صفحات (9): « اولين < قبلی 4 5 6 7 [8] 9 بعدی > آخرين »
1 رای - 5 میانگین   بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲
نويسنده پيغام
molkan
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: آبا 1388
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
RE: بحث در مورد دومین نسخه آزمایشی از سری ۱.۲

من نسخه ها رو نصب کردم

در بین قالب های این فروشگاه ساز قالب دیجیتال رو خیلی دوست دارم خیلی قالب انعطاف پذیری هست

یکی به من بگه میشه این قالب رو روی نسخه که فرهاد جان معرفی کردند نصب کرد یا نه بازم باید صبر کنیم

ترخدا یکی که دانش این کار رو داره قالب هایی اماده کنه واسه این فروشگاه ساز من با هر چی فروشگاه ساز دیگه مقایسه کردم دیدم این کاملتره

مثلا من خودم یک سایت دیگه دارم که با پی اچ پی نیوک کار می کنه باور کنید هفته ای یک قالب تحویل کاربران میدم و به همه سوالاتشون جواب می دم

اگه دانش لازم در مورد این فروشگاه ساز رو هم داشتم حتما دست به کار می شدم چند بار خواستم این کارو بکنم کل سیستم بهم ریخت اصلا واقعا پیچده نوشته شده

یکی کمک کنه به ما و قالب های جذاب بسازه ترخدا واسه همین نسخه آزمایشی که در موردش داریم بحث می کنیم

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 08-17-1388 07:45 بعدازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: molkan.

08-17-1388 07:44 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
ورودى‌ها: تیر 1388
اعتبار: 7

molkan نوشته شده:
من نسخه ها رو نصب کردم

در بین قالب های این فروشگاه ساز قالب دیجیتال رو خیلی دوست دارم خیلی قالب انعطاف پذیری هست

یکی به من بگه میشه این قالب رو روی نسخه که فرهاد جان معرفی کردند نصب کرد یا نه بازم باید صبر کنیم

ترخدا یکی که دانش این کار رو داره قالب هایی اماده کنه واسه این فروشگاه ساز من با هر چی فروشگاه ساز دیگه مقایسه کردم دیدم این کاملتره

مثلا من خودم یک سایت دیگه دارم که با پی اچ پی نیوک کار می کنه باور کنید هفته ای یک قالب تحویل کاربران میدم و به همه سوالاتشون جواب می دم

اگه دانش لازم در مورد این فروشگاه ساز رو هم داشتم حتما دست به کار می شدم چند بار خواستم این کارو بکنم کل سیستم بهم ریخت اصلا واقعا پیچده نوشته شده

یکی کمک کنه به ما و قالب های جذاب بسازه ترخدا واسه همین نسخه آزمایشی که در موردش داریم بحث می کنیم

سلام دوست عزیز،
حق با شماست ، پیاده سازی قالب برای ویرچو کمی سخت می باشد، و دلیل آن هم روشن است چون ویرچو بر مبنای mvc بنا گذاری نشده و این امر از جد ویرچو یعنی oscommerce به ارث رسیده است.
بهرحال برای آماده سازی قالب باید تا انتشار نسخه پایدار صبر کنید، بعد از انتشار افرادی که مایلند می توانند کار تهیه قالب برروی آن نسخه پایدار را شروع کنند و در صورتیکه با مشکلی مواجه شدند در یک بحث مرتبط سوالاتشان را مطرح کنند، مطمئنا اساتید انجمن پشتیبانی و یا تیم ویرچو به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
موفق و پویا باشید.

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
08-17-1388 09:57 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
sajadgreat
آزمایشگر
tester

گروهها: tester
ورودى‌ها: مهر 1388
اعتبار: 1

سلام من این فروشگاه رو نصب کردم همه چیزش عالیه اما بعد نصب قالب دیجیتال روی اون در قسمت بالا و سمت راست نوشته زیر ظاهر شده که نمیدونم چطور باید حذفش کنم

STS was designed to work with PEC version [FarsiCommerce 1.0]. This is version [Virtu E-Commerce 1.2].

خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
08-17-1388 11:04 بعدازظهر
darbar
Junior Member
**

رفع مشکل خطای ورود به admin در 1.2

Samad Kushan نوشته شده:

sajadgreat نوشته شده:
سلام من این فروشگاهو نصب کردم قسمت فروشگاهش خوبه و راحت بالا میاد اما قسمت مدیریتش ،وقتی یوزر و پس رو وارد میکنم با مشکل زیر روبرو میشم
"1267 - Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation 'find_in_set'

select admin_files_id from admin_files where FIND_IN_SET( '1', admin_groups_id) and admin_files_is_boxes = '1' and admin_files_name = 'administrator.php'

[TEP STOP]"

سلام
با عرض تشکر و خسته نباشید
این error مربوط به ایراد collation در mysql 4.x می باشد که در نسخه آینده تصحیح شده است. این تغییر SET NAMES به utf8 به کاربران ویرچو 1.2 این امکان را می دهد که در محیطهایی همانند phpmyadmin حروف فارسی را بطور خوانا مشاهده کنند و بتوانند داده ها را به طور مستقیم نیز تغییر دهند.
همچنین در هنگام export نیز حروف فارسی بدرستی نمایش داده خواهند شد.
در این نسخه آزمایشی اگر از mysql نسخه 5 به بالا استفاده کنید این error تولید نخواهد شد.
موفق باشید.

چطور میشه به صورت دستی مشکلات بالا را برطرف کرد ؟

08-18-1388 09:48 بعدازظهر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
اعتبار: 7
RE: رفع مشکل خطای ورود به admin در 1.2

darbar نوشته شده:

Samad Kushan نوشته شده:

sajadgreat نوشته شده:
سلام من این فروشگاهو نصب کردم قسمت فروشگاهش خوبه و راحت بالا میاد اما قسمت مدیریتش ،وقتی یوزر و پس رو وارد میکنم با مشکل زیر روبرو میشم
"1267 - Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation 'find_in_set'

select admin_files_id from admin_files where FIND_IN_SET( '1', admin_groups_id) and admin_files_is_boxes = '1' and admin_files_name = 'administrator.php'

[TEP STOP]"

سلام
با عرض تشکر و خسته نباشید
این error مربوط به ایراد collation در mysql 4.x می باشد که در نسخه آینده تصحیح شده است. این تغییر SET NAMES به utf8 به کاربران ویرچو 1.2 این امکان را می دهد که در محیطهایی همانند phpmyadmin حروف فارسی را بطور خوانا مشاهده کنند و بتوانند داده ها را به طور مستقیم نیز تغییر دهند.
همچنین در هنگام export نیز حروف فارسی بدرستی نمایش داده خواهند شد.
در این نسخه آزمایشی اگر از mysql نسخه 5 به بالا استفاده کنید این error تولید نخواهد شد.
موفق باشید.

چطور میشه به صورت دستی مشکلات بالا را برطرف کرد ؟

سلام
همانطورکه آقا فرهاد تاکید کردن، این نسخه آزمایشی تنها برای تست و اشکالیابی در اختیار انجمن قرار گرفته است. و از آن نباید برای راه انداختن فروشگاه استفاده کنید.
اگر شما قصد تست فروشگاه برای اشکالیابی را دارید لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:
1- در داخل فایل includes/functions/database.php در داخل تابع tep_db_connect بعد از
if ($$link) mysql_select_db($database);
کد زیر را اضافه کنید:
mysql_query('SET NAMES UTF8');

2- همان کار را برای فایل admin/includes/functions/databas.php نیز انجام دهید.
3- در فایل install/includes/functions/database.php در داخل تابع osc_db_connect
و قبل از return $$link;
کد زیر را اضافه کنید:
mysql_query('SET NAMES UTF8');

احتمالا مجبور خواهید بود ، فروشگاه را دوباره نصب کنید.
موفق و پویا باشید.

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
08-19-1388 12:51 قبل‌ازظهر
molkan
Junior Member
**

ورودى‌ها: آبا 1388

خوب چطوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟

یعنی کی می خواد این نسخه بیاد باور کنید من انواع فروشگاه ساز های ایرانی رو نصب کردم و بهتر از فروشگاه ساز شما ندیدم ؟؟؟؟؟؟

برای همینه که دوست دارم در توسعه اون فعال باشم

ترخدا هر چه زودتر نسخه پایدار رو منتشر کنید حداقل زمان منتشر شدنش رو مشخص کنید ؟؟؟؟؟؟؟

08-20-1388 03:02 قبل‌ازظهر
ho_tv
آزمایشگر
tester

ورودى‌ها: بهم 1387

بی خیال بابا ما که از بس اومدیم و نسخه ای ندیدیم پول اینترنت بیشتر اومده ما که رفتیم دنبال یک نسخه دیگه اینجا برای ما اب نون نمی شه همه بیخیال بشن و برن دنبال فروشگاه ساز های دیگه بگردند

اگر می خواست بیاد تا حالا میامد

09-02-1388 01:23 قبل‌ازظهر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
اعتبار: 13

به دلیل تغییراتی که برای افزایش امکانات و بهتر شدن نسخه ۱.۲ داریم انجام میدیم، انتشار اون با تاخیر روبرو شده

از همه دوستان به خاطر این تاخیر عذرخواهی میکنم. ما داریم سعی می‌کنیم که یک نسخه کامل و بدون نقص ارائه کنیم و این نیاز به زمان داره. از دوستان هرکسی می‌تونه در تست این نسخه کمک کنه لطفا اشکالات احتمالی رو پیدا کنه و به ما خبر بده تا رفعش کنیم.

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
09-04-1388 08:35 بعدازظهر
amirakarsu
Junior Member
**

مثل اینکه بچه ها دیگه از بحث کردن خسته شدن!!!!!!!

09-26-1388 06:30 قبل‌ازظهر
sajadgreat
آزمایشگر
tester

اعتبار: 1

این مشکل همیشه بالای فروشگاه نمایش داده میشه!
Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\Program Files\EasyPHP5.3.0\www\os2\includes\application_top.php on line 14
من روی لوکال نصب کردم

خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
11-12-1388 12:57 قبل‌ازظهر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: