نوشته شده:
من این نسخه آزمایشی را به عنوان فروشگاه نصب کرده و قصد استفاده دارم اما نمی خواهم از بانک و پرداخت اینترنتی استفاده کنم.
یک سوال دارم:
نسخه پایدار بعدی می تواند این نسخه را به نسخه بعدی آپ دیت کند یا آپدیت برای نسخه 1.1 خواهد بود و نمی تواند نسخه1.2 را آپدیت کند؟

به هیچ وجه توصیه نمی شود که اینکار را انجام دهید !!! ممکن است باگی در سیستم وجود داشته باشد که خیلی به شما ضرر برساند !!!!

انجمن پشتیبانی توماتوکارت(فقط یک بار توماتوکارت پارسی را امتحان کنید)

تا بحال اسکریپت فروشگاه ساز توماتوکارت را دیدید؟

آماده سازی و طراحی ماژول های پرداخت هر کدام از بانک های کشور برای کامرس با قیمت مناسب -> در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

12-20-1387 04:14 قبل‌ازظهر
webart
Junior Member
**

masooumi نوشته شده:
دوستان عزیز ، در واقع نسخه پایدار وقتی ارائه می شود که شما کاربران محترم ، لطف نموده و این نسخه را کاملا تست کنید و مشکلاتش را گزارش کنید !
با رفع این مشکلات ، این نسخه تبدیل به پایدار می شود !
متاسفانه توی این تاپیک که برای گزارش مشکلات بود ، تنها کاری که انجام نشد همین است !!!

فعلا یک باگ کوچک
alignment با استفاده از متغیر مقدار دهی شده و برای هر زبان جداگانه عمل می کند در نتیجه تصاویر هر شاخه که بین وسط و سمت چپ آویزون بود به سمت چپ که جای اصلی آن است منتقل شده ولی در فایل product_info.php مشکلی وجود دارد که همان عیب سابق برقرار است.

12-20-1387 04:54 قبل‌ازظهر
imanzamani
Junior Member
**

ورودى‌ها: اسف 1387

سلام
بنده الان اين نسخه رو روي سايتم نصب كردم
فقط ماژول سامان رو استفاده نكردم
بقيه موارد مشكل نداره

صلي الله عليك يا حسن بن علي
12-20-1387 05:11 قبل‌ازظهر
webart
Junior Member
**

این بازآوری رمز مدیریت همان است که در 1.1 بود که کمی مشکل ساز است!

بهتر است فقط آدرس ایمیل پرسیده شود.

معایب پرسیدن اسم:
1)ممکن است نام فامیل نوشته شود.
2) نام فامیل + نام نوشته شود
3) نام کوچک ولی چون کیس سنستیو است ممکن است از این لحاظ اشتباه نوشته شود.
4) ممکن است نام در سایت به اشتباه نوشته شده باشد مثلا جابه جایی حروف و مدیر متوجه نشده باشد(خودم با این مشکل مواجه شده بودم!)
5) ممکن است نام با حروف فارسی نوشته شده باشد و می دانید که برخی حروف در سیستم عاملهای های مختلف ممکن است متفاوت باشد مثلا "ی" و "ي"
این 5 مورد بخصوص مورد 4 و 5 برای صاحب فروشگاه مشکل ساز خواهد شد.

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 12-20-1387 05:25 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: webart.

12-20-1387 05:20 قبل‌ازظهر
webart
Junior Member
**

12-24-1387 12:41 قبل‌ازظهر
kits
Junior Member
**

ورودى‌ها: فرو 1387

سلام
بعد از نصب این پیغام را میده

هشدار: پوشه مربوط به فايلهاي session در مسير مقابل وجود ندارد: /shared/sessions. فايلهاي Session تا وقتيكه اين پوشه ايجاد نشود كار نخواهند كرد.

من حتی در مسیری که فروشگاه نصب شده بود پوشه مورد نظر را ایجاد کردم وحتی به آخرین پوشه دسترسی 777 دادم اما درست نشد.
این مسیر ساخت پوشه
yazdkit.com/shop/shared/sessions

آدرس سایت هم
http://www.yazdkit.com/shop/index.php

راستی این پیغام هم بالای سایت نشون میده

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1000555/1000555 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 172

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php:172) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php:172) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 105

در صفحه ورود به مدیریت فقط این پیغام نشون میده و بس

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1000555/1000555 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 168

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/general.php on line 95

راستی سایت هم توی اینترنت اکسپلورر بر عکس نشون میده
منو ها جاشون بر عکس میشه مثل حالت نمایش انگلیسی
من از نسخه 6 استفاده میکنم
اما تو موزیلا هیچ مشکلی نیست و همچی سر جاش هست

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 12-28-1387 08:45 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: kits.

12-28-1387 08:42 قبل‌ازظهر
webart
Junior Member
**

kits نوشته شده:
سلام
بعد از نصب این پیغام را میده

هشدار: پوشه مربوط به فايلهاي session در مسير مقابل وجود ندارد: /shared/sessions. فايلهاي Session تا وقتيكه اين پوشه ايجاد نشود كار نخواهند كرد.

من حتی در مسیری که فروشگاه نصب شده بود پوشه مورد نظر را ایجاد کردم وحتی به آخرین پوشه دسترسی 777 دادم اما درست نشد.
این مسیر ساخت پوشه
yazdkit.com/shop/shared/sessions

آدرس سایت هم
http://www.yazdkit.com/shop/index.php

راستی این پیغام هم بالای سایت نشون میده

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1000555/1000555 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 172

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php:172) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php:172) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 105

در صفحه ورود به مدیریت فقط این پیغام نشون میده و بس

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1000555/1000555 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 168

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/general.php on line 95

راستی سایت هم توی اینترنت اکسپلورر بر عکس نشون میده
منو ها جاشون بر عکس میشه مثل حالت نمایش انگلیسی
من از نسخه 6 استفاده میکنم
اما تو موزیلا هیچ مشکلی نیست و همچی سر جاش هست

در بخش مدیریت > تنظیمات >sessions > پوشه sesseions را ویرایش کن : /tmp را پاک کن!

علاوه براین به نظر می رسد safe_mode = on در تنظیمات php سرور شما که باید off باشد.

12-28-1387 05:29 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: