خطای پس از کلیک بر روی تکمیل فرآیند خرید در ماژول بانک سامان
نويسنده پيغام
avalovly
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: بهم 1390
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
خطای پس از کلیک بر روی تکمیل فرآیند خرید در ماژول بانک سامان

سلام وقت بخیر. خسته نباشید. کاربران وقتی از طریق درگاه بانک سامان پرداخت انجام می دن و پس از کلیک بر روی تکمیل فرآیند خرید کلیک می کنند پیغام خطای زیر می یاد من هر کاری که بلد بودم انجام دادم اما نتونستم درست کنم اگه ممکنه بررسی کنید و بگید این خطا مربوط به چیه و چطوری باید رفعش کنم؟

کد PHP:
Warningcurl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/daneshi/public_html/includes/classes/lib/nusoap.php on line 2161

Fatal error
Uncaught SoapFault exception: [WSDLSOAP-ERRORParsing WSDLCouldn't load from '/home/daneshi/public_html' : Start tag expected, '<' not found in /home/daneshi/public_html/includes/classes/lib/nusoap.php(6985) : eval()'d code:1 Stack trace:
#0 /home/daneshi/public_html/includes/classes/lib/nusoap.php(6985) : eval()'d code(1): SoapClient->SoapClient('')
#1 /home/daneshi/public_html/includes/classes/lib/nusoap.php(6985): eval()
#2 /home/daneshi/public_html/includes/classes/sb+.php(617): nusoapclient->getProxy()
#3 /home/daneshi/public_html/includes/classes/sb+.php(428): sb24get->run_action()
#4 /home/daneshi/public_html/includes/modules/payment/sb24.php(106): sb24get->action()
#5 /home/daneshi/public_html/includes/classes/payment.php(232): sb24->before_process()
#6 /home/daneshi/public_html/checkout_process.php(100): payment->before_process()
#7 {main} thrown in /home/daneshi/public_html/includes/classes/lib/nusoap.php(6985) : eval()'d code on line 1 

11-18-1390 06:56 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: