انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
ای شاپ اوارد ، جشنواره فروشگاه های اینترنتی ایران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو (http://forum.e-virtu.com)
+-- نام بخش: گفتگوى عمومى (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- نام بخش: معرفى سايتهاى مرتبط با تجارت الکترونيک (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع مبحث: ای شاپ اوارد ، جشنواره فروشگاه های اینترنتی ایران (/showthread.php?tid=3050)


ای شاپ اوارد ، جشنواره فروشگاه های اینترنتی ایران - usefee - 02-27-1390 08:25 بعدازظهر

جشنواره فروشگاه های اینترنتی برای اولین بار در ایران و توسط گروه سایت های شاپ کیپر (http://www.shopkeeper.ir) در 12 اردیبهشت 90 کار خود را آغاز نمود . این جشنواره در مراحل و فازهای مختلف برنامه ریزی شده و در هر بخش قرار است برترین های تجارت الکترونیکی ایران را انتخاب نماید . این جشنواره با حمایت و همکاری گروه ها، افراد، موسسات و شرکت های متعددی برنامه ریزی شده و در مرحله آمادگی برای اجرا به سر می برد .

این جشنواره در فازها و مراحل مختلفی که تدارک دیده شده قرار است به صورت سالیانه اقدام به شناسایی و معرفی برترین های تجارت الکترونیک در ایران نماید و با اهدای جوایزی به رسم یادبود ، از برندگان و شرکت کنندگان خود تقدیر نماید . علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره می توانند به تارنمای جشنواره فروشگاه های اینترنتی ایران به آدرس http://www.eShopAward.ir مراجعه نمایند .


RE: ای شاپ اوارد ، جشنواره فروشگاه های اینترنتی ایران - usefee - 04-17-1390 11:46 بعدازظهر

ای شاپ نیوز – اولین دوره جشنواره فروشگاه های اینترنتی که در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ و همزمان با روز معلم کار خود را آغاز نموده بود، اکنون کم کم به انتهای مسیر خود رسیده است. پس از گذشت حدود سه ماه از شروع جشنواره، سامانه نظرسنجی جشنواره در ساعت ۲۴ روز ۹ مرداد و همزمان با جشن چله تابستان مسدود می گردد.

جشنواره فروشگاه های اینترنتی ایران، ای شاپ اوارد، که برای اولین بار در تاریخ تجارت الکترونیک ایران به جهت شناسایی برترین های این عرصه اقدام به برگزاری یک نظرسنجی ملی و همگانی نموده بود، در ساعت ۲۴ روز ۹ مرداد ۱۳۹۰ پس از حدود سه ماه فعالیت به اولین دوره خود خاتمه می دهد. هدف از اولین دوره جشنواره که از تاریخ ۱۲ اردیبهشت آغاز شده بود، نظرسنجی از فعالان عرصه تجارت الکترونیک در ایران و انتخاب برترین سرویس خرید پستی ایران در سال ۱۳۹۰ بود.

به گزارش خبرگزاری فروشگاه های اینترنتی ایران و به نقل از سایت جشنواره فروشگاه های اینترنتی، پس از مسدود شدن امکان شرکت در نظرسنجی در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۰، به مدت دو هفته کار تحلیل نتایج و آماده سازی تقدیرنامه ها و جوایز به طول می انجامد و در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع)، نتایج از طریق سایت اصلی جشنواره و سایر سایت های خبری مرتبط اعلام می گردد.