همکاری در مدیریت انجمن
نويسنده پيغام
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 13
همکاری در مدیریت انجمن

با شروع سال جدید، می‌خوایم تغییراتی رو در بخشهای مختلف پروژه اعمال کنیم که یکی از هدفهای این تغییرات ارائه پشتیبانی بهتر و بیشتر به کاربران است. این تغییرات رو در سال جدید به تدریج مشاهده خواهید کرد و الان هم نمی‌خوام که این تغییرات رو عنوان کنم تا هیجان اون برای زمان ارائه اش باقی بمونه Big Grin

ولی اولین تغییری که قرار است اعمال بشه ارتقای نسخه انجمن به ۱.۴ است تا هم برخی مشکلات فعلی انجمن برطرف بشه و هم یک دستی به سروصورت انجمن بکشیم تا پیدا کردن اطلاعات لازم داخل انجمن توسط کاربران راحت‌تر باشه.
به همراه ارتقای نسخه انجمن می‌خوایم تیم مدیریتی انجمن رو هم افزایش بدیم. در چند ماه اخیر به شدت تعداد کاربران انجمن افزایش پیدا کرده و برای جوابگویی به این همه درخواست نیاز هست که افراد بیشتری به ما توی انجمن کمک کنند. مسلما این کمک‌های به شکلهای مختلف به جامعه و خودتان بازخواهد گشت و این یک پروژه کاملا آزاد می‌باشد.

اگر دارای شرایط زیر هستید:
۱- حداقل یک ساعت وقت آزاد در روز
۲- آشنایی با سیستم مدیریتی انجمن
۳- آشنایی کامل با این پروژه و نحوه فعالیت آن و همچنین آشنایی نسبی با HTML و PHP
۴- علاقه برای کمک کردن به جامعه و البته این پروژه آزاد

از هر طریقی که مایل هستید می‌تونید با من تماس بگیرید تا اولین قدم رو برای همکاری برداشته باشید. از مواردی که در بالا لیست شده به نظر من مهمترینش مورد ۴ هست و البته مورد ۱ به خاطر اینکه قبلا افراد زیادی تمایل به همکاری داشتند ولی بعد از شروع کار به دلایل نامعلومی علاقه خودشون رو از دست دادند که به نظر من دلیلش نداشتن وقت یا علاقه واقعی برای کمک به جامعه می‌تونه باشه.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
12-29-1387 03:59 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: