صفحات (2): « اولين < قبلی 1 [2] آخرين »
کدوم فروشگاه ساز؟؟
نويسنده پيغام
kala110manager
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: شهر 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 12
RE: کدوم فروشگاه ساز؟؟

سلام
مثل اینکه در غیاب من اتفاقات جالبی افتاده
هسته اصلی سایت من کاملا بر اساس ویرچو هست و آقای mehdy یک قالب را به انتخاب خودم فارسی کرده و بر روی فروشگاهم نصب کرده است

البته برای اینکه از غافله عقب نمونم بگم اون موقع که من تازه قدم در وادی فروشگاه اینترنتی گذاشتم با parsp آشنا شدم و بعد از آشنایی با ویرچو و مقایسه اونها فهمیدم که همون ویرچوی خودمونه و با کمی تغییرات جزئی با قیمت ******به فروش میگذاشت و فقط کپی رایت را عوض کرده بود و به اسم خودش زده بود.

البته در حق آقای mehdy هم کمی بی انصافی شده. آخه ایشون از سیستم cre loaded استفاده کردن که اون هم بر پایه او اس کامرسه و مزیتش اینه که قالب پذیره.

و دیگر هیچ....

فروشگاه اینترنتی کالا110
http://WWW.kala110.com

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 11-04-1388 05:33 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: kala110manager.

11-04-1388 05:32 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 7

سلام
خب در جواب شما که گفتید:
دوست عزیر قبل از تهمت زدن یه بررسی جزیی بکنید
1-رویال osc هست نه این سیستم شما

خب دوست عزیز من واقعا بحثی ندارم. اما مثل اینکه شما واقعا دوست دارید تا من نتایج یک بررسی جزیی رواینجا بنویسم، بااینکه واقعا وقت اینکاررو ندارم اما برای اینکه دوستان دیگه ای صداقت حرفه ای رو فراموش نکنن، مثل اینکه مجبورم...
(با کسب اجازه از آقا فرهاد)خب بررسی جزیی نشون میده ، بیشتر اشتباهات تایپی و یا ترجمه ای ویرچو 1.1 و در برخی موارد 1.2 روی خود سایت رویال و تمامی نسخ اون موجوده!

1- براي پاك كردن اطلاعيه محصولات, علامت موجود برروي كادر انتخاب را برداريد وسپس بر روي كليد ادامه كليك نماييد.(علامت ویرگول فارسی نیست، بین "و" و "سپس" باید فاصله باشه، "کادر انتخاب" یعنی چی؟ چرا "برروی" اولی بدون فاصله هست ولی "بر روی" دومی با فاصله؟ )
2- براي به روزرساني همه محصولات, لطفا گزينه اطلاعيه سراسري محصولات را انتخاب نماييد.(علامت ویرگول فارسی نیست، "اطلاعیه سراسری" ترجمه تحت اللفظی و نادرستی برای Global Product Notifications می باشد )
3- به ضميمه اخبار فروشگاه, معرفي محصولات جديد, فروشهاي فوق العاده ,و اطلاعيه هاي عمومي ديگر راجع به فروشگاه .(هیچکدام از ویرگولها فارسی نیستند، ",و" ویرگول در کنار حرف ربط!!! آقا یکی فارسی را پاس بداره)
4- درحال حاضر،نظري در مورد محصولات داده نشده است.(بین "حاضر" و "نظری" )
5- اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد. (!!!)
6- خط تغذيه پست الكترونيك(!!!)
7- بررسی عامل كاربری (!!!)
8- معتبر ساختن بررسی عامل كاربری مرورگر طرف كاربر در هر درخواست صفحه.(!!!)
9- مانع شدن از spiders شناخته شده در هنگام اغاز به كار session. (!!!)
10-بازبيني آدرس پست الكترونيك از ميان(!!!)
11- يادداشتهاي برنامه ريزي: (!!!)
12- همه بنرهايي كه برنامه ريزي شده اند غيرفعال خواهند بود تاوقتيكه وقت فعاليت آنها فرابرسد, براي فعال كردن آنها روي نشانه فعال كردن كليك كنيد.(در نسخه 1.1 بانر ترجمه شده بود ولی در نسخه آزمایشی 1.2 به بنر تغییر یافت)
و چندین مورد دیگر که هرکسی یه مقایسه کنه بعیده از اینهمه تشابه اتفاقی به نتایجی نرسه...
چون همه چیز روشنه من نمی خوام بررسی کلی انجام بدم، یعنی واقعا نمیخوام این بحث رو ادامه بدم چون بهرحال فایده ای توش نیست!!!
اما از اول، بحث این نبود که چرا از کدهای ویرچو استفاده شده ، بحث این هست که باید صداقت حرفه ای رعایت بشه.
خوش باشید

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
11-04-1388 09:32 بعدازظهر
shayanx
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: ارد 1387
اعتبار: 2

خوب صحبت از صداقت شد برای ختم كلام اطلاعات زیر مفید است
فروشگاه رویال از نسخه 6 CreLoaded استفاده میكند نه خودشان ماجولی اضافه كرده اند نه پلاگینی .بغیر از ماجول های فارسی. بنابراین نگویید با نصب دو سه تا پلاگین به آن قیمت میفروشند ؛ زحمت آنها برای بومی سازی آن نسخه بوده است
منكر نمیشود شد كه بالاخره بومی سازی هر برنامه ای زحمت دارد و آنها هم زحمت كشیده اند . فرض كنید حقوق یك مترجم یا برنامه نویس حداقل روزی 20000 تومان باشد ؛ آیا شما ترجیح میدهد یكی دو هفته گیر ترجمه و راست چین كردن یك برنامه رایگان باشبد یا آنرا همان روز اول به قیمت 20000 تومان بخرید ؟ اگر ترجیح میدهید یك هفته گیر آن باشید یعنی درامد شما در یك هفته كمتر از 20000 تومان قیمت برنامه است ؟؟؟؟؟؟ این چه نوع كاسبی است وقت شما اینقدر ارزش دارد ؟
نسخه Creloaded تا نسخه 6.3 از او اس كامرس MS2.2 یعنی رجیستر گلوبال روشن و این حرفها تبعیت میكرد .. یعنی اساس آن او اس كامرس است بنابراین استفاده از ترجمه ویرچیو برای قسمتهای عمومی آن نمیتواند مانعی داشته باشد .مگر این ویر چیو متن باز و بر اساس او اس كامرس نیست ؟
من متوجه نشدم آیا این عیوب بالا ترجمه رویال سازها بوده یا ترجمه ویرچیو؟
سوما CREloaded از نسخه 6.3 به بعد از سیستم او اس كامرس نسخه سوم استفاده میكند با ده ها پلاگینی كه با این نسخه هماهنگی داشته است . این همان نسخه پیشرفته گام بگام است و در سایت خودشان ( گام بگام )كلیه این اطلاعات را داده اند .. امیدوارم بحث روشن شده باشد

خانه او اس كامرس ايران

http://www.gumbgum.com

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 11-05-1388 02:14 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: shayanx.

11-05-1388 02:00 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
afshin2740
Junior Member
**

ورودى‌ها: مرد 1387
اعتبار: 0

می دونید مشکل همه اونایی که دارن با او اس کامرس یا همون ویرچوی خودمون کار می کنن چیه ؟
بیشتر به فکر ساخت ماژول های نیمه کاره هستن ! کسی نیست که یک ماژول رو به صورت کامل و با همکاری بقیه ارائه کنه !
اینجا همه چی شده پول !
مشکل دیگه همه دوستای کامرسی اینه که به هیچ عنوان از خودشون خلاقیت گرافیکی نشون نمی دن
توصیه من به همه اینه که یک تاپیک توی سایت باز بشه و جهت ارتقای این سیستم یه فکرایی بشه !

http://www.TakGSM.com | مرجع تخصصی موبایل ایرانیان
http://www.TakForoshi.com | فروشگاه اینترنتی تک فروشی
http://www.MaviGraphic.com | سایت ماوی گرافیک

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 01-02-1389 02:18 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: afshin2740.

01-02-1389 02:16 قبل‌ازظهر
mail4test
Junior Member
**

ورودى‌ها: شهر 1389

من از مارکت ساز استفاده میکنم ، نسبتا هم راضی هستم ، درسته که اپن کارت رو دستکاری کردن و میفروشن ولی به نسبت پولی که پرداخت میکنی پشتیبانی میدن .
در کل برای یه سایت متوسط خوبه

ليست قيمت و فروش آنلاين قطعات کامپيوتر و لپ تاپ ارسال به کلیه نقاط کشور فروش مستقيم و بي واسطه از بازار کامپيوتر تهران
ٌWWW.sepehrkala.com
07-12-1389 11:50 بعدازظهر
sylvester
Member

ورودى‌ها: دی 1387

درباره worldpress (اگه درست اسپل کرده باشم) کسی اطلاعاتی داره؟
چطور فروشگاه سازی است

http://www.shetabshop.ir

http://www.parspeik.ir
دوستانی که قصد گرفتن سرویس مطمئن خرید پستی از شرکت پارس پیک را دارند لطفا کد فروشگاه من رو درون صفحه ثبت تقاضاشون بنویسند تا پس از واریز و ثبت قرارداد با شرکت من پانزده هزار تومن به حسابشون واریز کنم.
07-27-1389 06:16 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: