نظرسنجى: آیا سیستم پرداخت پول شما را هم نمیدهد؟
بله ما را هم نداده است
خیر بسیار سیستم خوب و مرتبی است!!!
[نمايش نتايج]
توجه: اين يك نظرسنجى عمومى است, كاربران ديگر قادر هستند تا راى شما به نظرسنجى را ببينند.
صفحات (14): « اولين < قبلی 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 بعدی > آخرين »
آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟
نويسنده پيغام
faraz
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: اسف 1386
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: آیا شرکت رهنما پول شما را هم نمیدهد؟

در ضمن یک توضیح کوچک برای دوستمان که در مورد پارس پیک شاکی بودند و گفتند یک ریسرچ بکنیم
دو شرکت تقریبا همنام وجود دارد
یکی با آدرس http://www.peikiran.ir و بنام پیشتازان رهاورد الکترونیک
و یکی با آدرس parspeik.ir نام شرکت ره آورد فن آوران الکترونیک که همین پارس پیک خودمان است
شاید این تشابه نام که هر دو هم در یک ضمینه کار میکنند باعث آن پست شده باشد

مهم :اشتباه نکنید و بدام نیافتید؛ درباره شرکت رهنما یا همان پرداخت
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?...9#pid12919
گام بگام نسخه یک کامل ورایگان او اس کامرسOScommerce-RC2.2a
http://www.gumbgum.com
02-07-1388 01:39 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
faraz
Member

مدیران شرکت رهنما یا همان پرداخت بالاخره سرشان را از زیر برف بیرون آورده و اقدام به ارسال عجز نامه برای یکی از ده ها شاکی خود نموده اند
متن اظهار نامه ارسالی به شرح زیر است

بدینوسیله و به تجویز ماده 156 قانون دادرسی مدنی به اطلاع شما میرساند نظر به اینکه شما در وبلاگ خود به ادرس forum.evirtu اقدام به انتشار مطالبی خلاف واقع و همچنین توهین وفحاشی و افترا نسبت به شرکت رهنما و مدیر عامل آن شرکت به نام آقای امیر رضا وهوش اصفهانی نموده اید ظرف 48 ساعت از تاریخ ابلاغ این اظهار نامه اقدام به تصحیح مطالب وبلاگ خود و همچنین عذرخواهی از این شرکت و مدیریت آن نمایید در غیر
اینصورت اقدامات قانونی از طریق مراجع قضایی علیه شما به عمل خواهد آمد
شرکت رهنما کامیابان نخستین
دادگستری اصفهان

..... بالاخره آقایان دردشان گرفت ... مبارک همت تمام دوستان افشاگر باشد .

ابتدا این پیروزی بزرگ را به تمام شاکیان این شرکت تبریک میگویم و خوشحالم که بالاخره ما موفق شدیم و آقایان دردشان گرفته است و اینبار از پشت منشیان خوش الحان و سپر بلای خود بیرون آمده و ما بالاخره فهمیدیم که نه بابا در بین خیل بیشمار خانمهای محترم و اموزش دیده شرکت رهنما مرد - شناسنامه ای - هم وجود دارد زیرا که حتی با اصرار و التماس هم در طی این مدت نسبتا زیاد ما نه صدای مردی را شنیدیم که مردانه با او سخن گوییم و نه کسی از برج عاجش - که با تیرآهن های خریداری شده از بالا کشیدن پول مشتی جوان آرزو دار و خوش خیال ساخته بودند - پایین آمد. ارسال این نامه به نشانه موفقیت و حاصل تلاش تمام دوستانیست که در این مدت با افشای آنها و اگاهی دادن به سایرین باعث شده اند که آقایان بعد از مدتها بی اعتنایی به خواسته های شاکیان واحتمالا ریزش شدید صید های جدید و نا آگاه و افتادن در دامی که مدتها با خیال راحت و با استفاده از حاشیه امنی که در خیال برای خود ساخته بودند
بالاخره فهمیدند که خورشید همیشه زبر ابر نمیماند و آقایانی که زورشان میآمد جواب تلفن ما را بدهند حالا اینچنین به تکاپو افتاده اند و من به شما اطمینان میدهم که این تازه اولین قدم در گرفتن حق و حقوقمان از این شرکت میباشد و این باتلاقی است که خودشان برای خودشان درست کرده اند و خود کرده را تدبیر نیست
زیرا این آقایی که اسم خودش را آورده است یا مرد است و شرافت دارد و طبق این اظهار نامه ؛ خودش مطالب و مستندات درج شده در این فروم را برای مراجع قضایی به عنوان اثبات افترا خواهد برد که با این مستندات که همه شاکیان بیشمار آنها مشابه آنرا دارند و میدانید که حقیقت محض است ونه دروغ و افترا ؛ همانجا او را به جرم کلاهبرداری به زندان خواهند انداخت و یا مثل تمام قرادادهایی که با من وشما بستند ؛ زیر آنرا مهر و
امضا کردند و بعد به راحتی آب خوردن زیرش زدند وبه خیال خود در حاشیه امن خود ساخته خوابیدند ؛ باز هم زیرش خواهند زد و به مراجع قضایی مراجعه نخواهند که در هر دو صورت برنده واقعی من وشما و روسیاه این شرکت و مدیر عاملش خواهند بود . زیرا که با درک این مطلب که اینها دردشان آمده است و این درد شاید مرحمی باشد بر درد و رنجی که ما شاکیان از بی توجهی و عدم پاسخ گویی این خود بزرگ بینان کشیده ایم از این به بعد با انرژی و تلاش چند باره ای به افشای آنها خواهیم پرداخت و منتظر روزی خواهیم ماند که یا مستندات خود را به آن مراجع قضایی ارائه دهیم و یا این شرکت که بجای جبران مافات و جبران خسارت شاکیان و عذر خواهی از آنها بعد از این همه مدت تازه تنها به فکر ترساندن بچه است بیشتر دردش خواهد گرفت
مدیر عامل نا محترم شرکت رهنما کامیاب نخستین ؛ تازه مدعی هم شده ای .؟ تو اگر یک جواب قانع کننده برای اینهمه اعمال خلافت داشتی تا بحال حد اقل همینجا و در همین فروم یکبار جواب مارا میدادی . قواعد حضور در اینترنت ؛ جواب قانع کننده است نه بی تو جهی و سانتاژ.
مدیر عامل شرکت رهنما کامیاب نخستین؛باید یکبار جواب تلفن های بیشمار مارا که تنها قصد اصلاح و نصیحت تو را داشتیم میدادی و خجالت زده پشت آن خانم خوش خدمت قایم نمیشدی .
متاسفم که حتی فرق فروم و وبلاگ را نمیدانی و این فروم را وبلاگ خوانده ای و به این ترتیب انتظار بیشتری از تو و شریکان دیگرت نمیرود زیرا کسی که فرق فروم و وبلاگ را نمیداند احتمالا فرق بین افترا و حقیقت محض را هم نمیداند - نه تنها قواعد اینترنت و بحث آزاد را نمیدانید بلکه به شانتاژ و ارعاب متوسل میشوید به نظر

میرسد تمام آنچه که به ذهن تو و شریکانت خطور کرده پرداخت مبلغ 2500 تومان به عریضه نویس محترم دادگستری اصفهان برای نوشتن این اظهار نامه بوده است
همانطور که گفتم اگر باز هم پا روی شرف خود نگذاری و به مراجع قضایی مراجعه کنی مجبوری این مطالب را برای اثبات آنچه که افترا میخوانی - به محضر آن مرجع محترم ببری . آن مرجع محترم هم کسی مانند صدها قاضی دیگری است که تا بحال این مطالب را تعقیب کرده اند و اظهار نظر نموده اند . حکمت معلوم است
تو بر خلاف قراردادی که زیر آن را مهر و امضا کرده ای هرگز با من به موقع تسویه حساب نکرده ای
هیچ کجای این قراداد ترکمن چای مانند و یک طرفه نوشته نشده که میتوانید 50000 تومان پول ما را در تمام اوقات بالا بکشید .و آنرا در هیچ صورتی پس ندهید
هیچ کجای این قرار داد نوشته نشده که که در صورت اختلاف حساب شرکت رهنما کامیاب نخستین باید خودمان کفش و کلاه کنیم و به شرکت محترم پست مراجعه کنیم و اختلاف حساب شما را حل کنیم .مثلا من که در تهران هستم چندین روز تمام هزاران تومان خرج راه و ایاب و ذهاب کنم تا وجه سفارش فروخته شده خودم را از شرکت پست بگیرم و اگر نکنم شما پول آنرا بالا میکشید . مگر شرکت محترم پست با من قراداد یسته است که جواب من را بدهد ؟ شما دویست هزار تومان برای انجام همین خدمات از ما گرفته اید .کاستی های شرکت شما را چرا ما باید جبران کنیم اگر قرار بود خودمان با شرکت پست طرف شویم چه احتیاجی به دادن دویست هزار تومان پول به شما پول پرستان بود؟ مگر نمیتوانستیم خودمان با اداره پست مستقیم قرارداد ببندیم ؟ پس برای چه دویست هزار تومان را برای یکسال از ما گرفته اید؟
هیچ کجای قرارداد ترکمن چای شما نوشته نشده که اگر 15 روز فروش نداشته باشم کنترل پنل من را میبندید و جواب تلفن های من را نمیدهید وفروش های گذشته ام را بالا میکشید
شرم نمیکنید ؟آیا حد و اندازه ای برای وقاحت قائل نیستید ؟ جواب آن جوان های دیگری را که سرمایه ناچیزشان را به گروگان گرفته اید در محضر آن مرجع قضایی چگونه میدهید ؟
به آن مرجع محترم میگویید که بیشتر از یکسال است کلیه فروش های مرا که وجه آنرا از شرکت پست گرفته اید هنوز به من پرداخت نکرد ه ا ید؟ و بازهم یک قانون من در آوردی دیگر و نا نوشته را آن منشی خوش صحبت آموزش دیده ات برای من میخواند که چون یکی دو مورد اختلاف حساب با شرکت پست دارید کلیه وجوه من را بلوکه کرده اید و با وقاحت تمام این حقایق را افترا میخوانید
چی؟ کنترل پنل مرا بسته اید و من نمیتوانم صحت ادعای خود را ثابت کنم ؟ کودک ؛ مگر من تنها هستم ؟ تا بحال 23 شکایت دیگر از اشخاص مختلف برای من با مدرک ارسا ل شده که برای آن مرجع محترم قضایی شاکیان را خواهم خواست زیرا میدانستم که با فکر کوچک و بچه گانه تان فکر میکنید با بستن کنترل پنل من -که هم از آنها پرینت دارم و هم بصورت صفحه وب ذخیره کرده ام - مدارک خلافتان را از بین برد ه اید؟ و کاش از آن عریضه نویس محترم دادگستری هم میپرسیدی تا بدانی که از بین بردن مدرک جرم خودش یک جرم جداگانه است و تو با از بین بردن مدرک جرمت خلاف دیگری مرتکب شده ای و اینگونه خلاف ها را از طریق کنترل پنل سایر شاکیانت اثبات خواهم کرد

راجع به توهین هم برایت بگویم که توهین را تو به شعور ما کرده ای که بگمانت هر کاری خواستی میتوانی بکنی و هیچ کسی راهی برای بستن حرام خواری تو ندارد . یکبار به آن منشی خوش خدمتت گفتم که لااقل تاریخ تولد مرا نشان تو و سایر مدیران خواب آلوده تان بدهد که بدانید با یک نو جوان تازه کار و تازه وارد طرف نیستید . اگر هر چهار نفرتان مدارک تحصیلیشان را روی هم بگذارند هنوز به مدارک تحصیلی ایران و خارج از

ایران من هم نمیرسد و لااقل تنها یک نگاهی به تاریخ تولد من بیانداز و از ترساندن بچه منصرف شو!!!
تو به شعور جمعی مشتریانت با عدم پاسخ گویی به انها توهین میکنی و انتظار داری بخاطر اینهمه زورگویی کسی یک آخ هم نگوید ؟
مدیر عامل نالایق نگاهی به کنترل پنل بسته شده من بیانداز . هزاران تومان پول سفارشاتی که با پیگیری با مشتریانم متوجه شده ام که آنرا گرفته اید و هزاران تومان پولی که از طرف شرکت محترم پست به شما داده شده است را بلوکه کرده اید و اگر لااقل با صد نفر هم اینکار را کرده باشید یک کلاهبرداری چند ملیونیست
سرگذشت شرکت انبوه سازان شفق را نشنیده ای ؟ از آن شریک دیگرت که در کار ساخت و ساز است و با همین پولهای حرام برج میسازد و حتما میداند بپرس . آنها خیلی از شما گنده تر بودند . به اندازه 700 میلیاردتومان از شما گنده تر بودند و با شکایت فقط پنج نفر از اعمالشان پرده برداری شد و هم اکنون متجاوز از یازده هزار شاکی دارند و فعلا با همت مراجع قضایی و قوه محترم قضایی مشغول آب خنک خوردن هستند ؛

شما که عددی نیستید و مطمئن باشید با به سر انجام رسیدن همین 23 شکایت ؛ صدها نفر دیگر - اگر نه هزاران نفر دیگر - که هم اکنون از دریافت مطالبان خود ناامید هستند ؛ امیدوار شده و این پولها را از بیخ گلویتان بیرون خواهند کشید
چهل و هشت ساعت وقت من تمام شد و حالا شرافت شما در گرو است . در حقیقت چوب دو سر آلوده هستید . چه بروید و مراجع محترم قضایی را ببینید و این مطالب را نشانشان بدهید ... که دزد با پای خودش به محمکه رفته است .. و چه بازهم شرافت خود را زیر پا بگذارید و اقدامی نکنید که باز هم همگان متوجه ضعف و زبونی شما خواهند شد و من هم با انرژی بیشتری به افشای خلاف های شما ادامه خواهم داد
ولی بچه جان ؛ آن منشی خوش خدمت نگذاشت تا قبل از اینکه به این لجن زار بیفتید چند کلمه نصیحتان بکنم شاید حالا که مطمئنا تو و شریکانت که اصلا محترم نیستید و سایر کارکنان محترم ان شرکت که احتمالا از عدم برکت حقوقی که با پول حرام به آنها میدهید متعجب شد ه اند از گمراهی بدر آیید
پول حلالش خوب است و پول حرام از گلوی هیچ کس پایین نخواهد رفت . این پول ها حرام است . آرزوی برباد رفته جوان بیکاریست که با هزاران امید وآرزو در دام تو و تبلیغات کاذب شرکت رهنما کامیابان نخستین افتاده اند . . سرمایه کم آن خانم بی سرپرستی است که قطرات اشکهایش بر روی مدارکش چکیده بود و ملتسمانه از من را ه چاره میخواست .

اندک سرمایه آن جانبازیست که میگفت توانایی دویدن بدنبال سرمایه از دست رفته اش را ندارد و از من کمک میخواست
خانم سرودی .. خانم اخلاقی .. خانم شاهنگی و سایر کارکنان محترمی که با آموزش های خلاف آقابان سر تمام این مظلومان را به طاق میکوبید . بخدا این پولها حرام است و برکت ندارد . توبه کنید و پولهای مردم را به آنها بازگردانید و از همه بخاطر اینهمه ظلم پوزش بطلبید .
بخاطر خودم نمیگویم .شما میدانید که من همان ابتدا به عدم صداقت مدیران شرکتتان پی بردم و خیلی زودتر از آنچه که بقیه متوجه شدند پای پس کشیدم
شما میدانید که من بیشتر از تمام طلبم به شما و سایرین زنگ زدم و پول تلفن دادم تنها بخاطر اینکه این صنعت نوپای فروش های اینترنتی با عدم صداقت افرادی مانند این خود بزرگ بینان مثل کودک نوپایی سر زا نرود
با تلاش فراوان شرکت های صادق را از دزد ها غربال کردم تا کسی سر خورده نشود و اشتباه یکی را به پای دیگران ننویسند و شما بهتر از هر کس دیگری وقاحت بی حد وحصر اقایان را میبینید و متوجه میشوید . سپر بلای آنها نشوید و بخاطر یک حقوق بخور نمیر لعن و نفرین مال باخته گان را بخانه نبرید
این یک آزمایش برای راست آزمایی آقایان است
اگر به مراجع قضایی نرفتند دلیل روشنی برای خلافکاری های آنهاست
و اگر هم رفتند که از هم اکنون حکم قاضی مشخص و معلوم است

با عذر خواهی از مدیر محتر این فروم و کلیه کاربران از طویل شدن مطلب ذکر چند نکته را ضروری میدانم
کلیه کسانیکه با من در این باره تماس گرفته اند اماده گرفتن نتیجه باشند و مدارک خود را اماده داشته باشند
سایر دوستان که از پیگیری مطالبات خود نا امید بودند متوجه باشند که این نشانه درد آقایان موفقیت بزرگی برای ما بوده است . هم اکنون هم میتوانید مدارک خود را برای من ارسال کنید تا به موقع از آن استفاده گردد
به احتمال کم اگر هر هنگام این مبحث دچار اشکال گردید حتما در سایت های دیگر مخصوصا گام بگام این مطالب پیگیری خواهد شد و اخبار آن به اطلاع شما خواهد رسید ولی تا آن هنگام برای پرهیز از پراکندگی مطلب ؛ همینجا به افشا گری های خود تا وصول نتیجه مطلوب ادامه خواهیم داد
دوست عزیزی که پیگر ارسال ایمیل گروهی بوده است لطفا با ارسال ایمیل های دیگری توجه سایرین را به این مطلب جلب نماید
سایرین هم به سهم خود میتوانید به هر نحوی که صلاح میدانید در جهت اطلاع رسانی بیشتر اقدام نمایید
دوست جانباز من منتظر و امیدوار باشید . . آنروز نزدیک است
مادر محترمی که شرح حال خود را ارسال داشته اید ؛ حتما پیگیر کار شما خواهم بود
سایر مال باختگان هم مدارک و مستندات خود را برای من ارسال کنند ولی بدلیل آنکه ممکن است باز هم این نصف جهان خواران مدارک جرم و کنترل پنل شما را مانند کنترل پنل من ببندند از دادن هر گونه سر نخی خودداری نمایید
اندکی صبر ؛ سحر نزدیک است

03-11-1388 03:37 قبل‌ازظهر
mohsen888
Member

ورودى‌ها: دی 1387

دمت گرم faraz جان با این که من با این شرکت کلاهبردار قرارداد نبسته ام اما جواب دندان شکنی دادی دمت گرم

03-11-1388 01:13 بعدازظهر
faraz
Member

دوست عزیز Kala110 من منتظر ایمیل های گروهی شما هستم
بنا دارم روز شماری برای این آقایان بگذارم . همانطور کخ گفتم قاعده فروم های اینترنتی تبادل نظر و بحث آزاد است و اگر این آقایان حرفی برای گفتن دارند ؛ باید ابتدا در اینجا مطرح کنند . قصورشان قبلا قابل بخشش بود چون احتمال داشت انقدر سرگرم شماردن پولهای باد اودره شان باشند که این مطالب را نبینند ولی حالا که معلوم شده است در تمام این مدت این بحث را تعقیب میکرده اند دیگر هیچ عذر و بهانه ای برای سر زیر برف بردن ندارند و عدم جوابگویی آنها برای همه و مخصوصا ان مراجع محترم قضایی که آقایان هرگز قصد ندارند بویی از وقاحت این آقایان ببرند ؛ دلیل محکمی برای شناختن مفتری و افترا زننده است .
مدیران شرکت رهنما کامیابان نخستین ؛ شرفتتان کجاست ؟ یادتان نرود که در گرو اقداما تیست که قصد داشتید بچه ها را از آن بترسانید و ما منتظریم
و باز هم روی سخنم با کارمندان شرافتمند ان شرکت است شما چرا از این شرکت که نان شبتان را به حرام مهیا میکند دفاع و یا انتقاد نمیکنید ؟ اگر پولتان حلال است بسمه اله بفرمایید و ما را هم روشن کنید واگر نیست سکوت چرا؟

03-12-1388 12:44 قبل‌ازظهر
kala110manager
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: شهر 1387
اعتبار: 12

سلام
تبریک میگم که تونستید صدای مسئولین شرکت رهنما رو دربیارید
من هم به ارسال ایمیل ادامه میدم تا افراد بیشتری درباره این شرکت بدنام شناخت پیدا کنند
موفق باشید

فروشگاه اینترنتی کالا110
http://WWW.kala110.com
03-12-1388 03:17 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
faraz
Member

kala110 ممنون و متشکر
این روز شمار ادامه دارد و کارمندان با شرف و منشی های این شرکت هم میتوانند تعداد روزهایی که به خود و خانواده خود نان حرام میدهند را همراه ما بشمارند
سایر دوستانی که بهر نحو چه در گذشته و چه در حال حاضر خلاف و یا قصوری از این شرکت دید ه اند و مدرکی دارند بدون دادن سر نخ برای مدیر عامل شرکت رهنما کامیابان نخستین برای از بین بردن مدارکشان اقدام بکنند ؛ برای من ایمیل و یا پیام خصوصی بدهند تا بیاری حق تعالی حقمان را از آنها بگیریم
این شرکت راهنمای کامیاب نخستین برای سایر کلاهبردان اینترنتی نخواهد ماند

03-12-1388 11:43 بعدازظهر
faraz
Member

امروز چهارمین روز از روز شمار آقایان است .
ما منتظریم که مدیران این شرکت یک نمونه از موارد افترا را که به این پستها انتصاب داده اند ؛ حاشا کنند و توضیح دهند که به این علت و این برهان ؛ درست نبوده
دلیل بیاورند که گفته های ما تهمت بوده و گردنمان از مو نازک تر ؛ اگر قانع شدیم ؛ عذر خواهی میکنیم
اما سکوت متهم در هر دادگاهی و در محضر هر مرجع قضایی دلیل رضایت بر اتهامات است . سکوت این آقایان دلیل بر حقانیت ماست
آن دوستانی که مایلند با این شرکت قطع رابطه کنند ؛ لازم است هر چه زودتر اقدام نمایند زیرا عنقریب با رسوایی و ورشکستگی انها تمام پول خود را از دست خواهند داد . در حال حاضر تنها 50000 تومان ته مانده حساب را آقایان طبق همان قوانین من دراوردی خودشان بالا میکشند . در این صورت شما هم به جمع شاکیان بپیوندید مطمئن باشید تا ریال آخر را نمیگذاریم از گلویشات پایین برود
یک جمع بزنید و ببینید تا بحال چه تعداد سفارش بلا تکلیف نزد آقایان دارید . مطمئن باشید هر روز به تعداد آنها اضافه خواهد شد
یک بررسی بکنید ببینید چه تعداد از سفارشات شما توسط مشتریان پرداخت شده ولی هنوز در حساب شما بلاتکلیف است . این تعداد هم هر روز بیشتر خواهد شد
ببینید در هر ماه چه مبلغ از پول شما نزد این شرکت میماند و کی با شما تسویه حساب میکنند .با این پولها را در اصفهان برج میسازند و شما خبر ندارید
ادامه کار با این شرکت مساوی غلطیدن بیشتر در باتلاق است . قطع همکاری فقط 50000 تومان ضرر دارد که آنرا هم خواهیم گرفت ولی ادامه همکاری شما ضررش بیشتر خواهد بود . یک حساب سر انگشتی بکنید ؛ ضرری که ندارد

03-14-1388 12:23 قبل‌ازظهر
faraz
Member

روز ششم سر آمد و چون حرف حساب جواب ندارد ؛ دزد های اینترنتی ساکت شده اند

03-15-1388 10:31 بعدازظهر
kabook
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: آذر 1386

منو باش تازه می خواستم برم باشون قرار داد ببندم می گم عجب منشیه خوش صحبتی داره ها

هی یم میگه تشریف بیارید آدم کنترلشو از دست میده بره یه قرار داد ببنده D:

.:*:. فروشگاه محصولان روانشناسی و متافیزیکی کابوک .:*:.
http://www.kabook.ir
http://www.iranyoga.ir
.:*:. یوگا مدیتیشن هیپنوتیزم متافیزیک .:*:.
.:*:. کلیه کتب استاد کابوک .:*:.
برترين فروشگاه ساز ايراني : http://www.abtingate.com
03-16-1388 01:52 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
123456za
Member

ورودى‌ها: مهر 1386
اعتبار: 1

kabook نوشته شده:
منو باش تازه می خواستم برم باشون قرار داد ببندم می گم عجب منشیه خوش صحبتی داره ها

هی یم میگه تشریف بیارید آدم کنترلشو از دست میده بره یه قرار داد ببنده D:

سلام
پس خدا پدر ایران مارکت سنتر بیامرزه عجب خبری هست
من یکسال هست با ایران مارکت کار می کنم خیلی راضی هستم
پول هم نمی خورن دوستان اخرش کدوم سیستم بهتره؟ از ایران مارکت
یک هشدار با Dpay به هیچ عنوان قرار داد نبندید
یک چیز نوبر در اوردن که به ازای هر محصول برگشتی علاوه برای هزینه پستی که خودت باید بدی اونا هم 500 تومن جریمت می کننRolleyes

به زودی نسخه تکمیلی با تمام ماژول های کاربردی در سایت قرار خواهد گرفت
لطفا به این بخش مراجعه کنید و نظرات خودتون رو مطرح سازید
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2269
---
خرید بدون ثبت نام (پیشرفته) با ارسال ایمیل و رایگان
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=2277
03-16-1388 03:08 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: