فروشگاه DVDPortal.IR با هسته کامرس
نويسنده پيغام
DavoudRP
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: خرد 1388
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
فروشگاه DVDPortal.IR با هسته کامرس

سلام.
http://dvdportal.ir
قالب Made in Iran هستش!
لطفا نظرتونو بفرمایید.

DavoudRP
04-03-1388 09:28 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
amirdarafsheh
Member

ورودى‌ها: مرد 1387
RE: فروشگاه DVDPortal.IR با هسته کامرس

فروشگاه زیبایی دارین اما مقداری user friendly نیست، من به عنوان یه کاربر اولش سردرگم شدم تو سایت، اما در کل جالب شده، موفق باشید

میلیون ها موسیقی، هزاران فیلم، صدها بازی
رین مارکت سنتر
http://www.my-buy.ir
04-03-1388 10:56 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
DavoudRP
Junior Member
**

amirdarafsheh نوشته شده:
فروشگاه زیبایی دارین اما مقداری user friendly نیست، من به عنوان یه کاربر اولش سردرگم شدم تو سایت، اما در کل جالب شده، موفق باشید

سلام داداش خوبی؟!
با تشکر فراوان از نظرتون، علت سر در گمی شما توی سایتی با 3 عدد باکس و یه محتوا به نظر غیرعادی نمیاد!
ظاهرا شما کاربر ویندوز 98 مایکروسافت هستید.
لطفا شما و امثال شما از این مثال ناراحت نشید.حقیقته...
این پست مختص جوابیه پست شما بود، توضیحات کامل در مورد طراحی فروشگاه رو در پست بعدی مطالعه بفرمایید.

DavoudRP
04-07-1388 05:19 قبل‌ازظهر
amirdarafsheh
Member

ورودى‌ها: مرد 1387

DavoudRP نوشته شده:

amirdarafsheh نوشته شده:

سلام داداش خوبی؟!
با تشکر فراوان از نظرتون، علت سر در گمی شما توی سایتی با 3 عدد باکس و یه محتوا به نظر غیرعادی نمیاد!
ظاهرا شما کاربر ویندوز 98 مایکروسافت هستید.
لطفا شما و امثال شما از این مثال ناراحت نشید.حقیقته...
این پست مختص جوابیه پست شما بود، توضیحات کامل در مورد طراحی فروشگاه رو در پست بعدی مطالعه بفرمایید.

بهتره بدونی من کاربره سیستم عامل مک او اس ایکس v10.5 هستم!
و به نظر من توی بار اول سایتت خیلی سردرگم بود، چون من اول چشمم افتاد به مرکز صفحه، بعد نوشته های بالای سایت، بعد سمت چپ سایتت که پرفروش ها هستن، چون بیشتر تو چشم میان و بعد کتگوری هات رو دیدم، سایتت به یه فتوبلاگ بیشتر شبیه تا یک فروشگاه،
البته از اینطور هم میشه به قضیه نگاه کرد که چون شاید فروشگاهت با بقیه فروشگاه های موجود تفاوت داره از لحاظ ظاهری مقداری اولش کاربر رو سردرگم کنه، به هرحال سایت خوبی داری و امیدوارم تو راهی که هستی موفق باشی Smile

میلیون ها موسیقی، هزاران فیلم، صدها بازی
رین مارکت سنتر
http://www.my-buy.ir
04-07-1388 05:48 قبل‌ازظهر
DavoudRP
Junior Member
**

نظرات دوستان قابل احترام است.
خدمت کاربرانی از جمله دوست عزیزمون جناب amirdarafsheh در مورد یوزر فرندلی نبودن فروشگاه عرض کنم که آیا شما میدونید به چه سایتی میگن یوزر فرندلی؟
احتمالا شما سایت تمپلیت مانستر رو دیدید! مسلما غول ارایه کننده قالب در جهانه...
لطفا دسته بندیه کامرس رو انتخاب کنید و از آخرین مدل های قالب های فروشگاهی دیدن کنید.
در حال حاضر استفاده از 50 تا باکس در ستون چپ و احتمالا همون تعداد باکس در ستون راست جهت همسانی و قرار دادن N محصول به صورت گله ای در ایندکس منسوخ شده...!
(بحث در مورد طراحی استاندارد و به روزه نه مقدار فروش فروشگاه! متاسفانه تو ایران هرچی فروشگاهه کثیف تر و شلوغ تری آپ کنی فروشت بیشتره!! مسلما کاسب کار درست قشر مورد نظر خودشو از بین انبوه مشتریا انتخاب میکنه: بالا، متوسط یا پایین)
اینکه شما از روش های بیسیک و ابتدایی استفاده میکنی دلیل به ... نمیشه.
---
خدمت p9kia عزیز در مورد حجم عکس ها عرض کنم که بله شما درست میگید.حجم عکس ها با حداکثر کیفیت و حداقل حجم ممکن آپ شده.چرا که نه؟!
الان با حداقل هزینه ADSL میدن که مثه بنز پیج باز میکنه.مشتریی که Dialup استفاده میکته به خاطر بوق بودنش همون بهتر که سایتو نبینه!بابا دیگه چه قدر عقب موندگی...؟
تو سایتی مثه این که مثلا گرافیکیه عکس محصولا رو با حجم 30 کیلو بزاری خیته دیگه، ترکی نمیشه؟!
در مورد هدر PM میدم بهت.انقدر ملتو گرسنه کردن که جرات نمیکنم Public بذارم! پروسش اینه: دانلود - اینجکت - فروش!!
------
------
در مورد حرفایی که زدم یا بعدا میزنم ناراحت نشید.هدف اصلاحه! به خدا دلم میسوزه میبینم ... (باشه سر فرصت)
فرهاد زارع دمت گرم.همین که این فروم اکتیوه ایول داره.قول میدم اکتیوترش کنم.
یه مورد دیگه لطفا بعده نصب موفقیت آمیزه کامرس احساس نکنید که از همه چیز این فروشگاه باخبرید.گوگل کنید در مورد ریسورس کامرس تو فروم های خارجی ببینید چه خبره!
واسه دانلود، نصب، ریسورس، طراحی، ماژول و ... بصورت رایگان خودم هستم.سراغه کفتارا نرید! (محرض) به امید خدا یه سایت تو این زمینه آپ میکنم.جزیاتشو بعد میگم.
------
یکم خودتونو تکون بدید، شما که شونه خالی میکنین ...
لطفا تو این پست فقط بحث منطقی کنید.

ایرانی باشید.

DavoudRP
04-07-1388 06:28 قبل‌ازظهر
wearyminded
Member

ورودى‌ها: اسف 1387
اعتبار: 3

دوست خوبم صرفا برای یاد آوری عرض می کنم که طراحی قالب یه امر کاملا سلیقه ایه...شما هم این پست رو زدی که سلیقه دیگران رو بشنوی...پس نیاز نیست برای هر نظری این همه سفسته کنی یا از فروشگاهت دفاع کنی...به هرحال فروشگاه قشنگیه...

در ضمن دوست خوبم بهتر بود اسم فارسی کامرس از footer حذف نمی کردی...حداقل برای احترام به....
موفق باشی...

به سادگی یک رویای کودکانه

http://www.mitraEshop2.com

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 04-07-1388 09:27 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: wearyminded.

04-07-1388 09:19 قبل‌ازظهر
p9kia
Member

ورودى‌ها: خرد 1387
اعتبار: 2

سلام آقا داود گل
ممنون از pm
يكم اعصاب مصاب نداريا...زحمت كشيدي واسه سيستمت قبول دارم كه شنيدن نظرات مخالف سخت باشه واست.ولي بايد استفاده كرد از نظرات دوستان.
حرفت قبول كه سادگي خيلي مهمه ولي يه سايت در عين سادگي مي تونه تمام سوالاي كاربري كه براي بار اول وارد سايتت ميشه رو بگيره.
و يه چيزه ديگه , سايت شلوغ تر و كثيف تر!!!! از غولهاي ماركتينگ اينترنتي دنيا (آمازون يا ايبي) و يا ورژن ايرانيشون (آدينه بوك) سراغ داري؟ضمن اينكه سرعت لود اونها به لطف پهناي باند بالاشون و تمهيداتشون واسه عكسها خيلي بالاست.
بازم ميگم فروشگاهت قشنگه ولي كاملترينو بهتريني وجود نداره. يا حق

آدرس جدید سایت
http://WWW.4.ROOZFILM.COM
فروشگاه متفاوت فیلم های روز دنیا
http://www.4.roozfilm.com
04-07-1388 06:13 بعدازظهر
DavoudRP
Junior Member
**