انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: Virtu E-Commerce نسخه ۱.۵ (پایان نسخه ۱.۲)
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
برای تمامی اعضایی که اعلام آمادگی کرده بودند ایمیل ارسال شد

بزودی از طریق سایت برنامه دقیق توسعه و انتشار نسخه 1.5 برای مشاهده تمامی کاربران ارائه خواهد شد.

farhad نوشته شده:

دوستانی که ایمیل هاشونو چک میکنند به بخش Spam هم مراجعه کنند، چون ایمیلی که برای من ارسال شد داخل بخش Spam بود، فکر کنم Gmail برای همه این کار رو انجام بده!

اره واسه منم رفته بود spam
اگه می شه برای من هم بفرستید

hamedbanay@gmail.com

farhad نوشته شده:

بزودی از طریق سایت برنامه دقیق توسعه و انتشار نسخه 1.5 برای مشاهده تمامی کاربران ارائه خواهد شد.

من فکر کنم قبلا spamها رو بدون نگاه کردن پاک کردم لطفا دوباره ارسال نمایید.
با عرض معذرت

برای تمامی دوستانی که تا این لحظه به ایمیل ارسالی جواب نداده بودند، یکبار دیگر ایمیل ارسال کردم.
سلام
لطفا برای من هم ارسال کنید
kala110manager@yahoo.com
با تشکر
در مورد منتشر نشدن نسخه 1.2 و بجای اون انتشار 1.5 باید بگم با توجه به اینکه هسته virtu 1.2 بر اساس OSC 2.2 هست و نسخه 1.5 ویرچو بر اساس 3 OSC بهتره که همومن نسخه 1.2 ابتدا منتشر بشه به چند دلیل :
1- به هر حال روی اون وقت صرف شده و اشکالات اون تا حد زیادی برطرف شده
2- بسیاری از امکانات(ADDONS)منتشر شده ، بر اساس 2.2 طراحی شدن و در اختیار دیگران قرار گرفتن و تضمینی برای درست کار کردن اونها روی 3 نیست.همیشه با انتشار نسخه جدید یه نرم افزار برخی امکانات دیگه کار نمیکنن و باید بروز رسانی بشن.ممکنه بعضی کار بران بخاطر ترجیح بدن تا رفع کامل اشکال مورد نظرشون روی نسخه قدیمی بمونن.
3- نسخه 3 در حد alfa هست و ممکنه تا مدتها در همین وضع بمونه تا اشکالات مرتفع بشه و زمان انتشار نسخه پایدار رو قطعی نمیشه مشخص کرد.
4- انتشار ویرچو 1.2 با انتشار 1.5 هیچ تضادی نداره.انتخاب با کاربر. شما زحمت خودتون رو کشیدید و اون رو منتشر میکنید. اتفاقا این یه حسن و مزیت بزرگ برای این گروه هست و نشان تجربه و سابقه محسوب میشه.

البته تمام این موارد رو با آگاه نسبی از مزایای بالای نسخه جدید مطرح کردم.(خودم نسخه OSC 3.0 alfa تست کردم. واقعا یه تحول عالی هست)
میدونم که با مشورت و فکر کار میکنین . به هر صورت من هم این چیزا به ذهنم که امیدوار مفید باشه.
بازم باید به دوستان دستاندر کار خسته نباشید بگم.
در صورت تمایل من هم آمادگی تست و کمک در رفع اشکال نسخه 1.5 رو دارم.برنامه نویسی نمیدونم اما حداقل به عنوان یه کاربر اگر بتونم مفید باشم ، خوشحال میشم سهمی داشته باشم.

me_hdy نوشته شده:
در مورد منتشر نشدن نسخه 1.2 و بجای اون انتشار 1.5 باید بگم با توجه به اینکه هسته virtu 1.2 بر اساس OSC 2.2 هست و نسخه 1.5 ویرچو بر اساس 3 OSC بهتره که همومن نسخه 1.2 ابتدا منتشر بشه ...

کی گفته هستهء e-virtu1.5 بر اساس OScommerce3 هست؟!

کسی نگفته بود. این حدس من بود بر اساس خصوصیاتی که براش تو انجمن ذکر شده بود و روالی که پیش اومد.

بهتره جمله رو اینطور اصلاح کنم که " اگر نسخه 1.5 ویرچو بر اساس 3 OSC هست"
به هر حال فکر میکنم که استفاده از 3 OSC عاقلانه ترین گزینه باشه.اگر نصب کرده باشین و دیده باشین متوجه حرفم میشین.خیلی از مشکلات و خواسته هائیکه تو انجمن مطرح شده کلا" تو نسخه 3 برطرف شده.البته با شناختی که از تیم توسعه فارسی (virtu) پیدا کردم مطمئن هستم که بهترین فروشگاه ساز خواهد بود.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
آدرس URL مرجع