نظرسنجى: آیا سیستم پرداخت پول شما را هم نمیدهد؟
بله ما را هم نداده است
خیر بسیار سیستم خوب و مرتبی است!!!
[نمايش نتايج]
توجه: اين يك نظرسنجى عمومى است, كاربران ديگر قادر هستند تا راى شما به نظرسنجى را ببينند.
صفحات (14): « اولين < قبلی 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 بعدی > آخرين »
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟
نويسنده پيغام
shayanx
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: ارد 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 2
RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟

خوب با راهنمائي هاي بعضي دوستان تصميم گرفته شد كه خود به سهم خودم خدمت كوچكي به ديگران كرده و بدنبال اين كار باشم . امروز توسط يك رابط با حراست شركت پست تماس گرفته شد. گويا قبلا هم اين چنين شكاياتي از اين شركت صورت گرفته بوده كه با تغيير پست سازماني فرد مربوطه و ساير ترفند هائي !!!! كه خدا ميداند از جيب من و شما خرج شده باشد يا نه مسئله نه بفراموشي بلكه به تعويق افتاده است .بنابراين دوستان شاكي ؛ نامه شكايت خود را با ذكر مدرك و دليل براي من PM يا ايميل كنند . مدارك لازم عبارتند از
1- متن قرارداد اصلي
2- متن شكايت نامه
3- شرح تخلفات شركت رهنما از قرارداد
4- دليل قابل قبول مانند پرينت كنترل پنل در سايت انها
5- شرح بهانه ها و قوانين من درآوردي و غير واقعي آنها براي نپرداختن پول
6- و خلاصه هر چي كه مدرك و دليل داريد براي من بفرستيد
در ضمن لازم است هر چه بفكرتان ميرسد را در اينجا اشاره كنيد تا براي ديگران تداعي شود براي كاملتر كردن متن شكايت نامه
بعد از دريافت شكايت هاي شما من آنها را بصورت مجزا و تك تك ولي در يك اقدام دسته جمعي به اداره پست مستقيم خواهم برد و با همان آشنا كه قول همكاري داده است در يك جلسه بطور مستقيم به عرض مسولين حراست خواهم رسانيد و سپس با هماهنگي انها وقت ملاقات با جناب آقاي حاج تهراني گرفته و كليه موارد درج شده در شكايت نامه ها را روي ميزشان خواهم گذاشت . بنابراين دوستان حرف براي گفتن زياد است ولي در كنار آن عملياتي هم بايد صورت بگيرد . نامه هايتان را ابتدا به آدرس هاي بالا بفرستيد و بعد رونوشت آنرا بصورت فشرده به ايميل من بفرستيد تا به اميد خدا بعد از جمع آوري برايش اقدام كنم
در ضمن فراموش نكنيد در هر فروم ديگري كه عضو هستيد دست از افشاگري بر نداريد براي نمونه لينك زير را در يك فروم ديگر ببينيد ومتن آنرا در پست بعدي بخوانيد
http://forum.p30world.com/archive/index....24613.html

07-15-1387 12:00 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
shayanx
Member

اين هم متن پست يك نفر ديگر كه بدانيد تنها ما نيستيم كه اين شركت دو دره كرده

وستان عزيز من به عنوان كسي كه سالها در سيستم پرداخت شركت رهنما كاميابان نخستين عضو بوده و آشنايي كاملي با اين شركت دارم و سيستم شان را مي شناسم توصيه هاي زير را دارم تا به وضع من دچار نشويد و سرمايه تان را از دست ندهيد.
لطف كنيد تا انتها آنرا مطالعه كنيد و در صورت تمايل عضو اين سيستم شويد.
نحوه كار اين سيستم به نحوي است كه ماهانه دو بار مبالغي را به حساب واريز كرده كه تقريبا نيمي از فروش ماهانه را شامل مي شود و مابقي در حالت بلاتكليف مي ماند و يا وضعيت ديگري پيدا كرده كه منجر به عدم واريز آن مي شود كه به عقيده من نوعي كلاهبرداري محترمانه توسط اين شركت مي باشد كه مبالغي را به صورت دستي در اين حالت نگه مي دارد تا بتواند با اين مبالغ كه به مرور به ارقام ميليوني مي رسد در برنامه هاي ديگر استفاده كند
به نوعي فرد عضو را تحت تسلط خود درآورد چراكه ورود به اين سيستم به اختيار شماست ولي خروج از آن نه
چراكه با خروج از اين سيستم واريزي مانده حساب به صفر مي رسد و اين پول كه اغلب مبالغ ميلوني و بالايي است نزد اين شركت محترم اصفهاني گرو نگه داشته مي شود و با خواهش و التماس، تهديد و كليه روشهاي مرسوم نقد كردن پول، قابل دريافت نمي باشد و به علت نو بودن اين سيستم اين شركت به راحتي از زير بار مسئوليت شانه خالي مي كند و اصولا خود را مالك پولتان مي داند و تنها بايستي دوباره عضو اين مجموعه شويد تا بتوانيد ماهانه به حالت گدايي مبالغ ناچيزي را اخذ كنيد و خيلي مواقع افراد از خير پولشان مي گذرند.
دوستان و همكاران و متخصصين فراواني در اين شركت به صورت شبانه روزي درحال طراحي سيستم هاي جديد و تز هاي جهاني مانند : اثر الاكلنگي، فرمول مشهور واريز پول ميرمحمدي و ... هستند كه تمامي تلاششان را مي كنند تا با كلماتي فريبنده ندادن پول و دسترنج ماهها زحمتتان را توجيه نمايند و در اين زمينه بسيار خبره شده اند و با آنكه به خوبي با شخصيت و مرام آنها آشنا هستم با صحبت كردن با آنها گاها قانع شده و بعدها متوجه كلاهي كه بر سرم گذاشته اند شده ام.
دولت و قوانين دولتي نيز در راستاي خدمت گذاري كليه راههاي منتهي به پول دار شدن شركت رهنما كاميان نخستين را باز گذاشته و هيچ گونه نظارتي بر اين شيوه پولدرا شدن اين شركت با پولهاي عده اي افراد كم پول ندارد كه البته در راستاي سياست هاي ۵ ساله دولت و استراتژي هاي مدون و منطقي مي باشد تا نقدينگي را از دست قشر بدبخت جامعه به سمت گروهي خاص بكشاند حتي اگر اين افراد در حال برداشتن يا گذاشتن كلاهي باشند.
ناگفته نماند كه شركت رهنما منكر اين جريان است و در كل مقصر اين جريان را عدم مديريت صحيح توسط پست مستقيم و ... مي داند كه طي پي گيري انجام شده حدود ۵ تا ۱۰ درصد آن به شرايط سيستم پستي و عدم آموزش نيرو هاي محترم پست برمي گردد كه البته در حال اصلاح شدن است
و مابقي كه بالغ بر ۹۰ در صد مبالغ واريز نشده مي شود مرتبط با استراتژي جذب سرمايه هاي سرگردان افراد جواني است كه با وام و پس انداز و ... مبالغي ذخيره كرده اند مي باشد چراكه اين شركت (رهنما كاميابان نخستين) علاقه وافري به اين پول ها نشان مي دهد و به خوردن آن عادت كرده است.
اگر شما هم دو سه ميليوني پول داريد كه با وضعيت تورم كشور به هيچ دردي نمي خورد در اين سيستم عضو شويد و به صورت سيستماتيك و اينترنتي به شركت محترم و اصفهاني رهنما اهدا كنيد چون وقتي پول هاي شما جوانان بيكار جمع شود اين شركت بسيار خوشحال خواهد شد و خواهد توانست به مقاصد و دورنماي خود كه در راستاي افزايش پول در جيب هايشان است نزديك شود.
ببخشيد سرتان را درد آوردم ولي اگر حوصله داشتيد به اندازه يك كتاب چند صد صفحه اي از تكنيك هاي ناب اين شركت برايتان حرف دارم كه شايد شما هم بخواهيد روزي از طريق اينترنت كسب درآمد كنيد.
البته مراقب شركت هاي ديگر كه اين سيستم را تقليد كرده اند هم باشيد چون زودتر از اينكه من اين مطلب را بنويسم خودشان با اين سيستم پولدار شدن آشنا شده اند و شايد همان نيت را دنبال مي كنند كه البته آدم هاي خوب كه به اندازه زحمتشان حق الزحمه مي خواهند هم در بينشان پيدا مي شود.
كلمات كليدي: پرداخت، رهنما كاميابان نخستين، پرداخت پول پس از تحويل كالا، پست، پست مستقيم، pardakht,ranema,pardakht.com,post

07-15-1387 12:02 قبل‌ازظهر
muhammadinfo
Member

ورودى‌ها: اسف 1386
اعتبار: 0

معلوم میشه دل پری ازشون داری.
امیدوارم همگی بتونید موفق بشید.
به هر حال کمکی اصفهان خواستید من در خدمتم

زبان زبان آلمانی زبان روسی زبان چینی زبان عربی زبان انگلیسی زبان سوئدی زبان نروژی زبان اسپانیایی ایتالیایی زبان ژاپنی زبان هندی آموزش زبان
یادگیری زبان
07-15-1387 03:00 بعدازظهر
shayanx
Member

دوستان ديگري كه در شهرستانها هستند هر چه زود تر براي شكايتنامه اقدام و متن انرا به آدرس ايميل زير همراه با مدارك مربوطه بفرستند
شكايتنامه خودم در پست قبلي براي نمونه الصاق شده است
faraz9999@gmail.com

07-23-1387 02:22 قبل‌ازظهر
rezaa
Junior Member
**

ورودى‌ها: مهر 1387

سلام

ممنونم بابت این بحث بسیار عالی
راستش من میخواستم با شرکت رهنما قرارداد ببندم با این تفاسیل بخیالش میشم
میشه بگین ایران مارکت سنتر چطوره؟
کدومشون بهتره؟
آخرش چی کار کنم؟ چی پیشنهاد می دین؟

لطف کنید هرچه سریعتر جواب بدین ممنون می شم.

.:*:. مــــرکز خـــــرید ایـــــرانـــــــیان .:*:.
.:*:. http://www.ParsSeller.com .:*:.
.:*:. فروشگاه اینترنتی پــارس ســلر .:*:.
08-02-1387 12:39 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
shayanx
Member

همين سه تا كه بيشتر نيستند ؛ رهنما را كه بيخيال ولي پارس پيك ارزانتر و ايران ماركت سنتر قابليت خريد چند كالا با هم را دارد كه البته گرانتر است .

08-02-1387 02:11 قبل‌ازظهر
aryamehr
Junior Member
**

ورودى‌ها: اسف 1387

[/size]با سلام حضور دوستان عزیز میخواستم سیستم کلاهبردار دیگری را به شما معرفی کنم که به تازگی شروع به کار کرده و در همین ابتدای کار خود اقدام به کلاهبرداری مینماید
من با شرکت مهر رسانه صبا سیستم پست پرداخت( فرستنده) به آدرس http://www.ferestande.com قرارداد دارم این شرکت و سیستم از همان ابتدا در هماهنگی با پست بسیار ضعیف عمل کرده و حدود یک ماه پس از تایید نامه های پستی من و شروع به کارم با این شرکت هماهنگی های لازم جهت تحویل کالاهایم توسط مامور پست و تغییر وضعیت سفارشهایم به ارسال شده و با مراجعات حضوری خودم به منطقه پستی و تلفن ها و ایمیل های مکرر انجام شد
الان یک ماه هست که سفارشهای ارسال شده من که تحویل مشتریان شده و مبلغ آن دریافت گردیده بلا تکلیف است و با وجود تماسهای مکرر من هیچ اقدامی در این زمینه نکرده اند و 180 هزار تومان پول من در همین آغاز کار توسط این شرکت کلاهبردار بالا کشیده شده است و همچنین در تصفیه حسابها تعدادی از سفارشات وصول شده و گاهی تمام سفارشات تصفیه نمیگردد و به دوره بعد انتقال می یابد
این شرکت با در نظر گرفتن مبلغ پایین قرار داد که 100 هزار تومان است که فقط 50 هزار تومان آن نقدا دریافت میگردد سعی در جلب فروشگاهها برای عضویت در سیستم کلاهبرداری فرستنده را دارد
لذا به دوستان عزیز اخطار مینمایم که به هیچ وجه با این شرکت کلاهبردار همکاری نکنند
و به دوستان دیگری هم که از این سیستم استفاده مینمایند و یا قصد استفاده از آن را دارند این مطلب را متذکر شوند
وقتی شرکتی در ابتدای کار خود اقدام به کلاهبرداری مینماید وای به حال گذشت زمان و تحت پوشش قرار دادن فروشگاه های بسیارکه میتواند مبالغ کلانی را کلاهبرداری نماید

شما میتوانید با من با ایمیل زیر تماس بگیرید تا در صورت لزوم شماره تماس خودم را هم برای اطلاعات بیشتر در خدمت شما قرار دهم
farshad_m2009@yahoo.com

12-03-1387 11:38 بعدازظهر
sylvester
Member

ورودى‌ها: دی 1387

موارد شکایت از فرستنده هم کم کم داره نمودار میشه؟ نکنه واقعا این شرکت هم به قصد کلاهبرداری وارد میدان شده باشه! برای من جای سوال هست که آیا اداره پست ودیعه ای وثیقه ای چکی سفته ای کوفت زهره ماری از این شرکتهای cod نمیگیره که هر کی هر جور دلش خواست عمل میکنه؟ اصلا کدام ارگان مسئول نظارت رو کار چنین شرکت هایی است؟؟؟

http://www.shetabshop.ir

http://www.parspeik.ir
دوستانی که قصد گرفتن سرویس مطمئن خرید پستی از شرکت پارس پیک را دارند لطفا کد فروشگاه من رو درون صفحه ثبت تقاضاشون بنویسند تا پس از واریز و ثبت قرارداد با شرکت من پانزده هزار تومن به حسابشون واریز کنم.
12-04-1387 05:46 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
hashem_wolf
Junior Member
**

ورودى‌ها: بهم 1387

کلاهبرداری شرکت رهنما تایید میشه!!!!!

این سیستم خیلی خیلی مزخرف هست!

باز تعریف مارکت سنت رو یک شنیدم!!

12-06-1387 06:16 قبل‌ازظهر
ho_tv
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: بهم 1387

یکی به من کمک کنه من هم دچار این مشکل شدم

01-22-1388 09:30 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: