انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
اطلاعیه مربوط به انتشار دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲ را از طریق این لینک می‌توانید مطالعه کنید. تغییرات اعمال شده در این نسخه در اطلاعیه قابل مشاهده است.

در این تاپیک لطفا در مورد این نسخه آزمایشی بحث و تبادل نظر کنید تا بعد از جمع‌بندی تمامی نظرات و بحثها برای انتشار نسخه نهایی ۱.۲، سیستم را آماده کنیم. Wink
با تشکر از شما
نصب این ورژن جدید اشکال دارد
وقتی اطلاعات دیتا بیس را می دهم پیغام بررسی ارتباط پایگاه‌داده.. می دهد و هیچ اتفاقی نمی افتد.
هورا نسخه دوم هم امد ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووون

soheilsh نوشته شده:
با تشکر از شما
وقتی اطلاعات دیتا بیس را می دهم پیغام بررسی ارتباط پایگاه‌داده.. می دهد و هیچ اتفاقی نمی افتد.

روی سیستم خودم که به خوبی نصب میشه و مشکلی نداره.

لطفا مشخصات سیستم خودتون رو بگید تا بتونیم پیدا کنیم که مشکل از کجاست؟

اسم و نسخه مرورگرتون که استفاده می‌کنید؟
سیستم‌عامل سرور و همچنین نسخه سیستم‌عامل؟
نسخه php سرور؟
نسخه Mysql سرور؟
نام وب‌سرور مورداستفاده و نسخه وب‌سرور؟

ممنون و تشکر از زحماتتون من هم در حال آزمایشش هستم
آقای فرهاد خان میشه بگین این دقیقاً کدوم نسخه هستش منظورم نسخه معملی یا نسخه MS2 یا نسخه RC2؟
سوال دوم اینکه کدوم ورژن STS روی این نصب می شه آخه اکثر این قالبهای STS فارسی که اومده از ورژن 2 STS استفاده کردن. چرا همه از STS 2 استفاده می کنن؟
در قسمت ثبت سفارش ایرور میده.

farhad نوشته شده:

soheilsh نوشته شده:
با تشکر از شما

روی سیستم خودم که به خوبی نصب میشه و مشکلی نداره.

لطفا مشخصات سیستم خودتون رو بگید تا بتونیم پیدا کنیم که مشکل از کجاست؟

اسم و نسخه مرورگرتون که استفاده می‌کنید؟
سیستم‌عامل سرور و همچنین نسخه سیستم‌عامل؟
نسخه php سرور؟
نسخه Mysql سرور؟
نام وب‌سرور مورداستفاده و نسخه وب‌سرور؟

سیستم نیست!!
من رو هاست دارم نصب می کنم !!!

samsum نوشته شده:
آقای فرهاد خان میشه بگین این دقیقاً کدوم نسخه هستش منظورم نسخه معملی یا نسخه MS2 یا نسخه RC2؟
سوال دوم اینکه کدوم ورژن STS روی این نصب می شه آخه اکثر این قالبهای STS فارسی که اومده از ورژن 2 STS استفاده کردن. چرا همه از STS 2 استفاده می کنن؟

این نسخه Virtu E-Commerce هست نسخه‌ای که خود ما روی اون کار کردیم و update های oscommerce هم برروی اون اعمال شده است. دقیقا نمی‌تونم بگم کدوم نسخه STS روش نصب میشه باید تست بشه.

armannn نوشته شده:
در قسمت ثبت سفارش ایرور میده.

اینکه بگید error میده کافی نیست. باید دقیق بگید چه خطایی رو دریافت کردید و همچنین مشخصات هاست یا سیستم خودتون رو هم عنوان کنید تا بتونیم منشا خطا و نحوه رفع اون رو پیدا کنیم.

صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
آدرس URL مرجع