نظرسنجى: آیا سیستم پرداخت پول شما را هم نمیدهد؟
بله ما را هم نداده است
خیر بسیار سیستم خوب و مرتبی است!!!
[نمايش نتايج]
توجه: اين يك نظرسنجى عمومى است, كاربران ديگر قادر هستند تا راى شما به نظرسنجى را ببينند.
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟
نويسنده پيغام
shayanx
Member
***


ارسالها: 185
گروهها: Registered
ورودى‌ها: ارد 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 2
پست: #1
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟

اگر بینی که نا بینا و چاه است اگر خاموش بنشینی گناه است
شرکت رهنما مسوول سیستم پرداخت است و با تبلیغات وسیع کسانی مثل مرا گرفتار کرده است . موضوع ساده است با پرداخت 200 هزارتومن و با تبلیغات مفت و مجانی که ما با فروش هر محصول برای آنها میکنیم در انتها پول ما را نمیدهد و براحتی آب خوردن بالا میکشند . الان بیشتر از نصف فروش ما بلا تکلیف است و ما را به شرکت پست حواله میدهند که آنها هم طرف قرارداد ما نیستند و دوباره ما را به شرکت رهنما حواله میدهند .
منشی های خانم آنجا را خیلی خوب تربیت کرده اند و با متانت و بردباری سر مارا هر بار به سنگ میکوبند و جواب سر بالا را بخورد ما میدهند که یگ به یک سوال و جوابهایشان را که استاندارد است برایتان شرح میدهم.
گویا شرکت سه مدیر به نماهای وهوش اصفهانی و موسوی و یکی دیگر دارد ولی به هیچ طریقی در دسترس نیستند و اگر کسی از شما تا بحال موفق به صحبت با ین سه نفر شده بگوید تا من حرفم را پس بگیرم . در حقیقت چون بدهکارند از دست ما فرار میکنند و حاضر به شنیدن درد دل ما نیستند و همان منشی های خوشگفتار دوباره چند صباحی با بهانه های مفت که خودشان هم میدانند واقعی نیست پول مردم را نمیدهند.
شما تجربیات خود را در مورد این شرکت با دیگران در میان بگذارید و منهم یکی یکی جواب های سر بالای انها را که همه را ضبط کرده ام برایتان مینویسم و یا ایمیل های رد و بدل شده را برای رفع هرگونه ابهام در اینجا -- و دها فروم دیگر که در آن عضو هستم -- برای نجات دیگران از این دام به اطلاع دوستان میرسانم
امیدوارم اقا فرهاد بزرگواری کنند و بگذارند این سیستم پرداخت که اینهمه ناآگاهان بدنبالش هستند بخوبی افشا شود و اگر آنها خودشان جوابی برای ما داشتند همینجا اعلام کنند تا ما هم یا قانع شویم یا حرفمان را بکرسی بنشانیم و در این دام نیفتیم05-03-1387 01:13 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

پيغامهاى موجود در اين مبحث
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟ - shayanx - 05-03-1387 01:13 قبل‌ازظهر
ادامه کلاهبرداریهای شرکت رهنما - faraz2 - 09-24-1389, 01:55 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: