انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: افتتاح نخستین انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.
با گسترش روز افزون تجارت الکترونیک در ایران و بروز مشکلات و سوالات متعددی در زمینه راه اندازی ، طراحی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی ، بر آن شدیم تا با لطف خداوند متعال و حمایت های فروشندگان عزیز ، پایگاهی را برای گردآوری تجربیات و مقالات و سایر اطلاعات مورد نیاز مدیران فروشگاههای اینترنتی ایرانی فراهم آوریم . این انجمن پاسخ کوچکی است به نیازهای شما بزرگواران و بی شک تنها حمایت های شماست که باعث دلگرمی ما و پیشرفت این مکان می گردد .

امیدوارم که بتوانیم با همیاری و همدلی و هم زبانی ، به یاری تمام فروشندگان و خریداران اینترنتی ایرانی شتافته و در فرهنگ سازی این مهم ، نقشی موثر را ایفا کنیم .

www.shopkeeper.ir/forum

آقا ممنون
خیلی خوبه ! فقط امیدوارم پویا باشه و فعال
و نهایتا به فکر بدون پشتیبانی رها کردن کاربران و احیانا بعد از رونق کار ، "صرفا" " تجاری اندیشیدن نباشید
ممنون و تشکر از لطفتون
تمام سعی همین هست که یک انجمن مفید و پرمحتوا رو مهیا کنیم و به امید خدا و همکاری دوستان و کاربران سعی میکنیم هیچ مشکل و سوالی بی پاسخ نمونه . مرسی از اینکه لطف کردید و نظرتون رو ابراز کردید .
آماری از روند رو به رشد فعالیت های انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران به نقل از الکسا :

نقل قول:
چندی قبل در همایشی که به همکاری شرکت ایران مارکت سنتر برگزار شد (http://www.shopkeeper.ir/forum/t139.html) با استاد بزرگوار ، جناب آقای احمدی آشنا شدم و از ایشون درخواست کردم که با حضورشون توی این انجمن ، لطف کنند و ما رو از تجربیات خوبشون بی نصیب نذارن . ایشون هم قبول کردند و هم اکنون با نام کاربری srahmadi در انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی عضو هستن . از همین جا و به نمایندگی از تمام کاربران انجمن از ایشون تشکر میکنم و امیدوارم که حضور ایشون نقطه عطفی برای رونق این انجمن و به تبع اون ، اعتلای سطح فرهنگ فروش اینترنتی باشه . . .


ادامه خبر : http://www.shopkeeper.ir/forum/t199.html

با تشکر از تمام کاربرانی که در این موفقیت نقش داشتند :

با سلام
به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی ایران زمین ، سالروز حیات و جاودانگی این سرزمین و به جهت تقدیر از لطف دوستانی که ما را در به روز رسانی و پیشرفت این انجمن یاری کرده اند ، تصمیم به راه اندازی اولین جشنواره نوروزی نموده ایم .
در جشنواره نوروزی به تمام کاربرانی که نام آنها بین برترین ارسال کنندگان و یا بهترین تشکر شدگان باشد ، هدیه ای به رسم یادبود داده خواهد شد .
بدین منظور اسامی کاربرانی که در یکی از دو لیست انتهای صفحه اول انجمن با عناوین برترین ارسال کنندگان و برترین تشکرشدگان در تاریخ 29 اسفند ماه استخراج و هدایایی به منظور قدردانی در روز ششم فروردین برای این عزیزان ارسال می شود . به کاربرانی که در هر دو لیست اسامی آنها وجود داشته باشد فقط یک بار هدیه ارسال می شود .
پس از استخراج اسامی در 29 اسفند ، ضمن ارسال یک پیام خصوصی ، اطلاعات شخصی آنها استعلام می شود و در اولین فرصت بعد از تعطیلات ، هدایای این کاربران به آدرس پستی آن ها ارسال می گردد .
با تشکر از همه دوستانی که لطف کرده بودن و در نسخه قدیمی انجمن ثبت نام کرده بودن . باید خدمتشون عرض کنم که با توجه به ارتقای انجمن ساز به آخرین نسخه موجود و عدم توانایی در بازگردانی اطلاعات ، از همه عزیزانی که تا کنون در نسخه جدید پایگاه (و با ظاهری جدید) ثبت نام نکرده اند درخواست میکنیم که مجددا ثبت نام خودشون رو انجام بدن تا بتونیم در خدمتشون باشیم .

با تشکر
http://www.shopkeeper.ir/forum
تفاهم نامه همکاری بین شاپ کیپر و شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان منعقد گردید . اطلاعات بیشتر در این تاپیک : http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=284
تفاهم نامه همکاری بین شرکت راد فناوری اطلاعات و انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی صورت گرفت .
اطلاعات بیشتر در سایت شرکت : http://www.sabadkharid.com/shopkeeper/
اطلاعات بیشتر در شاپ کیپر : http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=310
صفحات: 1 2
آدرس URL مرجع