نظرسنجى: آیا سیستم پرداخت پول شما را هم نمیدهد؟
بله ما را هم نداده است
خیر بسیار سیستم خوب و مرتبی است!!!
[نمايش نتايج]
توجه: اين يك نظرسنجى عمومى است, كاربران ديگر قادر هستند تا راى شما به نظرسنجى را ببينند.
صفحات (14): « اولين < قبلی 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 بعدی > آخرين »
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟
نويسنده پيغام
sylvester
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: دی 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟

به جز شرکت پرداخت که تکلیفش معلومه و شرکت فرستنده که عده ای از ناراضی هستند مابقی در حد خوب و متوسط هستند. ولی از حق نمیشه گذشت که در حاظر پارس پیک بهترین انتخاب است. از جمیع لحاظ

http://www.shetabshop.ir

http://www.parspeik.ir
دوستانی که قصد گرفتن سرویس مطمئن خرید پستی از شرکت پارس پیک را دارند لطفا کد فروشگاه من رو درون صفحه ثبت تقاضاشون بنویسند تا پس از واریز و ثبت قرارداد با شرکت من پانزده هزار تومن به حسابشون واریز کنم.
03-17-1388 12:50 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
faraz
Member

ورودى‌ها: اسف 1386

روز هشتم و سکوت بی جواب آقایان و طبل رسوایی که در همه جا صدای آن شنیده میشود
راستی یک افترا در پستهایم پیدا کردم که واقعا جای عذر خواهی دارد . در آنجا که انها را اصفهانی های زرنگ خطاب کردم یک تهمت بزرگ و غیر قابل بخشایش بود
نه تنها آقایان زرنگ نیستند بلکه برعکس خیلی هم ساده لوح تشریف دارند . یک حساب سر انگشتی کرده ام که تنها خود من تا بحال بیشتر از 50 نفر را با ذکر مدارک خود از قرارداد با انها منصرف کرده ام که 50 ضربدر 200 هزار تومان میشود ده ملیون تومان به اضافه پور سانت فروش و آن 50 هزار تومان کذایی که در هر صورت همیشه ته حسابتان به نفع آقایان میماند . اگر این آقایان اندکی و فقط اندکی زرنگ که نه فقط انصاف داشتند و آن مقدار جزیی از حق مرا نمیخوردند ؛ دچار این ریزش نمیشدند و مطمئنا تعداد انصرافی از این هم بیشتر است و مبالغ بیشتر از اینها
وقتی به انها گوش زد میکردم که قدرت اینترنت تنها در بهترین راه خالی کردن جیب مردم نیست و بترسید از روزی که در همین اینترنت رسوا شوید ..اگه کمی شعور اجتماعی داشتند متوجه حرف من میشدند
تنها این مدیر عامل روی کاغذ مدیر عامل است . آن منشی های کاسه از آش داغ تر هرگز اهمیتی به آنها ندادند که از شکایت های بیشمار ما با خبرشان کنند . مانند ناصرین شاه آقایان به پشتی صندلی دو متریشان لم دادند و قلیان کشیدند و خانم سرودی گزارش داد که اوضاع حساب بانکی امن و امان است وعقل این جوجه بچه ها به پیگیری مطالباتشان نمیرسد . همین خانم بیشتر از ده بار به من گفت که همه کاره شرکت اوست و مردی در شرکت نیست که دو کلام با ما حرف بزند .
آقای مدیر عامل ؛ ضربه را از همین خوش خدمتان خورده ای که ترا عددی حساب نمیکردند که خبر ها را به تو بدهند و مسدع اوقات شریف نشدند . این ضرر را همین خانم با جواب های سر بالایش به شما و حساب بانکیتان زده است زیرا جنابعالی وقت نداشتید دو دقیقه حرف حساب بشنوید
در ضمن دوستان ؛ برادران ؛ این آقایان حساسیت زیادی به وجه خود در اطاق بازرگانی اصفهان دارند . لینک ها را در پستهای قبلی گذاشته ام . لطفا یک ایمیل به اطاق بازرگانی اصفهان بزنید . قسمت نظر سنجی دارند . قسمت مدیریت دارند و شخص فرهاد رهنما عضو این اطاق است . به آنها بگویید که این آقایان از سرمایه های اندک زنان و جوانان و ساده لوحان چگونه ثروت اندوزی کرده اند . این ها حد اقل کاریست که میتوانید برای خودتان بکنید . به آنها نشان دهید که مشتی جوان خام و کم سن و سال نیستید و خیلی از آنها با هوش ترید

مهم :اشتباه نکنید و بدام نیافتید؛ درباره شرکت رهنما یا همان پرداخت
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?...9#pid12919
گام بگام نسخه یک کامل ورایگان او اس کامرسOScommerce-RC2.2a
http://www.gumbgum.com
03-17-1388 08:44 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2

۱) در روزگاری که آزادی دیجیتالی همه جا را پر کرده، آقایان گرامی شما را به بیان حقایق محکوم کردند !!!
۲) در روزگاری که در تمام دنیا جهت به دست آوردن بازار بیشتر در محیط مجازی دست به هر نوع کسب رضایتی می کنند، شرکت رهنما در هیچ سایت اینترنتی چهره خوبی از خود بر یادگار نگذاشته است.
عجیب است که این شرکت هم مانند شرکت های دیگر واحدی جهت افزایش فروش خود دارند !!! بسیار مضحک است.
آیا این واحد ندیده است چه موجی از نفرت عمومی در بین فروشگاه داران اینترنتی دارد؟ آیا صدای اعتراضات بی شمار را نشنیده اند؟ پس کو افزایش کارایی و بهتر کردن سیستم !!!!!!

از من هم شکایت کنید. همه مشخصات من را هم دارید !!!
دو سال است سیصد هزارتومان بابت پنل آشغالتان از بنده گرفته اید. پنلی که از صد سال پیش این گونه بوده و صد سال دیگر هم به همین آشغالی خواهد بود.
امروز یک اتفاق عجیب افتاد. دیگر بسته های پرداخت در محل ما را که حتی ده گرم اضافه وزن خورده باشد ارسال نمی کنند !!!
فروشگاه داران گرامی همکار پرداخت......، شما بگویید که چه راه حلی برای مدیریت یک فروشگاه با سیستم پرداخت و کنترل وزن کل بسته با تقریب حداکثر پنج گرم سراغ دارید !!!
با ایمیل هم که تماس می گیرم پشتیبانی محترم جواب چرند و پرند و خرند و هفنگ می دهند. ایده های فضایی.

ای کسانی که پول ما راحت از گلوتان پایین می رود ظاهرا !!! پنلتان را به خاطر خودتان به روز کنید.

ما که دیگه با این سیستم پرداخت تمدید همکاری نخواهیم کرد و کوچ به سیستم های دیگر می کنیم. این اولین ضررش بود. ضرر بعدیش هم این است که جلوی حداقل ده ها مشتری دیگر این شرکت لعنتی را خواهیم گرفت.

متنظر متن شکایت نامه شرکت درب منزل هستم !!!

جناب فراز و شرکت پرداخت، منتظر سایت اختصاصی اطلاع رسانی حقایق کار کردن با شرکت پرداخت باشید ... (پیشنهاد دامین شما چیست؟ من فعلا antipardakht.ir را ثبت کردم. خوبه؟ یا anti-pardakht.ir را ثبت کنم؟ یا چیز دیگری؟)
مطالبی که در این سایت قرار خواهد گرفت شامل تجربیان فروشگاه داران مختلف با این سیستم است.

افشا گری شماره ۱ - به دست آوردن چندین میلیون سرمایه نا حق شرکت:
دوستانی که در سال ۱۳۸۶ با این شرکت کذایی قرارداد بسته اند یادشان است که در این سال این شرکت بابت بسته های برگشت خورده دو برابر هزینه پستی را اخذ می کرد. یعنی چی؟ یعنی این که این شرکت از برگشت سفارشات شما سود بسیار بیشتری از وصول شدن آن می کرد. به این دلیل که این شرکت فقط هزینه ارسال را از جیب شما می داد و هزینه ارسال دو برابر به جیب خودش می رفت. با توجه به سرعت فوق العاده بالای ثبت سفارشات برگشتی می دانید چندین میلیون تومان بازاریابی از این طریق انجام شد؟؟؟

راستی جالب است بدانید بنده از این شرکت بابت عدم تسویه حساب شکایت نداشتم تاحالا! برای چی؟ به خاطر این که سیستم فروشگاهی بنده کامل است و تنها یکی از روش های ارسال این سیستم است. وگرنه سیستم های دیگر ارسال و پرداخت داریم. فقط هم سی دی با این روش ارسال می کنیم. ولی می دانم که دوستان فروشگاه دار دیگر که فقط با این روش کار می کنند و اجناسی غیر از دیسک های رایتی می فروشند فشار مالی زیادی بهشان می آید)

الان هم نتایج نظرسنجی رو دیدم. آیا این که صد در صد نتیجه نظرسنجی مثبت است هم دروغ است؟ پس از آن ده نفر هم شکایت کنید که همه عالم دارند دروغ می گویند و شرکت شما پاک پاک است Smile

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 03-21-1388 09:07 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: b.tavakkoli.

03-21-1388 08:34 بعدازظهر
sepideh
Junior Member
**

ورودى‌ها: دی 1387

آقا فراز آیا مدارک من را توسط ایمیل فرستادم را گرفتید؟
من در هر محکمه ای این مدارک را نشان خواهم داد
این کلاهبرداران از اوایل سال 87 یعنی حدود 14 ماه است که پول من را نداده اند وتسویه حساب نکرده اند و علتش را هم با جواب های سر بالا میدهند ولی در حقیقت چندین سفارش مرا بلا تکلیف گذاشته و بقیه پولم را نمیدهند
دزد ها ؛ خجالت نمیکشید ؟
من خودم زن هستم و دلیل اینکه اینهمه زن را که در شرکت خودتان استخدام کرده اید نمیفهم . ایا دلیلش خدای نکرده غیر از حقوق کمتر انها چیز دیگری هم هست؟

03-22-1388 03:43 قبل‌ازظهر
faraz
Member

ورودى‌ها: اسف 1386

دوست عزیز آقای توکلی
چرا بی احتیاطی کرده اید ؟ باز هم به همه دوستان توصیه میکنم که با تمام عصبانیتی که از این شرکت مال مردم خور دارید ولی بهیچ وجه سر نخی به آنها ندهید تا کنترل پنل شما و در نتیجه مدارک جرمشان را از بین ببرند. هر چند که از بین بردن مدرک جرم خودش جرم دیگریست و قابل پیگیری است ولی بگذارید این نصف جهان خو.اران تنها با من طرف شوند و شما ودیگر دوستان به موقع مچشان را باز کنید تا بی آبرو تر شوند
در ضمن توجه داشته باشید که با تمام سعی و کوششیکه این آقایان برای ماست مالی قضیه میکنند ؛ همینقدر که دیگر نمیتوانند تور خود را برای دیگران پهن کنند خودش نعمتی است وهر چه قرارداد دارند مال قبل از افشاگری ماست و دیگر هیچ کسی با آنها قرارداد نمیبندد و برای همین هم اینقدر دردشان آمده و میسوزند
اما لازم است که بیکار ننشینید . برای تمام فروشگاه هاییکه در سایتشان است ایمیل بزنید و آدرس اینجا را برای آن فریب خوردگان بدهید . برای کارکنانشان که شرفشان را برای مال حرام نا آگاهانه در معرض قضاوت عموم گذاشته اند ایمیل بزنید. فراموش نکنید که حق دادنی نیست و گرفتنی است و اینکه دوستان به امید من بنشینند تا من در آن مراجع محترم قضایی پته آقایان را روی آب بریزم ؛ کار درستی نیست . یک کم بیشتر همکاری کنید ... شما هم به سهم خود حقایق را در باره این شرکت بگوش دیگران برسانید
این توهینی به تمام مشتریان این شرکت است که آقایان زورشان می آید جوابی به اینهمه کاربر بدهند . نگاهی به تعداد مشاهده شده این فروم مبحث بیاندازید که از 5000 گذشته است و آقایان غیرت جواب را به هیچ کس نداشته اند. این توهین را آن دسته از مشتریان این شرکت چگونه تحمل میکنند؟ آیا متاسفانه باید گفت که حقشان است؟
آیا باید تاسف خورد و گفت از ماست که پولمان را بخورند که بر ماست یا لااقل به عنوان یک مشتری باید از آنها پرسید که چرا جوابی برای اینهمه / توهین !! و افترا !!!ندارند وچرا جوابی ندارند که به این افترا ها بدهند؟

مهم :اشتباه نکنید و بدام نیافتید؛ درباره شرکت رهنما یا همان پرداخت
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?...9#pid12919
گام بگام نسخه یک کامل ورایگان او اس کامرسOScommerce-RC2.2a
http://www.gumbgum.com
03-26-1388 02:41 قبل‌ازظهر
abbas
Junior Member
**

ورودى‌ها: اسف 1387

چه راحت پول حرام از گلوشون پایین میره

03-26-1388 12:23 بعدازظهر
ho_tv
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: بهم 1387

باید تک تک ادمین سایتها در این جزریان قرار بدیم

03-30-1388 02:10 بعدازظهر
b.tavakkoli
Member

ورودى‌ها: فرو 1387
اعتبار: 2

میگم آقای زارع کجایی که سیستمت را راحت چند صد هزار تومان می فروشند، آن هم با اعمال قانون کپی رایت به جای نرم افزار آزاد Smile

فروشگاه‌ آنلاین‌ سی‌تو | هر آن‌چه از نرم‌افزار آزاد و لینوکس می‌خواهید

فروشگاه آنلاین بای‌سافت | هر آن‌چه از نرم‌افزار می‌خواهید

خدمات وب بهرا

خدمات ارسال پیام کوتاه تحت وب، اکسون اس ام اس
03-30-1388 07:40 بعدازظهر
arash_rst
Member

ورودى‌ها: مرد 1386
اعتبار: 1

سلام به همه دوستان.به تمام اصفهانی ها ارادت دارم اما متاسفانه عده ای اصفهانی که یک موردشون همین پرداخت هست اصفهانی جماعت رو بدنام کردن.اصلا جوری شده که من قید کار کردن با هرگونه شرکت یا فرد اصفهانی رو بزنم!
نمونه دوم همین هاستینگ پشتیبان هست که از اون اصفهانی هاست که آبروی همه رو برده.
سرویس های هاستینگ افتضاح به مردم میده،آپ تایم سرور هاش بسیار پایینه،پشتیبانی هم که نداره اصلا!!8روزه ما داریم زنگ می زنیم تلفن رو بر نمی دارن بعد میگه تلفن ها قطع بوده!!
در سیستم پشتیبانی ایمیل ارسال می کنیم یک هفته بعد جواب می دن!!
سایت ها هم که همش دان هست.
بعد زنگ می زنیم به این دوستان میگن خدمات ما همینه که هست!!اگه ناراضی هستی میتونی هاست ما رو تحویل بدی!!بله به این میگین مشتری مداری به شیوه اصفهانی!
خوب مسلما اگر شما هم بودید دیگه با هیچ اصفهانی و شرکت اصفهانی کار نمی کردید
آقایون مسئول پرداخت،پشتیبان و امسال اینها،شما مقصر هستین که باعث میشین جامعه بگه اصفهانی چنین و چنان و دزد و خسیس و فلان.شما آبروی هزاران نفر دیگه هم که خوب هستن می برین
دوستان هم مطلع باشن که از این به اصلاح شرکت پشتیبان هاست نگیرین که بلایی که سر ما اومد سرشون نیاد.بعد از پرداخت که پول ما رو خورد این آقا هم روش

مرجع تبلیغات و آگهی رایگان
نیازمندی ها و تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان در آگهي ملي
http://www.AgahiMeli.com
http://www.AgahiMeli.net
03-31-1388 07:36 بعدازظهر
ho_tv
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: بهم 1387

اقا ما هم همین بالا سرمون اوردند

03-31-1388 11:00 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: