صفحات (6): « اولين [1] 2 3 4 5 بعدی > آخرين »
1 رای - 5 میانگین   یک فیلم، یک تجربه
نويسنده پيغام
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: تیر 1388
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 2
Shy  یک فیلم، یک تجربه

یک فیلم، یک تجربه... یک سبد تجربهء دوست داشتنی منتظر شماست!

فروشگاه اینترنتی گرگ آسمان با انواع انیمیشن ها و فیلم های قدیمی و جدید منتظر بازدید شماست...

سادگی، سرعت و زیبایی قالب پیشفرض را اینجا ببینید: http://Shop.Gorgeaseman.com

فرمان دادم تا بدنم را بدون این که مومیایی کنند و یا در تابوت بگذارند در گور قرار دهند تا ذرات تنم خاک ایران شود.

>> کورش کبیر <<

10-07-1388 04:12 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
lord
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1387
RE: یک فیلم، یک تجربه

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /home/www/gorgeaseman.awardspace.biz/shop/includes/functions/database.php on line 22
Unable to connect to database server!

What the F....!

۞ فروش فیلم DVD, HD, DivX (خارجی، ایرانی، هندی)
۞ فروش سریال DVD, HD, DivX (خارجی، ایرانی، کره ای)
۞ فروش فیلم های ایرانی قدیمی قبل از انقلاب
۞ فروش مستند DVD, HD, DivX
۞ فروش کارتون دوبله، انیمه، انیمیشن، گلوری
۞ فروش ویدئو کلیپ DVD, HD, DivX (ایرانی، خارجی)
۞ فروش کشتی کج DVD, HD, DivX
http://WwW.FilmYab.Com
10-07-1388 07:20 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

من این ارور رو نمیبینم! لطفا دوستان تست کنند!

فرمان دادم تا بدنم را بدون این که مومیایی کنند و یا در تابوت بگذارند در گور قرار دهند تا ذرات تنم خاک ایران شود.

>> کورش کبیر <<

10-08-1388 12:52 قبل‌ازظهر
kala110manager
آزمایشگر
tester

ورودى‌ها: شهر 1387
اعتبار: 12

من هم مشکلی نمی بینم

فروشگاه اینترنتی کالا110
http://WWW.kala110.com
10-08-1388 04:39 قبل‌ازظهر
lord
Member

Shy  RE: یک فیلم، یک تجربه

دوباره نگاه کردم مشکلی نبود...
چند نکته که برای فروشگاه فیلم ضروری به نظر میرسه (این نکات رو میگم شاید برای ارتقاء فروشگاه کمکت بکنه):
≈≈ بعنوان نمونه بخش های مختلف سایت خودم رو لینک کردم برای درک بهتر ≈≈

- ماژول "پیش نمایش بهتر محصول نسخه 2" که توسط کالا 110 عزیز معرفی شده و خیلی ماژول پرکاربردیه (نمونه)
- ماژول ساخت Thumbnail اتوماتیک که باعث میشه حجم کلی سایت خیلی کمتر بشه (شاید کمتر از نصف) ... در حال حاضر حجم صفحه اول سایت شما 585 KB هست که خیلی زیاده و با سرعتهای اینترنت ایران این یعنی فاجعه... اگه به سایت من مراجعه کنی و حجم عکس های کوچک درون سایت رو ببینی همشون حدود 5-8 کیلو هستند (قابل تنظیمه × الان حدود 70 درصد کیفیت هستن) ولی عکس های بزرگ در صفحه محصولات بالای 30-40 کیلو هستند
- در یه فروشگاه فارسی نیازی به باکس "واحد پول" نیست... این فقط یه چند دهم ثانیه به زمان بارگذاری اضافه میکنه (همه باکس ها)... چون به هرحال یه سری فایلها باید فراخوانی بشن.. ولی کلا چیز ضروری نیست.
- قالب فروشگاه که میشه گفت تقریبا همون قالب default هست و به نظر میرسه زیاد باب میل مشتری نباشه و مشتری احساس مطلوبی نداره وقتی وارد سایت میشه... بهتره روی قالب بیشتر کار کنید
- ماژول خرید آژاکس ... این ماژول برای فروشگاه فیلم از نون شب واجبتره... فرض کنید مشتری بخواد 50 تا فیلم بخره (که خیلی ها حتی 400-500 تا سفارش میدن) ... باید 50 بار روی خرید کلیک کنه بعد وارد سبد بشه بعد ادامه خرید رو بزنه بعد محصول بعدی.... و این یعنی خرید با اعمال شاقه... برای دیدن مزیت های خرید آژاکس میتونید در اینجا روی کلید خرید فیلمها بصورت پشت سر هم کلیک کنید و ببینی که فیلمها در عرض 2-3 ثانیه به سبد خرید اضافه میشن
- یه اسلاید شو برای فیلمها که در هدر یا صفحه اول قرار بگیره
- باکس های طبقه بندی فیلم ها بر اساس کارگردان، هنرپیشه، سال ساخت، کشور سازنده، زیرنویس، زبان فیلم، و امتیاز IMDb (نمونه) سمت راست سایت
- بهتره که اسم فیلم ها هم به فارسی باشه هم به انگلیسی
- جدول اطلاعات کامل فیلمها (نمونه)
- به نظر من خیلی از باکس ها و بخش های کامرس برای فروشگاه فیلم غیر ضروریه و باعث شلوغ شدن سایت میشه ... مثلا: باکس نظر سنجی، باکس جستجوی سریع (اگه جستجو در بخش دیگه باشه، بهتره این بخش حذف بشه)، باکس واحد پولی، باکس آخرین محصولات مخصوصا اگه اسکرال باشه (آخرین فیلمها در صفحه اول هستن و اگه اسلاید شو هم بزاری توی اون هم هست و نیازی به باکس نیست)، و چندتای دیگه.... البته سایت خودم هنوز حذف نکردم ولی در اولین فرصت اینکارو میکنم
- ماژول محصولات تصادفی در صفحه اول که با اینترنت دایل اپ مثل کابوس میشه.. چون در هر دفعه بارگذاری یه سری فیلم جدید لیست میشه که این عمل باعث میشه که مشتری برای لود شدن عکس محصولات جدید مدت زیادی منتظر بمونه، ولی اگه بصورت رندوم نباشه این مشکل کمتر پیش میاد چون اگه مشتری یکبار صفحه اول رو باز کنه، برای دفعه دوم عکس ها از کش لود میشن و نیازی به باگذاری است هاست نیست...Smile

10-08-1388 06:19 قبل‌ازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

اول از همه از توجه دوستان، به خصوص جناب lord و kala110manager ممنونم!

lord نوشته شده:
- ماژول ساخت Thumbnail اتوماتیک که باعث میشه حجم کلی سایت خیلی کمتر بشه (شاید کمتر از نصف) ...

من قبلا این ماژول رو نصب کردم، عکس ها رو حداکثر 15 کیلوبایت میکرد، ولی کیفیتش خیلی کم میشد و عکسها تار میشد!! اگه هم که کیفیت بیشتر میشد، با حجم عکس قبلی 5 یا 6 کیلوبایت فرق میکرد! عکسهای فعلی من حداکثر 35 کیلوبایت اند!

lord نوشته شده:
- ماژول خرید آژاکس ... این ماژول برای فروشگاه فیلم از نون شب واجبتره... فرض کنید مشتری بخواد 50 تا فیلم بخره (که خیلی ها حتی 400-500 تا سفارش میدن) ... باید 50 بار روی خرید کلیک کنه بعد وارد سبد بشه بعد ادامه خرید رو بزنه بعد محصول بعدی.... و این یعنی خرید با اعمال شاقه...

خودم تو فکرش بودم، تا دو سه روز نصب میکنم!

lord نوشته شده:
- باکس های طبقه بندی فیلم ها بر اساس کارگردان، هنرپیشه، سال ساخت، کشور سازنده، زیرنویس، زبان فیلم، و امتیاز سمت راست سایت
- جدول اطلاعات کامل فیلمها

این کارها خیلی خوبه ولی وقت خالی زیادی میخواد! و به نظر من فقط محیط صفحه رو شلوغ میکنه، وگرنه به ندرت پیش میاد که کسی ازشون استفاده کنه!

>> کورش کبیر <<

10-09-1388 03:01 قبل‌ازظهر
lord
Member

Gorgeaseman نوشته شده:
اول از همه از توجه دوستان، به خصوص جناب lord و kala110manager ممنونم!

lord نوشته شده:
- ماژول ساخت Thumbnail اتوماتیک که باعث میشه حجم کلی سایت خیلی کمتر بشه (شاید کمتر از نصف) ...

من قبلا این ماژول رو نصب کردم، عکس ها رو حداکثر 15 کیلوبایت میکرد، ولی کیفیتش خیلی کم میشد و عکسها تار میشد!! اگه هم که کیفیت بیشتر میشد، با حجم عکس قبلی 5 یا 6 کیلوبایت فرق میکرد! عکسهای فعلی من حداکثر 35 کیلوبایت اند!

lord نوشته شده:
- ماژول خرید آژاکس ... این ماژول برای فروشگاه فیلم از نون شب واجبتره... فرض کنید مشتری بخواد 50 تا فیلم بخره (که خیلی ها حتی 400-500 تا سفارش میدن) ... باید 50 بار روی خرید کلیک کنه بعد وارد سبد بشه بعد ادامه خرید رو بزنه بعد محصول بعدی.... و این یعنی خرید با اعمال شاقه...

خودم تو فکرش بودم، تا دو سه روز نصب میکنم!

lord نوشته شده:
- باکس های طبقه بندی فیلم ها بر اساس کارگردان، هنرپیشه، سال ساخت، کشور سازنده، زیرنویس، زبان فیلم، و امتیاز سمت راست سایت
- جدول اطلاعات کامل فیلمها

این کارها خیلی خوبه ولی وقت خالی زیادی میخواد! و به نظر من فقط محیط صفحه رو شلوغ میکنه، وگرنه به ندرت پیش میاد که کسی ازشون استفاده کنه!

در مورد ماژول thumbnail ساز باید بگم که شما نصب کردی ولی یکم باهاش ور نرفتی که تنظیماتش رو پیدا کنی... این ماژول توی فایل HTML_output.php قرار میگیره. اگه شما این ماژول رو نصب کنی و فایل بالا رو باز کنی، نزدیک به انتهای فایل بخش تنظیمات این ماژول هست که بصورت یه مستطیل از بقیه کد ها متمایز شده و کاملا غیر ممکنه که فایل رو با ادیتور باز کنی و این بخش رو نبینی... توی اون بخش یه قسمت هست اگه سرچ کنی Quality حتما پیداش میکنی... باید مقدار عددی این تابع رو نسبت به کیفیت عکسی که میخوای تنظیم کنی... دقیقا مثل ACDSEE که وقتی عکس هارو به JPG تبدیل میکنی یه بخش Compressor داره، این بخش هم دقیقا مثل همون میمونه... و اینکه شما میگی حجم عکس هاتون حدود 15 میشد بخاطر این بود که تنظیمات پیشفرض این ماژول روی 100 هست و این باعث افزایش حجم میشه، ولی توی فروشگاه من این ماژول روی 70 درصد هست که توی طراحی وب برای فرمت JPG یه کمپرس و فشرده سازی استانداره محسوب میشه و رابطه خوبی بین کیفیت و حجم برقرار میکنه... الان عکس های فروشگاه من THumnailها در اندازه های 150 در 200 هستن و فکر نکنم هیچکدوم از دوستان این فروم عکس هایی با این اندازه گذاشته باشن، ولی میتونید خودتون تائید کنید که حجم عکس ها بین 5 تا 8 هست و کیفیت عکس ها هم واقعا عالی هستن...

در مورد اسلاید شو هم با شما موافق نیستم چون این بخش فروشگاه رو خیلی شبیه به فر وشگاه های اختصاصی فیلم میکنه... و کلا یه چیزیه که به سایت پویایی و جنبش میده و یه جورایی سایت رو زنده میکنه... به دلیل اینکه کامرس یه اسکریپت بسیار بسیار ساده و بسیار سخت قالب پذیره (ولی من روی بخش مدیریت کامرس قسم میخورم)، به همین دلیل باید با عناصر دیگه چشم مشتری رو جذب کنی...
به هرحال کمکی اگه از من بر میاد در خدمت هستم...
به امید موفقیت

10-09-1388 03:34 قبل‌ازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

lord نوشته شده:
در مورد اسلاید شو هم با شما موافق نیستم چون این بخش فروشگاه رو خیلی شبیه به فر وشگاه های اختصاصی فیلم میکنه... و کلا یه چیزیه که به سایت پویایی و جنبش میده و یه جورایی سایت رو زنده میکنه... به دلیل اینکه کامرس یه اسکریپت بسیار بسیار ساده و بسیار سخت قالب پذیره (ولی من روی بخش مدیریت کامرس قسم میخورم)، به همین دلیل باید با عناصر دیگه چشم مشتری رو جذب کنی...

به نظر شما احترام میذارم! هر کس نظری داره!

در ضمن من ماژول سبد خرید آجاکس همین فروم رو نصب کردم، خطاهای عجیب و غریبی گرفتم! مجبور شدم حذفش کنم! در قسمت شاخه ها محصول اضافه میشد ولی در توضیحات خطا میداد! نمیدونم چرا؟ اگر ممکنه شما نسخه ای رو که نصب کردید اینجا بذارید تا اون رو نصب کنم! ظاهرا نسحهء شما بدون مشکله!!

>> کورش کبیر <<

10-09-1388 06:44 قبل‌ازظهر
p9kia
Member

ورودى‌ها: خرد 1387

سلام
تو شاخه ها وصفحه products_new و جاهایی که از ماژول product_listing استفاده میشه مثل صفحه سرچ و یا همون شاخه هایی که گفتم برای خرید محصول از تابع Buy_now استفاده میشه به صورت زیر :

index.php?cPath=16&sort=2a&action=buy_now&products_id=993

ولی تو صفحه محصولات و ماژول محصولات جدید در صفحه اول از تابع add_product استفاده میشه به صورت زیر :

product_info.php?products_id=98action=add_product

این مشکل فقط برای تابع add_product و فقط در مرورگر IٍE6 اتفاق میوفته

آقا آرش اگه بتونی تو حل این مشکل کمک کنی با توجه به اینکه فروشگاه خودت این مشکل رو نداره کمک بزرگی به همه فروشگاهها کردی.

آدرس جدید سایت
http://WWW.4.ROOZFILM.COM
فروشگاه متفاوت فیلم های روز دنیا
http://www.4.roozfilm.com

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 10-10-1388 05:57 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: p9kia.

10-09-1388 07:04 بعدازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

p9kia نوشته شده:
سلام
تو شاخه ها وصفحه products_new و جاهایی که از ماژول product_listing استفاده میشه مثل صفحه سرچ و یا همون شاخه هایی که گفتم برای خرید محصول از تابع Buy_now استفاده میشه به صورت زیر :

index.php?cPath=16&sort=2a&action=buy_now&products_id=993

ولی تو صفحه محصولات و ماژول محصولات جدید در صفحه اول از تابع add_product استفاده میشه به صورت زیر :

index.php?cPath=16&sort=2a&action=add_product&products_id=993

این مشکل فقط برای تابع add_product و فقط در مرورگر IٍE6 اتفاق میوفته

آقا آرش اگه بتونی تو حل این مشکل کمک کنی با توجه به اینکه فروشگاه خودت این مشکل رو نداره کمک بزرگی به همه فروشگاهها کردی.

سلام؛ من از این پست سر در نیاوردم!!! (اصلا به اینجا مربوط بود؟؟!!!) چی به چی شد؟ در ضمن من IE7 دارم!

الآن فهمیدم چی شد!!! بررسی میکنم! ممنون!

>> کورش کبیر <<

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 10-11-1388 12:03 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: Gorgeaseman.

10-10-1388 03:14 قبل‌ازظهر
صفحات (6): « اولين [1] 2 3 4 5 بعدی > آخرين »

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: