یک ابهام
نويسنده پيغام
javad_746
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: دی 1388
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
یک ابهام

سلام دوستان..
واسه من یک ابهام پیش اومده،من نسخه تجاری ویرچو رو خریداری کردم و حالا میخوام با پارس پیک قرارداد ببندم،میخوام بدونم اون لینکی که پارس پیک واسه هر محصول به من میده رو قبل از مرحله وارد کردن مشخصات خریدار باید قرار بدم؟و از طریق اون لینک مشخصات خریدار تو پنل فروشگاهی پارس پیک من ثبت میشه و تو پنل ویرچو ثبت نمیشه؟؟ اگه اینجوریه پس امکانات ثبت نام در سایت و مدیریت سفارشات ویرچو عملا برای من بیهوده خواهد بود...!! لطفا یکی ابهام منو برطرف کنه.
حالا اگه نخوام با پارس پیک قرارداد ببندم میتونم مستقیما با پست و همچنین با بانک سامان یا پارسیان قرارداد ببندم؟؟ در صورت انجام این کار چقدر باید هزینه کنم و آیا در این حالت که شرکت واسطی وجود نداره آیا پست به موقع وجهی رو که از مشتری ها میگیره به حساب من واریز می کنه؟؟
ممنون.

04-24-1389 07:58 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
javad_746
Junior Member
**

ورودى‌ها: دی 1388
اعتبار: 0
RE: یک ابهام

یعنی هیچ کسی از این قضیه اطلاع نداره و نمیتونه به من کمک کنه؟؟؟

04-26-1389 05:14 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2

شما می‌توانید لینک محصول پارس پیک را در صفحه‌ای که محصول را اضافه می‌کنید در یکی از فیلدهای آخر به نام
آدرس محصول: (از http:// صرفنظر كنيد)
قرار دهید. در این صورت در صفحه توضیح محصول در آخر توضیحات یک لینک نمایش داده می‌شود. برای تغییر جلمه معرفی این لینک یا حتی تبدیل آن به عکس می‌توانید سطر مربوطه در فایل farsi.php موجود در مسیر includes/languages را ویرایش کنید.

به هیچ وجه امکان قرارداد مستقیم با پست وجود ندارد و حتما بایستی از طریق شرکت‌هایی مانند پارس‌پیک (که صد البته پارس‌پیک بهترین آن‌هاست) قرارداد ببندید.
ولی می‌توانید به صورت مستقیم با بانک‌های سامان، پارسیان، ملت، اقتصاد نوین و ... قرار داد ببندید ولی نکته این‌جاست که این بانک‌ها با شخص حقیقی (شما) قرارداد نمی‌بندند و حتما جهت این‌کار بایستی یا شرکت داشته باشید یا جواز کسب. اما جدیدا یک چیزی به اسم زرین پال (لینک) راه افتاده که شما می‌توانید با آن‌ها قرارداد ببندید و آن‌ها به شما درگاه اینترنتی می‌دهند ! از معایب این‌کار واسطه‌ای شدن کار و هم‌چنین عدم تضمین آپ تایم سرور آن‌هاست که مثلا همین چند روز پیش نزدیک به ۱۶ ساعت سرورشان مشکل داشت و خوب این برای یک سیستم پرداخت آنلاین بدترین عیب هست.

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 04-31-1389 04:04 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: b.tavakkoli.

04-31-1389 04:04 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 7

سلام
با توجه به اینکه شما نسخه تجاری رو تهیه کردید، عملا باید از سیستم پشتیبانی نسخه تجاری استفاده نمایید.
برای اینکار می توانید از طریق لینک زیر برای ارسال درخواست پشتیبانی استفاده نمایید:
http://www.e-virtu.com/index.php/contact-us/
و یا به سادگی درخواست و یا سئوال خود را به آدرس ایمیل support-at-e-virtu.com ارسال نمایید.
بطور خلاصه باید بگم که ماژولهای ایران مارکت سنتر و dpay.ir بطور رایگان دراختیار استفاده کنندگان از نسخه تجاری که قرارداد پشتیبانی آنها هنوز به اتمام نرسیده است، قرار داده می شود.
با تشکر
کوشان
دپارتمان پشتیبانی

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
04-31-1389 07:31 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: