انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو

نسخه اصلی: میدونید داستان تخیلی توسعه نسخه از کجا آغاز شد؟!!
هم اکنون شما در حال مشاهده نسخه ساده شده ای از محتویات انجمن هستید. نسخه اصلی با شکل و قالب بندی مناسب قابل مشاهده است.

-->> توسعه به سمت نسخه 1.2
تایمر روزشمار: 1ماه مانده به انتشار --- 1ماه بعد. (30 اندی روز بعد)
عدم ارائه این نسخه و پرش به::

----->> توسعه به سمت نسخه 1.5
خوب اشحاصی برای تست برگزیده شدن ولی برای برخی افراد مشتاق و داوطلب هرگز مشخصات کاربریشون تایید نشد (مثلا خودم که با هربار سعی در دریافت نسخه ناموفق بودم که دیگه ناامید از کمک به این گروه شدم)
باشه میگذریم و منتظر انتشار عمومی ان مینشینیم ما هم مثل بقیه
همراه ما باشید با ادامه داستان علمی و تخیلی ویرچو کامرس:

-------->> توسعه به سمت نسخه alfa2
(ایمیل رسید کسانیکه در آلفا1 همکاری نداشتن دیگه مجاز به دریافت نسخه آلفا2 جهت تست و کمک به تیم نیستند) چه جالب چقدر دسترسی داشتیم که همون را هم از ما بریدند
اعلام تاریخ انتشار عمومی :: اون منتشر می شود (این روز نشد روزی دگر...)

بچه ها (تیم توسعه و منتظران انتشار) خسته نباشید. خبر خوب بالاخره با کمک شما منتشر شد
.
.
.
نسخه تجاری چشم انتظار خرید شما را می کشد
یه تنه با قاضی رفتن یعنی همین !!!
با اکتشافات جدید ، خبردار شدیم که فرد اول انجمن با غیبت موجه خود بی تقصیر میباشد. ( به دلیل خدمت سربازی)
اما سایر مدیران فعالیت چندانی ندارند.
با سلام
دوست عزیز جناب آقای جهرمی قضاوت کردن بدون اطلاع دقیق ، کار درستی نیست، شما تیم توسعه دهندگان ویرچو را به سوء استفاده از تیم آزمایشگران نموده اید که به هیچ عنوان صحت ندارد.
در واقع نسخه 1.3 تجاری برمبنای نسخه 1.5 که قسمتی از مراحل تست آن برعهده تیم آزمایشگران بود، توسعه داده نشده است اگر حتی کدهای html رو هم یه بررسی کوچیک می کردید می تونستید اینرو متوجه بشید.
در نسخه 1.5 ساختار فروشگاه از table به div تغییر یافته بود، و ساختار قالب مندی بر اساس سیستم بلوکار طراحی شده بود.
نسخه 1.3 بر پایه نسخه 1.2 تجاری می باشد. در نسخه 1.3 تجاری هنوز ساختار table می باشد، اما از سیستم دیگری با نام layout استفاده شده است که با ساختار قالبمندی 1.5 کاملا متفاوت می باشد.
نسخه 1.5 که در حال توسعه آن بودیم دارای امکانات خیلی بیشتری برای توسعه دهندگان بود و همچنین ساختار آن نیز به طور کلی تغییر یافته بود تا برخی از مشکلات عمده فروشگاه ساز ویرچو که همان امکان پیاده سازی و نصب آسان قالب و ماژول بود مرتفع شود.
بهرحال به دلیل مشکلاتی که قریبانگیر شرکت حامی پروژه بوده است پیشبینی و زمانبندی مورد انتظار رعایت نشد که به خاطر آن متاسفیم.
مسیر توسعه فروشگاه ساز ویرچو نیز تغییر یافته است، ورژن نسخه توسعه داده شده با عنوان 1.5 به 2 تغییر یافته است و زمان انتشار آن سال 91 خواهد بود.
که دلیل این تغییر مسیر به خاطر تغییراتی است که در طرح و پلن فنی نسخه 2 (1.5 سابق) اتفاق افتاده است که توسعه فنی آنرا بسیار زمانبر کرده است. در پلن نسخه 2 امکانات بسیار فراتری نسبت به فروشگاه سازهایی که تابحال مشاهده نموده اید گنجانده شده است که نیازمند کدنویسی بسیار زیادی می باشد و طبیعتا توسعه آنرا بسیار کند کرده است.
بدلیل این فاصله زمانی زیاد تا انتشار نسخه 2 ، جهت رفع مشکلات استفاده کنندگان از فروشگاه ساز ویرچو و آپگرید به نسخه ای بسیار بهتر از نسخه 1.1 اقدام به انتشار نسخه 1.3 نموده ایم،
تنها تفاوت این می باشد که اینبار نسخه 1.3 تجاری قبل از نسخه 1.3 آزاد منتشر شده است که باعث سوء تفاهماتی شده است که از پست شما کاملا واضح می باشد.
بهرحال نسخه 1.3 آزاد در مراحل آخر توسعه می باشد و در آینده ای بسیار نزدیک منتشر خواهد شد.
کوشان
آدرس URL مرجع