ارسال پاسخ  ارسال مبحث 
2 رای - 3 میانگین   انتشار نسخه آزمايشي 1.1
نويسنده پيغام
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 13
Wink  انتشار نسخه آزمايشي 1.1

به نام خداوند ایران زمین

بالاخره بعد از مدتها تلاش بی وقفه نسخه جدید از FarsiCommerce آماده شد. این نسخه می تونم بگم واقعا یکی از نسخه های کامل و دوست داشتنیه. من سعی کردم بیشتر اون امکاناتی رو که شما نیاز داشتین توی نسخه جدید جا بدم. درسته که انتشار این نسخه جدید یکم طول کشید ولی فکر کنم به انتظارش می ارزه. البته فعلا هنوز این نسخه ای که دانلود می کنین آزمایشی است یعنی هنوز Stable نشده و توصیه نمی شه که روی سایتتون از اون استفاده کنین. فکر کنم تقریبا بعد از 1 هفته که تموم مشکلات احتمالی گزارش شد و برطرف شد نسخه اصلی و Stable منتشر بشه. لیست کوچکی از تغییرات این نسخه رو می تونین پایین ببینین و لیست کامل تغییرات و توضیحات بیشتر هم توی خوده Package اومده.

- اعمال update 051113 از سایت OsCommerce برروی FarsiCommerce
- افزودن ماژول مخصوص بانک سامان برای پرداخت از طریق کارتهای طرح شتاب
- تغییر بخش ورود به مدیریت با امکان چند مدیریتی در سیستم
- بهینه سازی اینستالر سیستم برای انتخاب وضعیت نصب محصولات نمونه
- افزودن بخش FAQ به قسمت Documents برای جواب دادن به سوالاتی که معمولا پرسیده می‌شه
- افزودن ماژول e-Gold برای پرداخت پول از طریق بانک اینترنتی e-Gold
و چندین تغییر امنیتی و تغییر کوچک دیگه که فکر می کنم لازم بود

این نسخه با PHP5 و MySQL5 هم سازگار شده و مشکل چندانی با اونها نباید داشته باشه.

خیلی خوشحال می شم اگه مشکلی توی برنامه پیدا کردین گزارش کنین تا در نسخه اصلی رفعش کنم و به امید خدا با همکاری هم نسخه قابل قبولی رو منتشر کنیم.

در ضمن در اینجا از همه کسانی که منو تا آماده شدن این نسخه یاری کردن صمیمانه تشکر می کنم.

امیدوارم ازش لذت ببرین. (می شه گفت اینم عیدی من به همه شما)

لینک دانلود :
download

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
01-03-1385 09:15 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر نقل كردن اين پست براى يك جواب
ارسال پاسخ  ارسال مبحث 

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: