انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: کمک و همکاری در طراحی
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
سلام

درخواستی داشتم از php کاران عزیز
من در حال طراحی یک سایت هستم که قصد دارد از طریق اینترنت سفارشات دریافت کنه !
من خودم تخصصم گرافیکه و از برنامه نویسی چیزی سر در نمی یارم .
می خواستم از دوستان بپرسم کسی هست که این فرم رو برام تهیه کنه ؟ ! ؟

مشخصات:
این سایت اطلاعاتی در قالب عکس که نمایی از محصول و شرح آن بوسیله نوشته است رو به مشتری نشون میده . زمانی که مشتری محصولی رو انتخاب کرد وارد صفحه ای میشه که در اون می تونه نظرات خودش رو همراه با انتخاب رنگ بوسیله دکمه رادیویی( که در جلوی هر دکمه یک کادر کوچک عکس دیده می شود که همان رنگ است) مشخص کنه و با زدن دکمه ارسال نام محصول و توضیحات و رنگ اون برای مدیر سایت ذخیره یا به ایمیل مدیر ارسال بشه.
این هم نیازم بوسیله تصویره :
تصویر اول:
در قسمت 1 نمایی از محصول
در قسمت 2 تصویر بعدی یا قبلی
در قسمت 6 نمایی از محصولات یک مجموعه
در قسمت 3 سفارش محصول
در قسمت 4 مشخصات محصول در صفحه جدید (javasript :…) فقط نوشته + نمایی کوچک از تصویر
در قسمت 5 پرش به سایر محصولات
در قسمت 7 محتویات سبد مشتری
در قسمت 8 جدید ترین محصول تا 3 تا محصول
در قسمت 9 بیشترین فروش محصول که در پایین لیست ترجیحا منو کشویی باشد که پر فروش ترین محصول هر مجموعه را مشخص کند.
در قسمت 10 تمام محصولاتی کگه تا به حالا کاربر خرید کرده یا یفارش داده را مشخص میکند.
در قسمت 11 تمام خرید های جدید و در زمان حال را با ریز مشخصات و ... به نمایش میگذارد که امکان به طور مثال تغیر رنگ یا اندازه و یا حذف در آن به کاربر داده میشود.
در قسمت 12 menu )) لینکهای ضرور ی و متداول
در قسمت 13 خروج
در قسمت 14 ادامه نمایش محصولات یک مجموعه

تصویر دوم:
قسمت 1 برای انتخاب رنگ بوسیله دکمه رادیوئی
======================================
دوستان به هر شکل که امکن داره براتون لطفا با شماره زیر تماس بگیرید .
یا به شکلی که مناسب تر است منو راهنمایی کنید تا به هدفم برسم.
پیشاپیش متشکرم
رضا
+98 511 5022189

این هم تصاویر برای رساندن منظورم:

تصویر شماره 1 :

تصویر شماره 2:

خوب شما قصد دارين تا از FarsiCommerce استفاده کنین یا اینکه این سیستم رو خودتون از اول طراحی کنین؟
كاملا بايك تركيب ساده و به شكل خيلي ابتدايي نسبت به اين نسخه كه فرموديد.
من اين نسخه شمارو بر روي لوكال نصب كردم و حالا مي خوان اونو بر اساس فقط يك نياز ويرايش كنم ولي از توان خودم خارجه و شناختي نسبت به دستورات و عملكرد اين زبان ندارم .
در صورت امكان يا منبعي رو برام مشخص كنيد كه منو باساختار و عملكرد دستورات اين زبان آشنا كنه يا اينكه زحمتشو بكشين و در مورد هزينه هم به توافق مي رسيم.
در اين مورد كه من خودم شخصا اين تغييرات رو براتون انجام بدم متاسفانه به دليل مشغله زياد كاري نمي تونم چون همين الانش هم كارهاي زيادي دارم كه بايد انجام بدم و قبول كار جديد براي غيرممكنه.
ولي توي اين انجمن حتما دوستان ديگه اي هستن كه بتونن به شما در اين رابطه كمك كنين. اگه شما يه جستجو در انجمن انجام بدين شايد بتونين افرادي رو كه قادر به انجام اين كار هستن رو پيدا كنين.

ولي اگه خودتون بخواين كه اين تغييرات رو در سيستم ايجاد كنين بايد به زبان برنامه نويسي PHP و پایگاه داده MySQL آشنایی داشته باشید. اگه باز خواستین من شما رو در نحوه یادگیری این موارد راهنمایی می کنم.
متشكر
=====
من امروز كتابها و مقالات phpرو دریافت کردم ولی برای شناخت پایه ای از my sql چیزی نمیدونم و اگر لطف کنید منبع معتبر و با بیان ساده ای برام مشخص کنید ممنون میشم و یا کوله کلیدی برای جستجو و ebook هم باشه منو کمک کردین و مدیون شما میشم.
-----------------------------------------------------------------------
باز هم من در درخواست خودم اصرار دارم و اگر کسی رو سراغ دارین معرفی کنید.
-------------------------------------------------------------------------
متشکرم
رضا
در رابطه با MySQL معمولا در کتابهای مربوط به PHP یک بخش رو به این پایگاه داده اختصاص می دن. اگه کتابی که شما دارین کتاب کاملی باشه حتما این بخش توی اون وجود داره. فکر کنم با مطالعه این بخش بتونین نیازهای خودتون رو برطرف کنین.

یک منبع دیگه هم من می شناسم برای یادگیری دستورات SQL که هنگام کار با پایگاه داده نیازه:
http://www.w3schools.com/sql/default.asp

در ضمن سایت iranphp.net هم مقالات خوب و مفیدی در این رابطه داره.
ممنون
====
من mybbرو نصب کردم
آیا به نظر شما ویرایش mybb راحت تر از PersianOC نیست ؟
خواهش مي كنم.

ببخشيد من متوجه نشدم اين جريان راحتتر بودن mybb از PersianOC چیه؟
سلام
-------
من منظورم همين e-shop بود که سایت شما ارائه میکرد .(بی سوادیم دیگه ، ما زمانای قدیم 10سال پیش مشقامونو رو زمین مینوشتیم به خاطر همین سواد درست حسابی نداریم.)
فکر کنم بشهmybb رو به e-shop تبدیل کرد.
منظورم این بود.
اگه طرح واسه e-shop سفارشی خواستی بگو (طرح دارم اونم چه طرح هایی) حاظرم با شما همکاری کنم طراحی قالب با شما گرافیک با من . اگر مایل بودید.
من رشته گرافیک هستم و شناختم برای کار با این فضا ها تقریبا کامله.
در مورد MyBB باید بگم که کار این MyBB ایجاد انجمن است که فکر نکنم به هیچ طریقی ربطی به e-shop داشته باشه. ولی باز اگه منظور دیگه ای داشتی بیشتر توضیح بده چون اصلا متوجه نشدم؟

در مورد طرح هم حتما مایلم طرحاتو بشنوم اگه طرح خوبی بود حتما باهات همکاری می کنم.
صفحات: 1 2
آدرس URL مرجع