انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: متن باز یا تجاری... مساله اینست!
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
با سلام خدمت تمامی فرزندان ایران... خانه پدری و سرزمین مادریSmile

با اومدن نسخه تجاری انگار آقا فرهاد کمتر تمایل به ارائه امکانات جدید و همچنین حمایت از تالار گفتمان رو دارن

نظر شما درباره نسخه تجاری چیه؟؟؟
چون نظر در مورد نسخه تجاری را پرسیده اید میگویم كه این نسخه شبیه نسخه های پلاگین جوملاست و شاید هم همینطور باشد چون از كامپوننت های جوملا استفاده میكند
برای اطلاع بگویم كه پلاگین ارتباط جوملا با او اس كامرس مدتیست كه منتشر شده و بد هم كار نمیكند ولی با وجود ماجول های CMS برای او اس كامرس مانند CREloaded میتوان از او اس كامرس هم بعنوان CMS استفاده كرد و مدیریت راحت تری داشت.
اما در مورد خود نسخه باید گفت كه بالاخره نسخه تجاریست و باید هم قرص و محكم باشد و اشكالات نسخه های رایگان را برطرف كرده باشد اما راستش پرداخت اون مبلغ تنها برای مقایسه و بعد نظر دادن چندان به گروه خونی ما نمیخورد . مگر اینكه یك نسخه را برای بررسی كاملتر محض رضای خدا در اختیار ما بگذارند ...كه بعید است
و امكانات ان هم كه معرفی شده باید در عمل دید و همینطوری نمیشود نظر داد
امیدوارم دوستانی كه این نسخه را نصب میكنند بیشتر اطلاع داشته باشند و بیشتر بگویند
می شود لینک نسخه تجاری را بدهید؟ بنده که هیچ نسخه تجاری ای ندیده ام !

در ضمن :
--- متن باز یا تجاری... مساله اینست! ---
مساله چیست؟ متن باز بودن و تجاری بودن دو مساله جدا از هم نیست. اصلا اگر قضیه تجاری بودن در متن باز نبود متن باز چطوری ادامه پیدا می کرد و در سازمان ها و شرکت ها راه میافت؟

b.tavakkoli نوشته شده:
می شود لینک نسخه تجاری را بدهید؟ بنده که هیچ نسخه تجاری ای ندیده ام !

در ضمن :
--- متن باز یا تجاری... مساله اینست! ---
مساله چیست؟ متن باز بودن و تجاری بودن دو مساله جدا از هم نیست. اصلا اگر قضیه تجاری بودن در متن باز نبود متن باز چطوری ادامه پیدا می کرد و در سازمان ها و شرکت ها راه میافت؟

سلام و درود
از اونجایی که اکثر دوستان و من جمله خود من خیلی کم میشه به خود سایت
سر بزنیم و یک راست میایم سر فروم فارسی کامرس
به این لینک یه سر بزن از نسخه تجاری اون هم مطلع میشی
www.e-virtu.com
البته خدائیش بهآقای زارع حق میدم که بخواد در کنار پشتیبانی کامرس فارسی
یک نسخه نون و اب دار هم واسه خودش داشته باشه
بالاخره بعد از این چند ساله فعالیت باید ثمره اون رو ببینه
مگه چیش از حامد ساعتی (فروشگاه ساز حامد ) یا اقای اهتمام( فروشگاه ساز آبتین)و..... کمتره
شاید این عزیزان خودشون اقدام به نوشن یک فروشگاه ساز کرده باشند و حقشون باشه استفاده مالی بردن از دست رنجشون
ولی مگه آقا فرهائ کم برای این سیستم زحمت کشیده
به خصوص اینکه خیلی از مواردی که توی نسخه تجاری داره باباتش هزینه میگیره
ماژولهای نوشته شده خودشون برای این سیستمه

اینم لینک نسخه تجاری
http://www.e-virtu.com/index.php/publish...aticId/61/

کار خوبی انجام شده
من قبلا نظر داده بودم و آقای زارع هم دیده بودند. باز هم تکرار می کنم : یک فروشگاه با امکان پرداخت آنلاین برای ماژول های این سیستم و قالب های آماده در زیردامنه همین سایت با مدیریت آقای زارع راه اندازی شود خیلی خوب می شود Smile

نسخه تست ۲ از سری ۱.۲ هم از خیلی نسخه های تجاری قابلیت های بیشتری دارد. واقعا ممنون بابت فعالیت هایشان.
تاپیک به بخش مربوطه منتقل شد
نسخه تجاری و آزاد هر دو با هم توسعه پیدا خواهند کرد و با ارائه نسخه تجاری به هیچ عنوان نسخه آزاد تعطیل نخواهد شد.
آدرس URL مرجع