صفحات (3): « اولين < قبلی 1 [2] 3 بعدی > آخرين »
اولین قالب بسیار زیبای فارسی شده من....
نويسنده پيغام
masooumi
(علی معصومی)
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: آبا 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 10
RE: اولین قالب بسیار زیبای فارسی شده من....

چی شد farandesing جان ؟؟؟ دوستان درخواست کردند

انجمن پشتیبانی توماتوکارت(فقط یک بار توماتوکارت پارسی را امتحان کنید)

تا بحال اسکریپت فروشگاه ساز توماتوکارت را دیدید؟

آماده سازی و طراحی ماژول های پرداخت هر کدام از بانک های کشور برای کامرس با قیمت مناسب -> در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

12-20-1387 04:05 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
manam
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1387
اعتبار: 0

سلام
من قالب شما را دیدیم. از این قالب خوشم اومده.می خواستم ببینم چطوری می تونم این قالب رو داشته باشم.به همراه فایلهای psd . برای سرعت انجام کار اگر امکان داره با شماره های 021-44239550 و یا 09357371792 تماس بگیرید .
آیا این قالب برای ساختار چهار زبانه هم کار می کند ؟
با تشکر
مجید عرب

12-20-1387 09:35 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farandesing
Junior Member
**

ورودى‌ها: مرد 1386

masooumi نوشته شده:
چی شد farandesing جان ؟؟؟ دوستان درخواست کردند

مشکل که حل شد چشم.

manam نوشته شده:
سلام
من قالب شما را دیدیم. از این قالب خوشم اومده.می خواستم ببینم چطوری می تونم این قالب رو داشته باشم.به همراه فایلهای psd . برای سرعت انجام کار اگر امکان داره با شماره های 021-44239550 و یا 09357371792 تماس بگیرید .
آیا این قالب برای ساختار چهار زبانه هم کار می کند ؟
با تشکر
مجید عرب

خیر چون دکمه ها و برنامه ها فارسی شده ، چهارزبانه شدنش نیست .

12-21-1387 11:46 بعدازظهر
bazar
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1387

مسغره کردی مارو بگو فروشیه بالاخره یا نه

فیلمها و بازی های جدی
نهایت 500 تومان!!!!!!!!!!!
http://www.haraj-bazar.tk
12-22-1387 07:51 قبل‌ازظهر
farandesing
Junior Member
**

ورودى‌ها: مرد 1386

bazar نوشته شده:
مسغره کردی مارو بگو فروشیه بالاخره یا نه

اصلا اینطور نیست ولی این تم یه مشکل داره که فکر می کنم بهتره اول این مشکل رفع بشه بعدش واسه دانلود گذاشته بشه ..

12-25-1387 07:54 بعدازظهر
goldooneh
آزمایشگر
tester

به هر حال دوستان منتظرند یه عیدی جانانه به همشون این سال جدیده هدیه کن تا دانلود کنن

در مرورگر تمام صفحه رو نمی گیره و اطراف صفحه خالیه ؟؟؟؟

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 12-27-1387 06:01 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: goldooneh.

12-27-1387 05:58 بعدازظهر
goldooneh
آزمایشگر
tester

farandesing نوشته شده:
برای دیدن این قالب به آدرس زیر مراجعه نمایید :
http://shop.mywork.ir/

برای دریافت قالب همین جا کامنت بزارید ...

سایت رو یکبار ببینید و پاسخ بدید :
1- کدوم فایلها رو باید تنظیم کرد تا کل صفحه پر بشه در این سایت می بینین که کل صفحه پر نیست و کنارهای چپ و راست خالیه ؟ دقیقا بفرمایید چه فایلهایی رو باید دستکاری کرد.
2- برای برداشتن لوگوی بالا چه فایلی رو باید تنظیم نمود؟ نه اینکه فقط فایلهاش رو حذف کرد چون اگر فایلهاش رو حذف کنیم فضای پشتش خالی می شه و زشته بلکه باید فضا حذف و منوهای اصلی در اونجا قرار بگیرند و یا کوچکتر بشه ؟
3- چه فایلی رو ویرایش کنیم که بتوان زبان و سبد خرید رو در جای مناسب صفحه قرار داد؟ الان اگه نگاه کنید زبان فروشگاه و سبد خرید در بالا قرار داد؟
4-لطفا نام کادرهای صفحه را ذکر کرده و روش کوچک و یا بزرگ کردن(تغیر اندازه ) آنها را در فایلهای مربوطه بفرمایید ؟
5-چه طوری یه باکس رو ، مثلا باکس اطلاعات و یا محصولات را از سمت چپ به راست و یا جای دیگری منتقل کنیم ؟

اساتید بزرگوار راهنمایی بفرمایند؟ آقای زارع این سوالات دست شما رو می بوسند!!!!؟؟؟

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 12-28-1387 02:26 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: goldooneh.

12-28-1387 02:26 بعدازظهر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

goldooneh نوشته شده:
سایت رو یکبار ببینید و پاسخ بدید :
1- کدوم فایلها رو باید تنظیم کرد تا کل صفحه پر بشه در این سایت می بینین که کل صفحه پر نیست و کنارهای چپ و راست خالیه ؟ دقیقا بفرمایید چه فایلهایی رو باید دستکاری کرد.
2- برای برداشتن لوگوی بالا چه فایلی رو باید تنظیم نمود؟ نه اینکه فقط فایلهاش رو حذف کرد چون اگر فایلهاش رو حذف کنیم فضای پشتش خالی می شه و زشته بلکه باید فضا حذف و منوهای اصلی در اونجا قرار بگیرند و یا کوچکتر بشه ؟
3- چه فایلی رو ویرایش کنیم که بتوان زبان و سبد خرید رو در جای مناسب صفحه قرار داد؟ الان اگه نگاه کنید زبان فروشگاه و سبد خرید در بالا قرار داد؟
4-لطفا نام کادرهای صفحه را ذکر کرده و روش کوچک و یا بزرگ کردن(تغیر اندازه ) آنها را در فایلهای مربوطه بفرمایید ؟
5-چه طوری یه باکس رو ، مثلا باکس اطلاعات و یا محصولات را از سمت چپ به راست و یا جای دیگری منتقل کنیم ؟

اساتید بزرگوار راهنمایی بفرمایند؟ آقای زارع این سوالات دست شما رو می بوسند!!!!؟؟؟

سوالهایی که پرسیدید سوالهای سختی نیستند ولی شما باید HTML و شاید مقدار PHP بلد باشید که بتونید این کارها رو انجام بدید و شاید به نظرتون جوابها سخت بیاد اگه این موارد رو بلد نباشید:

۱- این کاملا بستگی به قالب داره ولی معمولا برای هر صفحه یک فایل وجود داره مثلا صفحه اول فایل index.php که با استفاده از این فایل میشه ساختار صفحه رو عوض کرد

۲- معمولا لوگو در فایل includes/header.php تعریف و استفاده میشه.

۳- خوب ساختار قالب این شکلی هست که زبان و سبد خرید در بالا قرار بگیره. برای اینکه اونها رو حذف کنید می‌تونید فایل includes/header.php رو ویرایش کنید و ساختار قالب رو بهم خواهید ریخت که به نظر من کار درستی نیست.

۴- !!!!!!!!!!!!! این سوال رو نمیشه به این شکل کلی جواب داد

۵- برای تغییر محل قرار گیری باکسهای صفحه معمولا باید فایلهای includes/column_right.php و includes/column_left.php رو ویرایش کنید.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
12-29-1387 02:12 قبل‌ازظهر
rahpuyan
Member

ورودى‌ها: آذر 1387

سلام
قالب قشنگیه من دارمش ولی نه حالشو دارم و نه فعلا وقتش رو که فارسیش کنم
راستش قالبی رو که شما فارسی کردید دیدم ولی هنوز متوجه نشدم که شما می خواهید چه کار کنید که نمی تونید و یا قالبتون چه مشکلی داره که انقدر وقتتون رو گرفته؟؟؟
توضیحات آقا فرهاد خیلی کلیه و برای کسانی که آشنایی به این نرم افزار دارند کافیه . شما به طور دقیق بگید می خواهید چه کار کنید چون می ترسم آخرش حوصلم سر بره و فارسیش کنم.
یا علی

12-29-1387 03:18 قبل‌ازظهر
goldooneh
آزمایشگر
tester

rahpuyan نوشته شده:
سلام
قالب قشنگیه من دارمش ولی نه حالشو دارم و نه فعلا وقتش رو که فارسیش کنم
راستش قالبی رو که شما فارسی کردید دیدم ولی هنوز متوجه نشدم که شما می خواهید چه کار کنید که نمی تونید و یا قالبتون چه مشکلی داره که انقدر وقتتون رو گرفته؟؟؟
توضیحات آقا فرهاد خیلی کلیه و برای کسانی که آشنایی به این نرم افزار دارند کافیه . شما به طور دقیق بگید می خواهید چه کار کنید چون می ترسم آخرش حوصلم سر بره و فارسیش کنم.
یا علی

سایت بالا مال من نیست و از قالب که من دارم قشنگتره ولی
من دارم روی یکی کار می کنم ولی برام سخته چون به برنامه نویسی وارد نیستم! عکسهاشو میذارم شما راهنمایی کنید.

الصاق كردن فايل تصویر(های) کوچک

12-29-1387 03:37 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: