صفحات (3): « اولين < قبلی 1 [2] 3 بعدی > آخرين »
عدم بارگذاری واحد پول پیش فرض
نويسنده پيغام
jahromy
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: آبا 1386
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: عدم بارگذاری واحد پول پیش فرض

این خطاها را از کجا دریافت کردید؟
من وقتی صفحه مدیریت یا فروشگاه رو باز میکنم هیچ خطایی ندارم.
حالا چطور میشه مشکلات رو اصلاح کرد؟؟؟

03-05-1390 07:01 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 2

خود مرورگر گزارش میده که این سایت خطرناکه و برای سیستم شما مضرره! بعد از مرورگر هم آنتی ویروس سر و صدا میکنه! من هر دوتاشو آف کردم تا صفحه تو سیف براوزر باز بشه تازه!

در ضمن اسکریپت های عجیب و غریبی موقع لود فروشگاه شما از سایت آلوده chesnai82801.cz.cc لود میشه که در صورت استفاده از مرورگر معمولی سیستم رو راحت ویروسی میکنند البته من یه کی لوگر هم پیدا کردم!

به هر حال این مشکل واسه این پیش اومده که در جدول پیکربندی و واحدهای پولی شما تداخل ایجاد شده! اگر میخواید با همین وضع واحدهای پولی رو درست کنید، جدول currencies رو از طریق phpmyadmin کلا پاک کنید و کلید DEFAULT_CURRENCY با شماره آی دی 84 رو هم از جدول configuration پاک کنید (دقت کنید کل جدول configuration رو پاک نکنید!) بعد فایل دیتابیس ضمیمه رو ایمپورت کنید! احتمالا مشکل حل بشه! Wink

الصاق كردن فايل
.zip File  TMN.zip (اندازه: 935 بایت / دريافت‌ها: 1)

فرمان دادم تا بدنم را بدون این که مومیایی کنند و یا در تابوت بگذارند در گور قرار دهند تا ذرات تنم خاک ایران شود.

>> کورش کبیر <<

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 03-05-1390 07:17 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: Gorgeaseman.

03-05-1390 07:16 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
jahromy
آزمایشگر
tester

این روش مشکل مربوط به واحد پولی رو کلا حل میکنه؟
برای بحث ویروس و کدهای خطرناک چکاری باید انجام بدم؟ بحرحال اگر فروشگا برای بازدیدکنندگان ایجاد مشکل کند چندان خوشایند نیست.

03-05-1390 07:22 قبل‌ازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

بله! این فایل دیتابیس به طور صحیح تنظیم شده و روی مقادر قبلی ست میشه! برای مشکل ویروس هم خیلی زیاد بحث شه و چند تا هم تاپیک مستقل زده شده! اون موارد رو رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد!

فرمان دادم تا بدنم را بدون این که مومیایی کنند و یا در تابوت بگذارند در گور قرار دهند تا ذرات تنم خاک ایران شود.

>> کورش کبیر <<

03-05-1390 08:21 قبل‌ازظهر
jahromy
آزمایشگر
tester

Gorgeaseman نوشته شده:
به هر حال این مشکل واسه این پیش اومده که در جدول پیکربندی و واحدهای پولی شما تداخل ایجاد شده! اگر میخواید با همین وضع واحدهای پولی رو درست کنید، جدول currencies رو از طریق phpmyadmin کلا پاک کنید و کلید DEFAULT_CURRENCY با شماره آی دی 84 رو هم از جدول configuration پاک کنید (دقت کنید کل جدول configuration رو پاک نکنید!) بعد فایل دیتابیس ضمیمه رو ایمپورت کنید! احتمالا مشکل حل بشه! Wink

مطابق با گفته شما سعی کردم بعد از پاک کردن جدول فایل پیوست رو ایمپورت کنم ولی موفق نشدم و با خطای زیر مواجه شدم این مشکل رو چطور باید برطرف کنم؟

کد:
Error
SQL query:

-- -- Dumping data for table `configuration` -- INSERT INTO `configuration` (`configuration_id`, `configuration_title`, `configuration_key`, `configuration_value`, `configuration_description`, `configuration_group_id`, `sort_order`, `last_modified`, `date_added`, `use_function`, `set_function`) VALUES (84, 'واحد پولی پيش فرض', 'DEFAULT_CURRENCY', 'TMN', 'واحد پولی پيش فرض', 6, 0, NULL, '2010-03-31 15:15:28', NULL, NULL), -- -- Table structure for table `currencies` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `currencies` ( `currencies_id` int(11) NOT NULL auto_increment, `title` varchar(32) NOT NULL, `code` char(3) NOT NULL, `symbol_left` varchar(12) default NULL, `symbol_right` varchar(12) default NULL, `decimal_point` char(1) default NULL, `thousands_point` char(1) default NULL, `decimal_places` char(1) default NULL, `value` float(13,8) default NULL, `last_updated` [...]

MySQL said:
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'CREATE TABLE IF NOT EXISTS `currencies` (
   `currencies_id` int(11) NOT NULL au' at line 5

03-06-1390 10:11 بعدازظهر
jahromy
آزمایشگر
tester

من کلا فایل ها رو همین چند روز پیش حذف کردم و فایل های جدید که بصورت فشرده روی سرور داشتم رو آنزیپ و دوباره فروشگاه رو راه اندازی کرده بودم فقط بک آپ مربوط به کذشته هست که اطلاعات فروشگاه را بازآوری کرده.
بااین حال این مشکل هک و ویروسی که برای من پیش اومده بنظر شما در کجا قرار داره؟ میتونه در فایلی روی سرور قرار گرفته باشه یا اینکه مشکل کلا به بانک بر میگرده؟

کنجاش کردم توی یکی از فایل های htaccess فولدر htdoc این متن فایل ضمیمه بود شک کردم گفتم شما هم نظر بدین

.txt File  htaccess.txt (اندازه: 1.66 کیلوبایت / دريافت‌ها: 1)

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 03-07-1390 02:44 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: jahromy.

03-06-1390 11:06 بعدازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

اگر اتوماتیک ایمپورت نشد دستی هم میتونید تعداد اطلاعات کمه!

بله این فایل هم آلودست! کلا یک دور تمام محتویات پوشه public_html رو پاک کنید و فروشگاه رو دوباره از فایل هایی که از فروم دانلود میکنید نصب کنید نه نسخه های بک آپ! در ضمن با توجه به تعداد محصولات که کم هست، پیشنهاد میکنم محصولات رو دوباره دستی وارد کنید نه از دیتابیس! بعد از نصب هم همه موارد امنیتی رو رعایت کنید!

>> کورش کبیر <<

03-07-1390 03:31 قبل‌ازظهر
jahromy
آزمایشگر
tester

کلا فولدر اصلی رو حذف و سرس فایل های جدید رو دوباره آپلود کردم و بدون بازآوری اطلاعات سیستم رو نصب کردم منتهی حالا که نه فکر کنم ویروسی و حتی بانک قبلی حذف و جدید براش ساختم
بااینحال بازهم همون مشکل رو داره با این تفاوت که نرخ پیش فرض بر اساس ریال هست اما تنظیمات واحد پول هیچ ارتباطی با تنظیمات واحد پول مدیریت نداره(مثلا وقتی ارزش را دستکاری کنم یا واحد پیش فرض را به دیگری تغییر میدهم هیچ تغییری در واحد پیشفرض فروشگاه رخ نمیدهد)
ظاهرا این مشکل کلی هست که در برنامه نویسی فروشگاه احتمالا اشتباهی وجود داره.

03-08-1390 03:42 بعدازظهر
Gorgeaseman
یک فیلم ، یک تجربه
tester

شما فروشگاه رو از نو نصب میکنید یا فایل ها رو کپی میکنید؟ من فکر میکنم دیتابیس قبلی رو مجدد وارد کردید!!!

>> کورش کبیر <<

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 03-08-1390 08:10 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: Gorgeaseman.

03-08-1390 08:09 بعدازظهر
jahromy
آزمایشگر
tester

خیر فایل زیپ اصلی که از سایت گرفته بودم رو از روی کامپیوتر به سرور اپلود کردم و همون رو نصب نمودم
هیچ بک اپ یا فایلی از قبل وارد فولدر اصلی نکردم می تونید فروشگاه رو ببینید

03-09-1390 06:33 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: