صفحات (7): « اولين < قبلی 1 2 3 [4] 5 6 7 بعدی > آخرين »
بحث در مورد اولین نسخه آزمایشی 1.2
نويسنده پيغام
kabook
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: آذر 1386
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: بحث در مورد اولین نسخه آزمایشی 1.2

آقا فرهاد دستت درد نکنه مطمئنم که خیلی روش وقت گزاشتی

من دانلود کردم و امشب تستش می کنم

اگه چیزی به نظرم اومد حتما اعلام می کنم

راستی پیش آ پیش سال نو را به شما و خانواده محترمتون تبریک میگم

موفق باشی .

.:*:. فروشگاه محصولان روانشناسی و متافیزیکی کابوک .:*:.
http://www.kabook.ir
http://www.iranyoga.ir
.:*:. یوگا مدیتیشن هیپنوتیزم متافیزیک .:*:.
.:*:. کلیه کتب استاد کابوک .:*:.
برترين فروشگاه ساز ايراني : http://www.abtingate.com
12-28-1387 09:55 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

از تمامی دوستانی که نظرشون رو گفتن متشکرم

تمامی پستهای نامربوط به این تاپیک پاک شدند. لطفا فقط در مورد نسخه جدید بحث کنید نه سایر مشکلاتتون.

برروی نسخه آزمایشی کار رو داریم ادامه میدیم. نسخه آزمایشی دوم با امکانات بیشتری به زودی منتشر خواهد شد.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
12-29-1387 03:42 قبل‌ازظهر
farhad
Administrator
Administrators

reza_b نوشته شده:
سلام، از زحمتي كه مي كشيد واقعاً متشكرم
1-اولين موردي كه به ذهنم مي رسه اينه كه براي نسخه ي قبلي البته بعد از نهايي شدن upgrade درست كنيد.
2-در مورد قالب فكر نمي كنم نيازي به مديريت قالبهاي متعدد باشه ولي حداقل اين قالب تكراري و اعصاب خرد كن! رو با يك قالب ملايم و قابل ويرايش تعويض كنيد.
3-تقريباً تمامي دوستان به نوعي از سيستم هاي مختلف پرداخت پستي استفاده مي كنن. اولين موردي كه تو مديريت چك كردم اين ماژول بود ولي در كمال ناباوري! ازش خبري نبود. جاش واقعاً خاليه Sad
خواهشاً در اين مورد يك فكر جدي بكنيد (هرچند با اصول اوليه تجارت الكترونيك سازگاري نداره و ... ولي اگر فروشگاهي اين قابليتو نداشته باشه عملاً در ايران حرفي براي گفتن نداره)

موفق باشيـــــــــــــــــــــــــــــــــــد

ممنون از نظراتت
۱- حتما روش upgrade از نسخه قبلی یعنی 1.1.1 به نسخه جدید ارائه خواهد شد.
۲- در مورد قالب هم با توجه به اینکه خیلی از دوستان روی این موضوع تاکید دارند احتمالا تغییرات ظاهری در نسخه نهایی داشته باشیم.
۳- در مورد سیستم‌های پستی نه در قالب نسخه ۱.۲ بلکه در قالب یک نسخه جداگانه داریم کارهایی می‌کنیم. البته اگه به توافق با شرکت مربوطه برسیم.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
12-29-1387 03:44 قبل‌ازظهر
farhad
Administrator
Administrators

webart نوشته شده:
من این نسخه آزمایشی را به عنوان فروشگاه نصب کرده و قصد استفاده دارم اما نمی خواهم از بانک و پرداخت اینترنتی استفاده کنم.
یک سوال دارم:
نسخه پایدار بعدی می تواند این نسخه را به نسخه بعدی آپ دیت کند یا آپدیت برای نسخه 1.1 خواهد بود و نمی تواند نسخه1.2 را آپدیت کند؟

در نسخه نهایی (پایدار) فقط امکان آپگرید از ۱.۱.۱ به نسخه ۱.۲ وجود خواهد داشت. به هیچ عنوان از نسخه آزمایشی برای راه‌اندازی فروشگاه استفاده نکنید.

12-29-1387 03:46 قبل‌ازظهر
kits
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: فرو 1387

webart نوشته شده:

kits نوشته شده:
سلام
بعد از نصب این پیغام را میده

هشدار: پوشه مربوط به فايلهاي session در مسير مقابل وجود ندارد: /shared/sessions. فايلهاي Session تا وقتيكه اين پوشه ايجاد نشود كار نخواهند كرد.

من حتی در مسیری که فروشگاه نصب شده بود پوشه مورد نظر را ایجاد کردم وحتی به آخرین پوشه دسترسی 777 دادم اما درست نشد.
این مسیر ساخت پوشه
yazdkit.com/shop/shared/sessions

آدرس سایت هم
http://www.yazdkit.com/shop/index.php

راستی این پیغام هم بالای سایت نشون میده

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1000555/1000555 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 172

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php:172) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php:172) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/includes/functions/sessions.php on line 105

در صفحه ورود به مدیریت فقط این پیغام نشون میده و بس

Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1000555/1000555 is not allowed to access /tmp owned by uid/gid 0/0 in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 168

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php on line 105

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/sessions.php:168) in /mounted-storage/home122b/sub008/sc68008-WQTU/yazdkit.com/shop/admin/includes/functions/general.php on line 95

راستی سایت هم توی اینترنت اکسپلورر بر عکس نشون میده
منو ها جاشون بر عکس میشه مثل حالت نمایش انگلیسی
من از نسخه 6 استفاده میکنم
اما تو موزیلا هیچ مشکلی نیست و همچی سر جاش هست

در بخش مدیریت > تنظیمات >sessions > پوشه sesseions را ویرایش کن : /tmp را پاک کن!

علاوه براین به نظر می رسد safe_mode = on در تنظیمات php سرور شما که باید off باشد.

سلام
همانطور که گفتم برای ورود به مدیریت فقط همون پیفام ارور را نشون میده وبقیه صفحه سفید هست اصلا نمیتونم وارد مدیریت بشم
اما در مورد این کهphp در حالت safe mod باشه الان از پشتیبانی قضیه را میپرسم و جوابشو میذارم

Smile جواب پشتیبانی اینه (کمتر از 3 دقیقه) Big Grin

You are able to turn on/off safe mode directly from your account.

1. Click the "Webserver" tab in the left menu
2. Select the domain and click "advanced" at the Virtual Host you wish to turn off safe mode for.
3. You should now be able to change safe mode settings.

It is however important that you are aware that disabling safe mode lowers your overall account security.

When safemode is disabled your account is more vulnerable towards insecure scripts, therefore it is very important that you are aware of this.

Please note it might take up to two hours before this change is visible.

اما حالا که میبینم
PHP Safe Mode روشن بود که off کردم و هم چنین PHP Safe Mode GID که off کردم
آیا تنظیماتی دیگه ای هم لازم هست ؟

هنوز هم همون ارور ها را میبینم
ممنون میشم نظر آقا فرهاد را هم بدونم

فعلا همون نسخه قدیمی را نصب میکنم تا نسخه جدید تری از1.2 ارائه بشه(همون طوری که آقا فرهاد گفتن)
با تشکر

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 12-29-1387 08:27 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: kits.

12-29-1387 07:49 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
kits
Junior Member
**

الان بعد از حدود 2 ساعت از تغییر درتنظیمات سرور دیدم که فروشگاه به خوبی نمایش داده میشه و مشکل حل شده
هم چنین که پوشه ای به نام tmp هم با دسترسی 777 هم در قسمت روت اصلی و هم در پوشه admin ایجاد کردم که فکر کنم ایجاد این پوشه با نام tmp اصلی ترین کار بود واز آقا فرهاد میخوام این مورد را در نسخه جدید تصحیح کنه اخه سیستم میگفت پوشه دیگری رو با نام و مسیر دیگر ایجاد نشده اما حالا تو مدیریت میبینم که اسم پوشه مربوط به seison هم tmp هستش

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 12-29-1387 10:34 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: kits.

12-29-1387 09:49 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Iranwebco
آزمایشگر
tester

ورودى‌ها: ارد 1386

اگه امکان داره بعضی از ماژول ها رو که عموم استفاده میکنند رو بصورت پیشفرض روی سیستم نصب کنید . چون اکثر ماژول هائی که دوستان میزارند فایلهای مشابه داره که با Replace کردن آنها مشکل به وجود میاد.
ماژولهای که به نظر من اگه باشه خوبه
1- سامان
2- پارسیان
3- خرید بدون عضویت خرید حواله ای
4- ثبت فیش بانکی
5- محصولات فوق العاده
6- منو آبشاری
7- اخبار

هاست | دومین | ریسلر |cPanel و نصب رایگان فروشگاه و انواع سیستمهای مدیریت محتوا
http://www.Iranwebco.ir
کلید هوشمند کولر آبی با تایمر و ترموستات و کنترل از راه دور
http://www.koler.ir
01-01-1388 05:17 بعدازظهر
b.tavakkoli
Member

اعتبار: 2

سلام
من در یک نگاه کلی چند مورد جزئی را متوجه شدم Smile

۱) فیلد آدرس و نام شرکت در نسخه قبلی با کمبود تعداد کاراکترهای پیش بینی شده مواجه بود و این مقادیر در صورت بزرگ بودن ادامه شان حذف می شد. در این نسخه همچنان این مشکل باقی مانده است. البته بنده برای فروشگاه خودم به صورت دستی دیتابیس را تنظیم کردم. این مورد برای فاکتور ها و دفترچه آدرس مشتری مشهود است.

۲) در مورد تاریخ هم من فکر می کنم باید نسبت به زبان انتخاب شده به میلادی یا شمسی تغییر کند. این مورد در فرم عضویت، تاریخ اضافه شدن محصول و فوتر سایت مهم است. فرض بر این که یک شخص خارجی بخواهد در فروشگاه عضو شود، آیا او باید تاریخ تولدش را به شمسی تبدیل کند؟ کمی غیر منطقی است Smile

۳) در مورد واحد قیمت هم فکر می کنم بایستی نسبت به زبان انتخاب شده خود به خود تغییر کند. مثلا در صورت مشاهده سایت به زبان فارسی قیمت حتما ریال باشد و در صورت مشاهده زبان انگلیسی حتما واحد قیمت به دلار باشد. این مورد هم در سیستم فروشگاه داری بسیار مهم است.

۴) تشکر می کنم بابت قرار دادن یک ادیتور بسیار سبک جهت توضیحات محصولات و همچنین سیستم ارسال ایمیل (این مشکل نیست‌ Smile )

۵) با توجه به بومی سازی سیستم به نظرم قسمت با خبر کردن یک دوست در قسمت توضیحات محصولات باید کمی تغییر داده شود. همه می دانند که مشتری آن قدر کم حوصله است که بی خیال از پر کردن این فرم شوند. بهتر است این فرم کلا پاک شود و در قسمت توضحات محصولات یک ایمیل و نام گرفته شود تا اطلاعات محصول ارسال شود.

۶) در مورد ایمیل های ارسالی سیستم هم بهتر است مورد تراز از راست محتویات هم لحاظ شود.

۷) آقای معصومی بر روی یک فرم ثبت فیش بانکی کار می کردند که مرتبط با حساب کاربری شخص بود. بهتر است به صورت پیش فرض این فرم در این نسخه قرار داده شود

۸) بهتر است سیستم ذخیره عکس بهینه تر شود. مثلا اگر دو محصول با نام عکس یکسان را ذخیره کنیم معلوم است که محصول قبلی صاحب عکس جدید می شود. بهتر است یک فکری برای این مورد شود. اگر فروشگاه فرضا پنجاه تا محصول داشت اصلا مشکلی نداشت. ولی فرض کنید فروشگاه به سمت هزاران محصول پیش برود و نشود این نکته را به خاطر سپرد که نام عکس ها یکسان نباشد. مثلا یک تغییر ایجاد بشه که نام عکس ها در هنگام ذخیره به یک نام دیگر تغییر داده شود به طوری که هیچ دو نامی هیچ وقت با هم تداخل نداشته باشد.

۹) در فرم عضویت انگلیسی هم باید اسم کشورها انگلیسی شود

۱۰) یک مورد که در نسخه قبلی هم رعایت نشده بود !!! دوستان مثلا یک جنس یک و نیم کیلویی را در فروشگاه قرار می دهند و در قسمت وزن هم عدد ۱۵۰۰ را وارد می کنند و به خیال خودشان درست است Smile آتها اگر یک بار آن محصول را ویرایش کنند می بینند که وزن شده ۹۹۹.۹۹ گرم !!! این به آن خاطر است که در دیتابیس وزن را به صورت ۵ رقمی که دو رقم آن ممیز است تنظیم کردید. به نظر اگر به جای ۵ عدد ۷ را بگذارید هیچ کسی به مشکل نمی خورد Smile

اگر چیزی یادم اومد باز یادداشت می کنم

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 01-03-1388 06:29 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: b.tavakkoli.

01-02-1388 07:26 بعدازظهر
b.tavakkoli
Member

اعتبار: 2

ادامه ...

۱۱) با توجه به این که دوستان php کار هستند بهتر است این ضعف سیستم را نیز درست کنند که :
تصویری که برای هر محصول قرار می دهیم در صفحه توضیحات محصولات نشان داده می شود که زیر عکس می نویسد برای بزرگ شدن کلیک کنید !!!
همه دوستان می دانند که تصویر نشان داده شده در توضیحات و صفحه اول توسط کد HTML سایز بندی شده است و به همین دلیل اگر شما عکس متوسطی برای محصول خود گذاشته باشید با این که در صفحه اول به صورت کوچک لود می شود ولی به همان اندازه سایز اصلی از ترافیک اینترنت استفاده می کند. به همین دلیل است که همه دوستان ترجیح داده اند عکس محصول اصلی هم به صورت کوچک باشد تا دوستان با سرعت کم اینترنت دچار مشکل نشوند.

الآن بهترین موقع برای رفع این مشکل است. با استفاده از توابع php می توانید thumbnail تولید کنید و دیگر دوستان با خاطر جمع بتوانند عکس سایز اصلی را برای محصول قرار بدهند.

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 01-04-1388 12:17 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: b.tavakkoli.

01-04-1388 12:16 قبل‌ازظهر
kabook
آزمایشگر
tester

ورودى‌ها: آذر 1386

آقا فرهاد دست شما درد نکنه

خیلی از مواردی که من می خواستم بگک توسط دوستان دیگه یاد آوری شده

به خصوص قسمت ریسایز شدن تصاویر برای عکسهای کوچک و بزرگ البته از آنجایی که شما نسخه ای متفاوت از کامرس ارائه می دهید این درخواست را داریم وگرنه در هسته اصلی هم چنین چیزی وجود نداره

مورد بعدی اگه بزرگ نمایی تصویر به صورت پیش فرض آجاکس باشه هماهنگیش با همه مرور گر ها بخصوص اونهایی که در نشون دادن پاپ آپ ها محدودیت گذاشتند بهتر میشه

در مورد قالب هم که همه دوستان گفتند و شما هم خدا رو شکر تائید کردید که تغییراتی را اعمال می کنید . (یه تغییر اساسی پیلیز )

.:*:. فروشگاه محصولان روانشناسی و متافیزیکی کابوک .:*:.
http://www.kabook.ir
http://www.iranyoga.ir
.:*:. یوگا مدیتیشن هیپنوتیزم متافیزیک .:*:.
.:*:. کلیه کتب استاد کابوک .:*:.
برترين فروشگاه ساز ايراني : http://www.abtingate.com
01-05-1388 05:59 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: