صفحات (2): « اولين [1] 2 بعدی > آخرين »
کدوم فروشگاه ساز؟؟
نويسنده پيغام
javad_746
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: دی 1388
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
کدوم فروشگاه ساز؟؟

سلام.
دوستانی که با فروشگاه سازهای مختلف کار کردند اگه ممکنه لطف کنن بگن کدوم فروشگاه ساز بهتره و امکانات بهتری داره و همچنین قیمت متعادلی داره؟؟؟
ممنون میشم اگه همه نظر بدن.[/size][/font]

11-01-1388 03:45 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
dani
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1388
RE: کدوم فروشگاه ساز؟؟

سلام
من با چند تا فروشگاه ساز کار کردم که تو اینا بهترینش از نظر امکانات و پشتیبانی به نظرم فروشگاه ساز رویال بود تو سایتش اطلاعات بیشتری میتونید ببینید.
http://www.royalsb.com

11-02-1388 09:17 بعدازظهر
javad_746
Junior Member
**

ممنون از شما دوست عزیز...
خوشحال میشم اگه دوستان دیگه هم نظر بدن.

11-02-1388 10:48 بعدازظهر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 7

بحث به بخش مربوطه انتقال یافت

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
11-03-1388 07:39 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 7

سلام
رویال از نسخه 1.1 ویرچو(فارسی کامرس) استفاده می کنه و چند قالب غیر حرفه ای و ماژولهای ابتدایی رو داره و بقیه ماژولها رو باید پول بدید بخرید مثلا قابلیت چند زبانگی رو که توی نسخه 1.2 ویرچو هست و بصورت رایگان در اختیار همه قرار گرفته رو بعنوان ماژول و با قیمت 40000 تومان میفروشه و بقیه ماژولهاش هم که حتما همینطوره.
بنظر من ارائه کنندگان رویال نمیتونن پشتیبانی مورد قبولی رو ارائه کنن چون اونها هیچگونه دخالتی در توسعه نسخه های ویرچو نداشته اند و تنها یک مصرف کننده هستند. اینها فقط نصاب ماژول هستند و بزرگترین کاری که توی برنامه نویسی کردند ترجمه چند ماژول از osc بوده.
اینها قوانین opensource رو هم رعایت نکردن، توی قسمت مدیریت تنها رنگ بالای هدر رو آبی کردن و لوگوی خودشون رو جای لوگوی ویرچو زدن. و به خاطر همین دوتا تغییر بسیار کوچک که شاید 2 و یا سه دقیقه بیشتر کار نمیبره، نام ویرچو رو از footer حذف کردن. و کپی رایت خودشون رو جاش زدن و به همه ایطور نشون می دن که خودشون اونرو از صفر نوشتن.... چه ادعا هایی!!!
فکر می کنید الان برای توسعه سیستم فروشگاه سازشون دارن چیکار می کنن؟
هیچ کار! اونها در کمین نشستن تا تیم ویرچو نسخه 1.5 رو بده بیرون و فوری به نام خودشون تو سایتشون بزارن.
با این توصیفات فکر نمی کنم بشه به کسانی که به حقوق پیشگامان خودشون احترام نمیزارن اعتماد کرد.

بهرحال در جواب سئوالتون با توجه به اینکه من چند تا فروشگاه ساز مثل : مارکت ساز، سبد خرید ham3d و eshopbuilder و غیره رو بررسی کردم من فکر نمی کنم هیچ کدام قابلیتها و انطعطاف پذیری ویرچو رو داشته باشند و بشه به توسعه بیشتر اونها امیدوار بود.
اما دلیل این حرفم بخاطره مقایسه تک به تک آنها با هم بوده است که همش رو نمیشه اینجا ذکر کرد چون برای خودش یک مقاله چند ده صفحه ای خواهد بود.
بهرحال اگه دوستان فروشگاه سازهای دیگه ای رو معرفی کنن من خوشحال میشم معایب و مزایای اون رو نسبت به ویرچو بگم.

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
11-03-1388 08:19 بعدازظهر
mehdy
Member

ورودى‌ها: اسف 1385

با سلام
دوست عزیر قبل از تهمت زدن یه بررسی جزیی بکنید
1-رویال osc هست نه این سیستم شما
2-تا به حال کسی رو یادم نمیاد که بهش گفته باشیم از اول نوشتیم به هرکی پرسیده گفتیم osc هست و از خودتون حرف در نیارید
3-ما در کمین سیستم 1.5 هستیم ؟ این سیستم که چیزی نداره لا اقل میگفتید منتظر osc 3 هستیم اخه این سیستم شما چی داره که ما اونو بپاییم...
4-دو تا ماژول نوشتید دارید میدید 250 تومن
5-قالب خرفه ای تون چیه اخه دوتا jguery گذاشتید کلی حال میکنید
6-خوشحالم که دوستانی مثل dani میان و میگن که از سیستم و پشتیبانی ما راضی هستن
لطفا وارد کل کل نشید که حوصله جواب دادن ندارم هرکی گفت این سیستم شماست کافیه یه سر به مدیریت رویال بزنه متوجه میشه ما تغییر رنگ دادیم یا کاره دیگه کردیم

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 11-03-1388 09:12 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: mehdy.

11-03-1388 09:09 بعدازظهر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

دوست عزیز Mehdy ظاهرا شما با قوانین GPL آشنایی ندارید، به شما توصیه می‌کنم حتما این قوانین رو مطالعه کنید:
http://www.gnu.org/licenses/gpl.html

ضمنا این موضوع برای من جای سوال است چطور شما که ۲ سال پیش وارد این انجمن شدید اول با Virtu کار می‌کردید و بعد تصمیم گرفتید که OSCommerce رو از نو فارسی کرده و بفروشید؟ البته این انجمن جای این بحث نیست و من ترجیح می‌دم به جای اینکه با شما اینجا یک بحث بیهوده رو شروع کنم روی توسعه سیستم مشغول باشم و امیدوار باشم که در آینده افراد دیگه‌ای مثل شما پیدا نخواهند شد که راه شما رو طی کنند.

در ضمن برای اینکه مشخص بشه شما OSCommerce رو از اول ترجمه کردید یا نه به لینک زیر سر بزنید:
http://www.royalsb.com/pages.php?pID=20

به ادعای خود شما سایت kala110.com با فروشگاه خودتان راه‌اندازی شده است.
حال در سایت kala110.com لینک زیر را مشاهده کنید:
http://www.kala110.com/images

همه چیز مشخص است لطفا ادامه ندهید.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
11-03-1388 09:53 بعدازظهر
mehdy
Member

ورودى‌ها: اسف 1385

kala110 نوشته design by royal یعنی قالب کار من بود
که کالا 110 کاربر همین انجمن هستند و میتونند بیان بگن که من فقط قالب او ن سایت رو طراحی کردم
اتمام بحث

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 11-04-1388 12:07 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: mehdy.

11-03-1388 10:26 بعدازظهر
javad_746
Junior Member
**

اوه اوه... بحث داغ شد.!
آقا اگه خونی ریخته بشه من گردن نمیگیریما.... گفته باشم.!

11-04-1388 03:52 قبل‌ازظهر
javad_746
Junior Member
**

ولی بی شوخی بحث جالبی هست...دارم آشنا میشم.
دوستان دیگه هم نظر بدن..بالاخره هر کی فروشگاه داره از یه فروشگاه ساز استفاده کرده....بیاین نظر بدین دوستان.

11-04-1388 03:55 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: