انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
نمايندگان ايران ماركت سنتر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: پشتيبانى عمومى از پروژه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- نام بخش: توسعه دهندگان (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- موضوع مبحث: نمايندگان ايران ماركت سنتر (/showthread.php?tid=1572)

نمايندگان ايران ماركت سنتر - mehdy - 08-01-1387 03:01 قبل‌ازظهر

سلام
دوستان كسي نمايندگي ايران ماركت سنتر داره (مي خوام قرار داد ببندم)
با من تماس بگيريد.

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - merlin - 08-01-1387 03:23 قبل‌ازظهر

چرا دنبال نماینده هستی؟ از سایت چرا اقدام نمی کنی؟
راستی یه سیستم دیگه هم هست که می گن اونم خوبه
اسمش پارس پیکه این تاپیکو بخون
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=849

ارزون تر هم هست و همه ازش راضی بودن به هر حال تصمیم با خودته

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - mehdy - 08-01-1387 04:25 قبل‌ازظهر

ممنون از پاسختون
1-بره خودم نمي خوام
2- بعضي نمايندگان 10-20% تخفيف مي دن

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - BHMvel - 08-06-1387 02:33 بعدازظهر

خوب بلاخره كدوم بهتر

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-06-1387 11:08 بعدازظهر

سلام دوست عزيز
من پيغام خصوصي هم براي شما ارسال كردم.
ما نمايندگي ايران ماركت سنتر رو داريم.علاوه بر اين تجريه كار با پرداخت و خود ايران ماركت رو هم داريم و فقز نماينده نيستيم.الان هم فروشگاه ما روي سيستم ايران ماركت هست و از نظر مالي رضايت داريم(تنها تجربه شخصيم رو ميگم)
امري بود در خدمتيم

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - ninisalen - 08-07-1387 08:02 بعدازظهر

سلام
من با ایران مارکت کار کردم و حالا در با پارس پیک کار می کنم
کار شرکت پارس پیک نظم و سرعت بیشتری داره که توی فروشگاه سرعت خیلی مهم
تاحالا همه سفارشاتی که فرستادم حداکثر در 3 روز به دستشون رسیده اما اگر ایران مارکت یا پرداخت باشه به 1 هفته هم کشیده
در کل پارس پیک خیلی بهتره

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-07-1387 09:13 بعدازظهر

سلام
دوست عزيز به چند مورد بايد توجه داشت.
قدرت مالي و فني ارائه كنندگان اين خدمات با هم يكسان نيست و فكر مي كنم از لحاظ فني و همچنين سايقه كاري ايران ماركت به سيستم هاي مشابه برتري داره.
امكاناتي مه ايران ماركت ميده سايرين شايد ندن.از جمله سيستم تبليفاتي ايران ماركت كه مشكل نبليغات رو تا حد زيادي براي فروشنده ها مرتفع كرده.كه به تازگي پايگان هم همچين سيستمي رو راه انداخته.
و از همه مهمتر :::
دوست منninisalen ، خوب ميدونين كه پارس پيك يك بار در ماه تسويه حساب مي كنه اما ايران ماركت دو بار در ماه تسويه حسال داره كه اين خودش يكي از برترين مزيت ها هست.
البته اگر بنا بود مثل پرداخت فقط اسما دوبار تسويه در ماه باشه( و عملا تسويه نداشته باشن!) اين اصلا مزيت نبود اما وقتي آمار پيش بيني مبلغ واريزي شما با مبلغ واريزي رشما مطابق هست اين خودش يعني محاسبات روشن كه مي تونيد اون رو كنترل كنيد.
بنا به دلايل بالا،تجربه شخصي و اعتبار ايران ماركت سنتر به نظرم اين سيستم " در حال حاضر" بهتر هست.
موفق باشيد

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - merlin - 08-07-1387 11:17 بعدازظهر

من با هیچ کدوم از سیستم ها کار نکردم

اما پنل هر دو تا رو دیدم و از نظر من پنل پارس پیک جالب تر بود

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-08-1387 05:52 قبل‌ازظهر

دوست عزيز merlin:
بله از نظر رابط كاربري و شكل . گاهي كارايي پنل برخي از همكاران از ايران ماركت ريبا تر هست اما تمام بحث كارايي و پرداخت هاي اين شركت ها هست.
حالا شما از نظر فني يا كارايي در پنل هاي ايران ماركت مشكلي ديدين؟يا از نظر پرداخت ها موردي ديدن؟
اگر ديدن بيان كنيد.يا همكاران ما پاسخگو هستن يا به واقع مي پذيرن.
دوستاني مه با پرداخت كار كردن شكل زيبا و امكانات پنل پرداخت رو خوب به ياد دارن اما پول دادن اونها رو نه!!

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - merlin - 08-08-1387 03:14 بعدازظهر

آقای arash_rst
چرا ناراحت شدی
من که گفتم با هیچ کدوم تا حالا کار نکردم
فقط دیدم توی پنل اون یکی امکاناتی مثل اضافه کردن همکار و فروشگاه و ... داره
چند نفر هم ازش راضیند
پول هم که می ده
مبلغ قرار دادش هم خیلی کمتر از جاهای دیگست
و خدا رو شکر مثل پرداخت نیست

نگفتم که ایران مارکت سنتر خدای نکرده بده یا نرید اونجا که

بازم می گم هر کی می خواد قرار داد ببنده خوب تحقیقاتشو بکنه چون این حرف هایی که زدم رو من فقط دیدم اما خودم یکی از کسایی نیستم که قرار دارم

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-08-1387 05:33 بعدازظهر

سلام merlin جان.نه بابا ناراحت چيه؟؟
دوستان هر چيزي مي گن ما سعي مي كنيم منطقي و با بيان دلايلي پاسخگو باشيم.اگر هم عيبي باشه ناراحتي نداره.بايد خوشحال باشيم كه دوستان بيان مي كنن.
به هر حال من عرض كردم كه بعضا تجارب شخصي خودم در اين چندين سال سابقه كار با پرداخت و ايران ماركت رو خدمت دوستان مي گم.

پاينده باشيد

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - mehdy - 08-08-1387 08:31 بعدازظهر

خوب به نظر من كار با همه ي اين شركتها با فلسفه تجارت الكترونيك و تجارت تضاد داره و خيلي خطر ناكه
1-مشتريهاي شما رو مي شناسن
2-همه ي اطلاعات مشتري را بدست ميارن محصولات مورد علاقه و ...
3-فردا يه فروشگاه مي زنن (كه زدن) به تمام مشتريهاي پتانسيل معرفي مي كنن
4-كسايي هم كه بره اونا كار كردن و معروفشون كردن مي رن پي كارشون و درصد زيادي از بازار به راحتي و با زحمت فروشگاههاي طرف قرار داد ميمونه بره اين شركتها
5....
پيشنهاد من اگر مجبور نيستيد از اين سيستمها استفاده نكنيد.
منم گفتم بره خودم نمي خوام بره يكي از دوستانه

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-08-1387 09:16 بعدازظهر

سلام آقاي mehdy
بله حق با شماست.كار كردن در سيستم هاي خريد پستي(هر كدوم باشن) به هيچ وجه تجارن الكترونيك اصل نيست!تجارت الكترونيك به سبك ايراني هست!!
اما اين ناشي ار عدم اطمينان مشتري براي خريد و عدم آگاهي كافي براي خريد با كارت هاي اعتباري هست
اگر همه به راحتي بتونن از طريق كارت اعتباري خريد كنن اصلا نيازي به خريد پستي نيست.
اما تا اين فرهنگ تو ايران جا بيفته...

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - ninisalen - 08-09-1387 06:15 بعدازظهر

البته این نکته هم باید مد نظر گرفت که سیستم پارس پیک به زودی می خواهد یک فروشگاه زنجیره ای راه اندازی کنه که تمام محصولات همه فروشگاه های عضو در اون نمایش داده می شه که این هم می تونه جای تبلیغات ایران مارکت رو بگیره

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-09-1387 08:50 بعدازظهر

اين سيستم رو ابتدا ايران ماركت سنتر با نام سيستم تبليغاتي ايران راه اندازي كرد،بعد از اون فكر كنم پايگان همچين چيزي رو راه اندازي كرده جديدا و حالا هم كه مي گين پارس پيك داره اين سيستم رو راه اندازي مي كنه.
اما باز هم ميبينيم كه پيش رو ايران ماركت بوده.در ثاني بايد به تسويه هاي منظم و حقيقي اين گونه سيتم ها هم توجه كرد كه باز هم نظم و تسويه هاي خوب ايران ماركت سنتر در ايران.بي زد((تا كنون)) كمي وضع رو براي اين سيستم بهتر مي كنه.

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - muhammadinfo - 08-26-1387 05:05 بعدازظهر

من براتون میتونم از پارس پیک 20 درصد تخفیف بگیرم.
در ضمن کی گفته که پارس پیک 1 بار در ماه تسفیه حساب میکنه؟
شما هر وقت تو حسابت پول بود و درخواست کردی حداکثر 3 روز بعد ( معمولا همون روز ) پولو براتون ارسال میکنه.
به هر حال ما در خدمتیم.

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-27-1387 12:30 قبل‌ازظهر

سلام محمد آقا.شناختي كه؟رستگار هستم از گروه نرم افزاري آسمان
والا ببينيد پارس پيك عيناً اين جمله رو تو سايتش گذاشته :
=====
پارس پيك هرماه يك بار مبالغ سفارشات وصول شده ای كه پست به حساب شركت
واريز كرده به همراه سفارشات وصول شده ای كه مبلغ آنها توسط كارتهای الكترونيكی
پرداخت شده را با كسر حق السهم خود و هزينه پستی برگشتی ، به حساب
فروشگاه ها واريز ميكند.

=====
خوب اين كه نوشته ماهي يك بار تسويه يعني چي؟
به هر حال اين چيزي هست كه من ديدم.تا اونجا كه يادمه تو تماس تلفني كه ما با هم داشتيم شما گفتي از پارس پيك استفاده مي كني.خوب با اين اوصاف اينجا نظر شما ارجحيت دارهSmile

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - shayanx - 08-29-1387 11:57 بعدازظهر

شما لطف كنيد اول يك اموزشي چيزي در باره نحوه اتصال به ايران ماركت سنتر قرار بدهيد . چون براي ساير ين كه روش اتصال گفته شده و فقط ايران ماركت سنتر مانده كه هنوز كسي اقدام نكرده . اگرشما نماينده هستيد كه ميتوانيد براي جذب مشتري بيشتر اينكار را انجام دهيد
آيا ماجول نصبي مثل پارس پيك كه در سايت گام بگام گفته شده دارد؟

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 08-30-1387 09:42 بعدازظهر

سلام
دوست عزيز شيوه اتصال اينگونه سيستم ها همانند هم هست
يعني ماژول پارس پيك و ... نداره و مي تونين به سادگي فروشگاه رو به سيستم ايران ماركت سنتر متصل كنيد.
اين سايت ما رو براي نمونه ببينيد؛متوجه ميشين كه قابل انحام هست http://www.asemancd.com

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - shayanx - 09-01-1387 01:05 قبل‌ازظهر

خوب منظور ازمن سوال اينبود كه سيستم بدنام *** از يك آدرس مشخص همراه با كد فروشنده استفاده ميكند . و سيستم پارس پيك از 4 پارامتر استفاده ميكند كه يكيش آدرس اتصال است
سيستم ايران ماركت سنتر از چه چيز اسنفاده ميكند؟
عزيز من ؛ براي رقابت با آن شركت بد نام ؛ من ميخواهم همانطور كه براي پارس پيك ماجول درست شده ؛ براي ايران ماركت سنتر هم يك ماجول درست كنم ولي با آنها قرار داد ندارم
براي اينكار كسي كه قرارداد دارد يك نمونه از لينك و مستنداتي كه از آنها گرفته در اينجا بگذارد تا من رويش كار كنم
. در ضمن آيا در سيستم ايران ماركت سنتر مثل آن شركت بدنام ميتوان در انتهاي خريد و بيك باره به سايت آنها رفت ؟ در اينصورت بازهم احتياج به فايل نام شهر ها و استانها هست و اينكه چگونه اين پارامتر ها را ميگيرد . آنها به مشتريانش اينگونه مستندت را نميدهند ولي شايد به نمايندگان بدهند . شما كه نماينده هستيد به آنها بگوييد كه يكي از علت هايي كه آن شركت بدنام در رقابت جلو افتاده همين مستندات است كه من تا وقتيكه با آنها كار ميكردم - منظورم همان شركت بد نام است - با اين مستندات ميتوانستم به مشتريانم يك سيستم كامل اتصال به سايت نحسشان را بدهم كه در مورد پارس پيك هم اينكار شده است ولي همانطور كه گفتم چون با ايران ماركت سنتر قرارداد نداشته ام نتوانسته ام برايشان يك چنين لطفي را بكنم !!! . نميدانم مديران آنها چه فكر ميكنند و چرا براي جذب مشتري هم كه شده كمي در مورد اين مسايل آگاهي بيشتري نميدهند .

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - arash_rst - 09-01-1387 01:34 قبل‌ازظهر

shayanx عزيز
لينكي كه ايران ماركت ميده براي خريد به اين صورت هست :
http://www.irmc.ir/Card/add.php?PID=شناسه کالا در سیستم
(البته rtl يا ltr رو درست كنيد خودتون)

و لينك سبد خريد : http://www.irmc.ir/Card/index.php?id=51080050
بابت اين اطلاعاتي هم كه مي خواين چشم من صحبت مي كنم و اگر به نتيجه رسيد خبر ميدم تا همه از اين لطف شما استفاده كنند

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - faraz - 09-01-1387 02:48 قبل‌ازظهر

من فروشگاه شما را ديدم . به نظر ميرسد لينك خريد تكي است و انطور كه من تصور ميكردم نميشود همه كالا ها را به سبد خريد اضافه كرد و در انتها به سايت آنها رفت
شايد هم در فروشگاه شما اينطوريست و خودشان اين امكان را داشته باشند كه بايد ابتدا از آنها بپرسيد و توضيحي در مورد لينك خريد جمعي بگيريد
آن شركت بد نام هم در ابتدا همينطور تكي كار ميكرد ولي چند وقت است امكان خريد جمعي را هم داده است

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - ajdar - 09-10-1387 10:03 بعدازظهر

با سلام

پارس پيك بزودي (انشاءالله) وب سرويس خود را ارائه خواهد كرد . اين وب سرويس بر پايه soap نوشته شده و تبادل اطلاعات از طريق XML صورت مي پذيرد.
اين پروژه در مرحله آزمايش مي باشد .

امكانات اين وب سرويس شامل:

1- تمام مراحل خريد شامل تكميل سبد خرديد - ارائه ليست استانها و شهرستان ها - ثبت مشخصات خريدار - نمايش مبلغ كالا و هزينه ارسال (سفارشي و پيشتاز) - پيش نمايش خريد و ارائه شناسه سفارش در فروشگاه انجام مي پذيرد.(سفارشات هم در فروشگاه ثبت مي شوند و هم در پارس پيك)

2- امكان رهگيري سفارش در خود فروشگاه بدون مراجعه به پارس پيك.

3- اضافه كردن محصول از طريق فروشگاه بدون مراجعه به پنل پارس پيك .

راهنماي استفاده از متدهاي اين وب سرويس را در اختيار developer ها قرار خواهيم داد تا
درصورت تمايل در فروشگاه ها تعبيه شود .

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - merlin - 09-11-1387 04:42 بعدازظهر

آقا چی شد ؟ بالاخره پارس پیک این قابلیت رو داره یا نه؟

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - shayanx - 09-11-1387 11:38 بعدازظهر

منظورتان از developer ها كي ها هستند و يه چه كسي تا بحال اطلاعات داده ايد . من كه نه در اينجا و نه در سايت گام بگام چيزي نديده ام

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - ajdar - 09-12-1387 03:34 قبل‌ازظهر

با سلام - منظورم از developer ها ، توسعه دهندگان وب مي باشند .

طبق مذاكراتي كه با آقاي فرهاد زارعي انجام گرفته ،‌قرار بر اين شد تا امكان استفاده از اين وب سرويس در e-virtu مهيا شود و نسخه اي جديد با قابليت هاي پارس پيك در اختيار فروشندگان قرار گيرد.

پارس پيك يك پنل مديريت آزمايشي جهت تست به فروشگاه ساز ها اختصاص مي دهد تا قابليت هاي اين وب سرويس را مورد بررسي قرار داده و آن را نقد كنند اين وب سرويس شامل 10 متد براي خريد ، 1 متد براي رهگيري سفارش و 2 متد براي اضافه و حذف محصول از فروشگاه مي باشد.

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - ajdar - 09-12-1387 03:35 قبل‌ازظهر

merlin نوشته شده:
آقا چی شد ؟ بالاخره پارس پیک این قابلیت رو داره یا نه؟

با سلام - بله به لطف خدا اين قابليت رو داره .

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - shayanx - 09-12-1387 04:42 قبل‌ازظهر

مثه اينكه شما تنها كسي هستيد كه از آقاي زارع خبر دارد . حالشون خوب است؟

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - ramindiba - 09-12-1387 05:49 قبل‌ازظهر

سلام
حال آقا فرهاد خوبه !!! نگران نباشید. چند وقت قبل دیدم تو یاهو مسنجر !!!

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - masooumi - 09-28-1387 11:27 بعدازظهر

ajdar نوشته شده:
با سلام - منظورم از developer ها ، توسعه دهندگان وب مي باشند .

طبق مذاكراتي كه با آقاي فرهاد زارعي انجام گرفته ،‌قرار بر اين شد تا امكان استفاده از اين وب سرويس در e-virtu مهيا شود و نسخه اي جديد با قابليت هاي پارس پيك در اختيار فروشندگان قرار گيرد.

پارس پيك يك پنل مديريت آزمايشي جهت تست به فروشگاه ساز ها اختصاص مي دهد تا قابليت هاي اين وب سرويس را مورد بررسي قرار داده و آن را نقد كنند اين وب سرويس شامل 10 متد براي خريد ، 1 متد براي رهگيري سفارش و 2 متد براي اضافه و حذف محصول از فروشگاه مي باشد.

خوب اگر شما لطف کنید و این اطلاعات رو در اختیار بنده هم قرار بدهید ، فکر کنم ما هم بتونیم یه کارهایی بکنیم !!!

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - faraz - 10-14-1387 07:52 قبل‌ازظهر

خبري از نمايندگان ايران ماركت سنتر نيست
آيا كسي ميداند كه اين سيستم امكام خريد دسته جمعي دارد ؟
آيا اصالا كسي با اين شركت قراداد دارد؟ آيا خريد تك است يا دسته جمعي ؟
اگر تكي است كه هيچ ولي اگر دسته جمعي است ؛ چه اطلاعاتي ميتوانيد در اينجا بدهيد ؟
آيا حتما بايد فروشگاه را از خودشان خريد؟
آيا ميتوانيد يك فروشگاه كه از خريد دسته جمعي ايران ماركت سنتر استفاده ميكند معرفي كنيد ؟

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - masooumi - 10-14-1387 08:57 قبل‌ازظهر

faraz نوشته شده:
خبري از نمايندگان ايران ماركت سنتر نيست
آيا كسي ميداند كه اين سيستم امكام خريد دسته جمعي دارد ؟
آيا اصالا كسي با اين شركت قراداد دارد؟ آيا خريد تك است يا دسته جمعي ؟
اگر تكي است كه هيچ ولي اگر دسته جمعي است ؛ چه اطلاعاتي ميتوانيد در اينجا بدهيد ؟
آيا حتما بايد فروشگاه را از خودشان خريد؟
آيا ميتوانيد يك فروشگاه كه از خريد دسته جمعي ايران ماركت سنتر استفاده ميكند معرفي كنيد ؟

سلام
آخه من که قبلا بهتون گفتم که داره و آدرس سایت هم دادم !!!!
حالا حرفه من رو قبول ندارین ، اون بحث جدایی داره !!!!
در ضمن این سایت هم نشون میده که خرید دسته جمعی داره !!!(سیستم هم کامرس هست)

http://www.fifafilm.com/shop/

فقط جان من دو تا کالا به سبد اضافه کن و پرداخت رو بزن و ببین (اون عکس پرداخت رو جدی نگیر )
میره توی سایت ایران مارکت سنتر !!!!
تا اینجا قبوله یا بازم ....

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - masooumi - 10-14-1387 08:59 قبل‌ازظهر

البته فکر کنم این با وب سرویس نیست !!!! ولی من مطمئنم که وب سرویس هم داره !!!!

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - mohsen888 - 10-14-1387 12:55 بعدازظهر

سلام

اگه خواستي از سايت زير ايران ماركت سنتر بگير با 25% تخفيف ميده 150 هزار تومان در صورتي كه در خود سايت ايران ماركت سنتر ميدن 200 هزار تومان

http://www.negindata.ir

ايران ماركت سنتر نزديك به 1 ماه است كه 3 بار در ماه با شما تسويه مي كند چون خودم هم با ايران ماركت سنتر كار مي كنم

موفق باشيد

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - faraz - 10-14-1387 06:11 بعدازظهر

دوستان عزيز
ايران ماركت سنتر انگار اسرار موشك هاي ماهواره اي دارد و هيچ اطلاعاتي نميدهد
سوال من براي اين بود كه اگر كسي اطلاعاتي از طريق ماهواره و سرويس هاي مخفي از اين سيستم دارد در اينجا بگذارد كه بقيه هم بتوانند استفاده كنند
آقا محسن 888آيا شما مايليد به ديگران هم كمك كنيد و اطلاعاتي در مورد اين سيستم خريد دسته جمعي بدهيد ؟
اشكالي ندارد كه يك نسخه از فروشگاه خود را در دسترس ما بگذاريد تا تجزيه و تحليلش كنيم؟
آيا كسي از صاحبان فروشگاه كه براي هر مشگلي ده جا سوال ميپرسند هست كه سيستم خريد دسته جمعي ايران ماركت سنتر داشته باشد و مايل باشد تا بقيه هم از آن سر در آورند ؟
آيا يكي از اين صاحبان فروشگاه ( با رعايت امانت داري‌) حاضر است يك نسخه از اين سيستم را در اختيار ما بگذارد ؟
يا اينكه بايد دويست هزار تومان بدهيم و خودمان قرارداد ببنديم و آنوقت همه توقع داشته باشند كه مجاني برايشان ماجول در اينجا بگذاريم

ما فروشگاه لوازم و وسائل نداريم كه جنسي براي عرضه و ارسال داشته باشيم . دويست هزار تومان به آن شركت بي در و پيكر اصفهاني داديم و پولمان را خوردند و ديگر نميتوانيم دويست هزار تومان ديگر خرج كنيم . ما ميخواهيم يك ماجول عمومي براي استفاده ديگران درست كنيم ... موضوع روشن است

توجه : از سايت گام بگام ديدن كنيد و هر يك از قالبهاي موجود در سايت و هر يا قالب دلخواه ديگري را كه در نظر داريد را انتخاب كنيد ؛ ما براي تشكر از همكاري شما به رايگان برايتان انجام ميدهيم و بدون تغيير اطلاعات ديتا بيس فروشگاه جديد شما را با قاب دلخواه تحويلتان ميدهيم . تمام امكانات ايران ماركت سنتر و بيشتر از آن را برايتان در فروشگاهتان قرار ميدهيم . ديگر چه ميخواهيد ؟

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - masooumi - 10-14-1387 06:54 بعدازظهر

Sad Sad Sad ...

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - mohsen888 - 10-15-1387 02:28 قبل‌ازظهر

بابا مگه من چي گفتم ؟ گفتي سرويس ايران ماركت سنتر ميخوام منم گفتم اين سايته بر خلاف خود ايران ماركت سنتر كه ميده 200 هزار تومان ميده 150 تومان غير از اين گفتم ؟

بعد هم گفتم از لحاظ تسويه حساب چون خودم باهاش كار مي كنم 3 بار در ماه باهاتون تسويه مي كنه

غير از اينه ؟‌اون اول پستت حرفي از سيستم دسته جمعي نبود .

اشتباه از منه كه اصلا جواب دادم

خوب شد

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - masooumi - 10-15-1387 02:46 قبل‌ازظهر

نه بابا faraz جان که سیستم رو نمی خواد که !!!!
ایشون از دوستان خوب انجمن هستند و منظورشون اینه که اگر همچین امکاناتی در ایران مارکت سنتر وجود داره ، یکی اطلاعات فنی رو براشون بگیره تا ایشون زحمت ساخت یک ماژول برای سیستم رو بکشند !!
فقط همین !!! در ضمن ایشون نماینده پارس پیک هم هستند !!!

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - faraz - 10-15-1387 04:21 قبل‌ازظهر

باعث تعجب است كه اگر كسي كاري را براي استفاده عموم و حتي براي تبليغ ايران ماركت سنتر بخواهد انجام دهد بايد خواهش هم بكند
دوستان عزيز موضوع را آقاي معصومي روشن كردند ؛‌ما سيستم نميخواهيم بخريم . ميخواهيم يك راهنما يا ماجول يا هر چيز ديگري كه اسمش را ميگذاريد براي ايران ماركت سنتر درست كنيم تا همگان بتوانند با استفاده از آن به اين سيستم وصل و از امكان خريد دسته جمعي بهره مند شوند
ايران ماركت سنتر بايد از اين كار استقبال كند چون يك نوع تبليغ براي آنهاست كه اين امكان در دسترس همگان باشد
بله ما با پارس پيك همكاري ميكنيم و بزودي ماجول كامل اتصال پارس پيك را بعد از آزمايش مقدماتي انتشار خواهيم داد
هم اكنون هم يك ماجول رايگان از پارس پيك در سايت گام بگام براي استفاده عموم منتشر شده كه با امكانات فعلي پارس پيك فقط قابليت خريد تكي را دارد
ميخواستيم براي ايران ماركت سنتر يا پايگان و يا فرستنده و هر كدام ديگر كه مايل به دادن اطلاعات باشند همينكار را بكنيم و راهنماي اتصال به سيستمشان را منتشر كنيم تا برايشان تبليغ شود
هم اكنون هم براي سيستم پرداخت اين ماجول را آماده داريم ولي صلاح نميبينيم با اين شركت همكاري داشته باشيم و اشتباه ما بود كه دويست هزار تومان اوليه را به آنها داديم وگرنه پارس پيك بدون هيچ چشمداشتي كليه اطلاعات را براي ما ارسال كرده و همكاري ميكند ....اما ايران ماركت سنتر خير و هيچ تماسي با ما نگرفته است شايد احتياجي به اينكار ندارند و ميخواهند .....
درخواست ما از آنها كه از اين سيستم استفاده ميكنند ؛ خيلي ساده است ... دو سه فايل كه حاوي كد هاي ايران ماركت سنتر باشد را براي ما بفرستند نه تمام فروشگاه را
و اين آخرين بار است كه ما در اينمورد صحبت ميكنيم .. يا ميخواهند يا نميخواهند
و اميدوارم آن برادر عزيز هم كه احتمالا از منظور من بد برداشت كردند متوجه قصد ما شده باشند
والسلام

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - esi2006 - 06-03-1388 12:13 قبل‌ازظهر

سلام دوستان
من چند روزه به این فکر افتادم فروشگاه اینترنتی از ایران مارکت سنتر بخرم. اگه میشه کمکم کنید...
میخواستم بدونم مدیریت کردن این نوع فروشگاه سخته یا اسون ... چون اصلا دوست ندارم وقتی پول دادم با چیزی روبرو شم که گیجم کنه...
در ضمن هیچ جنسی واسه عرضه نذارم میخوام همون محصولات سایت رو به صورت مستقیم بفرشم. به نظر شما سودی تو این کار هست ؟

من از کد و اسکریپت زیاد سر در نمیارم .. به هر حال ممنون میشم کمکم کنید دوستان

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - beyzad - 06-28-1388 06:56 بعدازظهر

سلام.

بنده صفامنش، یکی از اعضای تیم فنی ایران مارکت سنتر از همین لحظه در خدمت شمام.

ابتدا اطلاعاتی که دوست خوبم جناب faraz نیاز دارند:

آدرس وب سرویس : http://www.30ds.com/Webservice/help

پنل برای تست : نام کاربری و کلمه عبور هر دو imc_test

ایمیل بنده برای ارتباط : 1000toman.ads@gmail.com

سعی میکنم اینجا هم فعالیت داشته باشم.

موفق باشید.

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - beyzad - 06-28-1388 07:03 بعدازظهر

فایل نمونه جهت استفاده از وب سرویس ضمیمه شده است.

این فایل نمونه و برای زبان PHP تهیه شده است.Shy

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - 123456za - 06-28-1388 11:07 بعدازظهر

beyzad نوشته شده:
فایل نمونه جهت استفاده از وب سرویس ضمیمه شده است.

این فایل نمونه و برای زبان PHP تهیه شده است.Shy

سلام
لطفا پیام خصوصی من جواب بدین تا ماژول رو برای دوستان بذارم
البته خودم چند هفته ای هست راه انداختم ولی باز یه جاهایی می لنگه
از بس بدقولی کردم دیگه خجالت می کشم توی این انجمن فعالیت کنم
--------
در ضمن آیا ایران مارکت قصد نداره امکانات وب سرویس رو بالا ببره؟ تقریبا مثل پارس پیک. واقعا حیفه این سرویس به این خوبی امکاناتش کم باشه!
البته دوستان اینم بگم من الان 15 ماهه با ایران مارکت کار می کنم و خدا پدرشون رو بیامرزه خوب رسیدگی می کنند اینو برای تبلیغ نمی گم (چیزی گیرم نمی یاد این وسط)

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - Moein - 07-19-1388 06:32 قبل‌ازظهر

من از بسته نمونه ای که گذاشته بودید استفاده کردم ولی علت این پیغام را متوجه نمیشوم:

کد PHP:
Fatal errorCall to undefined method soapclient::GetSendPrice() 

در حالی که در فایل WSDL :

کد PHP:
<portType name='ShoppingPortType'
  <
operation name='GetSendPrice'
    <
input message='tns:GetSendPriceRequest'/> 
    <
output message='tns:GetSendPriceResponse'/> 
  </
operation

ظاهراً باید از این راه فعلاً استفاده کنیم:

کد:
http://www.30ds.com/Card/add.php?PID=شناسه محصول1^شناسه محصول2^شناسه محصول3

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - kabook - 07-20-1388 04:32 قبل‌ازظهر

انشالله با کمک آقای صفا منش دوستان بتونند یک ماژول خیلی خوب و بی نقص برای مارکت سنتر بنویسند
من قبلا با آقای صفا منش برای برنامه نویسی این ماژول تلفنی صحبت کردم که گفتند مبلغ 30 هزار تومان هزینه داره
و ما دو نوع کامرس داریم و از این مسائل

ولی به هر حال به قول دوست خوبمون فراز که گفتند نوشته شدن این ماژول اولین منفعت را برای ایران مارکت سنتر داره و بعد برای استفاده کنندگان چون بهترین تبلیغ برای این سیستمه
منتظر آماده شدن این ماژول هستم

دم همه دوستان گرم
جناب صفا منش به فروم فارسی کامرس خوش امدید
انشالله اومدنتون برای همه دوستان مفید باشه

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - beyzad - 01-01-1389 06:55 بعدازظهر

Moein نوشته شده:
من از بسته نمونه ای که گذاشته بودید استفاده کردم ولی علت این پیغام را متوجه نمیشوم:

کد PHP:
Fatal errorCall to undefined method soapclient::GetSendPrice() 

در حالی که در فایل WSDL :

کد PHP:
<portType name='ShoppingPortType'
  <
operation name='GetSendPrice'
    <
input message='tns:GetSendPriceRequest'/> 
    <
output message='tns:GetSendPriceResponse'/> 
  </
operation

ظاهراً باید از این راه فعلاً استفاده کنیم:

کد:
http://www.30ds.com/Card/add.php?PID=شناسه محصول1^شناسه محصول2^شناسه محصول3

سلام.

علت خطا این است که شما Soap extension را در سرور خود فعال نکرده اید. برای فعالسازی این Extension باید کل PHP را مجددا Compile کنید.

چنانچه دسترسی لازمه برای انجام این کار را ندارید، با Datacenter یا شرکت میزبان هاستتان تماس بگیرید.

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - hmarei80 - 02-01-1389 06:34 بعدازظهر

الان ما اینو چیکار کنیم ؟ مشکل سواپ لعنتی حل شد ! ولی این چی ؟

Fatal error: Call to undefined method soapclient::GetSendPrice()

نمايندگان ايران ماركت سنتر - hmarei - 02-08-1389 01:17 قبل‌ازظهر

الان اين همون sample خودتونه !
از همون include استفاده كرديم !NUS ولي بازم همين ارور رو ميده . . .

Fatal error: Call to undefined method soapclient::GetSendPrice()

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - googoole - 09-25-1389 06:33 قبل‌ازظهر

کد ارسالی توسط دوست عزیزمان برای سوپ موجود در نسخه php 5 هست و با nusoap کار نمی کند در واقع تکه کد include اضافه می باشد و می توانید آنرا حذف کنید و در عوض می بایست از سروری استفاده کنید که Php 5 را ساپورت کرده و همچنین قابلیت soap بر روی آن فعال باشد در واقع استفاده از nusoap که یک لایبراری از رده خارج است و جایگزین آن REST می باشد بیشتر در وب سرویس های ایرانی کاربرد دارد و نسخه های گوناگون آن که توسط افراد متفاوت توسعه داده شده اند برای هر وب سرویس متفاوت می باشند و برای هر وب سرویس می بایست نسخه ای که توسط ارائه دهنده وب سرویس و بر پایه آن طراحی شده است استفاده کنید .
برای وب سرویس ایران مارکت سنتر هم می بایست از soap استاندارد موجود در نسخه php 5 استفاده کنید و این کد با nusoap کار نمی کند . در واقع نحوه اعتبار سنجی این وب سرویس بر مبنای $options موجود در لایبراری Soap مربوط به Php 5 می باشد در nusoap این قابلیت به setCredentials تبدیل شده ولی به دلیل ساختار برنامه نویسی قسمت سرور مربوط به این وب سرویس من پس از یک ماه تلاش موفق به برقراری ارتباط توسط nusoap با این درگاه شدم . ولی با soap به راحتی ارتباط برقرار می گردد و امکان دریافت هزینه ، افزودن سفارش و پیگیری سفارش وجود دارد و هیچ مشکلی ندارد ولی مشکل اینجاست که بیشتر سرور های موجود از PHP 4 استفاده می کنند و soap را پشتیبانی نمی کنند .

RE: نمايندگان ايران ماركت سنتر - googoole - 09-25-1389 06:37 قبل‌ازظهر

hmarei عزیز شما سمپل را تغییر داده اید کد اصلی

کد PHP:
$sendPrice $client -> GetSendPrice($kol $weight $ostan $shahr $type); 

در صورتی که شما کد را به اینصورت تغییر داده اید :

کد PHP:
$sendPrice $client ->call'GetSendPrice',array($kol $weight $ostan $shahr $type); 

پس این همان سمپل نیست .
همچنین در صورتی که کد را تغییر نداده اید . باید include را حذف کنید تا از soap موجود در Php 5 استفاده شود و برای این منظور باید این اکستنش را فعال کنید . همچنین در صورتی که می خواهید مطمئن شوید میتوانید برای صدا زدن کلاس soap به جای soapclient از soap_client استفاده کنید .
همچنین برای اینکه مطمئن بشین کلاس soap توسط سرور شما نصب شده است می توانید از تابع زیر استفاده کنید:

کد PHP:
class_exists('Soapclient'

در واقع این تابع یک مقدار بولین را بر می گرداند که وجود کلاس را مشخص می کند برای اینکه کد را کاملتر کنید ابتدا این تابع را صدا زده و در صورتی که مقدار آن برابر غلط بود پیغام عدم وجود کلاس سواپ را نمایش دهید و در صورتی که مقدار آن درست بود کار را ادامه دهید .