افزودن باکس انتخاب تعداد محصول در صفحه نمایش محصول(آموزش)
نويسنده پيغام
LOFOL
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: خرد 1385
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 2

مثل اگر مشتری شما بخواهد از یک محصول به تعداد 10 عدد خرید کند به راحتی با انتخاب عدد 10 و کلیک روی دکمه افزودن به سبد خرید اینکار را انجام می دهد

1- در فایل product_info.php

این کد را پیدا کنید

کد:
<td class="main" align="left"><?php echo tep_draw_hidden_field('products_id', $product_info['products_id']) . tep_image_submit('button_in_cart.gif', IMAGE_BUTTON_IN_CART); ?></td>

بعد به جایش این کد را اضافه کنید

کد:
<td class="main" align="left"><input type="text" name="quantity" value="1" maxlength="2" size="2"><?php echo tep_draw_hidden_field('products_id', $Qproduct->valueInt['products_id']) . tep_image_submit('button_in_cart.gif', IMAGE_BUTTON_IN_CART); ?></td>

2 - فایل includes\application_top.php را ویرایش کنید

این کد را پیدا کرده

کد:
$cart->add_cart($HTTP_POST_VARS['products_id'], $cart->get_quantity(tep_get_uprid($HTTP_POST_VARS['products_id'], $HTTP_POST_VARS['id']))+1, $HTTP_POST_VARS['id']);

و این کد را جایگزینش کنید

کد:
$cart->add_cart($HTTP_POST_VARS['products_id'], $cart->get_quantity(tep_get_uprid($HTTP_POST_VARS['products_id'], $HTTP_POST_VARS['id']))+(empty($_POST['quantity']) ? 1 : intval($_POST['quantity'])), $HTTP_POST_VARS['id']);

چناچه میل داشتید فیلد وارد کردن تعداد محصول را به اعداد بیشتر از 2 رقمی افزایش دهید کافی است عدد داخل این دستور

کد:
maxlength="2"

را تغییر بدهید

نمونه تصویر هم به این پست ضمیمه شده

پایان

امیدوار بکارتون بیاد

الصاق كردن فايل تصویر(های) کوچک

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 08-24-1386 06:18 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: LOFOL.

08-24-1386 06:10 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2
RE: افزودن باکس انتخاب تعداد محصول در صفحه نمایش محصول(آموزش)

همان طور که در عکس هم دیده می شود این باکس در کف کادر مستطیلی قرار می گیرد
اگر بخواهیم تراز آن را جوری تنظیم کنیم که همسطح با دکمه خرید شود چه کدی را دستکاری کنیم؟

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس
01-25-1387 07:11 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
m0tafa.lin
Junior Member
**

ورودى‌ها: اسف 1386
اعتبار: 0

با سلام
اول یه عکس درست کنید مثلا با عنوان تعداد مورد نیاز یا تعداد در خواست و با هر چیز دیگه
و این عکس رو تو پوشه
includes\languages\farsi\images\buttons
کپی کنید و به جای این کدی که دوستمون فرمودند در فایل product_info.php

کد:
<td class="main" align="left"><input type="text" name="quantity" value="1" maxlength="2" size="2"><?php echo tep_draw_hidden_field('products_id', $Qproduct->valueInt['products_id']) . tep_image_submit('button_in_cart.gif', IMAGE_BUTTON_IN_CART); ?></td>

این کد رو قرار بدین

کد:
<td width="102"><a href="<?php echo tep_href_link(FILENAME_DEFAULT, 'cPath=' . $cPath); ?>"><?php echo tep_image_button('button_back.gif', IMAGE_BUTTON_BACK); ?></a></td>

<td width="224" class="main"><?php echo '<a href="' . tep_href_link(FILENAME_PRODUCT_REVIEWS, tep_get_all_get_params()) . '">' . tep_image_button('button_reviews.gif', IMAGE_BUTTON_REVIEWS) . '</a>'; ?></td>

<td width="505" align="left" class="main"><table><tr><td width="53" class="main"><?php echo  tep_image_button('tedad.gif')  ; ?></td><td><input type="text" name="quantity" value="1" maxlength="3" size="2"></td></tr></table><?php echo tep_draw_hidden_field('products_id', $Qproduct->valueInt['products_id']) . tep_image_submit('button_in_cart.gif', IMAGE_BUTTON_IN_CART); ?></td>

البته شما می تونید با تغییر پهنای تگ<td> جدول رو به شکل مناسب نشون بدین
امیدوارم که درست مطلب رو رسونده باشم

این رو هم اضافه کنم که من اون عکس رو به اسم tedad.gif تو پوشه includes\languages\farsi\images\buttons کپی کرده بودم شما می تونید هر اسمی بزارید فقط در کدی که من گفتم اسم عکسی رو که در پوشه مربوطه کپی کردید بزارید

اندازه عکس رو هم 27*55 در نظر بگیرید

http://bankedvd.com فروش بازی و نرم افزار

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 02-01-1387 05:41 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: m0tafa.lin.

02-01-1387 04:15 قبل‌ازظهر
kala110manager
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: شهر 1387
اعتبار: 12

سلام
من این کار را کردم خوب در اومد
دستتون درد نکنه

فروشگاه اینترنتی کالا110
http://WWW.kala110.com
09-28-1387 05:07 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
NEGAHEFARDA
Member

ورودى‌ها: ارد 1388
اعتبار: 0

دمت گرم .... خیلی باحالی .

03-06-1388 03:09 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: