صفحات (7): « اولين < قبلی 1 2 3 [4] 5 6 7 بعدی > آخرين »
1 رای - 5 میانگین   قالبي جديد و زيبا براي E-Virtu نسخه 1.1
نويسنده پيغام
sss13
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: مهر 1386
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: قالبي جديد و زيبا براي E-Virtu نسخه 1.1

قالب توی لوکال هاست نصب شده بود ولی وقتی فایها رو جایگزین کردم رو هاست پیغام زیر رو میده
Warning: main(STS_START_CAPTURE) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/g7hpcom/public_html/catalog/includes/application_top.php on line 515

Warning: main(STS_START_CAPTURE) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/g7hpcom/public_html/catalog/includes/application_top.php on line 515

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'STS_START_CAPTURE' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/g7hpcom/public_html/catalog/includes/application_top.php on line 515
توی آموزشش گفته که فایل congigure.php رو از طریق ftp آپلود کنید وقتی این کار رو کردم پیغام زیر رو داد
1046 - No database selected

select configuration_key as cfgKey, configuration_value as cfgValue from configuration

[TEP STOP]

مشکلش چیه آخه قبل از اینکه قالب رو نصب کنم داشت درست کار می کرد ؟

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 07-14-1386 07:36 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: sss13.

07-14-1386 07:30 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

شما ابتدا باید فایل configure.php رو از طریق FTP از رویه سایتتون دانلود می کردین بعد اون فایل دانلود شده رو تغییر می دادین و آپلودش می کردین نه اینکه فایل لوکال خودتون رو تغییر بدین و رویه فایل سرور آپلود کنید اینجوری کل تنظیمات سایت رو بهم زدید. اگه از فایل configure.php نسخه backup ندارید باید سیستم رو از دوباره نصب کنید.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
07-15-1386 05:12 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
sss13
Member

sss13 نوشته شده:
واقعا قالب زیباییه فقط یکم مشکل داره
وقتی میاد بالا چند تا از منوهاش باز نمیشه
روی تمام منوهاش (منهای خرابش )نوشته تنظیمات کاربری ولی فقط همون که روی اون نوار آبی رنگه , و زیرش هم منوی بعد بدون هیچ فاصله هست 4 یا 5 تا از این منو و با همین نام داره , چطوری می تونم درستش کنم
یک سوال دیگه اینکه می خوام رنگ تایتلشو عوض کنم الان سفیده ( همون رنگ تنظیمات کاربری و ... ) از کجا باید عوض کنم
ممنون میشم دوستان سریعتر کمک کنند

ممنون میشم این یکی رو هم جواب بدید
میشه یکم توی سایت بمونید من الان تستش کنم آخه قبلا این کار رو کردم یه پیغام دیگه داد

07-15-1386 05:25 قبل‌ازظهر
sss13
Member

کاری رو که گفتید انجام دادم ولی نشد
اصلا کلش پاک کردم و همون شاخه catalog , upgrade رو که توی لوکال هاست درست کار می کرد رو آپلود کردم و دوباره نصب وارتقا دادم ولی پیغام زیر رو میده

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'STS_START_CAPTURE' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/g7hpcom/public_html/catalog/includes/application_top.php on line 515
البته وارد قسمت مدیریت فروشگاه میشه فقط وارد قسمت فروشگاه نمیشه
ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید من الان چند روزه که روزی 5یا 6 دفعه به سایت شما می یام تا جوابم بگیرم

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 07-15-1386 06:16 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: sss13.

07-15-1386 06:14 قبل‌ازظهر
sss13
Member

من با راهنمایی شما برنامه رو نصب کردم فقط همین مشکلی که اول پرسیدهبودم رو جواب بدید دیگه سعی می کنم زیاد مزاحمتون نشم

sss13 نوشته شده:
واقعا قالب زیباییه فقط یکم مشکل داره
وقتی میاد بالا چند تا از منوهاش باز نمیشه
روی تمام منوهاش (منوهای خرابش )نوشته تنظیمات کاربری ولی فقط همون که روی اون نوار آبی رنگه , و زیرش هم منوی بعد بدون هیچ فاصله هست 4 یا 5 تا از این منو و با همین نام داره , چطوری می تونم درستش کنم
یک سوال دیگه اینکه می خوام رنگ تایتلشو عوض کنم الان سفیده ( همون رنگ تنظیمات کاربری و ... ) از کجا باید عوض کنم
ممنون میشم دوستان سریعتر کمک کنند

07-15-1386 07:13 بعدازظهر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

این قالبی که شما دارید استفاده می کنید رو من طراحی نکردم برای همین هم از ساختارش اطلاع چندانی ندارم و فقط تا اون حدی که به ساختار مربوط نشه می تونم کمک کنم. به همین دلیل جواب سوال اولتون رو نمی دونم اگه طراح قالب خودش بیاد و این تاپیک رو ببینه حتما جواب میده.

اما در مورد مشکلی که تویه سوال دوم مطرح کردی به نظر من شما فایل configure.php رو درست ویرایش نمی کنی که این مشکلات پیش می یاد. کاری که شما باید بکنی اینه که رویه سرور یه نسخه از نرم افزار رو که تغییر ندادی آپلود کن و اون رو کامل نصب کن تا کار کنه. بعد بیاد تمامی اون فایلهایی رو که تغییر یافته رو جایگزین کن البته به جز دوتا فایل includes/configure.php و admin/includes/configure.php. این دو تا فایل رو هیچ وقت نباید از رویه لوکال به سرور آپلود کنی. بعد حالا فایل includes/configure.php رویه سرور رو با FTP دانلود کن و رویه لوکال تغییرات خودت رو رویه این فایل بده و بعد اون رو دوباره به رویه سرور منتقل کن. اینجوری اصولا نباید مشکلی برات پیش بیاد.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
07-15-1386 07:14 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
sss13
Member

ظاهرا من چند ثانیه زودتر از شما جواب داده بودم

07-15-1386 07:34 بعدازظهر
sss13
Member

تمام مشکلات مربوط به قالب جدید حل شد یعنی مشکلی نداشت اون منوها وقتی عضو فروشگاه بشیم و کالاهارو وارد کنیم یه تعدادش فعال میشن و لی هنوز 2 یا 3 تاشون ظهار نشده که نمی دونم مال چیه
فقط یکی از دوستان راهنمایی کنه که رنگ فونت تایتل هاش از کجا عوض میشه

07-16-1386 06:42 بعدازظهر
iranbazi
Member

لينك قالب از كار افتاده لطفا يكي ديگه بديد !

http://www.e-virtu.com
مهد فروشگاه ساز ایران
08-14-1386 04:59 بعدازظهر
masoud_cpu
Junior Member
**

ورودى‌ها: آبا 1386