صفحات (2): « اولين < قبلی 1 [2] آخرين »
بازار سي دي
نويسنده پيغام
takyahoo
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: مرد 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: بازار سي دي

www.iranwebshop.com نوشته شده:
من خودم مدیر بخش هستم و دسترسی به همه امکانات دارم
الان 4 ساله که اینجا هستم شما هنوز نیومده به کاربر ramindiba که 3 ساله داره تو این انجمن فعالیت میکنه و کلی هم در توسعه این سیستم تجربه داره برخورد نامناسبی دارید بهتره قوانین سایت رو مطالعه کنید

من خودم با Bit defender هم تست کردم ظاهرا یکی از فایلهای شما آلوده به ترجان VB شده که بعد از آلوده کردن سیستم کاربر تمامی فایلهای روی پی سی رو که HTML هستند آلوده می کنه
برخی اوقات هم بعضی انتی ویروسها نمیتونن ویروسها یا ترجانها رو تشخیص بدن

اما این دلیل نمیشه که شما بگین
بهتر است همراه با كامپيوتر خود به يك پزشك متخصص مراجعه فرماييد !

مواظب ارسالهای خودتون باشید در غیر این صورت طبق قوانین سایت با شما برخورد میشه

من كاري به سوابق شما ندارم و اگه هم تازه عضو اينجا شدم دليل نميشه كه تازه دستم به كيبرد خورده و مانيتور هم تازه خريدم و اگه بخواهيد از روي سوابق شخصيت آدم ها را زير سوال ببريد دوست عزيز تيم پشتيباني (!) سوابق بنده به زماني بر مي گردد كه آتاري 2600 وارد بازار شد كه يك دستگاه گيم بود و بعد اسپكتروم و بعد كمودور 64 و بعد آميگا و بعد كامپيوترهاي 386 و پنتيوم 2 و پنتيوم 3 و ... الي آخر و به اندازه خودم تحصيلات دانشگاهي كامپيوتر دارم كه فرق آنتي ويروس را با ساختن نيو فولدر بدونم ! و فكر نكنم اصلا شما اسم شبكه هاي بي بي اس كه قديم نديما هم بود به گوشتون خورده باشه كه بنده خودم داشتم و بعد از ورود اينترنت به ايران ! تعطيلش كردم ! و خوب اين هم يك كمي توضيحات كه لازم بود بدهم تا بدونيد زياد هم بچه نيستم ! و خوب مايل به تعريف كردن از خودم هم نيستم كه فلان كار را كردم و جزو فلان تيم بودم و ... Wink
من هم به خاطر همين سوابق 3 ساله و 4 ساله و 5 ساله و ... عرض كردم كه اين تاپيك بسته شود چون كم كم جمع رفقا بر عليه بنده جمع مي شود و بيل گيتس هم همين روزها بيانيه صادر مي كند كه بازار سي دي ويروس دارد !!!Toungue
ضمنا تا انفجار اتمي رخ نداده باز هم مي گم كه تاپيك را ببنديد تا كامپيوتر تيم هاي پشتيباني و وغير پشتيباني و اعضاي محترم به ويروس كشنده Maware :JS:Agent-BF [Expl آلوده نشود Big Grin

شما كه جزو تيم پشتيباني هستيد هم مي گيد ظاهرا يكي از فايلهاي شما آلوده شده ! دو و فكر نكنم دليل قانع كننده اي باشه .... چون از اين ظاهر سازي ها در اينترنت زياده و خوب شما كه در امور پشتيباني هستيد اين فايل را به من معرفي كنيد و من از شما طلب پشتيباني و كمك و همراهي مي خواهم تا اين ويروس مهلك را نابود نماييم Wink

06-22-1387 09:36 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
ramindiba
Member

گروهها: Registered
ورودى‌ها: ارد 1385
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 3
RE: بازار سي دي

دوست عزیز معلوم میشه از قدیمی ها هستی ای ول ! منم اولین برنامه ام رو روی اسپکتروم با پردازنده Z80 اش نوشتم یادش بخیر . فکر کنم سال 67 بود. چه لذتی داشت. کمودور هم که امد قبلش با میکرو کامپیوترهای BBC ور می رفتیم. اما در کل الان سایتتون پاک هست و احتمالا یا اشکال از تشابه اسکریپتی بوده یا اشکال انتی ویروس. در کل سایتتون خوب و در حد قابل قبولی هست و امیدوارم که موفق باشید.

دوستان عزیز این سایت قابل مشاهده و بهره برداری هست. لذت ببرید.

توانمندی این پورتال را در فروشگاههای ما ببینید :
نسخه جدید :

فروشگاه تخصصی نرم افزار کیش و مات

کلوب اینترنت

نسخه قدیمی :

فروشگاه تخصصی تجهیزات بارکدی دیبا

فروشگاه تی تی مارکت

06-24-1387 03:34 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه