صفحات (2): « اولين < قبلی 1 [2] آخرين »
اضافه كردن دكمه خريد پستي انجام شد!!
نويسنده پيغام
kala110manager
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: شهر 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 12
RE: اضافه كردن دكمه خريد پستي انجام شد!!

alibigham نوشته شده:
من یه پک میزارم که باید فایلها رو جایگزین کنید ولی برای اینکه یه وقت ( که امکانش خیلی کمه ) فروشگاه کسی مشکل بر نخوره فایلها رو یکی یکی اسمشونو عوض میکنید (مثلا یه 2 به آخر فایل اصلی فروشگاهتون اضافه میکنید) که اگر خواستید بشه مثل قبل همه مراحل رو بر میگردید و انگار نه انگار. تا 2 روز آینده خدا بخواد فایلها و راهنمای اونها رو میزارم. یا علی

سلام و خسته نباشید
من به تازگی با ایران مارکت قرارداد بسته ام و به شدت به این ماژول احتیاج دارم
هرچه زودتر این ماژول را قرار دهید بهتر است و من از شماممنون می شوم
می خواستم تغییراتی را که در سایت خود اعمال کرده اید را در سایت زیر اعمال کنم
http://www.kala110.com

فروشگاه اینترنتی کالا110
http://WWW.kala110.com
06-20-1387 02:04 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
alibigham
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: مرد 1387
اعتبار: 1

بچه ها سایت من یه مشکل خورد که هر کاری کردم درست نمیشد. وارد مدیریت نمیشد. تاپیک زدم کلی اینور اونور بازم نشد. دوباره نصب میکردم آپدیت میکردم خلاصه وارد مدیریت نمیشد. شک کردم شاید به خاطر تغییرات باشه. بعد از کلی بدبختی ایراد رو پیدا کردم که ار دیتا بیس بود که بعد از نصب بر میگردوندم . خلاصه اون مشکل حل شد. خواستم پک بزارم که دیدم اولا بعضی ها از قالب استفاده میکنند و ممکنه بهم بریزه و دوم اینکه تو نسخه فروشگاه من سبد خرید و عضویت غیر فعاله. شاید کسی بخواد اونا رو داشته باشه و پستی هم داشته باشه. خلاصه سرتون رو درد نیارم من دیدم تنها راهش آموزش هست که واسه هر صفحه چکار کردم. حدود 20 صفحه تغییر کرده تا فروشگاه شده اون که میبینید. هر کس خودش خواست تست کنه و اون قسمتی که میخواد عوض کنه. با عرض پوزش سرم خیلی شلوغه ولی سعی میکنم هر هفته یه آموزش از تغییرات رو بزارم. مطمئنا اگر احتیاج هم به تغییرات نداشته باشید به دردتون میخوره و هم اینکه لذت بخش هست. من تو شرکت خودمون این پک رو 40 هزار تومان میگیرم و نصب میکنم ولی اینجا چون خیلی استفاده ها کردم از مطالب و اکثرا مجانی بوده منم میخوام حال بدم. بازم ممنون.موفق باشید. یا علی.

چه کسي مي گويد که گراني اينجاست؟ ... دوره ارزانيست / شرافت ارزان ... تن عريان ارزان و دروغ از همه چيز ارزانتر / آبرو قيمت يک تکه نان / و چه تخفيف بزرگي خورده است قيمت هر انسان
06-20-1387 05:40 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
mehdi4467
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: مرد 1386
اعتبار: 0

سلام
لينكي وجود ندارد؟!

ماژول بانک پارسیان
در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی در تماس باشید.
11-22-1388 01:31 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: