1 رای - 5 میانگین   خريد فارسي ساز ماي بي بي
نويسنده پيغام
ARZ_Zeitgeist
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: آذر 1384
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
Sad  خريد فارسي ساز ماي بي بي

من حاضرم اونو بخرم چون هرچي به خودت صبر كرديم حاضر نشدي اونو بدي (آدم خسيس)Sad

01-15-1385 05:57 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
fojan
Member

ورودى‌ها: مهر 1384
RE: خريد فارسي ساز ماي بي بي

دوست عزيز فكر ميكنم بي انصافي باشه كه به آقا فرهاد بگيم خسيس. مطمئناَ ايشون دليل قانع كننده اي داشته كه فارسي ساز رو براي دانلود نفرستاده. كه قبلاَ هم گفته داره رو نسخه جديد كار ميكنه كه كاملتر باشه. اگر فرهاد خسيس بود مطمئناَ در مورد فارسي كامرث انقدر وقت و انرژي صرف نمي كرد بعد هم به راحتي و مجاني بزاره رو سايت براي دانلود.

01-19-1385 05:54 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

والا به خدا اين نسخه اي كه من استفاده مي كنم قديمي و نصب و تنظيماتش واقعا سخته. من اگه اين رو بدم بيرون واسه همه مطمئن باشين كه همه توي نصبش با مشكل مواجه مي شن. قبلا به يكي از دوستام داده بودم و اون خودشم بعد از كلي كلنجار رفتن منصرف شد و رفت سراغ نسخه هاي فارسي سازي شده جديد.

البته قبلا گفته بودم كه دارم روي نسخه جديد كار مي كنم تا فارسيش كنم ولي بعد به دليل اينكه ديدم افراد ديگه اي دارن روش كار مي كنم و كارهاي واجب ديگه اي دارم بيخيال اين قضيه شدم ولي اگه روزي تصميم گرفتم برم روي نسخه جديد و اونو فارسي كردم حتما مي دم ولي قول نمي دم كه حتما روش كار مي كنم.

بازم از همه دوستايي كه منتظر نسخه فارسي من بودم معذرت مي خوام. شما مي تونين از نسخه هاي فارسي شده توسط ديگر دوستان استفاده كنين.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
01-20-1385 12:38 قبل‌ازظهر
siavashmusic
Member

ورودى‌ها: آبا 1384

ابنم یه حرفیه باید در موردش فکر کرد!!!!!

http://www.siavashaghili.com
01-20-1385 12:12 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
fojan
Member

والا فرهاد جان حق داره. شما هم فكر نمي كنيد وقتي چند تا گروه ديگه رو فارسي ساز ماي بي بي كار كردن وقت گزاشتن رو اين قضيه بيهوده است. به جاش داره رو فارسي كامرث كار ميكنه كه هم محشره هم فكر نميكنم گروه ديگه اي روي اين برنامه يا مشابهش كار كنه. واقعاَ هم زحمت ميكشه هركي شك داره بسم اله بياد يه گوشه كارو بگيره و يه قسمت از همين برنامه رو پيش ببره. انصافاَ بيايد ديگه از اين سئوالها و در خواستها مطرح نكنيم .

البته آقا فرهاد بايد ببخشيد كه دخالت كردم.

01-20-1385 06:01 بعدازظهر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

ممنون fojan جان. البته من به زودي مي خوام كاري كنم كه به جاي اينكه تك نفري اين پروژه رو پيش ببرم كار رو گروهي كنم. يعني دارم روي اين مسئله كار مي كنم كه گروههاي مختلفي تشكيل بدم و هركي بتونه بياد توي همون گروه شروع به فعاليت كنه تا شايد با تلاش بيشتر علاوه بر اينكه تمامي مشكلات موجود در نرم افزار رو از بين ببريم بتونيم حتي اون رو با تغييرات بهتر و كاملتر به زبانهاي ديگه هم عرضه كنيم. به زودي جزئيات اين موضوع رو حتما به طور كامل توي يك مبحث جداگانه مطرح مي كنم.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
01-20-1385 10:49 بعدازظهر
fojan
Member

Smile  RE: خريد فارسي ساز ماي بي بي

خيلي خوبه. اميدوارم موفق باشي فرهاد جان.

01-22-1385 02:05 بعدازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: