انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: Virtu E-Commerce نسخه ۱.۵ (پایان نسخه ۱.۲)
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
حداقل افرادی که دانلود کردن بیان یه جا اپلودش کنن ماهم دانلود کنیم
با سلام.
من به شخصه از بسیاری دوستان گله دارم!
شما که میفرمایید بعر از 6 ماه یا 3 ماه هنوز نسخه جدید آماده نشده آیا از خودتون پرسیدید شما برای پیشرفت این سیستم تا الان چه کارهایی انجام دادید؟
آیا به غیر از این بوده که هر روز/هفته/ماه به انجمن سر بزنید و فقط منتظر نسخه جدید باشید...؟!
اگر تا اینجای کار هم میبینید نسخه های متفاوتی منتشر شده نتیجه دوست خوبم آقای فرهاد زارع بوده که با تلاش ها و پیگیری های شبانه روزی سعی بر این دارند تا هرچه زودتر نسخه جدید رو آماده کنند که البته در این بین از کمک های بچه های دیگه ای مثل تیم توسعه/تست کننده و... غافل موند و من به نوبه خود از فرهاد عزیز و دیگر دوستانی که تمامی تلاش خودشون رو برای رفع مشکلات سیستم میکنند ممنون و سپاسگذارم.
امیدوارم من هم بتونم در این راه کمک کوچکی کرده باشم.
با تشکر و سپاس فراوان
امیر قاضی زاده، مدیریت فروشگاه بهشت گرافیست ها

امير قاضي زاده نوشته شده:
با سلام.
من به شخصه از بسیاری دوستان گله دارم!
شما که میفرمایید بعر از 6 ماه یا 3 ماه هنوز نسخه جدید آماده نشده آیا از خودتون پرسیدید شما برای پیشرفت این سیستم تا الان چه کارهایی انجام دادید؟
آیا به غیر از این بوده که هر روز/هفته/ماه به انجمن سر بزنید و فقط منتظر نسخه جدید باشید...؟!
اگر تا اینجای کار هم میبینید نسخه های متفاوتی منتشر شده نتیجه دوست خوبم آقای فرهاد زارع بوده که با تلاش ها و پیگیری های شبانه روزی سعی بر این دارند تا هرچه زودتر نسخه جدید رو آماده کنند که البته در این بین از کمک های بچه های دیگه ای مثل تیم توسعه/تست کننده و... غافل موند و من به نوبه خود از فرهاد عزیز و دیگر دوستانی که تمامی تلاش خودشون رو برای رفع مشکلات سیستم میکنند ممنون و سپاسگذارم.
امیدوارم من هم بتونم در این راه کمک کوچکی کرده باشم.
با تشکر و سپاس فراوان

سلام
من و خیلی از دوستان خیلی وقته اعلام آمادگی کردیم برای تست این نسخه ولی هنوز لینک دانلودی ارسال نشده.

با سلام.
این بدان علت است که این نسخه برای بسیاری از دوستان ارسال شده و هم اکنون در حال تست و آزمایش می باشد. علت دیگر آن است که اگر لینک به صورت عمومی در اینجا قرار داده شود به علت اینکه هنوز تست ها تکمیل نشده و احتمال وجود خطا و باگ هست، از قرار دادن لینک معذوریم.
لطفا صبر نمایید تا تمامی آزمایشات و تست ها تکمیل گردد و بتوانیم با نسخه ای کامل، پیشرفته و با بهبود چشمگیر خطاها و باگ های احتمالی در خدمت شما دوستان عزیز و گرامی باشیم.
با تشکر
در نسخه ای که برای تست در اختیار ما گذاشتند باگ های بسیار زیادی وجود داشت که با کمک دوستان و تیم توسعه اکثرا گزارش و رفع شد! در صورتی هم که این نسخه آپلود و برای دانلود عمومی گذاشته بشه، زیاد به درد کسی نمیخوره!! به همین دلیل بود که به صورت دعوتنامه ای منتشر و تست شد!

فعلا ما هم مثل بقیه منتظر نسخهء آلفا2 هستیم . . .
سلام
این پروژه چرا اینقدر کند پیش میره؟
چون که ما ایرانیا از نعمت مهندسی نرم افزار محرومیم و فقط در دانشگاها میگذرونیم.

farhad نوشته شده:
برای نسخه آینده یعنی نسخه ۱.۲ هدف تیم توسعه Virtu این بود که یک نسخه پایدار با امکاناتی در حد نیاز تمامی کاربران ارائه کند ولی درخواستهای زیادی برای افزودن امکانات به فروشگاه از طرف کاربران دریافت کردیم. ما دو راه حل داشتیم یا اینکه نسخه ۱.۲ را بدون افزودن امکانات بیشتر در همان حد ارائه کنیم یا اینکه یک نسخه با امکانات بیشتر و کاملتر ارائه نماییم. راه حلی که انتخاب کردیم این بود که نسخه ۱.۲ ارائه نخواهد شد.

در عوض نسخه دیگری یعنی ۱.۵ را منتشر خواهیم کرد که تغییرات اساسی در Virtu خواهد داشت. از نسخه ۱.۵ به بعد برنامه نویسان و طراحان قادر خواهند بود قالبهای خود را برای نصب برروی Virtu به راحتی طراحی کرده و یا حتی امکانات جدیدی به آن اضافه کنند. در واقع نسخه ۱.۵ یک نسخه بسیار متفاوت و پرکاربردتر خواهد بود که می‌تواند نظر تمامی کاربران را تامین کند. لیست کامل مشخصات این نسخه و جزئیات بیشتر درباره آن بزودی در همین تاپیک منتشر خواهد شد.

تست این نسخه برای انتشار در دو مرحله انجام خواهد شد:

1. تست فقط توسط افرادی که تیم توسعه تعیین می‌کند
  2. تست عمومی توسط تمامی کاربران

در واقع مرحله تست عمومی این نسخه کوتاهتر از نسخه‌های پیشین خواهد بود ولی در مرحله آزمایش توسط افراد خاص، سیستم به طور کامل تست خواهد شد. اگر شما هم مایل هستید که از افرادی باشید که برای اولین بار نسخه ۱.۵ را تست می‌کنند، لطفا در همین تاپیک اعمال آمادگی کنید و آدرس ایمیل خودتان را نیز درج کنید، برای ادامه کار با شما تماس خواهیم گرفت و در صورت همکاری اطلاعات دقیق‌تر در مورد نسخه ۱.۵ و نحوه تست آن در اختیارتان قرار خواهیم داد.

با سلام

لطفا نسخه جديد را براي من هم ارسال نمائيد
ممنون ميشم
حميدرضا ابراهيمي
http://www.ghoncheha.com
Yahoo Id: hrebrahimik

آخرین نسخه این فروشگاه رو از کجا میشه دانلود کرد ؟
منظورم 1.2 یا نمودونم شاید 1.5
نسخه 1.2

http://www.e-virtu.com/DL/virtu_ecommerc...RC2.tar.gz

البته چند ایراد کوچیک داره که به راحتی قابل رفعه! مثل راست به چپ کردن صفحه محصولات و ...

اگر دوست ندارید نسخه 1.1.1 رو دانلود کنید که تقریبا بدون اشکال هست ولی قدیمی

http://www.e-virtu.com/index.php/downloa...rmFileId=3

نسخه 1.5 آلفا هم که ایرادهای زیادی داره و نسخه جدید تر هم موجود نیست فعلا!!
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
آدرس URL مرجع